Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες . Μπορεί να μου πει κάποιος εαν και πως μπορώ να εξαφανίσω απο το εν λόγω κινητό τους 40 περίπου απαράδεκτους κατ'εμε ήχους κλήσεις που έχει στην μνήμη του ?

Ναι.Με το p2kcommander ή p2kman σβηνεις οτι θελεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

bomber21 σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ξέρω τι είναι κανένα απο τα δυο, μπορείς σε παρακαλώ να μου τα εξηγήσεις αναλυτικά ?
Link to comment
Share on other sites

bomber21 σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν ξέρω τι είναι κανένα απο τα δυο, μπορείς σε παρακαλώ να μου τα εξηγήσεις αναλυτικά ?

Θα τα βρεις εδω.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=87820

 

Πρεπει να συνδεσεις το κινητο σου με τον υπολογιστη σου.Εχω αναφερθει δεκαδες φορες στο παρελθον στον τροπο που γινεται αυτο και δυστυχως δεν εχω χρονο να το ξανακανω.

 

Μπορεις να διαβασεις εδω οτι χρειαζεται να ξερεις.\

http://www.motox.info/showthread.php?t=15

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τη θηκη που εχει το mobilefun σε μαυρο. Μαλιστα εχει μαγνητακια και μολις αφαιρεσεις το κινητο, κολλαει αυτοματα το μπρος μερος με το πισω και γινεται ενα λεπτο δερματινο πραγμα που μπορεις να χρησιμοποιεις για να ακουμπας το κινητο οταν το εχεις βγαλμενο. Στα πλαγια ειναι με λαστιχο οποτε το κινητο μπαινει σφιχτα μεσα.

Thanx!

Θα επισκεφτω ενα service center! :)

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμη , όταν βλέπω την οθόνη απο πάνω η απο κάτω η απο αριστερά η φωτο φαίνεται ξεθωριασμένη αλλά απο δεξιά μαυρίζει σαν να βλέπω το αρνητικό της είναι νορμάλ αυτό ? Μιλάμε για μικρή κλίση περίπου 30 μοιρών.
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμη , όταν βλέπω την οθόνη απο πάνω η απο κάτω η απο αριστερά η φωτο φαίνεται ξεθωριασμένη αλλά απο δεξιά μαυρίζει σαν να βλέπω το αρνητικό της είναι νορμάλ αυτό ? Μιλάμε για μικρή κλίση περίπου 30 μοιρών.

 

Με ένα φίλο Λαρισαίο είχαμε ξανασυζητήσει τα παράπονα μας για την οθόνη πριν από κάποιες σελίδες στο εν λόγω τόπικ. Είπαμε, πήραμε το V3i με τα θετικά του αλλά και τα αρκετά αρνητικά του. :O

 

Να κάνω μια ερωτησούλα. Τα κολήματα του V3i μου πλέον έχουν γίνει ανυπόφορα. Κολάει ακόμα και όταν πάω απλά να ανοίξω το πορτάκι για να απαντήσω μια κλήση. :mad: Δεν έχω χρησιμοποιήσει πολύ το mobile phone tools οπότε έχω απορία. Αφού γίνει ο συγχρονισμός, ο τηλεφωνικός κατάλογος αποθηκεύεται αυτόματα στο pc και μπορώ να το ξανανοίξω έτσι απλά την επόμενη φορά; Η αποθήκευση είναι κανονική ή κόβει τα μισά; Export σε κανά αρχείο πχ excel δεν μπορώ να το κάνω;

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω το v3i αλλα θελω τον ποιο ειλικρην ανθρωπο εδω να μου πει ολα τα προβληματα που το εχει βγαλει κατα την συμβιωση μαζι του. ημουν χρηστης Nokia και θελω να παρω κατι που απλα να εχει καλο design να παιρνει τηλεφωνο και να στελνει μυνηματα ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ!!! δεν με ενδιαφερει να εχει δυνατοτητες pc διοτι εχω 2 σπιτι,ουτε αν βγαζει καλες φωτο,εχω ψηφιακη για αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα πηρα το V3i και εχω καποιες ερωτησεις να κανω.

1) Μεχρι ποσα MB καρτα μνημης δεχεται?

2)Η ληψη και η αποστολη με το BT και το καλωδιο usb ειναι παρα πολυ αργη,ετσι ειναι ή φταιει κατι?

