Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

giati?giatiiiiiii??den paizei to trailer..mouto vgazei se morfi file k den katalavainw..k den to exw dei k katholou stin tv....

 

κάνεις διπλό κλικ στο αρχείο-->άνοιγμα με-->πρόγραμμα από τη λίστα και το ανοίγεις με το windows media player....ελπίζω να βοήθησα :)

Link to comment
Share on other sites

Στη Βικιπαιδεια αναφερει οτι ο Παυρινος "κατα καποιο αδιευκρινιστο τροπο συνδεεται με το αεροπορικο".

Απο που προκυπτει αυτος ο αδιευκρινιστος τροπος?Δοθηκε καποιο στοιχειο στη διαρκεια του 1ου κυκλου οτι μπορει να ειχε σχεση ο Παυρινος με το αεροπορικο?

Παντως το αεροπορικο εγινε το 1991 και το σκανδαλο της εξιτερ το 1990 νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Στο παρα πέντε - τρέιλερ β' κύκλου :D

Αλλάζετε την κατάληξη σε .mpg. ;)

 

Καλά ε....απλά ΚΟΡΥΦΗ!!!

 

(Γιαγιά Σπύρου) Θεοπούλα, θα κάνω reunion.

(Θεοπούλα) Να μη βάλεις όμως πολύ αλάτι γιατί την τελευταία φορά το έκανες λύσσα και δεν τρωγότανε.

 

:lol: :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσε καθολου,πολυ κρυα αστεια και προβλεψιμα.Μονο αυτη η ατακα της Θεοπουλας για το reunion αξιζε :p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Στη Βικιπαιδεια αναφερει οτι ο Παυρινος "κατα καποιο αδιευκρινιστο τροπο συνδεεται με το αεροπορικο".

Απο που προκυπτει αυτος ο αδιευκρινιστος τροπος?Δοθηκε καποιο στοιχειο στη διαρκεια του 1ου κυκλου οτι μπορει να ειχε σχεση ο Παυρινος με το αεροπορικο?

Παντως το αεροπορικο εγινε το 1991 και το σκανδαλο της εξιτερ το 1990 νομιζω.

 

Όχι, δεν νομίζω πως έχει αναφερθεί κάτι, απλά πολλοί κάνουν εικασίες. Και το κακό είναι πως με δεδομένο ότι ο καθένας μπορεί να το επεξεργαστεί, ο καθένας μπορεί να γράψει τις δικές του απόψεις και να τις περάσει για γεγονότα.

 

Ακόμα και να υπάρχει πάντως σύνδεση, που θα γίνει πολύ supernatural αν υπάρχει (έχει ήδη ξεπεράσει τα όρια του φυσιολογικού το γεγονός ότι ο καθένας είχε από έναν στο αεροπλάνο), και πάλι δεν έχει αναφερθεί κάτι μέχρι στιγμής, νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν νομίζω πως έχει αναφερθεί κάτι, απλά πολλοί κάνουν εικασίες. Και το κακό είναι πως με δεδομένο ότι ο καθένας μπορεί να το επεξεργαστεί, ο καθένας μπορεί να γράψει τις δικές του απόψεις και να τις περάσει για γεγονότα.

Πάντως το συγκεκριμένο (η "αδιευκρινιστη" συνδεση Παυρινού-Δυστυχήματος) δεν είναι κάποια τυχαία εικασία αλλά υπάρχει και στο Teletext του Mega στην ενότητα που έχει για το παρα5 (τωρα βέβαια θα μου πειτε ποιός καμμένος χρησιμοποιεί αυτή την πρωτόγονη μορφή internet:O αλλα και ποιοί είναι αυτοι που γράφουν τις περιλήψεις εκει....θα σας γελάσω!)

 

Είπαν τίποτα ενδιαφέρον οι ηθοποιοί της σειρας σήμερα που ήταν καλεσμένοι στον Όμορφο Κόσμο;

Link to comment
Share on other sites

Είπαν τίποτα ενδιαφέρον οι ηθοποιοί της σειρας σήμερα που ήταν καλεσμένοι στον Όμορφο Κόσμο;

Εδειξε πολλα πλανα απο τη σειρα,απο την ορκωμοσια και απο τη Μυκονο.

