Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Ψαχούλευαν τα ντουλαπάκια. Κι εγώ θα το έκανα εννοείται ;)

Εισαι σοβαρος???:mad: :rolleyes:

 

Χμμμ...πες μου ποτε,που & με τι αυτοκινητο θα πας στα μπουζουκια για να'ρθω να στο ψαξω...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εγω ειδα μονο αυτο με τα γαρυφαλλα:wacko:

μου αρεσαν οι ατακες ''οσο μπορεις,κρατα''

''πως θα ξεχωρισω ποια να μαζεψω?''απαντηση:''ε με το ματι''

και εκει που φωναζε το αφεντικο να μαζεψουν γρηγορα τα πεσμενα λουλουδια...

ειδατε το σημειο που εκανε ζουμ στα ποδια των τραγουδιστων,που με προσοχη κινουνταν στην πιστα ψστε να μην πατησουν τα γαρυφαλλα?τραγικο:wacko:

και εκει που ελεγε το βιντεο''κοιταξτε ποσο απαλα σκουπιζουν τα λουλουδια για να μην τα χαλασουν'':D και πεφταν τα γαρυφαλλα μεσα σε ενα πανερι:blink:

Χα χα χα χα χα χα χα χα:lol:

Τι λες τώρα... :rotfl:

Καλά μιλάμε,αυτά μόνο στην Ελλάδα πρέπει να γίνονται...αφού βέβαια,μόνο ο Έλληνας διασκεδάζει σε μπουζούκια :O :whistle: (κ καλά κάνει δε λέω,αλλά όχι κ τέτοια εκμετάλευση ρε παιδιά!!):hypno:

Σύλλογος Λακώνων Φοιτητών

http://www.slf.4t.com

Link to comment
Share on other sites

Θελεις απαντηση τωρα?

Αν έχεις σκοπό να απαντήσεις σοβαρά, why not?

 

Εισαι σοβαρος???:mad: :rolleyes:

 

Χμμμ...πες μου ποτε,που & με τι αυτοκινητο θα πας στα μπουζουκια για να'ρθω να στο ψαξω...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ:mad:

Παρκαδόρος δουλεύεις; Δυστυχώς δε συνηθίζω να πηγαίνω στα μπουζούκια.

Αν θες πάντως, μόλις ανέβω Αθήνα με το αυτοκίνητο θα σου δώσω τα κλειδιά να το ψάξεις μια (αρκεί να μην πάρεις τίποτα φυσικά). :)

Link to comment
Share on other sites

Παρκαδόρος δουλεύεις; Δυστυχώς δε συνηθίζω να πηγαίνω στα μπουζούκια.

Αν θες πάντως, μόλις ανέβω Αθήνα με το αυτοκίνητο θα σου δώσω τα κλειδιά να το ψάξεις μια (αρκεί να μην πάρεις τίποτα φυσικά). :)

 

Οχι,δε δουλευω παρακαδορος...το θεμα ειναι πως οποιος ανοιγει ντουλαπακια ή ψαχνει...γενικως,αν δει κατι αξιας θα μπει στον πειρασμο να το παρει!:mad: Ετσι κι αλλιως,δεν ειναι σωστο ο αλλος να βαζει τα χερια του σε πραγματα αλλου,εστω κι απο περιεργεια...

Link to comment
Share on other sites

Για ψάξιμο μίλησα αν κατάλαβες και όχι για κλέψιμο...

Εμένα δε με ενοχλεί να μου το ψάξουν, αρκεί να μην πάρουν τίποτα. Η περιέργεια δε συνεπάγεται πάντα και κλεπτομανία. Είναι τελείως διαφορετικές περιπτώσεις. Δε σημαίνει δηλαδή πως όποιος το ψάξει θα το κλέψει, ούτε και όποιος δεν το ψάξει δε θα κλέψει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το ψαξιμο φερνει ανετα το κλεψιμο...ειδικα απο αγνωστους...:X

 

Και στο κατω κατω,δεν εχει κανενα δικαιωμα ο καθε παρκαδορος να βαζει χερι στα δικα μου πραγματα.Φτανει που μας αναγκαζουν να τους δινουμε το αυτοκινητο για παρκαρισμα,λες & δεν ξερουμε εμεις & πληρωνουμε & χαρατσι απο πανω!!!:mad: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φτανει που μας αναγκαζουν να τους δινουμε το αυτοκινητο για παρκαρισμα,λες & δεν ξερουμε εμεις & πληρωνουμε & χαρατσι απο πανω!!!:mad: :rolleyes:

 

Δεν είσαι καθόλου υποχρεωμένος να δώσεις το αυτοκίνητό σου για παρκάρισμα αν δεν θέλεις. Πολύ απλά λες στον παρκαδόρο "όχι ευχαριστώ" και απλά ζητάς να σου υποδείξει άδεια θέση. Δεν έχει δικαίωμα να επιμείνει, ούτε φυσικά να σου πει να παρκάρεις αλλού, από τη στιγμή που το πάρκινγκ είναι του καταστήματος για να εξυπηρετεί τους πελάτες του (δηλαδή εσένα). Και φυσικά δεν είσαι υποχρεωμένος να δώσεις το "χαράτσι" !

