Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΝΤΑΛΙΑΣ (:D ).(ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΚΑΡΥΔΗ)

 

Προσωπικά δεν το θεωρώ πολύ πιθανό. Αν ο πατέρας της Ντάλιας ήταν ένας από τους πέντε δολοφόνους:

 

1. Την ώρα που ο Πολίτης έλεγε στη Ντάλια ότι αυτός στη φωτογραφία είναι ο ίδιος, τελειόφοιτος στη Θεσσαλονίκη, θα φρόντιζε να αναφέρει στη Ντάλια οτι ήταν τότε φίλος με τον πατέρα της. Θα εκμεταλλευόταν σίγουρα την ευκαιρία να γίνει μέσω αυτής της γνωριμίας αρεστός στη Ντάλια για να κλείσουν επαγγελματική συμφωνία.

 

2. Όταν ο Φώτης έκανε το τηλεφώνημα στον Πολίτη και τον τρόμαξε, σίγουρα θα σκεφτόταν οτι είναι περίεργο που ταυτόχρονα τον επισκέφτηκε η κόρη ενός από τους τέσσερις συνενόχους του. Οπωσδήποτε θα το είχε αναφέρει και αυτό στον Παυρινό.

 

Δεν είναι ανάγκη όλα να συνδέονται σε μια ιστορία, ή τουλάχιστον όχι με άμεσο τρόπο. Άλλωστε, πιστεύω οτι οι δύο από τους πέντε κακούς που μένουν είναι ζωντανοί. Αν είναι νεκροί, δε γίνεται πια να "πληρώσουν" για το έγκλημα και δε θα ήταν το ίδιο ικανοποιητικό για τους τηλεθεατές.

Link to comment
Share on other sites

παιδια περιμενατε να ακουσετε τη λεξη παπαρας??:wacko: εγω απο τον καπουτζιδη με τιποτα:blink:

 

Κι εμένα μου την έσπασε λιγάκι.Εντάξει την πρώτη φόρα που χρησιμοποίησε τέτοια γλώσσα ο Καπου στο έργο ( Ντάλια στον Αλέξη ) αλλά πιστεύω πως δεύτερη φορά και τόσο σύντομα κιόλας ήταν κακή ιδέα.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το "παπαρας" δε σημαινει κατι βαρυ στην αργκο

εξαλου το ειπε η Θεο ως ενδειξη νεολαιϊσμου και οχι με χυδαιοτητα

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που την είπε με την καλή έννοια και όχι με χυδαιότητα, δεν είναι κάτι το επιλήψιμο. Η καλύτερη ατάκα κατ' εμέ του επεισοδίου.

 

Εκπληκτικό επεισόδιο, καλύτερο απ΄το προηγούμενο. Η Ντάλια είχε ακόμη μία φορά την τιμητική της. Να μην πω βέβαια για την Ζουμπουλία-κλόουν την οποία όταν την είδα με έπιασε νευρικό γέλιο!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκτος του οτι γελασα εβγαλα και το αχτι μου στο σημειο του Κοππερφιλντ. Μας τα ειχαν πρηξει τοσο καιρο με τον παλιοπαπαρα... τον ερασιτεχνη!
Link to comment
Share on other sites

προσβληθηκες?

 

δεν την ειπε ο Καπουτζιδης, η Θεοπουλα την ειπε!

 

ουτε προσβληθηκα ουτε κοκκινησα απο την ντροπη μου:D

ισα ισα που μου αρεσε κιολας και γελασα.απλα δεν το περιμενα.:)

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την βρισιά ρε παιδιά...μην γίνεστε και τόσο περίεργοι... μια χαρά ήταν το χθεσινό επεισόδιο! ;)
Link to comment
Share on other sites

Σιγά την βρισιά ρε παιδιά...μην γίνεστε και τόσο περίεργοι... μια χαρά ήταν το χθεσινό επεισόδιο! ;)

 

+1

Ειλικρινά μερικοί άνθρωποι μου φαίνονται πολύ υποκριτικοί στις αντιδράσεις τους! Αν είναι δυνατόν τώρα να πεις πως σε προσέβαλε το Παρα 5! Αν είναι έτσι πρέπει να σταματήσεις να βλέπεις ελληνική τηλεόραση!! Ας μην είμαστε τόσο μυγιάγγιχτοι - εξάλλου δεν είναι τα Στρουμφάκια το Παρα 5.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

το ερχόμενο επεισόδιο, θα έχει αρκετό Παυρινό...οι σκηνές θα γυριστούν σε ξενοδοχείο και καλά της Ισπανίας...

 

Δεν νομιζω να ειναι στο επομενο...:D Ισως στο μεθεπομενο να δουμε αυτο που λες!:D

Link to comment
Share on other sites

Που το ξερεις?

 

Τα γυρισματα που λεει ο porcupine θα γινουν τελος της εβδομαδας. Δεν θα προλαβουν να τα μονταρουν και να τα δειξουν την Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ακουγεται εντονοτατα(ειναι σχεδον επιβεβαιωμενο)οτι θα παιξει ως guest στα επομενα επεισοδια η Μιμη Ντενιση!

Επισης εχει ακουστει οτι θα παιξει η Κατιανα Μπαλανικα τη μητερα της Αγγελας!

 

 

Σε ο,τι αφορα το "παπαρας" δεν ειναι καν βρισια.Και ο Χατζηνικολαου ειχε πει μια φορα:"ακουγονται πολλες ******ε ς τις τελευταιες μερες".Ασε που νομιζω οτι προερχεται απο την παπαρα με το ψωμι και οχι απο τα γεννητικα οργανα!...

 

Ρε δεν ειμαστε καλα το συστημα μου βαζει αστερακια στις π α π α ρ ι ε ς !

Link to comment
Share on other sites

Μα που του 'ρθε...:mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

...Και δεν την πάω καθόλου την Ντενίση.

Δεν έβαζε καλύτερα να παίξει το τρένο από το τελευταιο επεισόδιο του πρώτου κύκλου?:lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Legetai oti 8a ipodi8ei ton eafto tis....twra ti na sou pw.tpt den einai sigouro...

 

:shock:Δύσκολος ρόλος!!:worry:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...