Λιγο πολυ εχουν γραφτει και σε περιοδικα,

τους εδειξε στη Μυκονο οπου ειχε παει διακοπες ο ψηλος κακος με την κοπελα του,ενω ειχε παει για αποστολη και ο κακος με τα μαυρα.Σε ενα σημειο τους κυνηγαει ο ψηλος,αλλά μπαινουν σε ενα ταξι με την Νταλια να φωναζει"το αγοραζω",επισης στον γυρισμο τους απο τη Μυκονο εκαναν πλανα στο πλοιο,οπου η Ζουμπουλια ελεγε:"ο κοσμος παει διακοπες να ξεκουραστει,να κανει μπανια,να φαει ψαρια,εμας θα μας φανε τα ψαρια",και ο Φωτης της ειπε:"εχε μου εμπιστοσυνη Ζουμπουλια,εχω σχεδιο"(λογικα αυτο το γυρισμα υποτιθεται οτι αφορουσε τη στιγμη που πηγαιναν στη Μυκονο και με αυτο θα τελειωνει το 1ο επεισοδιο)

 

Επισης σε άλλη συνεντευξη του Καπουτζιδη(αν θελετε ανεβαζω τη φωτογραφια),λεει τα εξης:

"Στο τελος του 1ου επεισοδιου,θα γινει μια μεγαλη 2πλη αποκαλυψη.Οπως περυσι ξεκινησαμε σε ενα τρενο και τελειωσαμε σε ενα τρενο,φετος η ιστορια θα ξεκινησει σε ενα πλοιο και θα τελειωσει σε ενα πλοιο.Θα δοθει μαλιστα απο την Αμαλια ενα στοιχειο απο το οποιο ενας τηλεθεατης αν ειναι παρατηρητικος,μπορει να καταλαβει πολλα για το φιναλε της σειρας"

 

Link to comment
Share on other sites

Εδειξε πολλα πλανα απο τη σειρα,απο την ορκωμοσια και απο τη Μυκονο.

Λιγο πολυ εχουν γραφτει και σε περιοδικα,

τους εδειξε στη Μυκονο οπου ειχε παει διακοπες ο ψηλος κακος με την κοπελα του,ενω ειχε παει για αποστολη και ο κακος με τα μαυρα.Σε ενα σημειο τους κυνηγαει ο ψηλος,αλλά μπαινουν σε ενα ταξι με την Νταλια να φωναζει"το αγοραζω",επισης στον γυρισμο τους απο τη Μυκονο εκαναν πλανα στο πλοιο,οπου η Ζουμπουλια ελεγε:"ο κοσμος παει διακοπες να ξεκουραστει,να κανει μπανια,να φαει ψαρια,εμας θα μας φανε τα ψαρια",και ο Φωτης της ειπε:"εχε μου εμπιστοσυνη Ζουμπουλια,εχω σχεδιο"(λογικα αυτο το γυρισμα υποτιθεται οτι αφορουσε τη στιγμη που πηγαιναν στη Μυκονο και με αυτο θα τελειωνει το 1ο επεισοδιο)

 

Επισης σε άλλη συνεντευξη του Καπουτζιδη(αν θελετε ανεβαζω τη φωτογραφια),λεει τα εξης:

"Στο τελος του 1ου επεισοδιου,θα γινει μια μεγαλη 2πλη αποκαλυψη.Οπως περυσι ξεκινησαμε σε ενα τρενο και τελειωσαμε σε ενα τρενο,φετος η ιστορια θα ξεκινησει σε ενα πλοιο και θα τελειωσει σε ενα πλοιο.Θα δοθει μαλιστα απο την Αμαλια ενα στοιχειο απο το οποιο ενας τηλεθεατης αν ειναι παρατηρητικος,μπορει να καταλαβει πολλα για το φιναλε της σειρας"

 

Ευχαριστώ lawfighter για τις πληροφορίες.:D

Link to comment
Share on other sites

endiaferon fenete to prwto episodio!:D
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

αλλο η πληροφορηση κ αλλο η παραπληροφορηση..

η μανια για την σειρα εχει βγαλει πολλα ραδιο αρβυλα

Link to comment
Share on other sites

αλλο η πληροφορηση κ αλλο η παραπληροφορηση..

η μανια για την σειρα εχει βγαλει πολλα ραδιο αρβυλα

 

Αν αναφερεσαι σε μενα,πες μου να ανεβασω τη φωτογραφια απο το περιοδικο που κανει τις σχετικες δηλωσεις ο Καπουτζιδης για να πειστεις.

Αντε γιατι παραπαει με τον καθε μ...Δεν τολμαμε να πουμε κατι σε οποιον ρωταει απο καλη προθεση και παντα θα βρεθει καποιος εξυπνος να πει τη βλακεια του.

 

Επειδη το συγκεκριμενο thread εχει 156 σελιδες ως τωρα,δεν ξερω αν παλια υπηρχαν ραδιο-αρβυλες,αλλά οταν αναφερεστε σε μενα δεν θα λες τετοια πραγματα(αν αναφερθηκες σε μενα).

ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ.

ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ.

 

Ελπιζω να ξερεις Ελληνικα δηλαδη γιατι απο την υπογραφη σου φαινεται να συμπαθεις περισσοτερο τους αλβανους,την αλβανια,τους τουρκους και την τουρκια(γενικα οτιδηποτε μη Ελληνικο)

 

Αντε γιατι ΟΣΕΣ φορες εχω τολμησει να πω κατι για τη συνεχεια της σειρας,δεχομαι απιστευτες επιθεσεις.Μου αρεσει που με καλωσορισαν οταν μπηκα στο forum.Ελεος πια.

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφερεσαι σε μενα,πες μου να ανεβασω τη φωτογραφια απο το περιοδικο που κανει τις σχετικες δηλωσεις ο Καπουτζιδης για να πειστεις.

Αντε γιατι παραπαει με τον καθε μ...Δεν τολμαμε να πουμε κατι σε οποιον ρωταει απο καλη προθεση και παντα θα βρεθει καποιος εξυπνος να πει τη βλακεια του.

 

Επειδη το συγκεκριμενο thread εχει 156 σελιδες ως τωρα,δεν ξερω αν παλια υπηρχαν ραδιο-αρβυλες,αλλά οταν αναφερεστε σε μενα δεν θα λες τετοια πραγματα(αν αναφερθηκες σε μενα).

ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ.

ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ.

 

Ελπιζω να ξερεις Ελληνικα δηλαδη γιατι απο την υπογραφη σου φαινεται να συμπαθεις περισσοτερο τους αλβανους,την αλβανια,τους τουρκους και την τουρκια(γενικα οτιδηποτε μη Ελληνικο)

 

Αντε γιατι ΟΣΕΣ φορες εχω τολμησει να πω κατι για τη συνεχεια της σειρας,δεχομαι απιστευτες επιθεσεις.Μου αρεσει που με καλωσορισαν οταν μπηκα στο forum.Ελεος πια.

mhn sugxhzese mia sura einai tipota parapano oso gia radio arbyles lene polla polloi ego den leo as poume tpt kai perimeno na do den exei kanenas spoiler na pei giati aploustata mega kai kapou theloun na ta doume sthn tv

Nευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει κάστρα στον αέρα. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.

http://i17.photobucket.com/albums/b63/votris/tttt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτό το θέμα έχει φτάσει τις 156 και δεν μπορώ να κάθομαι να τις διαβάζω όλες μία-μία ένα έχω να πω, συμφωνώντας με τον lawfighter:

Επειδή κι εγώ έχω γράψει εδώ πριν καμμια 100ρια σελίδες αν αναφέρεσαι σε μένα, να προσέχεις τα λόγια σου. Εγώ δε σηκώνω τέτοια. Αν πάλι αναφέρεσαι σε κάποιον άλλο, δε με ενοχλεί και τόσο (βασικά δε με ενοχλεί καθόλου). Άντε γιατί έχω φορτώσει τώρα. Και να φανταστείτε ότι όταν μπήκα στο φόρουμ δε θυμάμαι να με καλοσώρισε κανένας.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτό το θέμα έχει φτάσει τις 156 και δεν μπορώ να κάθομαι να τις διαβάζω όλες μία-μία ένα έχω να πω, συμφωνώντας με τον lawfighter:

Επειδή κι εγώ έχω γράψει εδώ πριν καμμια 100ρια σελίδες αν αναφέρεσαι σε μένα, να προσέχεις τα λόγια σου. Εγώ δε σηκώνω τέτοια. Αν πάλι αναφέρεσαι σε κάποιον άλλο, δε με ενοχλεί και τόσο (βασικά δε με ενοχλεί καθόλου). Άντε γιατί έχω φορτώσει τώρα. Και να φανταστείτε ότι όταν μπήκα στο φόρουμ δε θυμάμαι να με καλοσώρισε κανένας.

 

LOL!!!!!:lol: :lol: :lol: :p :happy: :lol: :lol: :lol: K PALI LOL!!!

AAAA!K KALWS IRTHES!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδειξε πολλα πλανα απο τη σειρα,απο την ορκωμοσια και απο τη Μυκονο.

