Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπλε ή μωβ; σορρυ, έχω δυσχρωματοψία

 

Μπλε είναι,ωραίο είναι πάντως.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

το κοκκινο ειναι ονειρο...αν υπηρχε συνδιασμος κοκκινο μαυρο θα πουλαγα το μαυρο μου να παρω αυτο..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπλε ή μωβ; σορρυ, έχω δυσχρωματοψία

 

α, δεν ειμαι ο μονος :lol: και γω για μωβ το κανα :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι μας ετοιμάζει η Sony;

 

H Sony Computer Entertainment κυκλοφόρησε ένα νέο trailer για το PlayStation 3, το οποίο δεν γνωρίζουμε τι ακριβώς είναι. Το εν λόγω βίντεο παρουσιάζει δύο στρατιώτες να περιπλανώνται σε ένα δάσος, στη συνέχεια να φτάνουν σε ένα παλιό αρχοντικό και εκεί να πληρώνουν μια γυναίκα, ώστε να μπουν σε ένα δωμάτιο όπου πολλοί άνθρωποι έχουν ήδη συγκεντρωθεί. Πάνω από την είσοδο του σπιτιού υπάρχει αυτό που φαίνεται σαν τρεις λατινικές λέξεις, η οποίες πιστεύουμε ότι μεταφράζονται στο νέο σύνθημα της Sony “Long Live Play”. Το trailer τελειώνει με την ημερομηνία 10/05/11.

 

Θα μπορούσαμε να υποθέσουμε ότι το βίντεο είναι ένας προάγγελος του νέου δωρεάν FPS για το PlayStation Home, με όνομα Bootleggers, αλλά δεν θα ήταν τίποτα άλλο από μια εικασία. Ο καιρός κυλάει και η μέρα που όλα θα αποκαλυφθούν σχετικά με το τι μας επιφυλάσσει η Sony δεν βρίσκεται μακριά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HBuK3EcY6vk&feature=player_embedded

 

Πηγή GameOver.GR

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

το κόκκινο χρώμα για ps3 είναι απλά τέλειο!

εγώ θα το αγόραζα χαλαρά.

 

Τι μας ετοιμάζει η Sony;

 

H Sony Computer Entertainment κυκλοφόρησε ένα νέο trailer για το PlayStation 3, το οποίο δεν γνωρίζουμε τι ακριβώς είναι. Το εν λόγω βίντεο παρουσιάζει δύο στρατιώτες να περιπλανώνται σε ένα δάσος, στη συνέχεια να φτάνουν σε ένα παλιό αρχοντικό και εκεί να πληρώνουν μια γυναίκα, ώστε να μπουν σε ένα δωμάτιο όπου πολλοί άνθρωποι έχουν ήδη συγκεντρωθεί. Πάνω από την είσοδο του σπιτιού υπάρχει αυτό που φαίνεται σαν τρεις λατινικές λέξεις, η οποίες πιστεύουμε ότι μεταφράζονται στο νέο σύνθημα της Sony “Long Live Play”. Το trailer τελειώνει με την ημερομηνία 10/05/11.

 

Θα μπορούσαμε να υποθέσουμε ότι το βίντεο είναι ένας προάγγελος του νέου δωρεάν FPS για το PlayStation Home, με όνομα Bootleggers, αλλά δεν θα ήταν τίποτα άλλο από μια εικασία. Ο καιρός κυλάει και η μέρα που όλα θα αποκαλυφθούν σχετικά με το τι μας επιφυλάσσει η Sony δεν βρίσκεται μακριά.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HBuK3EcY6vk&feature=player_embedded

 

Πηγή GameOver.GR

 

πρέπει να είναι fps game

ελπίζω να μην είναι σαν τα προηγούμενα θέλουμε να έχει οχήματα ελικόπτερα everything:p:p

Edited by mcde

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Offline και σήμερα το PSN, ευτυχώς μόνο για 2 ώρες. Update και στο Playstation Home.

 

Το Playstation Network θα τεθεί offline για άλλη μια φορά σήμερα και συγκεκριμένα από τις 19:00 έως τις 21:00, σύμφωνα με την Sony.

 

Θα πραγματοποιηθούν κάποιες μικρές διαδικασίες συντήρησης, που αφορούν το Playstation Store, την εγγραφή χρηστών και την διαχείριση λογαριασμών. Σήμερα θα έχουμε επίσης και το νέο update στο Playstation Home. To maintenance ωστόσο ίσως κρατήσει μέχρι και τις 23:00, πράγμα που σημαίνει ότι οι ταχύτητες στο διάστημα αυτό ενδέχεται να είναι λίγο πιο αργές απ' το συνηθισμένο.

 

Ως συνήθως, δεν θα μπορείτε να συνδεθείτε στο Playstation Network κατά το παραπάνω δίωρο. Αν όμως συνδεθείτε πριν τις 19:00 τότε θα μπορέσετε να παίξετε κανονικά online με τα games που επιθυμείτε.

 

Πηγή: Gameworld.gr

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Dark Souls 9.5/10 από το Gamespot....άλλο ένα έπος για τους hardcore RPG Gamers....

http://www.gamespot.com/ps3/rpg/dark-souls/video/6337762/dark-souls-video-review?tag=summary%3Bwatch-review

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη Διαφήμιση

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mdWkKKSckNk&feature=player_embedded]"Michael" - PS3 Long Live Play -- Full Length - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ καλη , χαρακτηρες απο Best seller της κονσολας σε ένα βιντεο. Πολυ καλο
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή. αυτός που έκανε τον snake είχε ακριβώς την ίδια φωνή με το παιχνίδι!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Αγορασα προσφατα ενα ps3.

Το εχω ..σπασει, και παιζω παιχνιδια απευθειας απο τον σκληρο.

