Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μερικές φωτογραφίες που το βλέπω, το σηματάκι της Motorola είναι γαλάζιο και σε άλλες γκρι. Στο δικό μου είναι γαλάζιο. Κυκλοφορεί και σε γκρι? (Φα-γκρι) :p

το μπλε νομιζω ειναι πλαστικο προστατευτικο που βγαινει.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Thnx Bomber21. Μπορείς να μου εξηγήσεις τί είναι τα "MONSTER PACK"???

Το monsterpack ειναι ενα αρχειο που περιεχει και flash και flex.Το flash ειναι η εκδοση λογισμικου και στο flex περιεχονται ολες οι ρυθμισεις του κινητου.

πχ αν αλλαξεις flex θα χασεις ρυθμισεις,αρχεια κτλ ενω αν κανεις reflash οχι.

 

Το Monsterpack Οπως καταλαβες δηλαδη αλλαζει τα παντα.

 

:)

 

Μπορώ να αλλάξω τα εικονίδια του menu??? Αν ναι, πώς γίνεται?

Στο v3 γινεται και αρκετα ευκολα.Φανταζομαι το ιδια συμβαινει και στο i.Ανοιγεις το skin Που θες με το skinner4moto,πας στο φακελο gifs και αλλαζεις τα εικονιδια με αυτα που επιθυμεις.

 

 

Για ολα αυτα,υπαρχουν οδηγοι που εξηγουν τα παντα στο MotoX.

Link to comment
Share on other sites

2 Erwtiseis kai apo emena:

 

Ti einai ta clublights?

Me poio programma egathisto to monsterpack?

 

Euxaristwww!

\

Tα clublights λετουργουν σαν φωτορυθμικα.

Για να περασεις monsterpack,flashes Κτλ χρειαζεσαι το RSD Lite ή το MultiFlashFlex απο το PST.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια, εχω να κανω μια ερωτηση μιας και μολις σημερα αγορασα το V3i υστερα απο 3 μηνες χρησης του RAZR V3-black...

 

το κινητο φαινεται πολυ καλο, το πακετο μεσα ειχε μια καρτα μνημης 64MB σχετικα μεγαλη σαν την SIM και μια παρα πολυ μικρη. εβαλα στο κινητο την μικρη και λειτουργει μια χαρα η άλλη ομως τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια, εχω να κανω μια ερωτηση μιας και μολις σημερα αγορασα το V3i υστερα απο 3 μηνες χρησης του RAZR V3-black...

 

το κινητο φαινεται πολυ καλο, το πακετο μεσα ειχε μια καρτα μνημης 64MB σχετικα μεγαλη σαν την SIM και μια παρα πολυ μικρη. εβαλα στο κινητο την μικρη και λειτουργει μια χαρα η άλλη ομως τι ειναι???

 

i alli einai o antaptoras tis mikris gia na ginei SD karta mnimis kai na tin valeis se thira SD, px sto PC sou.

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

1. Ακουστικα για να ακουω τα MP3 μου απο το JAVA Player δεν υπάρχουν στο πακέτο?

2. Πως μπορώ να βλέπω τα email μου στο κινητο? Υπαρχει ενα ολοκληρο setup στα SMS > E-Mail αλλα πως βαζω κωδικους, pst, κτλ? Εχω GMail..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Είμαι από σήμερα σχεδόν κάτοχος του V3i γιατί το έστειλα πίσω ως ελαττωμάτικο.Πάντως οι πρώτες εντυπώσεις ειναι πολύ καλές.

1.Εξαιρετική εμφάνιση,καλύτερα φτιαγμένο από το V3.

2.Πολύ καλό το κολπάκι με τη λυχνία που ανάβει όταν το φορτίζεις και όταν χρησιμοποιείς το bluetooth.

3.Πολύ καλός ο φωτισμός των πλήκτρων αν και του v3 είναι πιο εντυπωσιακός.

4.Τέλεια οθόνη.