 

Δεν πάω μπουζούκια, αλλά παρκαδόροι υπάρχουν και σε άλλα ανάλογα club κλπ, και έχω ..."γειώσει" αρκετούς παρκαδόρους έτσι (αυτούς που είχαν "υφάκι" ή που δεν μου γέμιζαν το μάτι για να οδηγήσουν το αυτοκίνητό μου έστω και για λίγα μέτρα).

 

Δεν πάω να κάνω το μάγκα ή τον έξυπνο, αλλά αυτά δεν τα λέω εγώ - τα λέει ο νόμος.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ μ.....α να σου ψαχνει ο αλλος το αυτοκινητο ενω εσυ νομιζεις οτι εισαι ησυχος!

επειδη εμενα πολλοι φιλοι μου δουλευουν παρκαδοροι σε νυχτερινα μαγαζια τους εχω εμπιστοσυνη...αλλα για να ειμαι και ειλικρινης ποτε δεν πιστευα οτι μπορει να γινει κατι τετοιο.

βεβαια οι φιλοι μου ποτε δεν μου κρατανε τα κλειδια και μου τα δινουν στο χερι!τωρα αυτο δεν μου το εξηγησαν ποτε...αλλα τωρα αρχιζω και καταλαβενω τι παιζει!

 

το αλλο με τα ουρα δεν καταλαβα καλα!τι παιχτηκε....:confused:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το ψαξιμο φερνει ανετα το κλεψιμο...ειδικα απο αγνωστους...:X

 

Και στο κατω κατω,δεν εχει κανενα δικαιωμα ο καθε παρκαδορος να βαζει χερι στα δικα μου πραγματα.Φτανει που μας αναγκαζουν να τους δινουμε το αυτοκινητο για παρκαρισμα,λες & δεν ξερουμε εμεις & πληρωνουμε & χαρατσι απο πανω!!!:mad: :rolleyes:

Δε νομίζω να κλέβουν τόσο εύκολα. Δε θέλει πολύ για να παραπονεθούν 2-3 πελάτες και να πάρει πόδι από τη δουλειά του...

Ποιός ρισκάρει τη δουλειά του και τη φήμη του μαγαζιού για 2-3 μικροπράγματα που θα βρει στο αμάξι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πάντα υπάρχει η διακιολογία ότι ο πελάτης μπορεί να ήπιε και να λέει ότι θέλει.

Νομίζω πως ο χώρος πάρκινγκ των μαγαζιών δεν ανήκει στα ίδια τα μαγαζιά. Χωρίς να είμαι σίγουρος. Επίσης σε μερικά μαγαζιά το χαράτσι είναι υποχρεωτικό και κόβουν και απόδειξη (έχω και παραδείγματα) σε άλλα όχι. Ότι ισχύει και με την καρνταρόμπα. Δεν είναι πάντα υποχρεωτική η πληρωμή.

Είναι τρισάθλιο να σου ψάχνουν το αμάξι. Τι το περίεργο θα μπορούσες να έχεις μέσα? Και οι περισσότερες πιθανότητες είναι αυτοί που ψάχνουν να κλέβουν κιόλας. Αλλιώς δεν θα έμπαιναν στον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να δωσουμε στο παρκαδορο να παρκαρει το αυτοκινητο μας και ποσο μαλλον να του αφησουμε και τα κλειδια :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να δωσουμε στο παρκαδορο να παρκαρει το αυτοκινητο μας και ποσο μαλλον να του αφησουμε και τα κλειδια :stupid:

Ακριβώς ! Και όπως είπαμε, κανείς δεν μπορεί να σε υποχρεώσει να του δώσεις το αυτοκίνητο για παρκάρισμα. Αν θέλουν, και έχουν ιδιόκτητο πάρκινγκ, τότε μπορούν να σε χρεώσουν για την "υπηρεσία" που σου προσφέρουν, αλλά να σε υποχρεώσουν να το δώσεις σε παρκαδόρο... δεν μπορούν που να χτυπιούνται.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Στη σημερινη εκπομπη παρουσιαζει εικονες απ'τα σφαγεια με κοτοπουλα,που τρωνε λεει το ενα το αλλο(!) & θανατωνονται με απανθρωπο τροπο...:cry: τουλαχιστον ετσι εδειξε το τρεηλερ,για να δουμε...:worry: :confused:
Link to comment
Share on other sites

Είδα 10-15 λεπτά από την εκπομπή και ΕΦΡΙΞΑ.

 

Όχι με την κατάσταση στα σφαγεία...

 

Αλλά με τις "αποδείξεις" του Ευαγγελάτου...

