Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει δίκιο ο φίλος.

Είχα προσπαθήσε και εγώ με το v800.Το pop3 server δεν ξέρω τι ακριβώς είναι(δεν το μάθαμε στο Πανεπιστήμιο:p )αλλά στις ρυθμίσεις στον ζητάει.

Pop 3 δεν έχει σίγουρα το yahοο , αλλά έχει οπωσδήποτε η vodafone ,αν φτιάξεις ένα λογαριαμό στο site της.

Μετά θα τους ρωτήσεις(από το τηλέφωνο) και θα σου πούν τι να βάλεις εκεί που το κινητό σου ζητάει pop3 server.;)

 

 

ναι καλα ολα αυτα τα ηξερα jb αλλα ηθελα να μη φτιαχνω καινουργιους λογαριασμους κτλ κτλ!

για ενα λογαριασμο της voda τιας εχω τις ρυθμισεις το θεμα ειναι οτι δεν εχω φτιαξει λογαριασμο!:lol: :lol:

αλλα μαλλον θα φτιαξω εναν σημερα προκριμενου να κανω τη δουλεια

μου!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι καλα ολα αυτα τα ηξερα jb αλλα ηθελα να μη φτιαχνω καινουργιους λογαριασμους κτλ κτλ!

για ενα λογαριασμο της voda τιας εχω τις ρυθμισεις το θεμα ειναι οτι δεν εχω φτιαξει λογαριασμο!:lol: :lol:

αλλα μαλλον θα φτιαξω εναν σημερα προκριμενου να κανω τη δουλεια

μου!

 

Μα θα κάνεις δουλειά?:worry:

Θα πρέπει όλοι να σου στέλνουν στον νέο σου λογαριασμό , που σημαίνει ότι θα πρέπει να τους ενημερώσεις.

Μήπως θα ήταν καλύτερα να χρησιμοποιήσεις τον mini opera για απευθείας επαφή με το λογαριασμό σου??:confused:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Μα θα κάνεις δουλειά?:worry:

Θα πρέπει όλοι να σου στέλνουν στον νέο σου λογαριασμό , που σημαίνει ότι θα πρέπει να τους ενημερώσεις.

Μήπως θα ήταν καλύτερα να χρησιμοποιήσεις τον mini opera για απευθείας επαφή με το λογαριασμό σου??:confused:

 

ε ναι και μενα αυτο με χαλαει!

αλλα τωρα που θα λειπω θελω οπωσδηποτε να βλεπω τα mail μου.

το εχω χρησιμοποιησει το opera και ειναι και πολυ καλο αλλα μου αργει πολυ ρε συ!

και οχι μονο sto gmail που ειναι λογικο γιατι εχω ενα χαμο εκει μεσα αλλα και στο hotmail που δεν ειναι γεματο!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ε ναι και μενα αυτο με χαλαει!

αλλα τωρα που θα λειπω θελω οπωσδηποτε να βλεπω τα mail μου.

το εχω χρησιμοποιησει το opera και ειναι και πολυ καλο αλλα μου αργει πολυ ρε συ!

και οχι μονο sto gmail που ειναι λογικο γιατι εχω ενα χαμο εκει μεσα αλλα και στο hotmail που δεν ειναι γεματο!

 

Αργεί??:worry:

Το 3g το έχεις ενεργοποιημένο??

Και αν το έχεις , είσαι σε περιοχή κάλυψης?(δλδ να φαίνεται το κόκκινο συμβολάκι πάνω αριστερα στην οθόνη)

Αν ναι , τότε φίλε μου μπαίνεις με 384:D :D .

Δεν μπορεί να αργεί.Χωρις 3g βέβαια , άστα , θα είναι όντως πολύ αργό.

2-3 φορές που το είχα δοκιμάσει(με 3g )ήταν μια χαρά.Άνοιγε πολύ γρήγορα.Αλλά η χρέωση είναι φαρμακείο:mad: :mad:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Αργεί??:worry:

Το 3g το έχεις ενεργοποιημένο??

