Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

The point αυτού που τονίζω είναι ότι...υποτιμάτε εσείς πρώτα απ' όλα τον "απλό κοσμάκι που δεν γνωρίζει" (κι εμένα δηλαδή). :lol: :lol: :lol:

 

Αλλά και πάλι... αυτός ο "απλός κοσμάκης που δεν γνωρίζει" (κι εγώ δηλαδή), για ποιο λόγο θα πρέπει να αγχώνεται; Ποιος να με παρακολουθήσει εμένα και για ποιο λόγο; που και να με παρακολουθήσει δηλαδή, θα σκυλοβαρεθεί.... :p :p :p :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι μωρε, δε βαριέσαι... Ας με παρακολουθούν και τι έγινε?

Σιγά μην με νοιάξει που βλέπουν τα προσωπικά μου δεδομένα, τσσσσ!

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μα ο Ευαγγελάτος ομως δεν ανήκει στο ΑΝΤ1??.. Θα πρέπει να αλλάξεις δρόμο karoto... Αα και να ρωτησω κατι? Στο κινητό που είχε (Ν90) με ποιόν τρόπο γινόταν η αποστολή του βίντεο? Με 3g(μέσω δικτύου) ή με μπλέ δόντι??

Παιδιά γνωρίζει κανείς τον τρόπο και το πρόγραμμα που χρησιμοποιησε για να βγάλει την φωτογραφία ;

 

Έκανε κλήση ή έιχε ανοίξει το bluetooth ;

Link to comment
Share on other sites

Kati asxeto..h britney spears pou kolaei sto trailer twn apodeiksewn?
Έχω την αίσθηση ότι θα μας βγάλει στη φόρα διάφορα για κομμωτήρια,σαμπουάν whatever :wacko: Εκεί το πάει μάλλον,εφ'όσον αναφέρει ότι κάτι ξέρει που ξυρίστηκε :p
Link to comment
Share on other sites

Προκειται απο τις πιο γραφικες εκπομπες ever.

Εξαιρειται το αριστουργηματικο "show" τοτε με τα σχολικα videos και ο live σχολιασμος. Ζητω η γελοια σοβαροφανεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι θα μας βγάλει στη φόρα διάφορα για κομμωτήρια,σαμπουάν whatever :wacko: Εκεί το πάει μάλλον,εφ'όσον αναφέρει ότι κάτι ξέρει που ξυρίστηκε :p

 

κι εγω αναρωτιεμαι τι να ειναι..

παντως αν ειναι για τα κομμωτηρια-σαμπουαν κλπ ειναι εντελως αστοχο..

η κοπελα (..) εχει τοσα προβληματα δεν εκοψε τα μαλλια γιατι φοβοταν

το σαμπουαν (λεω τωρα)

καλο μεσημερι.

ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Χαρη στην τεχνολογικη του καταρτηση, ως guru των υπολογιστων, τηλεπικοινωνιων, συστηματων ασφαλειας και οχι μονο, ο ευαγγελατος βρηκε και καινουριο επαγγελμα! Πλασιε HITECH υπολογιστων!

iDO NOT!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε μου σε ποιο καναλι παιζει κ τι ωρα??

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε μου σε ποιο καναλι παιζει κ τι ωρα??

Στον ΑΝΤ1 κάθε Τετάρτη στις δώδεκα παρά τα μεσάνυχτα , απολαμβάνεις τον γκουρού της τεκμηρίωσης.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά διέκρινα σαμπουάν από την εταιρεία Korre, και ίσως δεν το πρόλαβα κάτι από clinique για κρέμα προσώπου.

πείτε και εσείς!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά διέκρινα σαμπουάν από την εταιρεία Korre, και ίσως δεν το πρόλαβα κάτι από clinique για κρέμα προσώπου.

πείτε και εσείς!

 

Την δεύτερη την είδα και γω , αλλά στα γρήγορα.... μήπως είναι από τις μούφα μάρκες που απλά αλλάζουν 1-2 γράμματα από την λέξη?

Το λέω γιατί , αν δεν κάνω λάθος είναι γνωστή και μεγάλη εταιρία αυτή!

Αηδίασα με τις πετσέτες στα κομμωτήρια που στεγνώνουν τις χρησιμοποιημένες και τις χρησιμοποιούν ξανά και ξανά.... οπότε ξέρετε, την επόμενη φορά πάμε με δικό μας πετσετάκι :worry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δλδ εσύ τι πίστευες; Ότι μετά το κάθε λούσιμο σκούπισμα πλένουν τις πετσέτες;

Ημαρτον...