 

Αν τέτοιου είδους βίντεο θεωρούνται αποδείξεις, τότε τι να πω...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δηλαδη?Κατσε γιατι λεει οτι ακομα δεν εχει δειξει τιποτα...:p

 

Παντως αυτη η κομπινα που κανουν με το καλαμποκι ισχυει,μου την εχει πει γνωστος μου κρεοπωλης...:mad:

 

Μαλιστα...πτηναλευρα & φυραμα τα κανουν τα σαπια & νεκρα κοτοπουλα...:mad: :rolleyes: :cry:

 

Μονη ευχαριστη νοτα ο τυπος απ'τη διαφημιση της νοβα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Eγω φτιαχτηκα με το λοφο με τα νεκρα κοτοπουλα. :shock:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Eκει στην Ν. Αρτάκη που ειναι το εργοστασιο υπάρχει μια ανυποφορη βρώμα. Μάλιστα οι κάτοικοι του χωριου είχαν κρεμάσει στο άγαλμα του Γοβιού μια πινακίδα που εγραφε «ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗ ΒΡΩΜΑ»

Εχει όμως μερικά χρόνια τώρα που σταμάτησε αυτή η βρώμα... Κάποια κομπίνα θα καναν οπως θα λεγε και ο Ευαγγελατος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή αυτή τη στιγμή δεν έχω τηλεόραση μπροστά μου ,

 

έχει αποδείξει τίποτα απόψε ο ευαγγελάτος ή δείχνει ότι να 'ναι ;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δηλαδη?Κατσε γιατι λεει οτι ακομα δεν εχει δειξει τιποτα...:p

 

Εννοώ ότι τα video με ανάλυση QCIF και τα ίδια 15 με 20 δευτερόλεπτα υλικού να κάνουν loop σε κάθε ρεπορτάζ, απλά δεν με πείθουν και δεν τα θεωρώ αποδείξεις...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Σημασια δεν εχουν τα συνεχη ριπλευ,ουτε οι πομπωδεις μουσικες...αλλα τα ιδια τα βιντεο,ακομα κι αν κρατανε λιγο(εγω το αντιθετο βλεπω..).:!:

 

Παντως αυτο που δειχνει τωρα,οτι δηλαδη κρατανε τα κοτοπουλα ξυπνια νυχτα μερα(!!!) για να αναπτυχθουν & να σφαχτουν γρηγοροτερα,ειναι απιστευτα κτηνωδες & φρικιαστικο...:mad: :mad: :mad:

 

Γιατι οι...εκπροσωποι αρχισαν παλι να φωνασκουν?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...δεν κάθισα να δω το υπόλοιπο της εκπομπής (και δεν έχω και TV στο δώματιο...).

 

Εμένα προσωπικά σχεδόν όλα τα "βίντεο ντοκουμέντα" που παρουσιάζονται στην TV δύσκολα με πείθουν...Ούτως ή άλλως ο τρόπος με τον οποίο προβάλονται κλπ διευκολύνει τους υπευθύνους των παραγωνών το τόσο -> |----| να το κάνουν τόσο -> |--------------------------------------------------------------------------------------------------------|

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Είδα 10-15 λεπτά από την εκπομπή και ΕΦΡΙΞΑ.

 

Όχι με την κατάσταση στα σφαγεία...

 

Αλλά με τις "αποδείξεις" του Ευαγγελάτου...

 

Αν τέτοιου είδους βίντεο θεωρούνται αποδείξεις, τότε τι να πω...

Δε σε εκνευρίζει απίστευτα η φωνή της κοπέλας στα βίντεο?Grrr...

:mad:

Πάντως άνετα λένε ότι να'ναι αν θέλουν αφού τα βίντεο δεν είναι καθαρά..(βλέπε κότα σε αποσύνθεση με σημάδια από τσιμπήματα :lol: )

 

Τελικά τις ταίζουν με φύραμα ή όχι?..

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάντως άνετα λένε ότι να'ναι αν θέλουν αφού τα βίντεο δεν είναι καθαρά..(βλέπε κότα σε αποσύνθεση με σημάδια από τσιμπήματα :lol: )

 

Πες το ψέματα... εμένα μου άρεσε που έβγαλαν και το συμπέρασμα ότι από την μολυνσμένη δεξαμενή έπιναν νερό τα κοτόπουλα...

 

Πάντως είδα τα πρώτα 10-15 λεπτά και πείνασα, μάλλον αύριο θα πάω να φάω Mc Nuggets :P

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα μ'αρεσει ο τροπος παρουσιασης των ρεπορταζ (μουσικες,αφηγησεις στυλ θριλερ),αλλα δεν μπορω να κλεισω τα ματια στα αισχη που δειχνει τωρα & καθε φορα...:mad:

 

Δηλαδη,μιας και διαβασα τωρα τα 2 παραπανω ποστς,εσεις πιστευετε οτι οι συνθηκες στα πτηνοτροφεια ειναι ικανοποιητικες???Ελεος ρε παιδια!Η βρωμα & η δυσωδια εκει μεσα,στα κτηνοτροφεια & τα σφαγεια ειναι γνωστα σε ολους μας!

 

Οσο για τα περιφημα "χωριατικα" κοτοπουλα "ελευθερας βοσκης",οποιος εχει φαει εστω μια φορα πραγματικο χωριατικο κοτοπουλο καταλαβαινει οτι τον κοροιδευουν αγρια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...