Και αν το έχεις , είσαι σε περιοχή κάλυψης?(δλδ να φαίνεται το κόκκινο συμβολάκι πάνω αριστερα στην οθόνη)

Αν ναι , τότε φίλε μου μπαίνεις με 384:D :D .

Δεν μπορεί να αργεί.Χωρις 3g βέβαια , άστα , θα είναι όντως πολύ αργό.

2-3 φορές που το είχα δοκιμάσει(με 3g )ήταν μια χαρά.Άνοιγε πολύ γρήγορα.Αλλά η χρέωση είναι φαρμακείο:mad: :mad:

 

 

ακυρα ολα!

το ξαναδοκιμασα τωρα με το opera και το 3 G απενεργοποιημενο και οντως εκανε δουλεια και πεταγε κιολας!και μου εβγαλε κανονικα ολα τα mail που εχω!

πραγμα που δεν περιμενα γιατι ειναι πολλα τα mbs αλλα μαλλον δεν παιζει ρολο μεχρι να το ανοιξεις!

πολυ ωραια!ετσι θα τα βλεπω ολα και ας μην εχω το laptop μαζι!

καλο!

εσυ μιλας για τσουχτερη χρεωση αν εχεις ενεργοποιημενο το 3g η' γενικα το να βλεπεις τα mail?384?:cry:

 

και κατι ασχετο!δεν θα σταματησω να αρρωσταινω με τις φωτο του900!

και ειδικα οσο βλεπω να βγαινουν καινουργια κινητα με πιο πολλα πιξελς που δεν το φτανουν καν σε ποιοτητα!:D

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ακυρα ολα!

το ξαναδοκιμασα τωρα με το opera και το 3 G απενεργοποιημενο και οντως εκανε δουλεια και πεταγε κιολας!και μου εβγαλε κανονικα ολα τα mail που εχω!

πραγμα που δεν περιμενα γιατι ειναι πολλα τα mbs αλλα μαλλον δεν παιζει ρολο μεχρι να το ανοιξεις!

πολυ ωραια!ετσι θα τα βλεπω ολα και ας μην εχω το laptop μαζι!

καλο!

εσυ μιλας για τσουχτερη χρεωση αν εχεις ενεργοποιημενο το 3g η' γενικα το να βλεπεις τα mail?384?:cry:

 

και κατι ασχετο!δεν θα σταματησω να αρρωσταινω με τις φωτο του900!

και ειδικα οσο βλεπω να βγαινουν καινουργια κινητα με πιο πολλα πιξελς που δεν το φτανουν καν σε ποιοτητα!:D

 

Η χρέωση πάει με τα kb νομίζω.Δεν έχει σχέση αν είναι μέσω 3g ή gprs(απλά με 3g κατεβάζεις πιο γρήγορα).

Νομίζω πάντα γιατί δεν έχω ασχοληθεί πολύ με αυτά.

 

Όσο για τις φώτο , συμφωνώ απόλυτα.Είναι killer το άτιμο!!:D :D

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η τρέχουσα τιμή του ως σκέτη συσκευή?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι η τρέχουσα τιμή του ως σκέτη συσκευή?

 

438 ευρώ στο Πλαίσιο σαν vodafone live και 445 non live.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Οκ thanks:) :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

exo to w900i edo k kati mines... prin 5 meres estelna 8emata sto kinito me bluetooth k meta apo ligo to kinito arxise na anabosbhnei aspri o8oni k tpt allo... dokimasa shmera k tou ekana update alla pali den anoigei... :( any help?

myi.gr

Φτιάξτε αυτό το "Τροποποίηση υπογραφής" ούτε εικόνα δεν μπορούμε να βάλουμε, έλεος 1 ώρα παλεύω" using safari.:mad:

iPhone 3G Pwned | Mac Pro 2.8 8core/6GB RAM/8 TB HDs/8800 NVIDIA | MacBook Pro 15 unibody |

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα στον Γερμανο και στα ''κλεφτα'' ειδα οτι ειχε βγαλει η body glove θηκη για το W900i αλλα δεν ειχα χρονο να του πω να μου την δειξει ο υπαλληλος....Την εχει κανενας ή την εχει δει??? Τι λεει ειναι καλη??

