Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάλι Down είναι το PSN; Δεν έχω καταφέρει να μπω ποτέ μου...μου φενέται θα πέσει Copia που θα πάει σύννεφο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάλι Down είναι το PSN; Δεν έχω καταφέρει να μπω ποτέ μου...μου φενέται θα πέσει Copia που θα πάει σύννεφο!

 

Το PSN ή το PS Store ?????

 

Kαλά η Sony απαρτίζεται από πιθήκους, αυτό είναι δεδομένο, αλλά μάθετε λίγο τι ζητάτε από τα προϊόντα τους ... Το PSN λειτουργεί, το PS Store είναι down ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το PSN ή το PS Store ?????

 

Kαλά η Sony απαρτίζεται από πιθήκους, αυτό είναι δεδομένο, αλλά μάθετε λίγο τι ζητάτε από τα προϊόντα τους ... Το PSN λειτουργεί, το PS Store είναι down ...

Εμένα δεν με αφήνει να μπώ πουθενά...Ούτε καν για δημιουργία λογαριασμού! πάω να το ξανακοιτάξω....

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, έχεις δίκαιο, δεν λειτουργούν οι servers στην Ευρώπη, μόνο Αμερική το κράτησαν ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, έχεις δίκαιο, δεν λειτουργούν οι servers στην Ευρώπη, μόνο Αμερική το κράτησαν ...

Εχει να πέσει τσιπάρισμα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω να σας προτείνω να δείτε τον

και να ακούσετε με μεγαλύτερο ενδιαφέρον προς το τέλος που μιλάει για το Welcome Back ...

 

Το να κράζουμε μία εταιρία για ένα πράγμα, ολίγον τι ηλίθιο, λες και δεν έχει storyline της προκοπής κανένα παιχνίδι και όλες μου την είδανε killers, αλλά ο επαναστάτης του καναπέ φαίνεται ακόμα πιο jack@$$ όταν και καλοτρώει από το Welcome Back πρόγραμμα και κράζει και την Sony ....

 

Είπαμε, απαράδεκτοι στην Sony, αλλά μία εταιρία αντικατοπτρίζει τους πελάτες της ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

είμαι κάτοχος του Ps3 εδω και 1.5 χρονο και ποτε δεν του εχω κανει αναβαθμιση :O

με ενημερωσανε ότι τώρα υπάρχει για αναβάθμιση και το 3d στην κονσόλα.

Ξερει κανεις να μου πει πως θα κανω αναβάθμιση και απο που? :O

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

είμαι κάτοχος του Ps3 εδω και 1.5 χρονο και ποτε δεν του εχω κανει αναβαθμιση :O

 

Παιχνίδια έπαιζες ???? Το PS3, αν δεν το κατέχεις το θέμα, κάνει αναβαθμίσεις μέσα από τα παιχνίδια του, το μόνο που κάνεις εσύ είναι να πατάς μία φορά το yes ...

 

Αν έχεις αγοράσει κάποιο τελευταίο παιχνίδι, την έχεις ακολουθησει σίγουρα την διαδικασία ... Αν το χες αφήσει κάπου σε κανα ράφι το PS3 και τώρα το είδες, τότε δεν έχεις αναβαθμίσει .... Δεν γίνεται να κατεβάσεις αναβαθμίσεις μέσω του PS3 τώρα, θα πρέπει να περιμένεις λιγάκι ... Μπορείς όμως να κατεβάσεις στο PC σου και να τα περάσεις σε stickάκι ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστς φιλε μου, ναι το εχω κανει μεσω παιχνιδιων αυτο που λεει....

αυτο με το τρισδιαστατο απο που μπορω να το κατεβασω? η εστω κατι αλλο και να το περασω σε στικακι...

 

μετα το στικακι θα το βαλω στην κονσολα και απο εκει θα κανει την αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν χρειάζεσαι να κατεβάσεις κάτι άλλο τότε ... 3D Ready τηλεόραση να χεις και παιχνίδι που αξιοποιεί την τεχνολογία ...

