Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ρε δεν ειπες κάτι λαθος. Το point του Γιαννη δεν έπιασες. Την μπηχτη τπυ.

Oh well. Τουλάχιστον ζωντάνεψε για λιγο το νήμα.

Επειδή ποτέ δεν κάνω σαρκασμό σε άλλον για αυτό δεν το έπιασα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή ποτέ δεν κάνω σαρκασμό σε άλλον για αυτό δεν το έπιασα.

 

Επειδή σε ενοχλεί υποθέτω ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως απενεργοποιώ εντελώς τα substitutions σε 2Κ16 , σε 2πλο εμφανίζονται συνέχεια και μου σπάει τα νεύρα γιατί αν δεν επιλέξεις ή δεν πατήσεις το Ο δεν κάνει κινήσεις ο παίκτης :( Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Καλημερα να ρωτησω μπορει να συνδεθει το Bluetooth που εχω για το κινητο με το ps3 και αν ναι πως γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Ας το γράψω σωστά: Υποστηρίζει bt ακουστικό το ps3?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι υποστηρίζει, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και την κάμερα του (έχει μικρόφωνο)

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι συνδεσα το Bluetooth με το ps3 αλλα δεν εχω ηχο δεν ακουγεται τιποτα θελει καμια αλλη ρυθμιση;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα,θέλω να πάρω ένα ps3 για τα πιτσιρίκια μου,βρήκα ένα ps3 fat 40gb σε άριστη κατάσταση σαν καινούργιο.Να το πάρω;
Link to comment
Share on other sites

Πόσο το βρήκες????

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πωλείται Playstation 3 fat 40 gb απ'τις πρωτες εκδοσεις του, πραγματικα σχεδον αχρησιμοποιητο (δουλεμενο 4-5 φορες το πολυ λογω ελλειψης χρονου), πρωτο χερι. Συμπεριλαμβανεται το τηλεκοντρολ του για προβολη ταινιων, 2 χειριστηρια, Eye Camera, και τα παιχνιδια που βλεπετε στη φωτο. Τελευταια φορα το δουλεψα για να του περασω το τελευταιο Rebug CFW με τη μεθοδο HEN (οποτε δεν εχει ανοιχτει και ποτε η μοναδα του για να γινει downgrade, η για οποιονδηποτε αλλο λογο). Αυτο σημαινει οτι μας παιζει αντιγραφα στον σκληρο δισκο και υποστηριζει και online gaming, χωρις φοβο για ban, και μαλιστα εχουμε τη δυνατοτητα να επεκτεινουμε τον χωρο του με εξωτερικο σκληρο δισκο! 130 euro τα παιχνιδια ειναι 8

Link to comment
Share on other sites

Πωλείται Playstation 3 fat 40 gb απ'τις πρωτες εκδοσεις του, πραγματικα σχεδον αχρησιμοποιητο (δουλεμενο 4-5 φορες το πολυ λογω ελλειψης χρονου), πρωτο χερι. Συμπεριλαμβανεται το τηλεκοντρολ του για προβολη ταινιων, 2 χειριστηρια, Eye Camera, και τα παιχνιδια που βλεπετε στη φωτο. Τελευταια φορα το δουλεψα για να του περασω το τελευταιο Rebug CFW με τη μεθοδο HEN (οποτε δεν εχει ανοιχτει και ποτε η μοναδα του για να γινει downgrade, η για οποιονδηποτε αλλο λογο). Αυτο σημαινει οτι μας παιζει αντιγραφα στον σκληρο δισκο και υποστηριζει και online gaming, χωρις φοβο για ban, και μαλιστα εχουμε τη δυνατοτητα να επεκτεινουμε τον χωρο του με εξωτερικο σκληρο δισκο! 130 euro τα παιχνιδια ειναι 8
Όχι μην το πάρεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Όχι μην το πάρεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες μου φίλε μου γιατί αν μπορείς

Link to comment
Share on other sites

Πες μου φίλε μου γιατί αν μπορείς
Ελλοχεύει ο κίνδυνος ylod

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πες μου φίλε μου γιατί αν μπορείς

 

Ναι, δίκαιο έχει, τα Phat δυστυχώς δεν είναι τα πιο αξιόπιστα.

