Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia eleos emas mas irthan ta themata 10:15...

kai den ftanei mono auto ixame apexo apo to sxolio

kai kati paidia me ta mixanakia tous kai mas ixan PRIXI...

sto telos ta mperdeya ola kai den egraya tipota...:angry:

Link to comment
Share on other sites

εμας που αρχισε ενας βλακας απο διπλα να ακουει τα τραγουδια της eurovision στο τερμα τι να πουμε???

απο lordi σε dima bilan πηγαιναμε.....................ειναι μερικοι αναισθητοι εντελως........

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παντως εμεις περασαμε πολυ ωραια μεσα στην ταξη. ειπαμε ανεκδοτα, ειπαμε τι θα κανουμε μετα τις εξετασεις! τελεια ηταν!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άκουσε κανείς τί θα γίνει με το πρώτο από τα Σ-Λ ?

Η απάντηση ήταν σε ένα ένθετο μετά τις ασκήσεις των κρούσεων και φυσικά ήταν εκτός ύλης! Θα πάρουν και το Λάθος ως σωστή απάντηση?

Δεν είναι λογικό να μας κόψουν πάντως από το ένθετο...

Link to comment
Share on other sites

emeis themata pirame 9.30 giati omws argisane xerete?

 

Λόγω κάποιου τροχαίου ατυχήματος δεν μπορούσαν κάποιοι μαθητές να φτάσουν στο εξεταστικό τους κέντρο γιατί το λεωφορείο που τους μετέφερε δεν μπορούσε να περάσει.

 

http://news.ert.gr/6/233499.asp

Link to comment
Share on other sites

Τελικά άκουσε κανείς τί θα γίνει με το πρώτο από τα Σ-Λ ?

Η απάντηση ήταν σε ένα ένθετο μετά τις ασκήσεις των κρούσεων και φυσικά ήταν εκτός ύλης! Θα πάρουν και το Λάθος ως σωστή απάντηση?

Δεν είναι λογικό να μας κόψουν πάντως από το ένθετο...

 

Βάζουν βλακείες για να γράφουν οι τυχεροί... Και εγώ λάθος το έβαλα..:mad:

Κατά τα άλλα κανένα 90 πρέπει να έχω γιατί στο 2ο θέμα δεν έκανα το 3:( ..

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα δεν εγραψα καθολου καλα δεν μπορουσα να συγκεντροθω με τιποτα ειχα και εναν πονοκεφαλο το πρωι και ημουν χαλια με το ζορι να εχω πιασει κανα 7αρι αν δεν γραψω και αοδε καλα παει του χρονου παλι
Link to comment
Share on other sites

emeis themata pirame 9.30 giati omws argisane xerete?

 

apoti akousa argisan logo to oti den mporousan na stalthoun sti thesaloniki

logo kerikon sinthikon:confused:

etsi toulaxiston ipan oi kathigites...

Link to comment
Share on other sites

apoti akousa argisan logo to oti den mporousan na stalthoun sti thesaloniki

logo kerikon sinthikon:confused:

etsi toulaxiston ipan oi kathigites...

 

Ατύχημα έγινε.. Λέει παραπάνω:) . Και εμείς 9:30 τα πήραμε;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω τα λάθη που έκανα. :cry: Δεν είχα κοιμηθεί καλά και βρήκα λάθος το α στο Β με αποτέλεσμα τα υπόλοιπα να τα βρω με σωστή διαδικασία αλλά να βγει λάθος αποτέλεσμα. Στο Γ ένακα λάθος την παράγογο (ξέχασα να παγογίσω το 2ο μέλος) και πάλι βγήκε λάθος απότέλεσμα ενώ η λογική ήταν σωστή. Στο Δ βρήκα y=4 αντί y=14 γιατί δεν είδα το 10 να το προσθέσω καθώς ήταν λίγο πιο δίπλα. :blink: Έτσι ενώ κι εδώ ήταν σωστή η λογική στο Δ β ιι το αποτέλεσμα ήταν λάθος. Μπορεί να μου πει κάποιος πως ακριβώς βαθμολογούν τέτοιες περιπτώσεις γιατί κοντέβω να σκάσω. Αν βαθμολογούσαν μόνο τα αποτελέσματα δεν θα έπερνα ούτε 10! :cry: :X

 

ΥΓ: Με το λάθος στην παράγωγο, στο 3γ βγήκε εξίσωση 3ου βαθμού και έκανα σχήμα horner και το πήγα μέχρι τέλους έτσι που ήταν σωστό απ' τη στιγμή του λάθους και μετά.

 

Έκανα ακριβώς τα ίδια λάθη με εσένα!! Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος.. Ασε, κρίμα ειναι γιατί είχα το 100ράκι για σίγουρο :( :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τέλεια απογοήτευση... Για 17 πήγαινα... 12 έγραψα. Μετά το 6αράκι στα ΜΚ, ήρθε καπάκι κι αυτό. Η Γραφιστική σιγά σιγά απομακρύνεται. Δεν είμαι καλός και στα σχέδια γιατί κάνω μόνο 3 μήνες... Μεθαύριο θέλω το πολύ ελάχιστο 17,5.

3o Λύκειο Ν. Σμύρνης Ολέ!

