Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείτε να αλλάξετε το password σας από εδώ όσοι δε θέλετε να ταλαιπωρείστε με το χειριστήριο, και να κάνετε ό,τι αλλαγές χρειάζεται στο billing info αν είχατε δηλωμένη κάρτα.

Εγώ αντικατέστησα την πιστωτική μου με μια χρεωστική με πολύ χαμηλό όριο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

@Marvin εγω εκανα οταν μπηκα στον λογαριασμο μου δεν ειχε την καρτα που ειχα δηλωμενη, εσενα την ειχε;

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι, την είχε κανονικά.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να αλλάξετε το password σας από εδώ όσοι δε θέλετε να ταλαιπωρείστε με το χειριστήριο, και να κάνετε ό,τι αλλαγές χρειάζεται στο billing info αν είχατε δηλωμένη κάρτα.

Εγώ αντικατέστησα την πιστωτική μου με μια χρεωστική με πολύ χαμηλό όριο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία marvin, μόλις έσβησα κι εγώ πιστωτική κάρτα και έκανα αλλαγή κωδικού χωρίς να μπω psn από την κονσόλα.

 

Off Topic: Ωραία Υπογραφή..! :lol:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν είναι online ακόμα το Store.....:(

 

Και με εχειβφαει η αγωνια να δω ποια θα ειναι αυτα τα δωρακια που μας εχει ταξει η σονυ...

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι το PSN Home Είναι σαν το Secont life?

 

Σαν το facebook σε τρισδιάστατη μορφή θα έλεγα εγώ :p

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σαν το facebook σε τρισδιάστατη μορφή θα έλεγα εγώ :p

Απλά είναι καθαρά για Chat ε; δεν λέει και κάτι ιδιαίτερο....

Link to comment
Share on other sites

Chat, κάποια παιχνίδια (bowling, μπιλιάρδο, κάποια arcade) κλπ. Δεν έχει να κάνεις κάποιες αποστολές π.χ.

Και φυσικά είναι ένα μέρος ενημέρωσης των προϊόντων της Sony και διαφήμισης διαφόρων εταιριών (Redbull κυρίως).

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να αλλάξετε το password σας από εδώ όσοι δε θέλετε να ταλαιπωρείστε με το χειριστήριο, και να κάνετε ό,τι αλλαγές χρειάζεται στο billing info αν είχατε δηλωμένη κάρτα.

Εγώ αντικατέστησα την πιστωτική μου με μια χρεωστική με πολύ χαμηλό όριο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

 

Είσαι θεός.... δεν το ήξερα ότι μπορεί να γίνει από το pc...

 

Thankssssssss

:lol:

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στο Buzz Μουσικό κουίζ ενώ συνδέεται κανονικά με τους Server δεν παίζει Online...Να είναι ακόμα θέμα επειδή δεν λειτουργεί το PSN Store;
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με εσωτερικό σημείωμα, το PS Store ανοίγει 24 του μηνός ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν το resident evil 5 gold move παίζεται και με το απλό χειριστηριο; επίσης τι γίνεται με το PSN store; Για όνομα του θεού!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, θα πρέπει να το ανοίξουν "νύχτα" ....

 

Βγάζουν ανακοίνωση και τρέχουν όλοι οι ουγκ να κάνουν log in ... Αμ δεν γίνεται έτσι φιλαράκο .... Όχι σε σένα προσωπικά, σε όλους όσους τρέχουν να μπουν ....

 

Όπως και να χει, εγώ δοκίμασα να κάνω ενημέρωση του Media Go ... Αυτό που παρατήρησα σε πολύ έντονο βαθμό ήταν οι ταχύτητες που πρόσφεραν .... Με αρκετά πρόχειρους υπολογισμούς, υπολόγισα ότι πενταπλασίασαν τις ταχύτητες τους, η ενημέρωση των 30Mb κατέβηκε σε μόλις 17 δεύτερα :happy:

 

Και αυτό βέβαια επιβεβαιώνει με την σειρά του άλλες φήμες περί NGP, που δεν είναι του παρόντος .... :cool:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, θα πρέπει να το ανοίξουν "νύχτα" ....

 

Βγάζουν ανακοίνωση και τρέχουν όλοι οι ουγκ να κάνουν log in ... Αμ δεν γίνεται έτσι φιλαράκο .... Όχι σε σένα προσωπικά, σε όλους όσους τρέχουν να μπουν ....

 

Όπως και να χει, εγώ δοκίμασα να κάνω ενημέρωση του Media Go ... Αυτό που παρατήρησα σε πολύ έντονο βαθμό ήταν οι ταχύτητες που πρόσφεραν .... Με αρκετά πρόχειρους υπολογισμούς, υπολόγισα ότι πενταπλασίασαν τις ταχύτητες τους, η ενημέρωση των 30Mb κατέβηκε σε μόλις 17 δεύτερα :happy:

 

Και αυτό βέβαια επιβεβαιώνει με την σειρά του άλλες φήμες περί NGP, που δεν είναι του παρόντος .... :cool:

 

1) Κλασσικό φαινόμενο :p Όπως γινόταν όταν έβγαινε κάποιο demo/beta που το περιμένανε πως και πως!

