Jump to content

Xbox 360


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγώ πάντως θα περιμένω να πέσει η τιμή ακόμα, και όταν ποιά με το καλό τσιπαρίζετε θα το πάρω:O
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gia sas.mia erotisi na kano:

 

mias k skeftomai na agoraso ena racing game,mporeite na mou peite poio einai to apolitos kalitero game se auti tin katigoria??ennoo k apo apopsi gameplay k apo apopsi grafikon k genika parousiasis tou paixnidiou??

 

to burnout to aporipto giati den mou aresei.apo kei k pera poio??pgr 3 ?? ridge racer 6 ?? (einai ligo pio arcade auto e?? ) or need for speed.iparxei tpt allo??

 

genika opoios exei asxolithei as me voithisei..

 

euxaristo

Link to comment
Share on other sites

Free Xbox LIVE Gold Week Begins

 

I just heard from the Live operations team that they threw the big switch

that now allows Silver users free access to Xbox Live multi-player for the next week.

While the accounts will still 'look' Silver, we enabled those accounts to access Xbox 360

multi-player just like Gold accounts.

 

>> From majornelson.com

Link to comment
Share on other sites

Από το blog του gamespot μεταφέρω το εξής:

 

12:21: Moore whips out Xbox 360 HD-DVD peripheral--it looks like a mini Xbox 360 with a black front. The name is "Xbox 360 Player" and it will be available this holiday season.12:22: "Major announcement about one of greatest franchsies of all time." Says its so exciting that he has to take his shirt off. Shows Halo 2 tatto--GRAND THEFT AUTO IV tatoo on other arm. Grand Theft Auto IV October 16 to Xbox 360 ONLY.

 

Enough said

 

edit:

 

Μάλλον παρανόηση από την πλευρά του editor του gamespot. Το παιχνίδι απότι κατάλαβα θα είναι time exclusive (αποκλειστικό για κάποιο χρονικό διάστημα) αν και ακόμα άκρη δεν έχω βγάλει με το τί ακριβώς παίζει...Επίσης η προβλήθηκε trailer του Halo 3 (!) με in-game footage το οποίο κατεβάζω τώρα από το XBOX-Live Marketplace για να σας πω εντυπώσεις :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Το trailer απλά εκπληκτικό. ΟΛΑ τα γραφικά είναι real time με την τρέχουσα έκδοση της μηχανής γραφικών του Halo 3 σύμφωνα με την Bungie.

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από το http://www.bungie.net

 

 

edit:

 

Στο XBOX Marketplace έχει ανέβει το demo του Lost Planet. Ένα θα σας πω. Απλά τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ visuals που έχω δει μέχρι στιγμής σε παιχνίδι που έπαιξα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ + ROCK SOLID Frame rate!!! Κατεβάστε το ΤΩΡΑ.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!!Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι χρειάζεται και με ποιον τρόπο μπορώ εδώ στην Ελλάδα να χρησιμοποιήσω το XBOX-live στο XBOX360 μου έτσι ώστε να "κατεβάζω" ό,τι θέλω απ'το Marketplace,να "κατεβάζω" δεδομένα ώστε να παίζω τα games του XBOX στο XBOX360 και ό,τι άλλο υπάρχει...???Γιατί εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι δεν μπορούμε με τίποτα να το χρησιμοποιήσουμε εδώ στη Ελλάδα και ξαφνικά μπαίνω σήμερα πριν απο λίγο για πρώτη φορά σε αυτό το forum και βλέπω εσάς να λέτε με μια ευκολία πως "κατεβάζετε" trailer απ'το live και τα παίζω εντελώς...!!!:wacko: :dizzy:

Σας παρακαλώ,όποιος γνωρίζει ας μου εξηγήσει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!!Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι χρειάζεται και με ποιον τρόπο μπορώ εδώ στην Ελλάδα να χρησιμοποιήσω το XBOX-live στο XBOX360 μου έτσι ώστε να "κατεβάζω" ό,τι θέλω απ'το Marketplace,να "κατεβάζω" δεδομένα ώστε να παίζω τα games του XBOX στο XBOX360 και ό,τι άλλο υπάρχει...???Γιατί εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι δεν μπορούμε με τίποτα να το χρησιμοποιήσουμε εδώ στη Ελλάδα και ξαφνικά μπαίνω σήμερα πριν απο λίγο για πρώτη φορά σε αυτό το forum και βλέπω εσάς να λέτε με μια ευκολία πως "κατεβάζετε" trailer απ'το live και τα παίζω εντελώς...!!!:wacko: :dizzy:

Σας παρακαλώ,όποιος γνωρίζει ας μου εξηγήσει...

