Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνοπτικα αυτα που εγω συνοψιζω(μπορει να κανω και λαθος),ειναι τα εξης:

 

1)η φωτογραφια της Ζουμπουλιας ειχε τους 4 απο τους 5(ελειπε η ιδια)

2)η Ζουμπουλια ειπε:"δεν το κανω για τον Σταυριανιδη,ουτε για τον Βενετοπουλο,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ"

3)στην αρχη οταν ηταν ντυμενοι σαν αγγελοι του τσαρλι και james bond,η(αρκετα παραξενη)αντρικη φωνη τους καλεσε στα αγγλικα να μεινουν ορθιοι,αλλά η Ζουμπουλια επεσε κατω...

Ολα αυτα για μενα δειχνουν τοι ισως η Ζουμπουλια ειναι η 5η που θα λειπει για αγνωστο λογο.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβώς!

Αυτός θα μπορούσε για παράδειγμα, να είναι ο ένας από τους λόγους που μπορεί ένας να λείπει στο τέλος

 

ο άλλος θα ήταν πχ ότι οι

4 πάνε να βρούνε τον ένα...

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

ο άλλος θα ήταν πχ ότι οι

4 πάνε να βρούνε τον ένα...

 

Γιατί όχι; Ούτως ή άλλως στον πρώτο κύκλο υπήρχαν ανατροπές.

Αυτό που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι το πρόσωπο της Αμαλίας σκοτεινιάζει όταν λέει ότι θα είναι 4.

 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα από το σημερινό επεισόδιο.

 

Νομίζω ότι ο βασικός λόγος είναι ότι διέρευσαν τόσες πληροφορίες κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, μέχρι πρόσφατα, που μας κάνανε να περιμένουμε πολύ περισσότερα απ' ότι τελικά πρόσφερε αυτό το πρώτο επεισόδιο!

 

Επίσης δε μου άρεσε το τραγούδι της έναρξης που ήταν στα αγγλικά. Η αλήθεια είναι ότι με ξενέρωσε κάπως, αλλά ας περιμένουμε να δούμε την συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Συνοπτικα αυτα που εγω συνοψιζω(μπορει να κανω και λαθος),ειναι τα εξης:

 

1)η φωτογραφια της Ζουμπουλιας ειχε τους 4 απο τους 5(ελειπε η ιδια)

2)η Ζουμπουλια ειπε:"δεν το κανω για τον Σταυριανιδη,ουτε για τον Βενετοπουλο,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ"

3)στην αρχη οταν ηταν ντυμενοι σαν αγγελοι του τσαρλι και james bond,η(αρκετα παραξενη)αντρικη φωνη τους καλεσε στα αγγλικα να μεινουν ορθιοι,αλλά η Ζουμπουλια επεσε κατω...

Ολα αυτα για μενα δειχνουν τοι ισως η Ζουμπουλια ειναι η 5η που θα λειπει για αγνωστο λογο.

 

Κι εγώ αυτό πιστεύω.

 

Πως θα λείπει η Ζουμπουλία

 

Link to comment
Share on other sites

Συνοπτικα αυτα που εγω συνοψιζω(μπορει να κανω και λαθος),ειναι τα εξης:

 

1)η φωτογραφια της Ζουμπουλιας ειχε τους 4 απο τους 5(ελειπε η ιδια)

 

Αυτό δεν ξέρω κατά πόσον αποτελεί στοιχείο, διότι

ο καθένας τους έχει από μία φωτογραφία από την οποία λείπει ο ίδιος και υπάρχουν οι άλλοι τέσσερις. Το είδαμε στο 12ο επεισόδιο με την Αγγέλα.

 

 

Κορυφαία επίσης σκηνή οι μεταμφιέσεις!

Link to comment
Share on other sites

Επισης

η Αμαλια συνδεει το γεγονος οτι θα ειναι 4 με την ιδια,λεει δηλαδη:"μονο που θα ειναι τεσσερις και ισως ΚΑΠΟΥ ΕΔΩνα εφτασε η ωρα να σας αποκαλυψω ποια ειμαι". Ισως δηλαδη η Αμαλια να εχει σχεση με καποιον απο τους πεντε,με αυτον που θα λειπει,κτλ.

.

Link to comment
Share on other sites

μέτριο...

 

ή μήπως ανέβηκαν οι απαιτήσεις μας έχοντας παρακολουθήσει το 1 κύκλο;

Μα ο πρώτος κύκλος είχε πιάσει πάτο από τη μέση και μετά. Τι απαιτήσεις να έχεις... :rolleyes: Μηδενικό χιούμορ όπως και πέρσι...

