Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμβαίνει επειδή έχεις απενεργοποιημένους τους "εθνικούς χαρακτήρες"

Αν τους ενεργοποιήσεις(μενού-->μηνύματα-->αποστολή νέου-->sms-->πρόσθετα-->εθνικοί χαρακτήρες)

θα μπορείς να γράφεις με μικρά ελληνικά , αλλά το μήνυμά σου θα έχει έκταση μέχρι 70 χαρακτήρες το πολύ.

 

Νομιζα και εγω οτι ειχε προβλημα. Thank's παντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

χμμμ...γιατι παιζει μπ3 πολυ χαμηλα ενω εχω βαλει ρυθμιση ηχου στο 8 ??

 

Από το ηχείο εννοείς?:worry:

ή από τα ακουστικά?

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Θελω να βγαλω το voda-live μενου καποιος που το εκανε απο το σπιτι μεσω του DaVinci μπορει να με βοηθησει με καποιν οδηγο ?Ακομα αν βγαλω το μενου μετα πρεπει να αλλαξω και CDA για να κανω κανονικα αναβαθμιση ?:help: :help: :help:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Από το ηχείο εννοείς?:worry:

ή από τα ακουστικά?

 

 

ηχειο

 

ακουστικα δεν εχω συνδεσει ακομα

 

οταν αλλαζω ηχο στα προφιλ ακουγεται ΤΕΡΜΑ

 

οταν παω απο την αναπαραγωγη ειναι παααααααααρα πολυ χαμηλα και δε βλεπω καποια ρυθμιση... :wacko:

:X
Link to comment
Share on other sites

ηχειο

 

ακουστικα δεν εχω συνδεσει ακομα

 

οταν αλλαζω ηχο στα προφιλ ακουγεται ΤΕΡΜΑ

 

οταν παω απο την αναπαραγωγη ειναι παααααααααρα πολυ χαμηλα και δε βλεπω καποια ρυθμιση... :wacko:

 

Δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό.

Η ένταση όταν τα δοκιμάζεις, ρυθμίζεται από τα πλαινά πλήκτρα(ανεξάρτητα από το προφίλ που έχεις , ο ήχος στην προεπισκόπηση είναι ρυθμισμένος να παίζει στο μεσαίο επίπεδο).:)

Η ένταση είναι πολύ καλή.Δοκίμασε να σε πάρεις τηλέφωνο και θα καταλάβεις.Βέβαια , εξαρτάται και από το επιλεγμένο τραγούδι.Κάποια παίζουν δυνατότερα

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό.

Η ένταση όταν τα δοκιμάζεις, ρυθμίζεται από τα πλαινά πλήκτρα(ανεξάρτητα από το προφίλ που έχεις , ο ήχος στην προεπισκόπηση είναι ρυθμισμένος να παίζει στο μεσαίο επίπεδο).:)

Η ένταση είναι πολύ καλή.Δοκίμασε να σε πάρεις τηλέφωνο και θα καταλάβεις.Βέβαια , εξαρτάται και από το επιλεγμένο τραγούδι.Κάποια παίζουν δυνατότερα

 

 

ειμαι και βλακας...

ναι τα πλαινα πληκτρα!!!

 

και η ενταση.......

 

ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ Καλη...

 

γουαουυυυυυυυυυυ!:wacko:

:X
Link to comment
Share on other sites

ειμαι και βλακας...

ναι τα πλαινα πληκτρα!!!

 

και η ενταση.......

 

ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ Καλη...

 

γουαουυυυυυυυυυυ!:wacko:

 

Λέω και εγώ!!!

Μπουκωμένο στο δώσανε:) :)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχε...

 

παντως που λες το ασπρο εμενα μου αρεσε

 

πολυ ipod φαση...

 

ποσο να θελουν για αλλαγη αραγε?

:X
Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχε...

 

παντως που λες το ασπρο εμενα μου αρεσε

 

πολυ ipod φαση...

 

ποσο να θελουν για αλλαγη αραγε?

 

Μπα, θα θέλουν...

Βέβαια , και με ένα blanco μπορεί να γίνεται δουλειά:lol:

 

Δεν το έχω δεί live , μόνο από φωτογραφίες....

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Μπα, θα θέλουν...

Βέβαια , και με ένα blanco μπορεί να γίνεται δουλειά:lol:

 

Δεν το έχω δεί live , μόνο από φωτογραφίες....

 

 

χαχαχαχαα

καλο ειναι... αλλα δυστυχως η βοντα δε το ειχε ασπρο. Καλεσα και γυρω στα 10 μαγαζια... Δε τους πουλαει και δε φερνουνε προφανως...

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα απο 2 μαυρα, τωρα το εχω σε ασπρο και μπορω να πω οτι ειναι ΕΞΑΙΣΙΟ!!! Ηταν Βοδιαφον αλλα το "ξεβοντανιασα" στο Davinci! Με μια καρτα 2GB εχει γινει ενα multimedia τερατακι και συγχρονως βγαζω πολλες ικανοποιητικοτατες φωτο ανα πασα στγμη, τωρα ειδικα που λειπω σε ταξιδι! Κοιταξτε τι βγαζει το εργαλειο! Για τουριστικες φωτο δε χρειαζομαι τιποτε παραπανω...την ευκολια μου μονο!