 

Σίγουρα θα βρεις περισσότερα, όπως λίστα με παιχνίδια στο http://www.pspgr.net ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το 3D γιατί το θεωρώ ακόμα υποανάπτυκτο ...

 

Μπορείς είτε να περιμένεις κάποια απάντηση από άλλον εδώ είτε να μπεις στο link που σου στειλα και να ψάξεις εκεί ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

για προτεινε σε παρακαλω ενα καλο τρισδιαστατο παιχνιδι ,εχω μια Samsung 3d τηλεοραση 55'

 

Crysis 2 είναι ένα απο τα παιχνίδια που τρέχει και σε 3D.

 

Μαζί του και το Black Ops, το Avatar, το Enslaved. εχει και αλλα νομιζω ειναι και το la noire Που βγαινει τωρα αλλα δεν παιρνω και ορκο...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

για προτεινε σε παρακαλω ενα καλο τρισδιαστατο παιχνιδι ,εχω μια Samsung 3d τηλεοραση 55'

 

Killzone 3.

Να σημειώσω πως το update που έχεις κάνει μέσω των παιχνιδιών, θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 3.50. Αν είναι πιο κάτω, δεν θα έχεις 3D.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφέρει κανείς να μπει στο PSN σήμερα;

 

Μπηκα εγω..οχι να παιξω αλλα εκανα log in κανονικα.αλλαξα κωδικο οπως ζητηθηκε.

Παντως ειναι παλι κατω.λογω υπερφορτωσης.λογικα αυριο θαχει στρωσει πληρως.

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα εγω..οχι να παιξω αλλα εκανα log in κανονικα.αλλαξα κωδικο οπως ζητηθηκε.

Παντως ειναι παλι κατω.λογω υπερφορτωσης.λογικα αυριο θαχει στρωσει πληρως.

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εγω δεν πρόλαβα το απόγευμα... Αναμένουμε λοιπόν μέχρι να κάνει ανάφλεξη ο κινητήρας :lol:

Link to comment
Share on other sites

φθηνο επωνυμο χειριστηριο της sony που μπορω να βρω??

Νομίζω στο Get it now έχει καλύτερες τιμές.. επειδή κοιτούσα και εγώ εχθές βράδυ... Το e-shop το είχε λίγο φαρμάκι..

Link to comment
Share on other sites

φθηνο επωνυμο χειριστηριο της sony που μπορω να βρω??

 

ψαξε ιντερνετ... zavvi.com και ετσι... αν και πανω κατω ειναι ιδιες τιμες

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

φθηνο επωνυμο χειριστηριο της sony που μπορω να βρω??

 

Στο easybuyworld απο,τι θυμαμαι γυρω στα 30.αλλα σε σακουλακι..:)

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε πόσο έχει η συνδρομή 90 ημερών στο PlayStation Plus?

 

Υ.Γ Το βρήκα...Το PlayStation Plus κοστίζει 49,99€ για ετήσια συνδρομή και 14,99€ για συνδρομή 90 ημερών.

 

Το PSN είναι Online! απο της 06:40...

Υ.Γ παθαίνει κάτι Down Βέβαια...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το PSN είναι Online! απο της 06:40...

Υ.Γ παθαίνει κάτι Down Βέβαια...

Επιβεβαιωνω.

Ειναι UP.

Σου ζηταει την διαδικαισια reset password για να μπεις και δεν λεει καπου, πως ,τι, που, ποιος φταιει και δεν ειχαμε υπηρεσια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Λέω να μπω κι εγώ να αλλάξω password κλπ, αλλά σκέφτομαι μην γίνει κανένα χουνέρι (bannάρισμα κονσόλας..) που έχω Custom Firmwire kmeaw..! :rolleyes:
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να αλλάξετε το password σας από εδώ όσοι δε θέλετε να ταλαιπωρείστε με το χειριστήριο, και να κάνετε ό,τι αλλαγές χρειάζεται στο billing info αν είχατε δηλωμένη κάρτα.

Εγώ αντικατέστησα την πιστωτική μου με μια χρεωστική με πολύ χαμηλό όριο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...