 

Καμια σύνδεση με το τελικό πλάνο και το 12:00-ΚΟΝΟΣ βγάλατε; Σίγουρα κάπως θα συμβάλλει κι αυτό στην υπόθεση :lol: :lol: :lol:

 

Συνοπτικα αυτα που εγω συνοψιζω(μπορει να κανω και λαθος),ειναι τα εξης:

1)η φωτογραφια της Ζουμπουλιας ειχε τους 4 απο τους 5(ελειπε η ιδια)"

Ε, υποτίθεται πως αυτή την έχει βγάλει ή ίδια, για να έχει και τους 4 στην ίδια φώτο. Έλεος :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΖΑΠΙΝΓΚ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΓΑΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. ΑΣΤΑ..

[sIGPIC][/sIGPIC]

που παω???

Link to comment
Share on other sites

Καμια σύνδεση με το τελικό πλάνο και το 12:00-ΚΟΝΟΣ βγάλατε; Σίγουρα κάπως θα συμβάλλει κι αυτό στην υπόθεση :lol: :lol: :lol:

 

Περιμένουμε τον lawfighter να μας το εξηγήσει και αυτό! Αφού όλα τα υπόλοιπα τα έχει πλέον κατα-αναλύσει!

 

ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΖΑΠΙΝΓΚ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΓΑΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. ΑΣΤΑ..

 

Sorry ρε συ, αλλά εσύ είσαι κρητικιά έτσι; Και βλέπεις αυτό το ΠΡΑΓΜΑ;; Εγώ προσωπικά θα το θεωρούσα υποτιμητικό και μόνο που αναφέρονται στην Κρήτη οι συγκεκριμένοι ηθοποιοί και με την συγκεκριμένη (χιλιοειπωμένη υπόθεση)...

 

Επίσης, Εvi, μη γράφεις με κεφαλαία! Είναι σαν να φωνάζεις! ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, "ξεχάσαμε" να αναλύσουμε τους στίχους του αρχικού τραγουδιού. Τα λόγια, σύμφωνα με τον Sinistro, είναι:

 

When I was born in Athens, 1957

my family was happy 'cause I was a girl

They all start to call me Angel when I was eleven

My hair was like gold and my eyes like pearl

 

But my uncle's name was Charlie, was Charlie, was Charlie

My father's name was Nico, my mother's Ino

But my uncle's name was Charlie, was Charlie, was Charlie

My sister's name Maria, my brother's Zorro

 

I think it was November 1967

my birthday's party evening, we're having great fun

Friends and family were there at November 11

My uncle wasn't there but he sent me a gun

 

Προσέξατε ότι η κοπέλα αυτή (που μοιάζει λίγο στην περιγραφή με την Αμαλία και την φωνάζαν "άγγελο":innocent: :wink: ) θα είναι 18 χρονών το 1975, όταν έγινε η δολοφονία της Ελευθερίας; Αν και είναι λίγο μικρή δεν είναι τόσο απίθανο να είναι μία από την πεντάδα του Καστέλλη-Παυρινού! Και το όπλο του φόνου να είναι αυτό που της χάρισε ο θείος της!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, "ξεχάσαμε" να αναλύσουμε τους στίχους του αρχικού τραγουδιού. Τα λόγια, σύμφωνα με τον Sinistro, είναι:

 

When I was born in Athens, 1957

my family was happy 'cause I was a girl

They all start to call me Angel when I was eleven

My hair was like the gold and my eyes like the (pearl?)

 

But my uncle's name was Charlie, was Charlie, was Charlie

My father's name was Nico, my mother's Ino

But my uncle's name was Charlie, was Charlie, was Charlie

My sister's name Maria, my brother's Zorro

 

I think it was November 1967

my birthday's party evening, we're having great fun

Friends and family were there at November 11

My uncle wasn't there but he sent me a gun

 

Προσέξατε ότι η κοπέλα αυτή (που μοιάζει λίγο στην περιγραφή με την Αμαλία και την φωνάζαν "Άγγελο") θα είναι 18 χρονών το 1975, όταν έγινε η δολοφονία της Ελευθερίας; Αν και είναι λίγο μικρή δεν είναι τόσο απίθανο να είναι μία από την πεντάδα του Καστέλλη-Παυρινού! Και το όπλο του φόνου να είναι αυτό που της χάρισε ο θείος της!!!