5.Δεν μου άρεσε το ότι όταν το φορτίζεις λέει "Φόρτιση Μπαταρία" και όχι "Φόρτιση Μπαταρίας".Σωστά ελληνικά παιδιά...

6.Δε μου άρεσε επίσης η μικρή χρωματική διαφορά μεταξύ του καπακιού της μπαταρίας του κινητού με το από κάτω μέρος.

 

Αυτά τα λίγα προς το παρόν.Όταν λάβω το καινούριο και τσεκάρω και τις λειτουργίες του μενού θα σας πω.

 

Υ.Γ:

1.Τα motorola δέχονται εξωτερικό ραφιόφωνο όπως τα Sony Ericsson;

2.Τα clublights κτλ μπορούν τα μου τα ενεργοποιήσουν σε κέντρο service της Motorola;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Βρες το p2kcommander v3.2.6.

Εχει ενα swf tutorial μεσα.

 

Aκομα ενα tutorial.

http://www.motox.info/showthread.php?t=2712

 

kamia allh lush uparxei? giati den vgazw akrh sorry kiolas re paidia pou sas prizw kathe vohthia dekth....

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Nokia Multimedia Converter. Θα το βρεις τζαμπε. Μετατρεπει σε 3gp. Μην την ψαχνεις πολυ για mp4 γιατι μαλλον θα μπλεξεις...δε θα παιζει το ενα bitrate...δε θα παιζει την ταδε αναλυση...κλπ. Με αυτο που σου ειπα μια διωρη ταινια βγαινει στα 60 περιπου ΜΒ μονο...με χαμηλη ποοτητα ηχου και μετριωτατη ποιοτητα εικονας...αλλα ετσι να'χουμε να λεμε!:p

το Nokia Multimedia Converter δουλευει μονο σε XP..

απο mpeg κανει και το quicktime 6.5/7.0..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Είχα κάνει ένα post πριν μερικές μέρες μήπως βρεθεί κάποιος χριστιανός και ανεβάσει μια φωτογραφία τραβηγμένη με το V3i, για να δούμε και εμείς που ενδιαφερόμαστε για την αγορά σε τι ποιότητα είναι οι φωτογραφίες του.. Προφανώς το post ή πέρασε απαρατήρητο ή δεν βρέθηκε κανένας.. Ας κάνει κάποιος την μαγκιά να ανεβάσει μια photo ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Σκέφτομαι να αγοράσω το v3i και επειδή είχα το v3 αλλά το έδωσα λόγο μικρής μνήμης. Θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους του v3i αν αξίζει η αγορά του και αν εκτός από την κάρτα μνήμης και την κάμερα 1,3 έχει αλλαγές στο μενού?

Επίσης κάπου διάβασα ότι μπορεί μα γίνει αναβάθμιση από το σπίτι αυτό είναι αλήθεια? παιδία. ευχαριστώ για τον χρόνο σας. (στο βόλο το βρήκα 350ευρο στον Λαμπράκη πιστεύω ότι είναι καλή τιμή)

Link to comment
Share on other sites

 

Αν ήταν να δώσουμε τόσα λεφτά παίρναμε και την κανονική D&G έκδοση...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν να δώσουμε τόσα λεφτά παίρναμε και την κανονική D&G έκδοση...

 

A, ναι; Και πού θα τη βρεις παρακαλώ, που έχει εξαντληθεί στην Ιταλία από το Δεκέμβριο;:X

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

A, ναι; Και πού θα τη βρεις παρακαλώ, που έχει εξαντληθεί στην Ιταλία από το Δεκέμβριο;:X

Κοίτα 150+ ευρώ παραπάνω είναι και κάνεις και το κομμάτι σου έξω...;)

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

A, ναι; Και πού θα τη βρεις παρακαλώ, που έχει εξαντληθεί στην Ιταλία από το Δεκέμβριο;:X

 

Άλλο αυτό... :lol: :p

Και πάλι όμως. 350 η συσκευή, 150 η πρόσοψη, το έπαιρνες άνετα με λίγα παραπάνω και είχες και την ονειρική συσκευασία των D&G...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...