Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μη σε παραμυθιάζουν το πακέτο έχει μια κάρτα 128 ΜΒ

 

Σε αρκετά καταστήματα η παρεχόμενη μνήμη είναι 64MB.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά να κάνω μια ερωτησούλα;το v3i λέει οτι παίζει mp3.Κ δη itunes.Μάλιστα κάπου διάβασα ότι έχει όριο τα 100 τραγούδια..Δλδ αυτό σημαίνει ότι δέν παίζει mp3 κομμάτια εκτός itunes????????δέν ξέρω κ πολλά....

 

:confused:

When money talks the world listens..
Link to comment
Share on other sites

de nomizw na ginetai auto pou les:)

To itunes bebaia anagazesai na kaneis ta kommatia sou acc an de kanw lathos h opws onomazontai tespa,ma to idio tha mporeis na paikseis mp3;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Σε αρκετά καταστήματα η παρεχόμενη μνήμη είναι 64MB.

 

Στο Γερμανό μέχρι πριν λίγο καιρό είχε 128 Mb...στο πλαίσιο απο όπου και το πήρα είχε 64 Mb :cool:

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκθεση λογισμικού από την αντιπροσωπεία; Έχω την R479_G_08.B4.34R

Aν υπάρχει κάποια καινούργια, αυτή τι αλλαγές έχει σε σχέση με αυτή που έχω;

Επίσης αν το πάω για αναβάθμιση χάνω τα δεδομένα (π.χ. τηλεφωνικός κατάλογος) που έχω στο τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανό μέχρι πριν λίγο καιρό είχε 128 Mb...στο πλαίσιο απο όπου και το πήρα είχε 64 Mb :cool:

 

Το Πλαίσιο είχα υπόψιν μου όταν έλεγα για μικρότερη παρεχόμενη μνήμη. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

to kinito einai super

allazw k skin

mia xara

apla mou fainotan gyalistero asymi k oso pernaei o kairos mou fainetai

olo k pio skouro..

mipws xalaei to xrwma tou?

 

Μήπως χαλάνε τα μάτια σου;:lol:

 

Πλάκα κάνω, έτσι;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι κάρτα έχει μέσα γιατί μπερδεύτηκα; :confused: Το παρήγγειλα σήμερα ύστερα από το τηλεφώνημα από τα κεντρικά του Γερμανού για αναέωση του συμβολαίου και θα το έχω την Παρασκευή.

Ωστόσο μου έκανε εντύπωση η αναφορά της τηλεφωνήτριας ότι αν αλλάξω το οικονομικό πακέτο σε κάποιο μεγαλύτερο, θα υπάρξει επιπλέον επιδότηση 20Ε και επιπλέον δώρο μια καρτούλα 128ΜΒ. Δηλαδή; Δεν έχει 128αρα κάρτα μέσα;

 

Τελικά το παρέλαβα σήμερα και είχε κανονικά μέσα μια καρτούλα 128ΜΒ. Το έβαλα να φορτίζει οπότε δεν ασχολήθηκα με καρτούλες κτλ. Ωστόσο η διχρωμία (για να μην πω τριχρωμία με βάση και τα ασημένια κουμπάκια) δεν με ενθουσίαζει. Προτιμούσα το μονόχρωμο ασημένιο V3. Άσε που το μαύρο στο εσωτερικό μου φέρνει σε πολύ πλαστικούρα. Όπως και να χει το V3 θα παραμείνει κι αυτό προς το παρόν στο οπλοστάσιο μου οπότε αν δεν μου καλοκαθήσει ο νέοπας θα φάει σουτ. :p

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρέλαβα σήμερα και είχε κανονικά μέσα μια καρτούλα 128ΜΒ. Το έβαλα να φορτίζει οπότε δεν ασχολήθηκα με καρτούλες κτλ. Ωστόσο η διχρωμία (για να μην πω τριχρωμία με βάση και τα ασημένια κουμπάκια) δεν με ενθουσίαζει. Προτιμούσα το μονόχρωμο ασημένιο V3. Άσε που το μαύρο στο εσωτερικό μου φέρνει σε πολύ πλαστικούρα. Όπως και να χει το V3 θα παραμείνει κι αυτό προς το παρόν στο οπλοστάσιο μου οπότε αν δεν μου καλοκαθήσει ο νέοπας θα φάει σουτ. :p

 

Τα χρώματα ούτε εμένα με ενθουσιάζουν. Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή τη τριχρωμία σε πληκτρολόγιο, κουμπιά και "σώμα". Το μαύρο και το ασημένιο V3 ήταν πολύ και μακράν καλύτερα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το ρεζουμέ για μένα από το V3i είναι πως η κάρτα σου λύνει τα χέρια. Η μικρή μνήμη του V3 μου είχε σπάσει τα νεύρα από την αρχή, αλλά τώρα γνώρισα τον πολιτισμό. Η πανεύκολη εγκατάσταση επίσης παιχνιδιών και άλλων εφαρμογών java μου θυμίζει τις αμέτρητες φορές που παιδεύτηκα με το παλιό κινητάκι μου.

