Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

^ Έγινε κάτι που δε θυμάμαι; :O

Για διάβασε εδώ.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ Έγινε κάτι που δε θυμάμαι; :O

Για διάβασε εδώ.

 

καλα ολα αυτα αλλα δ μπορεσα να βρω το DMZ που λεει.. ειναι κατι που μ διαφευγει? εχω το Jet Speed 520 της Intracom..που να μην ειχα...:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω εναν σκληρο δισκο μαξτορ 1τβ γινετε να το βαλω στο πσ3?

ζήσε την ζωή σου σαν να ήταν το τελευταίο λεπτό γιατί είναι πολύ μικρή και δεν ξέρεις πότε μπορεί να τελειώσει και μην κολλάτε πουθενά γιατί σπάνια η μοίρα έχει αφήσει σε

εμάς το προνόμιο της επιλογής.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα για πρώτη φορά αγόρα από το psn.Και έβαλα 5 ευρώ στο πορτοφόλι.Αλλά από οτι βλέπω στην κάρτα με έχουν χρεώσει 6;Κρατάνε ένα ευρώ απο το psn store;
Link to comment
Share on other sites

:respect:

 

Θεϊκό! :respect: και λίγα λέμε! Κάναμε χρόνια να απαλλαγούμε από το Contra και τώρα θα μας ξανά κολλήσουν :p

 

καλησπερα εχω εναν σκληρο δισκο μαξτορ 1τβ γινετε να το βαλω στο πσ3?

 

Όπως σου απάντησαν και στο TheGreekz, εφόσον θέλεις να τον συνδέσεις με usb και εφόσον είναι σε fat, τότε μπορείς να τον συνδέσεις στο PS3 από το οποίο θα μπορείς να βλέπεις τα video, τις εικόνες και να ακούς την μουσική που έχεις αποθηκευμένα στον εξωτερικό σκληρό. Επίσης θα μπορείς να παίρνεις και backup τα saves των παιχνιδιών σου ή να τα μεταφέρεις σε άλλο PS3.

 

Έκανα για πρώτη φορά αγόρα από το psn.Και έβαλα 5 ευρώ στο πορτοφόλι.Αλλά από οτι βλέπω στην κάρτα με έχουν χρεώσει 6;Κρατάνε ένα ευρώ απο το psn store;

 

Έχω την εντύπωση ότι εμένα δεν με έχει χρεώσει κάτι εξτρά.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

 

 

Έχω την εντύπωση ότι εμένα δεν με έχει χρεώσει κάτι εξτρά.

 

Ούτε την πρώτη φορά που έιχες αγοράσει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε την πρώτη φορά που έιχες αγοράσει κάτι;

Το μόνο περίεργο που έχω δει είναι ότι δεν μπορείς να προσθέσεις λιγότερα από 5 ευρώ στο "πορτοφόλι" σου. Δηλαδή ακόμα και αν αγοράζεις κάτι που κοστίζει λιγότερα από 5 ευρώ θα σου χρεώσει πέντε στην κάρτα αλλά δεν τα χάνεις, σου μένουν σαν πιστωτικό υπόλοιπο για επόμενη αγορά.

 

Έξτρα χρέωση δεν έχω προσέξει να κάνουν, ούτε την πρώτη φορά.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο περίεργο που έχω δει είναι ότι δεν μπορείς να προσθέσεις λιγότερα από 5 ευρώ στο "πορτοφόλι" σου. Δηλαδή ακόμα και αν αγοράζεις κάτι που κοστίζει λιγότερα από 5 ευρώ θα σου χρεώσει πέντε στην κάρτα αλλά δεν τα χάνεις, σου μένουν σαν πιστωτικό υπόλοιπο για επόμενη αγορά.

 

Έξτρα χρέωση δεν έχω προσέξει να κάνουν, ούτε την πρώτη φορά.

 

Μπορεί να κρατάει το 1 η τράπεζα

Link to comment
Share on other sites

'Εχει κανείς ιδέα για το resident evil 5 που παίζει να έχει καλύτερα γραφηκά σε x-box h ps3 η θα ειναι το ιδιο?? μιας και βγαινει σε λιγο στην αγορα 13 μαρτιου??
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia egw vazw mia micro sd me antaprora 8 gb kai den tin anagnwrizei to ps3 ti paizei?

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είναι FAT32 για να την αναγνωρίσει

Δεν ξέρω αν στις microSD παίζει ρόλο

 

'Εχει κανείς ιδέα για το resident evil 5 που παίζει να έχει καλύτερα γραφηκά σε x-box h ps3 η θα ειναι το ιδιο?? μιας και βγαινει σε λιγο στην αγορα 13 μαρτιου??