Ε,ενταξει,με ξεπερασες σε φαντασια!:lol: Δε νομιζω να τραγουδαει η δολοφονος!Ειναι ενα τραγουδακι που αναφερεται στους καλους και οχι στους κακους.

 

Τον φονο τον εκαναν ο Παυρινος,ο Καστελλης και οι αλλοι τρεις.Συμφωνα με τον Βενετοπουλο ηταν ειδεχθης και ειδε σε φωτογραφιες το σωμα της σε πολυ ασχημη κατασταση.Επισης,ο Παυρινος ειπε στον Καστελλη:"εσυ το ηθελες περισσοτερο απ'ολους και εσυ το ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ περισσοτερο απ'ολους."

Αρα καποιος ομαδικος βιασμος θα ηταν ή κατι τετοιο.

 

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς ότι ήταν 5 αυτοί που έκαναν τον φόνο (έχω αναπτύξει θεωρία ότι η "κακιά" πεντάδα "καθρεφτίζει" την καλή με την έννοια ότι ενώ οι κακοί απέτυχαν να μείνουν ενωμένοι, πρόδωσαν τον Καστέλλη, κτλ, η νέα πεντάδα είναι αλλιώς, πχ δεν πρόδωσαν την Αγγέλα). Οπότε αν ισχύει ο παραλληλισμός θα πρέπει η παλιά πεντάδα να αποτελείται και από κοπέλες (ο Καστέλλης είπε "ήμασταν 5 παιδιά", δεν διευκρίνησε φύλο). Υποθέτω ότι πρέπει να είναι είτε 3 κοπέλες και 2 άντρες όπως η τωρινή παρέα, είτε καλύτερα (σαν "καθρέφτης") 2 κοπέλες και 3 άντρες.

Εγώ από την στιγμή που σκέφτηκα τη θεωρία της μεταφυσικής αμαλίας, μου φάνηκε προφανές ότι η Αμαλία ανήκε στην πεντάδα του κακού, αλλά διαφώνησε/τσακώθηκαν/τη σκότωσε στο τέλος (μήπως...με το αεροπορικό δυστήχημα; ) και γι'αυτό τώρα βοηθάει τους 5, για να τιμωρήσουν τον κακό και για να καταφέρουν αυτό που δεν κατάφεραν εκείνοι οι παλιοί, να μείνουν μαζί και ενωμένοι. Θυμήσου τι είπε και στο πρώτο γράμμα της η Αμαλία, να είστε πάντα μαζί,κτλ,πόσο σημασία έδωσε στο νοσοκομείο όταν είδε πόσο την αγαπούσαν οι άλλοι τη Ζουμπουλία, και άλλα παρόμοια. Γι'αυτό λέω μήπως ο αρχικός τίτλος αναφέρεται στο σημαντικότερο μυστηριώδες πρόσωπο της σειράς, την Αμαλία-άγγελο που ήταν παρών στο φόνο.

 

 

Ειναι ενα τραγουδακι που αναφερεται στους καλους και οχι στους κακους.
Ποιόν "καλό" ξέρεις που να έχει γεννηθεί το 1957; Aυτή είναι η ηλικία της γενιάς τους Σταυριανίδη, του Παυρινού, της Ελευθερίας.
Link to comment
Share on other sites

ti metafusiki thewria i amalia na einai to pneuma tis kopelas pou pethane tin exoume aporipsei????

 

Έχουν δείξει φωτογραφία της σε ένα επεισόδιο και δεν μοιάζει με την Αμαλία.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν δείξει φωτογραφία της σε ένα επεισόδιο και δεν μοιάζει με την Αμαλία.

 

den katalavainw giati auto tha eprepe na to anairei..upotithetai milame gia pneuma..

Link to comment
Share on other sites

Eσείς κάνατε την παρακολούθηση του ''παρά 5'' επιστήμη!

Έχοντας "συμμετάσχει" στις ατελείωτες συζητήσεις των forum των Matrix, Star Wars και Harry Potter (που ψυρίζουν και τα πιο απίστευτα) είπα να φέρω την "εμπειρία" μου και στην ελληνική τηλεόραση!!! (Πλάκα κάνω φυσικά. Δεν έχω καβαλήσει τόσο πολύ το καλάμι. Ακόμα. :lol: )

 

den katalavainw giati auto tha eprepe na to anairei..upotithetai milame gia pneuma..

