Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραίο τέλος:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Κατσε καλε να τελειωσει το επεισοδιο πρωτα...:blink:

 

εχεις και εσυ τα δικια σου... αλλα θελω να το δω γιατι πρεπει να χε απειρο γελιο!!! ειδα βεβαια το βελτιωμενο με τις γιαγιαδες....;) ;) ;) ;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Αξιζε η αναμονη παιδια...

Ελιωσα στο γελιο...:lol: :lol: :lol: Ο παλιος καλος Καπουντζιδης!!!:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλο το σημερινό και ειδικά στο τέλος;)

 

Αρκετα καλο, ΕΚΤΟΣ απο το τελος.

 

Φτανουν πια οι ηλιθιες συμπτωσεις.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλο, ΕΚΤΟΣ απο το τελος.

 

Φτανουν πια οι ηλιθιες συμπτωσεις.

Και αρχίζει και να επαναλαμβάνεται ενοχλητικά (πάλι ανακάλυψαν "τυχαία" το σπίτι των κακών).

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλο, ΕΚΤΟΣ απο το τελος.

 

Φτανουν πια οι ηλιθιες συμπτωσεις.

 

+1000!!! Κατανταει κουραστικο... Ολα τυχαια... Και που πηγαν εκει και που βγηκε ο αλλος για τσιγαρα....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Φτανουν πια οι ηλιθιες συμπτωσεις.

 

Μα δεν πρόκειται για σύμπτωση. Κάποιος

τους "οδήγησε" εκεί...

 

 

Δεν το είδα όλο το επεισόδιο απο την αρχή (και έχασα και κάποια ενδιάμεσα κομμάτια) οπότε δεν έχω ολοκληρωμένη εικόνα. Από αυτό που είδα ήταν συμπαθητικό επεισόδιο, αλλά ξεχωριστό δε θα το έλεγα... Πρέπει βέβαια να δω και το υπόλοιπο. (Την επόμενη βδομάδα άραγε θα έχει νέο :ninja: )

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Εάν χτύπαγε το κουδούνι η Αγγέλα θα είχαμε σκηνή καρμπόν με την σκηνή που χτύπησε το κουδούνι η Ντάλια. Ενώ τώρα υπάρχει η δυνατότητα να δούμε κάτι "πρωτότυπο", όπως π.χ. τους καλούς να προσπαθούν να κατασκοπεύσουν τους κακούς για να βρουν στοιχεία (λέμε τώρα, δεν ξέρω αν θα συμβεί αυτό). Απ'την άλλη όμως τρομερή πλάκα θα είχε εάν συνέβαινε να χτυπούσε το κουδούνι η Αγγέλα και άνοιγε ο ψηλός γιατί θα "καταλάβαινε" πως αισθάνθηκε ο Αντρέας όταν τον βρήκαν οι άλλοι την προηγούμενη φορά.
Link to comment
Share on other sites

Εάν χτύπαγε το κουδούνι η Αγγέλα θα είχαμε σκηνή καρμπόν με την σκηνή που χτύπησε το κουδούνι η Ντάλια. Ενώ τώρα υπάρχει η δυνατότητα να δούμε κάτι "πρωτότυπο", όπως π.χ. τους καλούς να προσπαθούν να κατασκοπεύσουν τους κακούς για να βρουν στοιχεία (λέμε τώρα, δεν ξέρω αν θα συμβεί αυτό). QUOTE]

 

Συμφωνώ.... Τι? Πάλι μια απ' τα ίδια?

Φοβερό το σημερινό! Κι εμένα μου άρεσε πολύ! Καλά το βιντεοκλιπ και η Ζουμπουλία σε ρόλο Τάμτας!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Με τον Αλέξη και την Ντάλια με είχε εκνευρίσει η διαφήμιση αλλά τελικά έτσι όπως έγινε έδειξε πως μάλλον θέλει το χρόνο της...

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εκει που πηγε να φαει το κρουασαν και πεταγεται το χερι του Αλεξη:lol: .Ζουμπι-Ταμτα:lol: :lol: .Καλα πως την ανεβασαν εκει πανω; Προβλεψιμη η σκηνη με τη Σοφια στο βιντεο κλιπ και εκει που εμενε ο αλλος απο κατω
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου άρεσε πολύ το σημερινό επεισόδιο...δεν είχε καθόλου γέλιο(εκτός απο την ζουμπουλία στο δέντρο και την συμπεθέρα απο κάτω με το πριόνι:lol: :lol: )

 

Ρε παιδιά είναι η μόνη φορά που δεν συνάντησαν τον τύπο με τα μαύρα τυχαία.Γιατί λέτε οτι είναι τυχαίο???Μπορεί αυτοί να νομίζουν οτι τον συνάντησαν τυχαία αλλα στη πραγματικότητα τους έστειλε η Αμαλία!!!

Link to comment
Share on other sites

το πραγματικο ερωτημα ειναι γιατι τους εστειλε η αμαλια. προφανως για να τους βοηθησει με τις ερευνες. επισης ειπε οτι θα τα πουνε συντομα. παλι θα τους ξελασπωσει μου φαινεται. δε θελω να αρχισουν παλι οι θεωριες περι αμαλιας αλλα δε σας κακοφανηκε που εμφανιζετα σε βιντεο κλιπ;
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδάκι της Αμαλίας ήταν υπέροχο πάντως!

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Και αρχίζει και να επαναλαμβάνεται ενοχλητικά (πάλι ανακάλυψαν "τυχαία" το σπίτι των κακών).

 

+1000!!! Κατανταει κουραστικο... Ολα τυχαια... Και που πηγαν εκει και που βγηκε ο αλλος για τσιγαρα....

 

Ρε παιδια βλεπετε τη σειρα,ή κανετε σχολια για πλακα?

Αφου επιτηδες η Αμαλια τους οδηγησε εκει και αφου υποτιθεται οτι εχουν ενα αστρο και οτι δεν θα τους πιασουν ποτέ οπως ειπε και η νοσοκομα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν υπηρχε συμπτωση η Αμαλια τους εστειλε κατευθειαν εκει.Αυτη σημειωσε το σπιτι για να πανε.

Ευχαριστούμε για τη διευκρίνηση ρε!! :lol:

 

Εμένα πάλι δε μου πολυάρεσε το επεισόδιο,με εξαίρεση τη συμμετοχή της Θεοπούλας στο βίντεοκλιπ :lol: :lol:

 

Ψιλοβαρέθηκα... :(

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω αν δεις παραπανω υπηρχαν ατομα που τους διεφυγε δεν το ειπα στον βροντο.

Πως γινεται αυτο ακομη το ψαχνω.Φανερα εγινε ολο αυτο απο την Αμαλια.

Σε λιγο θα βαζουμε κι υποτιτλους.Ναι,εχω νευριασει:lol: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...