Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν και βρηκα καποια θεματακια για το κινητο μπορω να βρω κιαλλα?αυτα που βρηκα εχουν κατεβει σε μορφη .rar.οταν παταω πανω μου βγαζει τα περιεχομενα του συμπιεσμενου αρχειου.το κινητο πως θα το αναγνωρισει σαν θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια βοηθεια για αναβαθμιση?συνδεση του κινητου με το pc?Που θα βρω την αναβαθμιση?Πως θα συνδεσω το κινητο με το pc?Με τα προγραμματα που εχω διαβασει δεν μπορεσα να το συνδεσω.HELP!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Σημερα περασα την προσοψη απο το V3i D&G Edition και εχει φανταστικο Look.

Ηταν πανευκολο.

Περασα και το Firmware D&G που ειχε κανει Post ενας φιλος μας και ειναι αψογο το κινητο.

Το συνιστω.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει κόπο, μπορείς να περάσεις κάποιες φωτογραφίες, να δούμε πως φαίνεται;

Thanks εκ των προτέρων! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και η φωτο.[ATTACH]8370[/ATTACH]

 

itan eukolo file mou? apo pou tin pariggiles kai poso kostise telika ola mazi? i diadikasia sinarmologisis einai eukoli i prepei na to pame kapou na mas tin valoun?

thx

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

kalispera!mia erotisi.. vgainei se mauro? (sorry gia ti xazomara alla ti deutera 8elo na to agoraso k den to vlepo pou8ena mauro)!:)
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

itan eukolo file mou? apo pou tin pariggiles kai poso kostise telika ola mazi? i diadikasia sinarmologisis einai eukoli i prepei na to pame kapou na mas tin valoun?

thx

 

Την παραγγειλα απο E-Bay καινουρια.Και ηταν Original.

Δεν ηταν και πολυ δυσκολο να την περασεις.Ουσιαστικα βγαζεις μονο τα καπακια (τα οποια βγαινουν ευκολα).Και ειναι Plug In.

Η τιμη της προσοψης μαζι με τα μεταφορικα ειναι 21 Ευρω.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

kalispera!mia erotisi.. vgainei se mauro? (sorry gia ti xazomara alla ti deutera 8elo na to agoraso k den to vlepo pou8ena mauro)!:)

Oχι.Δυστυχως.

Ισως στο μελλον;

Link to comment
Share on other sites

Oχι.Δυστυχως.

Ισως στο μελλον;

 

thanks! krima..se ti xromata ine dia8esimo?

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Την παραγγειλα απο E-Bay καινουρια.Και ηταν Original.

Δεν ηταν και πολυ δυσκολο να την περασεις.Ουσιαστικα βγαζεις μονο τα καπακια (τα οποια βγαινουν ευκολα).Και ειναι Plug In.

Η τιμη της προσοψης μαζι με τα μεταφορικα ειναι 21 Ευρω.

 

Μα στη φωτογραφία που ανέβασες μέχρι και τα πλαϊνά κουμπάκια μοιάζουν αλλαγμένα, ενώ και το ασημένιο περίβλημα από την οθόνη καθώς και το ασημένιο πληκτρολόγιο τα βλέπω χρυσαφί. Αυτά πως τα άλλαξες;

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Kalispera.

 

Perasa apo tin Vodafone tin paraskevi na kano ananeosi sto symvolaio moy kai epese sta xeria moy ena Razor V3i....

Eixa paliotera 2 i 3 Moto StarTac.... k eimoyn eroteymenos m ayta....

fysika.... Eroteytika kai to Razor amesos!!!!

 

Poio einai to thema.....

Einai paketo me to Vodafone!Live menu.....

To opoio einai ikanopoiitiko gia ton meso xristi.....

Gia mena einai apla apaisio.....

 

opote....

a-pos ksefortonomai to Vodafone!Live kai vazo to normal tis Motorola?

b-themes pos ftiaxno???? Yparxei kapoio programma???

c-exo sovaro provlima me to Moto Phonetools.... Kolaei stin egkatastasi....

Θαυμάζω τις δυναμικές γυναίκες που δεν κοιτάνε ποτέ πίσω!!! Ακόμα κ όταν παρκάρουν....

Και τις αποφασιστικές γυναίκες, που δεν κάνουν ποτέ πίσω!! Ακόμα κ όταν έχουν μπει ανάποδα σε μονόδρομο....

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει γιατι οταν μου στελνουν μηνυμα μου λεει μνημη πληρης?26 μηνυματα στην sim εχω και 30 στο κινητο...τι βλακεια ειναι αυτο?:mad:
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει γιατι οταν μου στελνουν μηνυμα μου λεει μνημη πληρης?26 μηνυματα στην sim εχω και 30 στο κινητο...τι βλακεια ειναι αυτο?:mad:

Auto eixei na kanei me to FLEX su k tn sim su.

Katevase to P2KTOOLS k allaxe to setting na ta sozei ola sto tilefwno...

Dn eimai siguros alla paixe ligo me to programmataki...

Link to comment
Share on other sites

Auto eixei na kanei me to FLEX su k tn sim su.