 

http://img385.imageshack.us/img385/3109/w9002xa.th.jpg

 

Χagie, ταυτοχρονα με το ξεβοντανιασμα πρεπει να βαλεις το cda 102418/3. Aυτο ειναι του non-live. Mετα η SE το αναγνωριζει σαν non-live και το αναβαθμιζει κανονικα παλι σε non-live. Oυτε που παιρνει χαμπαρι οτι ηταν συσκευη Vodiafone. Να κατεβασεις οπωσδηποτε το client 15.95 και κανενα αλλο για να κανεις την εγχειριση. Τι αλλη απορια εχεις?

 

Και με κόντρα ήλιο ε??;)

Ή κάνω λάθος?:worry: :O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, στα πλαγια ειναι.

 

A,ok. Λόγω του χρώματος του ουρανού το είπα.Πολύ ωραία φώτο!

Έχεις ταλέντο:p :)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο update ειχα προβλημα αλλα βρηκα τα Ελληνικα το κλεινω κια το ξανανοιγω και τωρα βγαζει μια ασπρη οθονη κια δεν ανοιγει...τιποτα κανεις????Να το παω σε SE CENTER???

 

Πηγα να το κανω ξανα update και εγραψε σφαλμα.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο update ειχα προβλημα αλλα βρηκα τα Ελληνικα το κλεινω κια το ξανανοιγω και τωρα βγαζει μια ασπρη οθονη κια δεν ανοιγει...τιποτα κανεις????Να το παω σε SE CENTER???

 

Πηγα να το κανω ξανα update και εγραψε σφαλμα.......

Και γρήγορα μάλιστα...

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Και γρήγορα μάλιστα...

 

 

Παιδια 3 φορες δοκιμασα update αλλα εβγαλε σφαλμα παλι........τι λετε να εχει παθει????Αναβει μονο μια ασπρη οθονη.....Επισης εχω εγγυηση η χαθηκε με το update που πηγα να του κανω????

 

Τωρα δεν ανοιγει καθολου........

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε, επιτρεπεται μια παλιοσειρα (στο στρατο και στο φορουμ) σαν και σενα να μη μπορει να βρει ενα summer-white? Aν ζητουσες θα σου κανονιζα να ερθει συστημενο απο "δικη μου" πηγη! ;)

 

 

το πηρα με συνδεση

για αυτο το ηθελα απο Βοντα...

 

Τωρα μονο αν αλλαξω προσοψη ε... ?

 

:(

:X
Link to comment
Share on other sites

Παντως η ασπρη οθονη αναβει δεν μπορω να πω.....παντως μετα απο reboot και αποτυχια update εβγαλαν τα windows μια μπλε οθονη ...τιποτα σοβαρο βεβαια αλλα μου εβγαλε μια μπλε οθονη.....Και τωρα???SE ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ... η εγγυηση χαθηκε σωστα????
Link to comment
Share on other sites

Ελα τωρα, και το μαυρο σικατο ειναι! Τι προσοψη να αλλαξεις...ποιαν απ' ολες? Η SE ζητα να βαλεις υποθηκη το σπιτι σου για να σου αλλαξει ΟΛΑ τα εξωτερικα κομματια ενος W900! :rotfl:

 

χα χα χα

ναι αυτό είναι αλήθεια!

μπορεί να σου πάει και καμια 200 ευρώ.

Υπόψιν ,το w900 έχει 7 (3 πάνω, 3 κάτω =1 της μπαταρίας)εξωτερικά καπάκια και δεν νομίζω κανένα από αυτά να έχει λιγότερο από 25 ευρώ.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

ο χριστος (και η παναγια βεβαιως)

 

ενα ακομη τηλεφωνο...

 

ουφ.. παντως ξαναλεω. Αν διαβασει κανεις με ασπρο και θελει ανταλλαγη με μαυρο , εδω ειμαι...

:X
Link to comment
Share on other sites

R5BB001 KAI δεν το εχω φορτωσει καθολου!!!!Τα εχω ολα σε memory stick.....

 

Βεβαια τωρα εκανα αναβαθμιση κια δεν ξερω ποια εχω αλλα το menu και στα αγγλικα που ειναι παλι σερνεται!!!!!

 

 

τι να σου πω ρε συ!

και εμενα ηταν λιγο αργο αλλα μετα την αναβαθμιση πεταγε!

σφαιρα πηγαινε!

οσο για τα αγγλικα που λενε μερικα παιδια,το ειχα παθει και εγω!

εκανα ενα hard reset και μετα ολα οκ!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε ολες οι προσπαθειες που εκανα για update μου βγαζουν σφαλαμ 1,5 τετραγωνακια πριν το τελος.....Θα απω κατευθειαν σε se center να δω τι θα μου πουν...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προσπαθω να μετατρεψω ενα avi videaki se mp4 με το ImTOO 3GP Video Converter 3. Διαρκεια καπου στα 4 λεπτα. Ο media player classic το παιζει κανονικα αλλα οταν το περναω στο κινητο εμφανιζεται στο φακελο με ενα εικονιδιο κοκκινης νοτας και παιζει μονο ο ηχος. Τι λαθος κανω?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...