2) Μήπως όμως αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει τόσο αυξημένο traffic στον server τώρα που δεν είναι up το store;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

2) Μήπως όμως αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει τόσο αυξημένο traffic στον server τώρα που δεν είναι up το store;

 

Aπ'ότι βλέπω τώρα, μάλλον έχεις δίκαιο ... οh well :( ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχετε παρει πρεφα ποσο κοστολογουνται πλεον τα γιαπωνεζικα 60αρια fat ps3?

τσεκαρετε λιγο το ebay... μιλαμε για χιλιαδες ευρω(!)

 

ειναι η μονη εκδοση που θελω να παρω (μιας και ειναι το κορυφαιο ps3 που εχει βγει) αλλα βλεποντας ποσο παει, μου κοπηκε η ορεξη.

 

απο Ελλαδα τιποτα...προς το παρων δεν το εχω βρει πουθενα

 

PS3 CECHA 60GB. Aυτο και το επισης γιαπωνεζικο 20GΒ (το οποιο ομως δεν εχει HDMI και wifi) ειναι τα μονα PS3 με hardware emulator για PS2 (CPU & GPU). Δηλαδη εχει μεσα του ενα κανονικο PS2 , με GS και Emotion Engine.

 

Πιθανοτατα τα γνωριζετε ηδη οι περισσοτεροι αλλα ηθελα να τα πω για να εκφρασω την εκτιμηση μου για το συγκεκριμενο μοντελο και την εκπληξη μου για την τιμη του.

 

Με λιγα λογια αν καποιος θελει 100% συμβατοτητα με τιτλους PS2 (oπως εγω) χωρις σπασιματα, κολληματα και ηχους να χανονται...παει σε αυτο το μοντελο.

...την κορυφαια PLAYSTATION 3 εκδοση.

 

Αν καποιος απο εσας ειναι κατοχος...respect :)

 

 

 

**απο Ευρωπη, μονο το επισης 60αρι fat μπορει να παιξει αρκετα (οχι ολα) ps2 παιχνιδια. εχει software emulator και οχι hardware οπως το γιαπωνεζακι.

καλυτερο απο το τιποτα βεβαια.

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πλέον η λύση είναι μονόδρομος για όσους θέλουν να παίζουν παιχνίδια PS2 ....

 

Πας και αγοράζεις ένα PS2 ... Κάνει μόνο 100 ευρώ μαζί με παιχνίδι ....

 

Δυστυχώς που ακολουθεί αυτή την πολιτική η Sony και ντροπή της που δεν δίνει backwards συμβατότητα αλλά έτσι είναι τα πράγματα ....

 

btw, thePRODIGY, συμφωνώ άπειρα πως αυτό ήταν το καλύτερο μοντέλο και δεύτερα έρχοναι τα ~80άρια ..... Μετά το κάνανε το PS3 μία άχρηστη πλαστικούρα, τα πρώτα μοντέλα ήταν τα αρχοντικά όμορφα :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Kaluas,

το περιμενα πως θα απαντουσες ;)

 

καλα ναι, εννοειται εχω PS2. Το 2002 ειχα παρει το Silver και εδω και μερικα χρονια εχω το fat aqua (μπλε δηλαδη). τα σπαει.

 

Απλα θα ηθελα τη συγκεκριμενη εκδοση PS3, μεχρι που ειδα ποσο κανει......

 

 

υγ: το 80αρι γιατι σου αρεσει?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του χω κάψει 3 φορές το ματάκι και από την τελευταία φορά το χω αόματο

 

Το 80άρι είναι το καλύτερο γιατί έχει την μεγαλύτερη χωρητικότητα : Ρ

 

υ.γ. καίγομαι για εργασία, και είναι ένα ευχάριστο διάλειμμα να γράφω κανα post :p

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Nαι το γνωρίζω ... Είχα τρελαθεί ένα διάστημα όταν πρωτοάκουσα πως για κάθε PS3 μπαίνει η Sony μέσα και για αυτό τον λόγο τα χανε πάνω από 500άρια ....

 

Αλλά ένα κακό που χουν τα 60άρια, είναι ότι ψήνονται εύκολα ... Γενικότερα τα περισσότερα phat, διαχείρηση ενέργειας και σύστημα ψύξης στα κατά ...

 

Παρεπιπτώντως, η Nintendo ανακοίνωσε πως έχει έτοιμο το Wii2 και πως θα το παρουσιάσει στην Ε3 και από επίσημο στόμα ανακοινώθηκε πως η τεχνολογία του PS4 είναι έτοιμη, έχουν ξοδέψει λεφτά για την τεχνολογία και είναι στο 30% της προπαραγωγής ....

 

Ας ελπίσουμε να είναι ανταγωνιστική στο NGP και να μάθει ώστε να μην επαναλάβει τα τραγικά λάθη του PS3 ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...