 

Κοίτα, θα μπορούσε να είναι η Ελευθερία σε "διαφορετικό σώμα" όμως πιστεύω ότι είναι too much για να το καταλάβουν οι έλληνες τηλεθεατές. Άμα ο Κάπου ήθελε να είναι η Ελευθερία θα μπορούσε απλά να μην μας δείξει την φωτογραφία ως το τελευταίο επεισόδιο (γιατί δεν έπαιξε σημαντικό ρόλο στο σενάριο η "ανακάλυψη" της φωτογραφίας της. Θα μπορούσε κάλλιστα να την αμελήσει και κανείς δεν θα έπαιρνε είδηση).

 

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς ότι ήταν 5 αυτοί που έκαναν τον φόνο (έχω αναπτύξει θεωρία ότι η "κακιά" πεντάδα "καθρεφτίζει" την καλή με την έννοια ότι ενώ οι κακοί απέτυχαν να μείνουν ενωμένοι, πρόδωσαν τον Καστέλλη, κτλ, η νέα πεντάδα είναι αλλιώς, πχ δεν πρόδωσαν την Αγγέλα). Οπότε αν ισχύει ο παραλληλισμός θα πρέπει η παλιά πεντάδα να αποτελείται και από κοπέλες (ο Καστέλλης είπε "ήμασταν 5 παιδιά", δεν διευκρίνησε φύλο). Υποθέτω ότι πρέπει να είναι είτε 3 κοπέλες και 2 άντρες όπως η τωρινή παρέα, είτε καλύτερα (σαν "καθρέφτης") 2 κοπέλες και 3 άντρες.

Εγώ από την στιγμή που σκέφτηκα τη θεωρία της μεταφυσικής αμαλίας, μου φάνηκε προφανές ότι η Αμαλία ανήκε στην πεντάδα του κακού, αλλά διαφώνησε/τσακώθηκαν/τη σκότωσε στο τέλος (μήπως...με το αεροπορικό δυστήχημα; ) και γι'αυτό τώρα βοηθάει τους 5, για να τιμωρήσουν τον κακό και για να καταφέρουν αυτό που δεν κατάφεραν εκείνοι οι παλιοί, να μείνουν μαζί και ενωμένοι. Θυμήσου τι είπε και στο πρώτο γράμμα της η Αμαλία, να είστε πάντα μαζί,κτλ,πόσο σημασία έδωσε στο νοσοκομείο όταν είδε πόσο την αγαπούσαν οι άλλοι τη Ζουμπουλία, και άλλα παρόμοια. Γι'αυτό λέω μήπως ο αρχικός τίτλος αναφέρεται στο σημαντικότερο μυστηριώδες πρόσωπο της σειράς, την Αμαλία-άγγελο που ήταν παρών στο φόνο.

Αυτο που λες ειναι παρα πολυ πιθανο και ισως να ειναι η λυση του μυστηριου δεδομενου οτι η Αμαλια

σε εκεινο το flashback του 17ου επεισοδιου ειχε πει "ελα ασε την καμερα και παμε να βγαλουμε μια φωτογραφια και οι ΠΕΝΤΕ,αντε ελα!"

 

 

Ποιόν "καλό" ξέρεις που να έχει γεννηθεί το 1957; Aυτή είναι η ηλικία της γενιάς τους Σταυριανίδη, του Παυρινού, της Ελευθερίας.

Άλλο λεω,οτι δεν πιστευω το τραγουδι των τιτλων της σειρας να περιγραφει τους κακους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι στίχοι του τραγουδιού σίγουρα κάτι σημαίνουν και είναι αυτό που λεγε ο Καπουντζίδης ότι όσοι είναι παρατηρητικοί θα καταλάβουν πολλά;)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να βγάζουμε συμπεράσματα από το τραγούδι, να έχουμε και το νού μας για ένα πατέρα Νίκο, μια μητέρα Ινώ, ένα θείο Τσάρλι (άντε Κάρολο), μια αδερφή Μαρία (ωχ, μου ήρθε φλασιά από Κάντυ Κάντυ τώρα) και, φυσικά, έναν αδερφό Ζορό.:rolleyes:

 

Πρέπει να ομολογήσω οτι κι εγώ κοίταζα σαν χαζός την επιγραφάρα "12:00 -ΚΟΝΟΣ" που ήταν κέντρο στο πλάνο, προσπαθώντας να αποκρυπτογραφήσω το "βαθύτερο νόημα"...:O μετά βέβαια συνήλθα.