Βελτιωμένο σε σημεία που πονούσε, φορτωμένο όμως ακόμα με το ίδιο ηλίθιο μενού της Moto, το κινητό μου άφησε μια αρκετά καλή γεύση αφού ήμουν εξοικειωμένος με τις όποιες αδυναμίες του. :)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Εχώ μια απορία που δεν μου λύθηκε, την εξέθεσα και πρίν καιρό. Η οθόνη του κινητού γυαλίζει κάπως ή είναι η ιδέα μου;;; Θέλω να πώ φαίνεται κάπως έντονα σε σχέση με άλλα Μοτορόλα, σαν να βλέπεις με γυαλιά, αλλά ο ένας φακός να έχει διαφορετικό χρώμα απο τον άλλο. Έτσι έντονα βλέπω σε όσα κινητά τα γυρίσω στο πλάϊ για να δώ κάποιο βίντεο, όπως πχ στο V1050. Μήπως έχουν πρόβλημα τα μάτια μου;; Η είναι ελαττωματική η οθόνη του κινητού;;; Γιατί εάν συμβαίνει αυτό, άντε να τους πείσω για εγγύηση απο την στιγμή που το πήρα απο το Βρετανικό ebay.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποσο θα κανει το V3i Eurovision Edition που εβγαλε η Cosmote?

simera tous pira til kai me 185 euro epidotisi to pairno me alla 141.50 euro.mou eipan omos oti tin sigkekrimeni ekdosi tou kintou me to logotipo tis eurovision{sto kapaki tis mpatarias} dinoun kai zevgari ixeia jbl.mipos kseri kanis pou mporoume na doume kamia foto tis sigkekrimenis ekdosis?:) tin deftera tha miliso me motorola kai malon tha to paro me tin epidotisi pou mou dinoun

Link to comment
Share on other sites

Εχώ μια απορία που δεν μου λύθηκε, την εξέθεσα και πρίν καιρό. Η οθόνη του κινητού γυαλίζει κάπως ή είναι η ιδέα μου;;;

 

Κι εγώ το παρατήρησα αυτό φίλε μου αν και το έχω μόνο μια μέρα. Γυαλίζει τόσο που πρέπει να το πλαγιάσω για να δω κάποιες εικόνες. :wacko:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Και' γώ που νόμιζα οτι μόνο εγώ το παρατήρησα, εγώ το' χώ 20 μέρες μα δεν το χρησιμοποίησα γι' αυτό το λόγο. Πιστεύω οτι έχει να κάνει με τον ρυθμό ανανέωσης, καθώς όταν το γυρνάς στο πλάϊ δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο και βλέπεις κανονικά. Πολύ κακό αυτό..... Έτσι και αλλιώς σε κάνα δίμηνο θα πάρω το V3x....
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=112105

 

tpt parapanw apo to diko mas, eutixws se ligo kairo apo ti fainetai kai stin foto tha mporoume na allaksoume k prosopseis... leme twra

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκθεση λογισμικού από την αντιπροσωπεία; Έχω την R479_G_08.B4.34R

Aν υπάρχει κάποια καινούργια, αυτή τι αλλαγές έχει σε σχέση με αυτή που έχω;

Επίσης αν το πάω για αναβάθμιση χάνω τα δεδομένα (π.χ. τηλεφωνικός κατάλογος) που έχω στο τηλέφωνο;

Μα καλά κανείς δε γνωρίζει την απάντηση;

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά κανείς δε γνωρίζει την απάντηση;

 

R479_G_08.B4.38R ine k i teleutea ( prosekse to 8 prin to R )

 

boris na tin katevasis apo dw , kai efoson ehis to usb kalwdio, k poli kala fortismeno to tilefono sou boris na tin perasis k monos sou, me to motorola RSD light. Hanis ta pada apto tilefono, ektos apta periehomena tis ekswterikis kartas mnimis.

den vgeneis ektos eguiisis.

 

elpizw na sou lithikan oi apories :ninja:

 

:)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...