 

google is your (best) friend : http://www.n4g.com/News-290162.aspx

 

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδες, ως νεος στο χωρο του Playstation 3 εχω καποιες αποριες...

Πως μπορω και τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να παιξω on line τα παρακατω παιχνιδια;;;

 

Pro Evolution Soccer 2009

Metal Gear Solid 4

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδες, ως νεος στο χωρο του Playstation 3 εχω καποιες αποριες...

Πως μπορω και τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να παιξω on line τα παρακατω παιχνιδια;;;

 

Pro Evolution Soccer 2009

Metal Gear Solid 4

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

 

Για να παίξεις αυτά τα game's πρέπει να αποκτήσεις konami ID από εδώ https://id.konami.net/login.do

Φυσικά, είναι εντελώς δωρεάν.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

 

Για να παίξεις αυτά τα game's πρέπει να αποκτήσεις konami ID από εδώ https://id.konami.net/login.do

Φυσικά, είναι εντελώς δωρεάν.

 

ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση...

κατι ακομα. βγαζω ενα και για τα 2 ή 2 διαφορετικα;;;

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την γρηγορη ανταποκριση...

κατι ακομα. βγαζω ενα και για τα 2 ή 2 διαφορετικα;;;

 

Νομίζω ότι χρειάζεσαι ένα ΚΟΝΑΜΙ ID και από 1 GAME ID για κάθε παιχνίδι. Πάντως η Sony δε θα έπρεπε να επιτρέψει αυτή τη γελοιότητα στο σύστημά της κατά τη γνώμη μου.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια προσπάθειά μου να κάνω αναβάθμιση λογισμικού ασύρματα, η κονσόλα δεν μπόρεσε να επικοινωνήσει με το ασύρματο router.Χρειάστηκε να ξανακάνω από την αρχή τα Network Settings αλλά όταν πάω κα πληκτρολογίσω το WEP Key (10 χαρακτήρες εκ των οποίων και δύο αριθμοί) δέχεται μόνο τους 8..δηλαδή πατώ κανονικά τους 10 χαρακτήρες αλλά στην μνήμη αποθηκεύονται μόνο οι 8 με αποτέλεσμα να μην μπορεί να συνδεθεί ασύρματα και να γίνει η αναβάθμιση...έχω ελέγξει κάθε άλλη δυνατή ρύθμιση και όλα είναι εντάξει...μέχρι πριν ένα μήνα ήταν όλα καλά, τι παίζει τώρα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αν υπαρχει ανταπτωρας για να χρησιμοποιησω χειρηστηριο απο ps2 σε ps3!

Εκείνοι που γνωρίζουν, δεν μιλάνε πολύ.

Εκείνοι που μιλάνε πολύ, δεν γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αν υπαρχει ανταπτωρας για να χρησιμοποιησω χειρηστηριο απο ps2 σε ps3!

 

Μα και φυσικά. Με μια γρήγορη αναζήτηση στο google ψάχνεις για αυτό.

Ίσως να το βρεις και πιο φθηνά.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για όσους χρησιμοποιούν η θέλουν να χρησιμοποιήσουν το PS3 σαν Media player υπαρχει αυτο το καταπληκτικό πρόγραμμα που μετατρέπει το μηχάνημα στον απόλυτο Media player και παίζει τα ΠΑΝΤΑ. Δοκιμάστε το ;)

 

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Και πως δουλεύει το πρόγραμμα?Έχω Mac,το άνοιξα και μου λέει δεν υπάρχει συνδεδεμένο PS3..Tι σύνδεση ζητάει δηλαδή?
Link to comment
Share on other sites

Για όσους χρησιμοποιούν η θέλουν να χρησιμοποιήσουν το PS3 σαν Media player υπαρχει αυτο το καταπληκτικό πρόγραμμα που μετατρέπει το μηχάνημα στον απόλυτο Media player και παίζει τα ΠΑΝΤΑ. Δοκιμάστε το ;)

 

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

 

Ευχαριστούμε για τα χαρμόσυνα νέα! :D

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2620525#post2620525

 

post #2222 στο παρών thread. ;)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι χρειάζεσαι ένα ΚΟΝΑΜΙ ID και από 1 GAME ID για κάθε παιχνίδι. Πάντως η Sony δε θα έπρεπε να επιτρέψει αυτή τη γελοιότητα στο σύστημά της κατά τη γνώμη μου.

 

Αυτο ειναι σιγουρο;;; μην κανω καμια πατατα...

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...