Η εκδοση software που εχω ειναι R479_G_08.B4.34R

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

θελω να αγορασω το v3i αλλα θελω τον ποιο ειλικρην ανθρωπο εδω να μου πει ολα τα προβληματα που το εχει βγαλει κατα την συμβιωση μαζι του. ημουν χρηστης Nokia και θελω να παρω κατι που απλα να εχει καλο design να παιρνει τηλεφωνο και να στελνει μυνηματα ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ!!! δεν με ενδιαφερει να εχει δυνατοτητες pc διοτι εχω 2 σπιτι,ουτε αν βγαζει καλες φωτο,εχω ψηφιακη για αυτο.

 

Δεν βλέπω να αντιμετωπίζουν κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα οι άλλοι χρήστες του V3i οπότε φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα αξιοπιστίας. Εγώ βέβαια έχω τα κοληματάκια μου αλλά ελπίζω μετά την αλλαγή του firmware να έρθει στα ίσια το κινητάκι. Αν σε ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο το design ψάξε για απλό V3 (το οποίο επίσης έχω εδώ και ένα χρόνο σχετικά απροβλημάτιστα) ή και το νέο LG KG800 το οποίο περιεργαζόμουν σήμερα και αρχίζω να το σκέφτομαι. ;)

 

1) Μεχρι ποσα MB καρτα μνημης δεχεται?

2)Η ληψη και η αποστολη με το BT και το καλωδιο usb ειναι παρα πολυ αργη,ετσι ειναι ή φταιει κατι?

 

512mb και ναι το μπλε δόντι του είναι αργό. Έχω την ίδια έκδοση με σένα.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Skeftomai na to agoraso kai 8a i8ela na rotiso ean kserete ean bgainei kai se alla xromata...isos silver opos to v3i????
Link to comment
Share on other sites

Skeftomai na to agoraso kai 8a i8ela na rotiso ean kserete ean bgainei kai se alla xromata...isos silver opos to v3i????

 

Σε προηγούμενες σελίδες του τόπικ νομίζω υπάρχουν φωτογραφίες από τα άλλα χρώματα που θα κυκλοφορήσει το V3i, αν και απ' όσο ξέρω δεν είναι ακόμα διαθέσιμα στην Ελλάδα.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Σε προηγούμενες σελίδες του τόπικ νομίζω υπάρχουν φωτογραφίες από τα άλλα χρώματα που θα κυκλοφορήσει το V3i, αν και απ' όσο ξέρω δεν είναι ακόμα διαθέσιμα στην Ελλάδα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ....απο οτι εχω δεί αν θυμάμαι κάλα μονο για το Crany η κάπως έτσι...με τα 2ΜΡ...κλπ...έχω εντοπίσει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ....απο οτι εχω δεί αν θυμάμαι κάλα μονο για το Crany η κάπως έτσι...με τα 2ΜΡ...κλπ...έχω εντοπίσει.

 

Δες τη φωτογραφία. Απ΄όσο θυμάμαι αναφέρεται στο V3i. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Δες τη φωτογραφία. Απ΄όσο θυμάμαι αναφέρεται στο V3i. ;)

 

Σε ευχαριστώ.

θα το πάρω τελικά στο κλασίκο χρώμα να τελείωνει το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Prin ligo phra to kinhto apo th Voda...k exei to hlithio menou ths:cry: :!: !to exw sth fortish twra....dwste plzzzz instructions na to vgalw k na valw to kanonikoooooo!! thx... :D

 

P.S.: opoios to kanei prwtos kernaw pagwto:p :p

:ninja: SiL
Link to comment
Share on other sites

Exei to menu ths voda??

 

Το site pou exei ola ta tutorials einai to http://www.motox.us alla einai prosorina offline.

Me liga logia,an aplos einai to skin thw vodafone,allazeis skin allios an einai branded kanonika prepei na to flashareis me ena unbranded firmware.

Link to comment
Share on other sites

m***kia to menou ths voda telika...loipon...pws 8a ginei na to "flasharw" (odhgies sta ellhnika 8elw)???k pou 8a vrw unbranded firmware ellhniko gia v3i???

just PM me

:ninja: SiL
Link to comment
Share on other sites

To site pou exei olous tous odhgous kai ta firmwares einai to http://www.motox.us alla einai prosorina off.

 

Mexri na xanaanevei,koita edw.ODHGOS APO TO A MEXRI TO W!

http://www.motomodders.net/Default.aspx?tabid=181

 

Esena se endiaferei to ''Get Connected'' katarxhn kai ystera to ''flash/flex''.

An ta katafereis ayta,apla vriskeis to katallhlo fw kai xemperdepses! :wink

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...