Jump to content

Xbox 360


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest VAGGELISA
Πληρώνεις κ ένα ποσό για να γίνεις μέλος του xbox live κ συνδέεσαι...έτσι απλά το εμφανίζει στο site.Tώρα αν έχει κάτι άλλο κ δεν το λένε....δεν ξέρω...καλή φάση ακούγεται πάντως....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε νουμερο το εχω δει το 360 απο κοντα και δεν εχω δει την διαφορα και αλλη φορα να μιλας καλυτερα για μενα:mad:

 

Φαντάζομαι πως το έχεις δει στα stands της Microsoft στα μαγαζιά, συνδεδεμένο με μια 23'' Samsung HD Ready TV. Πραγματικά δεν έχουν τίποτα τα μάτια σου, διότι ναι μεν το Xbox 360 είναι πολύ ισχυρότερο από το PS2 - αλίμονο, είναι 5+ χρόνια νεώτερο- αλλά στις 23'' τί να δεις; Υπάρχει και πάλι αρκετή διαφορά φυσικά αλλά πρέπει να κάτσεις πάρα πολύ κοντά για να γίνει πραγματικά αισθητή. Σε μια 32'' ή ακόμη καλύτερα 40 ιντσών HDTV η διαφορά στα γραφικά θα είναι χαώδης.

Εντελώς βλακώδης η πολιτική της Microsoft Hellas αν θέλετε τη γνώμη μου, στην Αγγλία τα stands έχουν 32αρα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως το έχεις δει στα stands της Microsoft στα μαγαζιά, συνδεδεμένο με μια 23'' Samsung HD Ready TV. Πραγματικά δεν έχουν τίποτα τα μάτια σου, διότι ναι μεν το Xbox 360 είναι πολύ ισχυρότερο από το PS2 - αλίμονο, είναι 5+ χρόνια νεώτερο- αλλά στις 23'' τί να δεις; Υπάρχει και πάλι αρκετή διαφορά φυσικά αλλά πρέπει να κάτσεις πάρα πολύ κοντά για να γίνει πραγματικά αισθητή. Σε μια 32'' ή ακόμη καλύτερα 40 ιντσών HDTV η διαφορά στα γραφικά θα είναι χαώδης.

Εντελώς βλακώδης η πολιτική της Microsoft Hellas αν θέλετε τη γνώμη μου, στην Αγγλία τα stands έχουν 32αρα.

 

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας θα το σκεφτω και θα δω:D

Link to comment
Share on other sites

Πληρώνεις κ ένα ποσό για να γίνεις μέλος του xbox live κ συνδέεσαι...έτσι απλά το εμφανίζει στο site.Tώρα αν έχει κάτι άλλο κ δεν το λένε....δεν ξέρω...καλή φάση ακούγεται πάντως....

 

Εχω ακουσει απο παιδια οτι ειναι παρα πολυ καλη φαση παιζουνε μεταξυ τους μιλανε με μικροφωνα κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση:Ξέρει κανείς πότε έρχεται για το ΧΒΟΧ360 στην Ελλάδα,το "Tony Hawk's Project 8"...;;;

Αλήθεια,γνωρίζει κανείς πότε έρχεται...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Guest VAGGELISA
Αλήθεια,γνωρίζει κανείς πότε έρχεται...;;;:worry:

 

 

Στο play το έχει ότι βγαίνει στις 17.11....Εδώ μπορεί και την ίδια περίοδο ή λίγο μετά...

Link to comment
Share on other sites

Στο play το έχει ότι βγαίνει στις 17.11....Εδώ μπορεί και την ίδια περίοδο ή λίγο μετά...

Σε ευχαριστώ πολύ...:)

Link to comment
Share on other sites

gia HALO 3 exei anakino8ei i esto kata prosegisi pote 8a bgei!?!?

 

episeis gia tin tainia exete kanena neo!? ti kanei aytos o peter jacson! poly argei :p

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

 

episeis gia tin tainia exete kanena neo!? ti kanei aytos o peter jacson! poly argei :p

 

H ταινια ακυρωθηκε φιλε μου...Δηστυχως!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μια ερώτηση,εξωτερικό σκληρό δίσκο ή mp3 player,όπως iriver h10,το xbox τα αναγνωρίζει;

 

Ναι αλλα οχι για save. Μονο να διαβαζει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποτε θα πεσει η τιμη του 360???

όταν έρθει το PS3. η Μ$ έχει την ευχέρεια να ρίξει την τιμή $100 περίπου. σε αντίθεση με την Sony που δεν έχει μιας και ήδη στα πρώτα μοντέλα "βλέπει και δε βλέπει" κέρδος.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

όταν έρθει το PS3. η Μ$ έχει την ευχέρεια να ρίξει την τιμή $100 περίπου. σε αντίθεση με την Sony που δεν έχει μιας και ήδη στα πρώτα μοντέλα "βλέπει και δε βλέπει" κέρδος.