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

exo to w900i edo k kati mines... prin 5 meres estelna 8emata sto kinito me bluetooth k meta apo ligo to kinito arxise na anabosbhnei aspri o8oni k tpt allo... dokimasa shmera k tou ekana update alla pali den anoigei... :( any help?

Με την αποδειξη αγορας στον πλησιεστερο sony ericsson service center για να δωσεις τις πρωτες βοηθειες στο κινητο σου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Dialer είναι ένα προγραμματάκι που απαίτουν ορισμένα sites να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις ώστε μετά να μπορείς να κατεβάσεις το πρόγραμμα ή αρχείο που θέλεις από τον χώρο που παραχωρούν στον καθένα μας για να ανεβάσει τα αρχεία που θέλει ώστε να είναι διαθέσιμα σε όλους από το ίντερνετ. Το κόλπο με τον dialer είναι ότι σου λένε να το εγκαταστήσεις για να κατεβάζεις δωρεάν ότι είναι διαθέσιμο από το site τους. Δεν λένε όμως ότι ο dialer κλείνει την σύνδεση στο ίντερνετ (συνήθως χωρίς να το καταλάβεις) και παίρνει τηλέφωνο σε κάποιο νούμερο με αρκετά ψηφία... κατεβάζεις το αρχείο... και όταν σου έρθει ο λογαριασμός του ΟΤΕ παθαίνεις έμφραγμα. Για "πολύ" δωρεάν πράμα μιλάμε.:blink:

Πολύ καλά έκανε ο φίλος doctor-gio που μας ενημέρωσε για το συγκεκριμένο site. Ευχαριστούμε.

eleos oxi den exei dialer. to rapidshare einai pasignwsto site gia upload! mporei na bgazei pop-up adverts alla oxi dialers. pata free kai meta perimene 30sec kai 8a sou emfanisei to link. min leme oti 8eloume, giati einai kai psiloprosboli gia to paidi pou ka8ise kai ekane upload tosa pragmata... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο φίλος.

Είχα προσπαθήσε και εγώ με το v800.Το pop3 server δεν ξέρω τι ακριβώς είναι(δεν το μάθαμε στο Πανεπιστήμιο:p )αλλά στις ρυθμίσεις στον ζητάει.

Pop 3 δεν έχει σίγουρα το yahοο , αλλά έχει οπωσδήποτε η vodafone ,αν φτιάξεις ένα λογαριαμό στο site της.

Μετά θα τους ρωτήσεις(από το τηλέφωνο) και θα σου πούν τι να βάλεις εκεί που το κινητό σου ζητάει pop3 server.;)

pop3 to rythmizeis esi! gmail, yahoo ktl exoun pop3 (pigaine stis rythmiseis kai 8a deis oti sou leei kai odhgeies..). me to hotmail iparxei kapoio prob, an kai eixa brei ena programmataki pou epetrepe pop3 prosbasi sto hotmail :p

kai sigkekrimena:

yahoo

Διακομιστής Εισερχόμενου Ταχυδρομείου (ΡΟΡ3): pop.mail.yahoo.com

Διακομιστής Εξερχόμενου Mail. (SMTP): smtp.mail.yahoo.com

 

με χρήση της SMTP θύρας 587

Όνομα στο λογαριασμό / Όνομα χρήστη: your nick

Διεύθυνση email: your nick@yahoo.gr

Κωδικός πρόσβασης: Ο Δικός Σας Yahoo! κωδικός πρόσβασης

 

gmail

ncoming Mail (POP3) Server - requires SSL: pop.googlemail.com

Use SSL: Yes

Port: 995

Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS: smtp.googlemail.com (use authentication)