 

dreamweaver, καλό αυτό που λες για τις διαφορές ανάμεσα στις δύο πεντάδες. O lawfighter υποστηρίζει οτι το τραγούδι αναφέρεται στους καλούς γιατί, φυσικά, θυμάται τους ελληνικούς στίχους: "ήμουν άγγελος του τσάρλι, τους κλέφτες κυνηγούσα μες στα βουνά". Εκτός αν εννοείς οτι η αγγλική εκδοχή είναι ο "κακός δίδυμος" της ελληνικής και μιλά για την άλλη πλευρά.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο λεω,οτι δεν πιστευω το τραγουδι των τιτλων της σειρας να περιγραφει τους κακους.

 

Όχι τους κακούς. Τους ... πρώην (δηλαδή μετανιωμένους) κακούς; Γιατί εγώ για παράδειγμα στο μυαλό μου δεν μπορώ να θεωρήσω τον Καστέλλη κακό. Παρασυρμένο από κακές παρέες, ερωτικό πάθος και τυφλή αφοσίωση στους φίλους του τον θεωρώ. Θύμα δηλαδή κι αυτόν έστω κι αν πράγματι έφταιξε.

 

 

dreamweaver, καλό αυτό που λες για τις διαφορές ανάμεσα στις δύο πεντάδες. O lawfighter υποστηρίζει οτι το τραγούδι αναφέρεται στους καλούς γιατί, φυσικά, θυμάται τους ελληνικούς στίχους: "ήμουν άγγελος του τσάρλι, τους κλέφτες κυνηγούσα μες στα βουνά". Εκτός αν εννοείς οτι η αγγλική εκδοχή είναι ο "κακός δίδυμος" της ελληνικής και μιλά για την άλλη πλευρά.

Μου άρεσε η "κακή" εκδοχή του ελληνικού τραγουδιού.:)

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικός ο Καπουτζίδης και φέτος!! Μπορεί η σειρά να μη προχώρησε τη πλοκή όσο θα θέλαμε αλλά τουλάχιστον γελάσαμε με τη ψυχή μας. Τι να πρωτοθυμηθώ, τη Ντάλια να αγοράζει εισιτήρια λεωφορείου, να ρωτάει αν το αυτοκίνητο πάει πίσω αφού δε πάει μπρος, στο λεωφορείο μετά, τη Θεοπούλα μοναδική όπως πάντα και τόσες άλλες σκηνές. Η αλήθεια είναι ότι πλέον κι εγώ πείστηκα ότι κάτι υπερφυσικό κρύβεται πίσω από την Αμαλία, μάλλον είναι κάποι πνεύμα-φύλακα άγγελος (φάνηκε ξεκάθαρα και στο τέλος που μίλησε και με τις δύο φωνές αλλά και στην ορκομωσία όταν τη ρώτησαν τι κάνει η γιαγιά της που ήταν σα να είχε ξεχάσει ότι είχε πει αυτή την ιστορία. Περιμένουμε εναγωνίως το επόμενο επεισόδιο και πιστεύω να μάθουμε περισσότερα...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Επισης ειναι λιγο παραλογο να ζηταμε πολλες αποκαλυψεις.Δηλαδη αν μας τα πει ολα τωρα δεν θα εχουμε αγωνια για τη συνεχεια.Το λογικο ειναι να γινουν οι αποκαλυψεις στο τελος της σειρας.

 

Γελιο ειχε,και με τα τριαντα λεπτα("μιση ωρα θα σου πει"),και με τα εισιτηρια,και στην ορκωμοσια,και με τη Βισση και τον Τσοβολα,και με το δελτιο στου στοιχηματος της Θεοπουλας,και με το reunion και σε αλλα σημεια που μου διαφευγουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,ποσος καιρος υποτιθεται πως περασε στη σειρα απο το τελευταιο περσινο επεισοδιο?Αν ειναι πολυς καιρος,τοτε γιατι ΚΑΝΕΙΣ απο τους κακους δεν τους ψαχνει?Ειδικα τωρα που ο αλλος εγινε πρωθυπουργος εχει πολλα να φοβαται απο τους 5.Ποσο μαλλον,οταν σε τηλεφωνημα του ,του ειπαν "Τωρα αρχιζει το καλο"...

Ωραια,αυτος τι εκανε,καθησε και περιμενε?Σαν πολυ ξεγνοιαστοι κυκλοφορουν οι 5 ενω δεν θα επρεπε...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...