 

Όχι ρε συ , η κοροϊδία είναι όλα τα λεφτά.... άμα στο βγάζει από το ντουλαπάκι , σε ειδική ζελατίνα μέσα και σου λέει και από πάνω ότι είναι αποστειρωμένα και τέτοιες μ@λακίες .... αυτό είναι σπαστικό! Καλύτερα να μη μιλάει καθόλου!

Και έχω δει τι μπίχλα βγάζουν τα κεφάλια μερικών, άσε που μερικοί σκουπίζουν και τις αυτάρες τους με τις πετσέτες... :p

(Υ.Σ> ... που είναι οι παλιές καλές εποχές....σαν χθες θυμάμαι τον παλίο μου κουρέα http://www.unb.ca/webteam/mehmet/blog/images/upload/barber.jpg:worry::)

Link to comment
Share on other sites

Δλδ εσύ τι πίστευες; Ότι μετά το κάθε λούσιμο σκούπισμα πλένουν τις πετσέτες;

Ημαρτον...

 

Ναι, πιστευα οτι βαζουν ενα πλυντηριο την ημερα για 20-30 γ@μω πετσετες. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ , η κοροϊδία είναι όλα τα λεφτά.... άμα στο βγάζει από το ντουλαπάκι , σε ειδική ζελατίνα μέσα και σου λέει και από πάνω ότι είναι αποστειρωμένα και τέτοιες μ@λακίες .... αυτό είναι σπαστικό! Καλύτερα να μη μιλάει καθόλου!

Και έχω δει τι μπίχλα βγάζουν τα κεφάλια μερικών, άσε που μερικοί σκουπίζουν και τις αυτάρες τους με τις πετσέτες... :p

(Υ.Σ> ... που είναι οι παλιές καλές εποχές....σαν χθες θυμάμαι τον παλίο μου κουρέα http://www.unb.ca/webteam/mehmet/blog/images/upload/barber.jpg:worry::)

 

Ναι, πιστευα οτι βαζουν ενα πλυντηριο την ημερα για 20-30 γ@μω πετσετες. :mad:

 

Yπαρχουν και κομμωτηρια που τις στελνουν για πλυσιμο σε καθαριστηρια, τα οποια τις επιστρεφουν σε σφραγισμενα σακουλακια :O

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχουν και κομμωτηρια που τις στελνουν για πλυσιμο σε καθαριστηρια, τα οποια τις επιστρεφουν σε σφραγισμενα σακουλακια :O

 

Ναι , αλλά υπάρχουν και άλλα που ΔΕΝ το κάνουν ... τα πιο πολλά φυσικά!

(fabo , καλώς ήρθες πάλι... σε χάσαμε:happy: )

- από την άποψη που είπες , να φανταστώ , ότι έχετε κομμωτήριο ε?:p Άμα δεν παινέψεις το σπίτι σου ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι , αλλά υπάρχουν και άλλα που ΔΕΝ το κάνουν ... τα πιο πολλά φυσικά!

(fabo , καλώς ήρθες πάλι... σε χάσαμε:happy: )

- από την άποψη που είπες , να φανταστώ , ότι έχετε κομμωτήριο ε?:p Άμα δεν παινέψεις το σπίτι σου ...

 

Με συγκινησες παλι παλιο-Χασι :cry:

 

Οντως τα περισσοτερα κομμωτηρια δεν το κανουν! :whip:

 

Επεσες εξω παντως :p ...απλος πελατης ειμαι :D

 

Κανονικα και για τις χτενες πρεπει να υπαρχουν δοχεια με ειδικο υγρο για να αποστειρωνονται ενω για τα υπολοιπα εξαρτηματα πρεπει να εχουν ειδικο κλιβανο αποστειρωσης σαν αυτους που εχουν οι οδοντιατροι!