 

Αν το πάρεις, έχε στο μυαλό σου δεν θα κρατήσει πάνω από 2 χρόνια.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δίκαιο έχει, τα Phat δυστυχώς δεν είναι τα πιο αξιόπιστα.

 

Αν το πάρεις, έχε στο μυαλό σου δεν θα κρατήσει πάνω από 2 χρόνια.

 

Ελλοχεύει ο κίνδυνος ylod

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να ψάξεις slim εκδοση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την ακυρωσα την αγορα του και θα παω σε ενα slim.Σας ευχαριστω για την συμβουλη σας:O

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνεις!

 

Θα βρεις αρκετά και ίσως σε χαμηλότερες τιμές

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνεις!

 

Θα βρεις αρκετά και ίσως σε χαμηλότερες τιμές

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πηρα τελικα ps3 slim τσιπαρισμενο,μου βγαζει software update να το κανω η θα χαθει το τσιπαρισμα και τα παιχνιδια που μου εχει φορτωσει μεσα;Επισης δεν θυμαμαι youtube και netflix απο που μπορω να τα περασω;

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τελικα ps3 slim τσιπαρισμενο,μου βγαζει software update να το κανω η θα χαθει το τσιπαρισμα και τα παιχνιδια που μου εχει φορτωσει μεσα;Επισης δεν θυμαμαι youtube και netflix απο που μπορω να τα περασω;

 

Πρόσφατα βγήκε το 4.85, δεν έχει δύο βδομάδες νομίζω.

 

Μην το κάνεις, θα χάσεις τα πάντα, εννοείται. Τώρα τα άλλα εξαρτώνται από το αν έχεις CFW ή HEN, αν είναι hackable το μοντέλο που έχεις κτλ κτλ. Αν έχεις όρεξη να διαβάσεις τι έχεις και πως να μπεις online, θα βρεις καλύτερες απαντήσεις εδώ.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα βγήκε το 4.85, δεν έχει δύο βδομάδες νομίζω.

 

Μην το κάνεις, θα χάσεις τα πάντα, εννοείται. Τώρα τα άλλα εξαρτώνται από το αν έχεις CFW ή HEN, αν είναι hackable το μοντέλο που έχεις κτλ κτλ. Αν έχεις όρεξη να διαβάσεις τι έχεις και πως να μπεις online, θα βρεις καλύτερες απαντήσεις εδώ.

 

 

 

Φίλε καλούα για nintendo switch έχεις καμιά εύκολη καλή λύση η για το ps vita όπως κάποτε για το psp

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλούα για nintendo switch έχεις καμιά εύκολη καλή λύση η για το ps vita όπως κάποτε για το psp

 

Για το PSVita & PSTV, όποιο και να έχεις, ανεξαρτήτως firmware, googlαρε "H-encore" και θα βρεις την λύση.

Για το Switch, δεν έχω να σου πω κάτι σίγουρο και συγκεκριμένο, γιατί δεν έχω. Από τα λίγα που ακούω όμως, πρέπει να έχεις πιο παλιό μοντέλο για να μπορέσεις να του περάσεις το λεγόμενο "Atmoshpere". Οπότε μόνο με μεταχειρισμένο θα μπορέσεις να κάνεις δουλειά με hacks & homebrews.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Για το PSVita & PSTV, όποιο και να έχεις, ανεξαρτήτως firmware, googlαρε "H-encore" και θα βρεις την λύση.

Για το Switch, δεν έχω να σου πω κάτι σίγουρο και συγκεκριμένο, γιατί δεν έχω. Από τα λίγα που ακούω όμως, πρέπει να έχεις πιο παλιό μοντέλο για να μπορέσεις να του περάσεις το λεγόμενο "Atmoshpere". Οπότε μόνο με μεταχειρισμένο θα μπορέσεις να κάνεις δουλειά με hacks & homebrews.

 

Σε ευχαριστώ πολύ είναι παλιό μοντέλο το switch μου πάνω από 1μιαη χρόνο κ έχω διαβάσει ότι κάνει.

Επειδή θυμάμαι είχες αδυναμία στο psp αν μπορείς κ ασχολείσαι ακόμα μετράει πολύ το switch σε handheld mode

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...