Παιζω κυριως παιχνιδια shooter ή στυλ black ops κλπ.

Με ενδιαφερουν κυριως τα γραφικα με λιγα λογια (θελω να το.. ζω πως να το κανουμε. :p )

Κανενα παιχνιδια εχετε να μου προτεινετε;

Απο τα λιγα που θυμαμαι, εχω τερματισεις: Black ops, Battlefield : Bad company, Just cause, Dead space 2 κλπ κλπ.

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή. αυτός που έκανε τον snake είχε ακριβώς την ίδια φωνή με το παιχνίδι!!!

 

Δεν ειναι και τοσο δυσκολο να καλεσανε τον D. Hayter να ηχογραφησει

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Αγορασα προσφατα ενα ps3.

Το εχω ..σπασει, και παιζω παιχνιδια απευθειας απο τον σκληρο.

Παιζω κυριως παιχνιδια shooter ή στυλ black ops κλπ.

Με ενδιαφερουν κυριως τα γραφικα με λιγα λογια (θελω να το.. ζω πως να το κανουμε. :p )

Κανενα παιχνιδια εχετε να μου προτεινετε;

Απο τα λιγα που θυμαμαι, εχω τερματισεις: Black ops, Battlefield : Bad company, Just cause, Dead space 2 κλπ κλπ.

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Killzone 3 - Killzone 2 και καλό κάψιμο..! ;)

Ειδικά αν σε ενδιαφέρουν τα γραφικά είναι ότι καλύτερο στην συγκεκριμένη κατηγορία, μάλλον.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απορια!

Εχω ps3 με εκδοση 3.55 και το εχω.. ''σπασμενο''.

Παιρνω τα παιχνιδια μου απο το video club δηλαδη, τα περναω μεσα, και ετοιμο!

Βρηκα λοιπον καποια παιχνιδακια απο τον.. θειο, και εχω απορια.

Αφου τα κατεβασω, πως θα τα παιξω στο ps;;

Θα συνδεσω usb/σκληρο δισκο επανω;

Μπορω να τα περασω με καποιο τροπο στο εσωτερικο δισκο του ps3;

Θενξ!

Link to comment
Share on other sites

Το εχω το killzone 3 στον σκληρο, αλλα ειναι στα ρωσικα και για αυτο δεν το εχω ξεκινησει ακομα!!:lol:

 

αυτο το παιχνιδακι αξιζει να το αγορασεις για να παιζεις και Online ;) το 2 τουλαχιστον, το 3 δεν ξερω πως τα παει απο κοσμο κτλ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απορια!

Εχω ps3 με εκδοση 3.55 και το εχω.. ''σπασμενο''.

Παιρνω τα παιχνιδια μου απο το video club δηλαδη, τα περναω μεσα, και ετοιμο!

Βρηκα λοιπον καποια παιχνιδακια απο τον.. θειο, και εχω απορια.

Αφου τα κατεβασω, πως θα τα παιξω στο ps;;

Θα συνδεσω usb/σκληρο δισκο επανω;

Μπορω να τα περασω με καποιο τροπο στο εσωτερικο δισκο του ps3;

Θενξ!

 

Ναι, συνδέεις τον δίσκο στο PS3, αρκεί να είναι φορμαρισμένος σε FAT32. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι με τα τελευταία Updates του Multiman, ίσως υποστηρίζονται και NTFS.

Μπορείς να τα περάσεις στον εσωτερικό με Copy-Paste ή και ασύρματα (αλλά θα κάνει αρκετή ώρα) με FTP..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

αυτο το παιχνιδακι αξιζει να το αγορασεις για να παιζεις και Online ;) το 2 τουλαχιστον, το 3 δεν ξερω πως τα παει απο κοσμο κτλ

Αν σου πω οτι δεν εχω παιξει ποτε online; Ασε που το ps3 ειναι στο σαλονι και το ρουτερ 2 οροφους πιο κατω. :p

Ναι, συνδέεις τον δίσκο στο PS3, αρκεί να είναι φορμαρισμένος σε FAT32. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι με τα τελευταία Updates του Multiman, ίσως υποστηρίζονται και NTFS.

Μπορείς να τα περάσεις στον εσωτερικό με Copy-Paste ή και ασύρματα (αλλά θα κάνει αρκετή ώρα) με FTP..

 

Ωχ και ο δισκος μου ειναι σε NTFS.

Δεν πειραζει ομως, θα το δοκιμασω με ενα μεγαλο usb stick που εχω.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απορια!

Εχω ps3 με εκδοση 3.55 και το εχω.. ''σπασμενο''.

Παιρνω τα παιχνιδια μου απο το video club δηλαδη, τα περναω μεσα, και ετοιμο!

Βρηκα λοιπον καποια παιχνιδακια απο τον.. θειο, και εχω απορια.

Αφου τα κατεβασω, πως θα τα παιξω στο ps;;

Θα συνδεσω usb/σκληρο δισκο επανω;

Μπορω να τα περασω με καποιο τροπο στο εσωτερικο δισκο του ps3;

Θενξ!

 

Μπορείς να τα περάσεις και με ethernet (ειδικά σε περιπτώσεις που απαιτείται να γίνει split κάποιο αρχείο, η μέθοδος του ftp με ethernet είναι η ταχύτερη δυνατή!). Προσωπικά τα περνούσα μόνο με ethernet στον εσωτερικό!

Υπόψιν πως τα περισσότερα καινούργια παιχνίδια δεν θα μπορείς να τα παίξεις.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μεσω ethernet;

Πως; Μαθετε κολπα στον νεοπα!! :D

Παντως μεχρι και το pro 12 κανονικα το παιζω (αλλα το περασα απο δισκακι, νοικιασμενο απο video club).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...