Λιγο πολυ εχουν γραφτει και σε περιοδικα,

τους εδειξε στη Μυκονο οπου ειχε παει διακοπες ο ψηλος κακος με την κοπελα του,ενω ειχε παει για αποστολη και ο κακος με τα μαυρα.Σε ενα σημειο τους κυνηγαει ο ψηλος,αλλά μπαινουν σε ενα ταξι με την Νταλια να φωναζει"το αγοραζω",επισης στον γυρισμο τους απο τη Μυκονο εκαναν πλανα στο πλοιο,οπου η Ζουμπουλια ελεγε:"ο κοσμος παει διακοπες να ξεκουραστει,να κανει μπανια,να φαει ψαρια,εμας θα μας φανε τα ψαρια",και ο Φωτης της ειπε:"εχε μου εμπιστοσυνη Ζουμπουλια,εχω σχεδιο"(λογικα αυτο το γυρισμα υποτιθεται οτι αφορουσε τη στιγμη που πηγαιναν στη Μυκονο και με αυτο θα τελειωνει το 1ο επεισοδιο)

 

Επισης σε άλλη συνεντευξη του Καπουτζιδη(αν θελετε ανεβαζω τη φωτογραφια),λεει τα εξης:

"Στο τελος του 1ου επεισοδιου,θα γινει μια μεγαλη 2πλη αποκαλυψη.Οπως περυσι ξεκινησαμε σε ενα τρενο και τελειωσαμε σε ενα τρενο,φετος η ιστορια θα ξεκινησει σε ενα πλοιο και θα τελειωσει σε ενα πλοιο.Θα δοθει μαλιστα απο την Αμαλια ενα στοιχειο απο το οποιο ενας τηλεθεατης αν ειναι παρατηρητικος,μπορει να καταλαβει πολλα για το φιναλε της σειρας"

 

Όσο αναφορά τα γυρίσματα στη Μύκονο και την αποφοίτηση συμφωνώ απόλυτα γιατί είδα και εγώ όμορφο κόσμο το πρωί. Επίσης έχω ακούσει και εγώ για την αποκάλυψη. Τώρα για τα άλλα δεν ξέρω εάν ισχύουν αλλά δεν έχω και λόγω να μην τα πιστέψω. Ούτως η άλλως συζήτηση κάνουμε εδώ μέσα για μία σειρά. Δεν έχει λόγω κάποιος να δώσει πληροφορίες οι οποίες δεν ισχύουν!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτό το θέμα έχει φτάσει τις 156 και δεν μπορώ να κάθομαι να τις διαβάζω όλες μία-μία ένα έχω να πω, συμφωνώντας με τον lawfighter:

Επειδή κι εγώ έχω γράψει εδώ πριν καμμια 100ρια σελίδες αν αναφέρεσαι σε μένα, να προσέχεις τα λόγια σου. Εγώ δε σηκώνω τέτοια. Αν πάλι αναφέρεσαι σε κάποιον άλλο, δε με ενοχλεί και τόσο (βασικά δε με ενοχλεί καθόλου). Άντε γιατί έχω φορτώσει τώρα. Και να φανταστείτε ότι όταν μπήκα στο φόρουμ δε θυμάμαι να με καλοσώρισε κανένας.

Σε καλωσοριζουμε τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τα γυρίσματα στη Μύκονο και την αποφοίτηση συμφωνώ απόλυτα γιατί είδα και εγώ όμορφο κόσμο το πρωί. Επίσης έχω ακούσει και εγώ για την αποκάλυψη. Τώρα για τα άλλα δεν ξέρω εάν ισχύουν αλλά δεν έχω και λόγω να μην τα πιστέψω. Ούτως η άλλως συζήτηση κάνουμε εδώ μέσα για μία σειρά. Δεν έχει λόγω κάποιος να δώσει πληροφορίες οι οποίες δεν ισχύουν!

 

Πες τα επιτελους...

Link to comment
Share on other sites

perigrafh tou 27 epeisodiou Περιγραφή: Τα πρωτοβρόχια βρίσκουν τον Σπύρο με πτυχίο, το οποίο παρέλαβε με απίστευτα επεισοδιακό τρόπο, την Ντάλια να προσπαθεί να αποφύγει μία φορτική αλλά διάσημη "φίλη", τον Φώτη να κάνει τα πάντα για να ανεβάσει την τηλεθέαση του Τηλεβόα από 0,0% σε 0,1%, την Ζουμπουλία στο χωριό της όπου πλέον την θεωρούν ξένη και την κάνουν να τραπεί σε φυγή και την Αγγέλα να δουλεύει ως ντελάλης τελειωμένων ελληνικών επιθεωρήσεων. 'Ενα νέο στοιχείο για την υπόθεση κάνει την εμφάνισή του και θα στείλει την πεντάδα εκτός Αθηνών.
Link to comment
Share on other sites

To είπαμε πολλές φορές τις τελευταίες ημέρες: Δευτέρα 2 Οκτωβρίου στις 21:50!!!!

 

ok thnx kai sorry alla den diavasa ta proigoumena posts...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...