Katevase to P2KTOOLS k allaxe to setting na ta sozei ola sto tilefwno...

Dn eimai siguros alla paixe ligo me to programmataki...

το εβαλα το προγραμμα αλλα δεν βλεπει το τηλεφωνο.κανει αναζητηση drivers απτο cd και δεν βρισκει κατι.τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα το προγραμμα αλλα δεν βλεπει το τηλεφωνο.κανει αναζητηση drivers απτο cd και δεν βρισκει κατι.τι να κανω?

Orise ws fakelo tn drivers ena fakelo "drv" pu einai mazi me to programma ekei mallon tha tus vrei....

alliws theleis ena patch pu erxetai mazi me to PST

Link to comment
Share on other sites

Hi σε όλους!

 

Νέος στo forum και καινούργιος κάτοχος του V3i!Μολονότι εξαιρετικό κινητό, είχα την ατυχία να το πάρω branded με ενσωματωμένο TIM Plus και πολύ αργό μενού,δεδομένου ότι είχε λογισμικό α' παγκοσμίου πολέμου επάνω, τόσο που ακόμη και τους 160 χαρακτήρες στο sms τους έστελνε σε 2 μηνύματα!

 

Επειδή διάβασα σε πολλά posts για προβλήματα σχετικά με το λογισμικό του κινητού και θα ήθελα να βοηθήσω κάπως,εγώ προσωπικά ακολούθησα όλες τις οδηγίες από το http://www.motox.info και αναβάθμισα το κινητό με την τελευταία έκδοση R479_G_08.B4.85R ..και έπαθα πλάκα!

 

Το κινητό τρέχει αισθητά πιο γρήγορα, το μενού επίσης.Ξεχάστε κολλήματα σε video,camera και αναπαραγωγή πολυμέσων, ακόμα και στην προεπισκόπηση των φωτογραφιών. Και έπαθα πλάκα γιατί συγκριτικά με το κινητό σε έκδοση-χελώνα από πλευράς ταχύτητας που αγόρασα, τώρα τρέχει πιο γρήγορα και από το παλιό Nokia 6230i που είχα.

 

Απλά θέλει full flash και όχι reflash, γιατί με το απλό reflash δεν αλλάζει η έκδοση flex (αυτό κατάλαβα από τη "μελέτη" μου στο internet).Εγώ προσωπικά δεν είχα να χάσω δεδομένα αφού το κινητό ήταν καινούργιο, αλλά και δεδομένα να υπάρχουν το backup είναι απλό με το PK Tools. Όσο για τον τηλεφωνικό κατάλογο το Motorola Phone Tools έκανε καλή δουλειά σε μένα,αφού μου πέρασε όλες τις επαφές μου.

 

Αν το ψάξετε λίγο παραπάνω όλα είναι εύκολα, γιατί πρόκειται για super κινητό.Αν κάνετε και μια αλλαγή στο αυθεντικό αρχείο seem του κινητού μάλιστα μπορείτε να ενεργοποιήσετε άπειρες λειτουργίες του κινητού που παραμένουν "κρυφές" με το αυθεντικό αρχείο seem, όπως π.χ. ερώτηση πριν τη διαγραφή οποιουδήποτε αρχείου (που δεν υπάρχει κανονικά,αφού διαγράφει κατευθείαν μόλις πατήσετε διαγραφή), καταγραφή video σε μορφή mp4 και όχι 3gp, απεριόριστη video καταγραφή, αποθήκευση sms στο κινητό και όχι στην κάρτα, κλείδωμα του κάθε στοιχείου του μενού ξεχωριστά (ακόμα και των υπομενού), rythm lights και clublights, audio player με κλειστό το καπάκι, ενεργοποίηση 2 γραμμών στο τηλέφωνο, επιλογή οικονομίας μπαταρίας, συγχρονισμός δόνησης με τη μελωδία κ.α. πολλά..

 

Όποιος χρειάζεται βοήθεια μπορεί να στείλει μήνυμα.Δεν το παίζω ειδήμων αλλά πολύ απλά επειδή κατάφερα να "καταλάβω" το κινητό μπορώ να βοηθήσω.

 

Και πάλι καλωσήρθα στην παρέα σας!:D

Καλημέρα etternus θα ήθελα μια βοήθεια,αν εχεις τη καλοσύνη να ενεργοποιήσω,τις επιλογές για το audio player με κλειστό καπάκι,και την οικονομία μπαταρίας.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Extές αγόρασα το V3i :) πολύ ικανοποιημένος!το μόνο που θέλω είναι να περάσω τα vista! Κατέβασα το skin manager αλλά δεν μπορώ να το κάνω..! έψαξα στο motox.info κ δεν βοήθισε...:worry: Άν γνωρίζει κάποιος ας κάνει τη καλή !! :)
http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Kalispera to peira kai ego ex8es....to fortisa oxto ores....kai den prolabe na kleisei 24 ores(15i-16i) mou asprise i o8oni kai ksananoikse(restart) gia poio logo lete???
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να συνδεσεις το κινητο σου σε p2k mode!

 

p2k mode?Τι είναι αύτο?:)

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...