 

Οποτε οσοι πατε σε κομμωτηρια που δεν το κανουν....'καντε' τη για αλλου πριν παθετε τιποτα (μην αναρωτιεστε μετα που βρεθηκαν οι ψειρες :p)

 

Αν αναλογιστουμε παντως οτι για ενα κουρεμα δινουμε γυρω στα 20€ φαινεται πως το κοστος της καθαριοτητας για το κομμωτηριο δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλο ;)

 

Να δουμε τι θα κανουν τωρα οσοι ακολουθουσαν τετοιες τακτικες...ας το κλεισουν καλυτερα να ανοιξουν μπαρακι (που λεει και αυτος στην Coca Cola) :p :p

Link to comment
Share on other sites

Το βλεπει κανεις αυτο για την κρεμα για την κυτταριτιδα που φτιαχνεται απο βαζελινη, αλατι και νες καφε;

Εχω πεθανει στο γελιο!:lol:

 

Και μαλιστα εδω σε μας στο Καλαμακι...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ που ξέρεις πως η βαζελίνη, το αλάτι και ο νες καφέ δεν κάνουν καλό στην κυτταρίτιδα; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Και δίκιο βουνό να έχει αυτός ο Ευαγγελάτος, με το σιχαμερό και ΓΛΟΙΩΔΕΣ στυλάκι του, με τις υπερβολές και το ειρωνικό υφάκι, μόνο εμετό μου φέρνει.

Τα πάντα πάνω του μου τη δίνουν, μέχρι και το ελεεινό μαλλί του.

 

Αν μου λέγανε ένα και μόνο άτομο από όλη την Ελλάδα να σπάσω στο ξύλο, αυτό το γελοίο υποκείμενο θα διάλεγα, μου βγάζει τον χειρότερο ευατό μου. Πραγματικά, σιχαμερός και με εκνευρίζει που υποτίθεται ότι μας προστατεύει και δουλεύει για το καλό μας.

:rocket:

 

Κάθε βδομάδα μ' ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι ρε γμτ, στο λεπτό το καταφέρνει...

[/rant]

Link to comment
Share on other sites

Το βλεπει κανεις αυτο για την κρεμα για την κυτταριτιδα που φτιαχνεται απο βαζελινη, αλατι και νες καφε;

Εχω πεθανει στο γελιο!:lol:

απαραδεκτο...

Κι εσύ που ξέρεις πως η βαζελίνη, το αλάτι και ο νες καφέ δεν κάνουν καλό στην κυτταρίτιδα; :worry:

μα και να κανει καλο στη κυτταριτιδα (που αμφιβαλλω, αλλα πιστευω πως μονο κακο δε κανει οποτε...) το θεμα εδω ειναι η αισχροκερδια.:)

σου πουλαει 30 ευρω κατι που στοιχιζει πολυ λιγοτερα.

φυκια για μεταξωτες κορδελες δηλαδη...;)

 

ασχετο: αυτη τη τραγουδιαρα τη κωλετσα, τη λενε χριστινα ή κατερινα? παντως ο ευαγγελατος κατερινα τη προσφωνησε.

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτο...

 

μα και να κανει καλο στη κυτταριτιδα (που αμφιβαλλω, αλλα πιστευω πως μονο κακο δε κανει οποτε...) το θεμα εδω ειναι η αισχροκερδια.:)

σου πουλαει 30 ευρω κατι που στοιχιζει πολυ λιγοτερα.

φυκια για μεταξωτες κορδελες δηλαδη...;)

 

ασχετο: αυτη τη τραγουδιαρα τη κωλετσα, τη λενε χριστινα ή κατερινα? παντως ο ευαγγελατος κατερινα τη προσφωνησε.

Δε διαφωνώ, αλλά σε ένα προιόν δεν είναι μόνο το κόστος των υλικών. Και μια κρέμα ομορφιάς με αγγούρια και γιαούρτι (τυχαίο παράδειγμα) μπορείς να φτιάξεις στο σπίτι σου με απλά υλικά, αλλά αν πας στο φαρμακοποιό θα στη φτιάξει με το σωστό τρόπο και δοσολογία... Αυτό πληρώνεις σε αυτές τις περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ που ξέρεις πως η βαζελίνη, το αλάτι και ο νες καφέ δεν κάνουν καλό στην κυτταρίτιδα; :worry:

Καταρχας οπως ειπε κι ενας γιατρος εκει το μονο που ελλατωνει την κυτταριτιδα ειναι το να πινουμε νερο.

Και δευτερον δεν ειναι εκει το θεμα. Ειναι αυτο που ειπε ο mvagustagm:

μα και να κανει καλο στη κυτταριτιδα το θεμα εδω ειναι η αισχροκερδια.:)

σου πουλαει 30 ευρω κατι που στοιχιζει πολυ λιγοτερα.

φυκια για μεταξωτες κορδελες δηλαδη...;)

Και μαλιστα το παρουσιαζουν ως γαλλικο προιον. Και φυσικα δεν λενε την αληθεια για το τι περιεχει μεσα.

 

Χριστινα Κολετσα την λενε.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...