 

Απο πολλες πληροφοριες που ακουω και διαβαζω καθε μερα αυτο που φημολογειτε και εχει μεγαλη βαση ειναι οτι η sony αυτην την φορα δεν θα κερδισει την μαχη... Αμα πεσει 100 ε την ιδια μερα το πειρα το πηρα κιολας!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω πιστευω οτι το ..."παρτυ" τωρα αρχιζει ....:)

Απ'οτι φαινεται το Xbox360 εχει παρει κεφαλι (λογικο ηταν ) , αλλα το κυριοτερο ειναι οτι βγαινουν συνεχως νεοι σημαντικοι τιτλοι ....και αν συνεχιστει αυτο με με τον ιδιο ρυθμο και σε συνδιασμο με την εγκατεστημενη βαση xbox360 ,που μεσα στις γιορτες θα διευρυνθει ακομη περισσοτερο , τοτε η Sony θα εχει μεγαλα προβληματα .....

Βεβαια αν συμβει αυτο , μαλλον δεν ειναι καλο για την ανταγωνιστικοτητα και εν τελει για εμας τους απλους χρηστες...:worry:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

αν παει η φουλ εκδοση στα 300 ευρω, το εχω παρει την ιδια μερα μαζι με το carbon και το motogp!!!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

gears of war-gameover.gr video review

kala afto to game paei xalara gia game of the year!:)

 

Το gears of war ειναι πραγματικα παιχνιδαρα.

Ειναι μακραν τα καλυτερα γραφικα που εχω δει σε Xbox 360, ενω το συστημα καλυψης που εχουν χρησιμοποιησει οι προγραμματιστες το κανουν απλα απολαυστικο.

Ελπιζω να δουμε αρκετους τιτλους, στα επιπεδα αυτου, στο μελλον( τουλαχιστον απο την epic αυτο ειναι σιγουρο, καθοτι η μηχανη γραφικων ειναι παρακαταθηκη για το μελλον)...

Link to comment
Share on other sites

+1 για το gears of war

 

Εγω παντως σκεφτομαι να το αγορασω μαζι με το TEST DRIVE "δωρο" στον εαυτο μου τα Χριστουγεννα, αλλα απο την αλλη βρε παιδια σκεφτομαι Full συστημα ΧΒΟΧ360+"Αναβαθμιση"ΗD Drive=698E=PS3. Οποτε τι κανουμε τωρα? Στην ουσια δηλ ΧΒΟΧ360+PS3=ιδια τιμη οποτε για ποια πτωση τιμων μιλαμε τα Χριστουγεννα?

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

Giati 598? η full εκδοση εχει 399 αρα 400 και το HD 298 ΑΡΑ 400+298=698, οσο για το HD εκπροσωπος της Μ$ δηλωσε οτι και στα παιχνιδια θα δουμε διαφορες με το HD, αρα ειναι αναγκαιο ή οχι? και τι πιστευεις εσυ οτι και να μην το δηλωνε ο εκπρσπος της, δεν θα σε αναγκασει η Μ$ να το αγορασεις οταν τα παιχνιδια της 2ης και 3ης γενιας θα κανουν χρηση του?

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το εξωτερικό Drive του 360 δεν είναι λύση.

Οι περισσότεροι developers θα βγάλουν τα παιχνίδια σε εκδόσεις DVD και ελάχιστοι σε HD-dvd (εκτός αν βγαίνουν 2πλες εκδόσεις) με τη λογική το ότι οι περισσότεροι χρήστες που έχουν Xbox δεν έχουν αγοράσει το extra Drive και έτσι δεν συμφέρει οικονομικά την εταιρία παραγωγής να βγάλει ένα παιχνίδι για μεμονωμένο κοινό.

Απ'την άλλη μεριά το Ps3 έχει βασικό drive blue ray δίνοντας στους Developers τη δυνατότητα να επιλέξουν ελεύθερα το Format του παιχνιδιού αν θα είναι σε DVD ή Blue Ray ανάλογα με τον όγκο και τα δεδομένα του παιχνιδιού (φανταστείτε HD video σε σκηνές στα παιχνίδια του PS3, στο 360 θα υπάρχει μεγάλος περιορισμος).

 

Για να καταλάβετε για τι διαφορά μιλάμε είναι σαν να λέμε ότι το Χ360 παίζει μόνο CD και το PS3 παίζει DVD.

 

η αναλογία DVD:CD είναι περίπου 1:6

ανάλογα και ΒlueRay : DVD που νομίζω είναι και αυτό 1:6 ή 1:7

 

Σκεφτείτε λίγο τι δεδομένα θα χωράνε σε ένα δισκάκι BR.

Κι αν δεν το χωράει το μυαλό σας συγκρίνετε CD με DVD...

To 360 είναι το παρόν, το Ps3 είναι το μέλλον.

Δε θέλω να δημιουργήσω vs αναφέρομαι σε απλή λογική! ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω, απο τη στιγμη που το κυκλοφορησαν, θα "πιεσουν" πιστευω τους developers να κυκλοφορησουν παιχνιδια που θα κανουν χρηση του HD, γιατι δε νομιζω κοτζαμ Μ$ να κυκλοφορησε το drive μονο και μονο για ταινιες!!!! Επισης δεν ειναι λογικο κιολας σε καποια Multiformat παιχνιδια (που σιγουρα θα κυκλοφορησουν) στο PS3 να ειναι blueray δισκακι και στο ΧΒΟΧ 360 σε απλο DVD.

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...