Use Authentication: Yes

Use STARTTLS: Yes (some clients call this SSL)

Port: 465 or 587

Account Name: your Google Mail username (including '@googlemail.com')

Email Address: your full Google Mail email address (username@googlemail.com)

Password: your Google Mail password

Link to comment
Share on other sites

edo pou eimai den exo sony ericsson. mono germano k den thelo na min exo kinito gia ebdomades.. mipos to exei pathei kaneis allos to idio problem?

myi.gr

Φτιάξτε αυτό το "Τροποποίηση υπογραφής" ούτε εικόνα δεν μπορούμε να βάλουμε, έλεος 1 ώρα παλεύω" using safari.:mad:

iPhone 3G Pwned | Mac Pro 2.8 8core/6GB RAM/8 TB HDs/8800 NVIDIA | MacBook Pro 15 unibody |

Link to comment
Share on other sites

pop3 to rythmizeis esi! gmail, yahoo ktl exoun pop3 (pigaine stis rythmiseis kai 8a deis oti sou leei kai odhgeies..). me to hotmail iparxei kapoio prob, an kai eixa brei ena programmataki pou epetrepe pop3 prosbasi sto hotmail :p

kai sigkekrimena:

yahoo

Διακομιστής Εισερχόμενου Ταχυδρομείου (ΡΟΡ3): pop.mail.yahoo.com

Διακομιστής Εξερχόμενου Mail. (SMTP): smtp.mail.yahoo.com

 

με χρήση της SMTP θύρας 587

Όνομα στο λογαριασμό / Όνομα χρήστη: your nick

Διεύθυνση email: your nick@yahoo.gr

Κωδικός πρόσβασης: Ο Δικός Σας Yahoo! κωδικός πρόσβασης

 

gmail

ncoming Mail (POP3) Server - requires SSL: pop.googlemail.com

Use SSL: Yes

Port: 995

Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS: smtp.googlemail.com (use authentication)

Use Authentication: Yes

Use STARTTLS: Yes (some clients call this SSL)

Port: 465 or 587

Account Name: your Google Mail username (including '@googlemail.com')

Email Address: your full Google Mail email address (username@googlemail.com)

Password: your Google Mail password

 

 

ΩΩΩΩΩ!!!!!:) :)

Σε ευχαριστώ πολύ:love:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Simera egina kai go eutixis katoxos tou W900i! :D

 

Distixos einai live kai me xeneronei to menu kapos mias kai pio prin eixa to K750i kanoniko kai tora den xero san na min mou fenete arketo to menu opos einai etsi! Auto pou thelo na rotiso an einai euikto to na perasei firmware apo kanoniko W900i alla oxi apo 9volto. Na to kano monos mou kai se periptosi pou xriasto tin eggisi na boro na xanaperaso kapoia ekdosi live.

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο ερώτημα τώρα, να πάρω w900! ή Κ800 ?:worry: :worry:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το αν θέλεις Walkman ή Cybershot...:lol:

 

Bασικά εγώ είμαι υπέρ του W900i,γι' αυτό και το αγόρασα κιόλας..:D :D

Link to comment
Share on other sites

eixa prosfati ebiria apo to K800 kai simera pou agorasa to W900 boro na po oti eimai poli euxaristimenos! Den xero alla to K800 kai arketa idio mou fanike me to K750 alla ase pou exei kai to ilithio joistik pou itan kai o logos pou to allaxa!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το αν θέλεις Walkman ή Cybershot...:lol:

 

Bασικά εγώ είμαι υπέρ του W900i,γι' αυτό και το αγόρασα κιόλας..:D :D

 

 

ε και καλα εκανες αφου κατα τη γνημη μου το 900 και ειναι πολυ καλο walkman και παρα πολυ καλο στις φωτο!

δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο πισω στις φωτο σε σχεση με το 800!

σιγουρα ειναι καλυτερο το 800 αλλα οχι τεραστια διαφορα ομως ωστε να το προτιμησεις!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ε και καλα εκανες αφου κατα τη γνημη μου το 900 και ειναι πολυ καλο walkman και παρα πολυ καλο στις φωτο!

δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο πισω στις φωτο σε σχεση με το 800!

σιγουρα ειναι καλυτερο το 800 αλλα οχι τεραστια διαφορα ομως ωστε να το προτιμησεις!

 

Προσωπικά , πιστεύω ότι το k800 και το w900 έχουν περίπου ίδια ποιότητα στο φακό.Τα mp διαφέρουν και κάποιες επιπλέον λειτουργίες που έχει το k800.

Από κει και πέρα όμως , υπάρχει τεράστια διαφορά στο βίντεο , την αναπαραγωγή mp3 και την εσωτερική μνήμη.

Μεγάλη η διαφορά βέβαια και στον όγκο-βάρος:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά , πιστεύω ότι το k800 και το w900 έχουν περίπου ίδια ποιότητα στο φακό.Τα mp διαφέρουν και κάποιες επιπλέον λειτουργίες που έχει το k800.

Από κει και πέρα όμως , υπάρχει τεράστια διαφορά στο βίντεο , την αναπαραγωγή mp3 και την εσωτερική μνήμη.

Μεγάλη η διαφορά βέβαια και στον όγκο-βάρος:O

 

τα πρωτα ειναι στοιχεια που αναφερεις ειναι "αδιασειστα" και ισχυουν!

τα δευτερα ομως ογκος βαρος κτλ ισχυουν και αυτα,ομως οχι για ολους!

αλλους τους ενοχλουν αλλους οχι!

ενω η κακη ποιοτητα στο βιντεο δεν μπορεις να πεις δεν θα πειραξει καποιον!εγω μετα το ν91 με το 4 giga του σκληρου που δεν εχω και σε εκτιμηση δεν εχω δει αλλο κιν με τοσο μεγαλη μνημη οσο το 900!

το θεμα του walkman δεν θελω καν να το συζητησω!:)

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

τα πρωτα ειναι στοιχεια που αναφερεις ειναι "αδιασειστα" και ισχυουν!

τα δευτερα ομως ογκος βαρος κτλ ισχυουν και αυτα,ομως οχι για ολους!

αλλους τους ενοχλουν αλλους οχι!

ενω η κακη ποιοτητα στο βιντεο δεν μπορεις να πεις δεν θα πειραξει καποιον!εγω μετα το ν91 με το 4 giga του σκληρου που δεν εχω και σε εκτιμηση δεν εχω δει αλλο κιν με τοσο μεγαλη μνημη οσο το 900!

το θεμα του walkman δεν θελω καν να το συζητησω!:)

 

Ανεξάρτητα από το αν ενοχλούν ή όχι , ο όγκος και το βάρος των 2 κινητών είναι αυτός που είναι.

Μην κοιτάς το n91.Αυτό έχει σκληρό δίσκο(με ότι αρνητικό αυτό συνεπάγεται σε ταχύτητα, ευαισθησία, αυτονομία κλπ)Το w900 έχει την μεγαλύτερη(και θα την εχει για καιρό ,αφού κανείς δεν φαίνεται πρόθυμος να το συναγωνιστεί) flash μνήμη που έχει τοποθετηθεί ποτέ σε κινητό τηλέφωνο.

Αυτό δίνει το πλεονέκτημα ότι ξεκινάς να μετράς το ποσό της μνήμης του κινητού από το μισό giga+κάρτα μνήμης και όχι κάρτα μνήμης + 10 ή 20 mb εσωτερική μνήμη:p

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...