Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ελεγα για το V3x, αλλα το V3i μου αρεσει καλυτερα σε εμφανιση, και καλυπτει τις αναγκες μου.τι μνημη θα εχει, και το καλοκαιρι που θα το παρω τι τιμη θα εχει???ευχαριστω προκαταβολικα.;)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η μνημη μαλλον 8 ΜΒ,

αλλα παιρνει microSD και

εχει και μια στο πακετο μαλλον 64 ΜΒ..

 

το καλοκαιρι που αν μπορεσω και γω,

θα χει μαλλον 299,99 ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.. :D :D

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Paidia geia hara. Tha ithela na katathesw kai gw merika apo ta apotelesmata tou sarwmatos (scan gia tous agglomatheis) tou internet oson afora to idi agapimeno v3i!! Loipon, ta parakatw einai stin diathesi sas kai ta symperasmata dika sas ...

 

http://www.pixmania.com/gr/gr/174707/art/motorola/razr-v3i.html

 

http://www.celltronic.gr/?fn=detail&id=401

 

http://www.mobile-phones-uk.org.uk/motorola-v3i.htm (reviews)

 

http://www.rankhour.com/details.php?pid=0002710620130340&caid=2&cbid=15&ccid=94&edt_quantity=1&section=1

If you're going through hell, keep going
Link to comment
Share on other sites

Σε ολόκληρο τον κόσμο κυκλοφόρησε, μόνο στην Ελλάδα δεν υπάρχει. Ρώτησα σε διάφορα μαγαζια της περιοχής μου τι γνωρίζουν για το κινητό και ιδέα δεν είχαν! Μόνο ένας (δεν κάνω διαφήμιση) ζήτησε να κρατήσει τα στοιχεία μου να με ειδοποιήσει όταν έρθει, αλλά παραδέχθηκε πως δεν ήξερε το συγκεκριμένο μοντέλο, επέμενε πως είναι το V3x...
Η Γνώση Ανοίκει Στον Κόσμο
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλυτερη εμφανιση απο το χ...κατα το πασχα-καλοκαιρι, ποσο την κανετε την τιμη του??? αν παει καμια 300αρα, ωραια θα ειναι...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ. τωρα σε λιγες μερες θα βγει. το καλοκαιρι θα το παρω εγω.το pixmania το εχει κιολας.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε και την οθόνη του V3x θα ήταν τέλειο. :(

Αλλά μετά την φοβερή οθόνη του sharp μου δεν μπορώ να ξαναπάω σε 176x220. Πάντως το τηλ δείχνει πάρα πολύ καλό και σίγουρα θα κάνει πολύ καλές πωλήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

η οθονη 176χ220,

οπως πριν

απλως καλυτερη.. (sharp απο toshiba..)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο ειναι τελειο, αν κατσει κατι που θα πουλησω απο το μηχανακι μου, θα το παρω πριν το πασχα...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε και την οθόνη του V3x θα ήταν τέλειο. :(

Αλλά μετά την φοβερή οθόνη του sharp μου δεν μπορώ να ξαναπάω σε 176x220. Πάντως το τηλ δείχνει πάρα πολύ καλό και σίγουρα θα κάνει πολύ καλές πωλήσεις. :)

Ma h othonh...Sharp einai ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma h othonh...Sharp einai ;)

ΟΚ αλλα αν δεις εδω, http://www.mobile-review.com/review/motorola-v3i-en.shtml

υπαρχουν διαφορες..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το v3i προς το παρόν βγαίνει μόνο σε αυτό το περίεργο γκρι-μώβ. Dj-manos μάλλον το απλό v3 είδες αν κρίνω και απο την τιμή!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το v3i προς το παρόν βγαίνει μόνο σε αυτό το περίεργο γκρι-μώβ. Dj-manos μάλλον το απλό v3 είδες αν κρίνω και απο την τιμή!:rolleyes:

 

etsi einai!!..k auto pu eixe h TIm kata pasa pi8anotita einia to ''aplo'' v3...

 

exalou to v3i dne exei er8ei akoma Ellada!..k ean 8ymami kala edo msea sto post exei anafer8ei oti san arxiki timi 8a kymainetai gyro sta 400e

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αν ο υπολογιστης θα βλεπει την μνημη αμεσως

στιλ usb-stick ή αν θελει οποσδηποτε προγραμμα;

 

πχ μπορω να το παιρνω στην σχολη και να αποθηκευω εργασιες

αντι να κουβαλαω και το usb μαζι;

Link to comment
Share on other sites

Motorola RAZR-V3x απλα τελειο ποτε θα βγει για πειτε ρε παιδια τι ξερετε για αυτο το θαυμα

 

:wacko: Εδώ και μήνες...

 

το V3i είναι που περιμένουμε

Η Γνώση Ανοίκει Στον Κόσμο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...