 

--- ;)

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.de/files/21754995/ypologistis_morion.exe.html

Ενα προγραμματακι που εφτιαξα για να εξασκιθω στη αναπτυξη εφαρμογων. Για win ειναι αλλα παιζει και σε linux με wine.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ήταν εύκολα τα θέματα, αν και λίγο κουραστικά, γιατί εγώ δεν είχα κάνει ΚΑΜΙΑ άσκηση όλη τη χρονιά (με εξαίρεση καναδυό στις κρούσεις) και έγραψα 17!

Πέτυχα και εκείνο με τους γιατρούς, γιατί σκέφτηκα, ολόκληρο τέτοιο περίεργο πράγμα να το έβγαλαν απο το μυαλό τους? Σωστό θα είναι.. :p

Τόσο η νύχτα, τόσο η βοή στον άνεμο, τόσο η στάλα στον αέρα, τόσο η σιγαλιά.. Τριγύρω η θάλασσα η δεσποτική, καμάρα τ' ουρανού με τ' άστρα.. Τόσο η ελάχιστή σου αναπνοή, που πια δεν έχω τίποτε άλλο, μες στους τέσσερις τοίχους, το ταβάνι, το πάτωμα, να φωνάζω από σένα και να με χτυπά η φωνή μου, να μυρίζω από σένα και ν' αγριεύουν οι άνθρωποι.. Επειδή το αδοκίμαστο και το απ' αλλού φερμένο δεν τ' αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ' ακούς; Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου να μιλώ για σένα και για μένα..
Link to comment
Share on other sites

με τη γλωσσομαθεια απο το spinet.gr . Τη γλωσσωμαθεια την εφτιαξε ενας καθηγητης που ειναι κολητος του δικου μου καθηγητη στο φροντηστηριο.
Link to comment
Share on other sites

pia mpania...ego ena tha kano kai kalo...tha pao oso pio mesa kai tha vouliakso na pnigo....simera eprepe na grapso 7 gia na peraso tei pliroforikis athinas....tora me afta pou egrapsa oute mixanografiko de tha simpliroso....akoma kai to proto thema OLO lathos to exo...
Link to comment
Share on other sites

pia mpania...ego ena tha kano kai kalo...tha pao oso pio mesa kai tha vouliakso na pnigo....simera eprepe na grapso 7 gia na peraso tei pliroforikis athinas....tora me afta pou egrapsa oute mixanografiko de tha simpliroso....akoma kai to proto thema OLO lathos to exo...

 

Αδερφε Steve δεν θα κανεις τιποτα θα κοιταξεις απλως οταν βγουν τα αποτελεσματα να διαλεξεις την καλυτερη δυνατη σχολη που μπορεις!!! Και εγω παερσυ που εδωσα απογοητευτικα πολυ απο τα αποτελεσματα και ελεγα ακριβως τα ιδια...''δεν θα συμπληρωσω μηχανογραφικο και και....'' αλλες τετοιες @@ριες!!! Εγω ηθελα να περασω Μαθηματικο αλλα με την βαθμολογια που ειχα δεν μπορουσα τελικα περασα Ηλεκτρονικης Τει Πειραια αλλα ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος...:) :) :) :)

 

Αλλωστε καμια φορα καθε εμποδιο ειναι για καλο λεει ο λαος( εεε οχι και παντα....)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

steve62742 και εγω λιγο πριν αρχισουν οι εξετασεις πληροφορικη στο τει πειρεα ηθελα αλλα ακουσα καποιους που εχουν σπουδασει πληροφορικη οτι ειναι δυσκολο το επαγγελμα και εχουν παει πολοι εκει τελευταια.Γιαυτο σκευτομαι να παω ηλεκτρολογια που μπαινεις με ενα 11,4 και μετα μπορεις να ασχοληθεις με τα δυκτια υπολογιστων που εκει εχει καλα χρηματα
Link to comment
Share on other sites

steve62742 και εγω λιγο πριν αρχισουν οι εξετασεις πληροφορικη στο τει πειρεα ηθελα αλλα ακουσα καποιους που εχουν σπουδασει πληροφορικη οτι ειναι δυσκολο το επαγγελμα και εχουν παει πολοι εκει τελευταια.Γιαυτο σκευτομαι να παω ηλεκτρολογια που μπαινεις με ενα 11,4 και μετα μπορεις να ασχοληθεις με τα δυκτια υπολογιστων που εκει εχει καλα χρηματα

Δικτυα εχει η Ηλεκτρονικη εκει που ειμαι εγω και πραγματι σαν δουλεια εχει μεγαλη ζητηση μπορει η βαση της να ειναι χαμηλη αλλα σε πληροφορω πως ειναι πολυ δυσκολη...και θελει πολυ διαβασμα!!!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχες οικονομικης θεωριας πρεπει να γραψω πανω απο 17. ελπιζω να βαλουν τιποτα ευκολα οπως τις προηγουμενς χρονιες.. δεν παω ουτε και εδω φροντηστηριο αλλα ελπιζω..
Link to comment
Share on other sites

Τί σας έχουν πει ότι είναι πιο SOS στο ΑΟΔΕ; Δεν το αντέχω αυτό το μάθημα. Μπορώ να διαβάζω 20 φορές την ίδια σειρά και να μην καταλαβαίνω τπτ επειδή σκέφτομαι άλλα (όπως μαθηματικά :p).

 

Psyhiatros ευχαριστώ για την απάντηση ;)

http://dragonmoon.ca/main/images/N010_large-100x100.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...