Παιδιά ας πει κάποιος...Έχω ακολουθήσει όλους τους οδηγούς, ελληνικούς και μη για να συνδεθώ και συνεχίζει να μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα...Έχω αλλάξει παντού την χώρα σε Ireland αλλά αυτό το χαβά του...

Link to comment
Share on other sites

Lord εχεις pm! Το να μπεις στο Live θελει μια δυο κινησεις οι οποιες θελουν προσοχη,απο οτι μπορω να καταλαβω το προβλημα σου εντοπιζεται στο email που χρησιμοποιεις κατα την εγγραφη σου στο live.
Link to comment
Share on other sites

This is merely a rumor that has been circulating around after a group of people Reportedly indicated they saw the price on Xbox.com which was then removed after 30 seconds.

 

Until official word is said then the price is TBA.

 

Ναι το διόρθωσαν,προς το παρών παραμένει ρουμόρ,αν και πολύ πιστευτό κατά την γνώμη μου....Μια και τα εξωτερικά drives είναι αρκετά ακριβότερα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν θες σου δίνω link αλλα δεν είναι κάτι official είναι απλά η απάντηση προς το παιδί που έγραψε το νέο από έναν moderator.(Τελικά μπερδεύτηκα από το όνομα δεν πρέπει να ξεκίνησε από box site)

 

http://ps3forums.com/viewtopic.php?t=22122

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ακουσα το 199 αλλα ειναι αρκετα λεφτα(overall δλδ!)... Σε ενα οχι και τοσο εγκυρο site ειπαν πως το output θα ειναι μονο 720p. Αλλα αυτα ειναι just speculation εφοσον δεν ειπαν τπτ για το output του. Και αν δεν υπαρχει HDMI, που δεν ειναι και κατι απλο, 199 ειναι πολλα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και τόση σημασία,γιατί έτσι και αλλιώς για να πουλήσει χρειάζεται πιο μεγάλο θαύμα και από τις κανά...Τώρα γιατί το βγάζουν αυτοί ξέρουν.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

:!: :!: TS-H943 DVD Firmware Hack for Xbox 360 Out in the Wild:!: :!:

 

επιτέλους!!! αν κ όσοι έχετε Hitachi-LG drive θα πρέπει να περιμένετε λίιιιιγο ακόμα μιας κ το firmware είναι μόνο για τα Toshiba-Samsung

Link to comment
Share on other sites

LoL δλδ! Ειναι αναγκασμενοι να σου βγαλουν το hacked firmware σωστα; Anw δυστυχως δεν σταματα το region lock. Τι να κανουμε ετσι ειναι :p

 

Εχω μια ερωτηση, αν εχω το xbox καθετα θα χαλασουν τα παιχνιδια;

Link to comment
Share on other sites

Από το Σάββατο δεν διαβάζει τίποτα το 360 μου. Συμπεριφέρεται σαν να μην έχει DVD/CD μέσα (ενώ έχει).

 

Πήρα σήμερα το support (σημειώστε το νούμερο αν ποτέ το χρειαστείτε 00800 44 12 8732 - Αγγλία και να έχετε εύκαιρο το serial number του 360) και με ενημέρωσαν ότι μέσα στις επόμενες 5 εργάσιμες θα έρθει η UPS στη διέυθυνση που έδωσα, θα πάρει το 360 να το πάει στο service center που είναι στη Γερμανία και σε 10 εργάσιμες το αργότερο θα το ξαναέχω σωστό ή θα μου το αντικαταστήσουν.

 

Στην Ελλάδα δεν παίζει service center. Απλά ενημερωτικά για να ξέρετε όλα αυτά. Αν σας πάθει ζημιά το 360 καλά θα κάνετε να ξέρετε καλά Αγλλικά να συννενοηθείτε... :sigh:

 

 

Εχω μια ερωτηση, αν εχω το xbox καθετα θα χαλασουν τα παιχνιδια;

 

Κανένα πρόβλημα αν μιλάμε για 360.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...