Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνω με το flash

Αν ηταν symbian κατι θα ήξερα, :lol: αλλά εδώ τα έχω χαμένα, είναι κανείς που να ξέρει την διαδικασία να το κάνω? με το xs++ γινεται?

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συμφωνω με το flash

Αν ηταν symbian κατι θα ήξερα, :lol: αλλά εδώ τα έχω χαμένα, είναι κανείς που να ξέρει την διαδικασία να το κάνω? με το xs++ γινεται?

αυτό είναι το κλειδί:p

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαrιστώ one_tree_hill, το δοκίμασα, ακολούθησα τις οδηγίες αλλα άνοιξε χωρίς να φλασάρει...σωθηκα!

να σαι καλα:)

Μια τελευταία ερώτηση, το δικό μου ειναι τραβεστι w800 (δηλ φλασαρισμενο κ750), μέχρι τι μνήμη παίρνει, εάν γνωρίζεις? 1, 2 ή 4 gb?

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαrιστώ one_tree_hill, το δοκίμασα, ακολούθησα τις οδηγίες αλλα άνοιξε χωρίς να φλασάρει...σωθηκα!

να σαι καλα:)

Μια τελευταία ερώτηση, το δικό μου ειναι τραβεστι w800 (δηλ φλασαρισμενο κ750), μέχρι τι μνήμη παίρνει, εάν γνωρίζεις? 1, 2 ή 4 gb?

4 γιγα κανονικοτατα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

είμαστε σιγουροι επι τούτου έτσι?δεν έχω το αυθεντικό για αυτό, lasharismeno κ750 ειναι

και επειδή μίλησα με το 9βολτο μου παν 4 γιγα δεν ειναι δοκιμασμένο κ παιζει να κολλησουν τα πάντα

και 2 γιγα επιυλακτικα΄...

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

είμαστε σιγουροι επι τούτου έτσι?δεν έχω το αυθεντικό για αυτό, lasharismeno κ750 ειναι

και επειδή μίλησα με το 9βολτο μου παν 4 γιγα δεν ειναι δοκιμασμένο κ παιζει να κολλησουν τα πάντα

και 2 γιγα επιυλακτικα΄...

Εγω και σε κα750ι εχω δοκιμασει την 4αρα και δουλευε μια χαρα.τι να σου πω..αμα εχεις ενδοιασμους παρε 2γιγα,αλλωστε πολλα ειναι γι'αυτο το κινητο.μεγαλυτερη δεν την θελεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εαν σου πω για ποιο λόγο την θέλω θα γελάσεις

το έχω μετατρέψει σε σκληρό δίσκο για το αμάξι

Τουτέστιν, εχω ενα τεριος καινούριο το οποίο δεν έχει mp3, οπότε έχω πάρει εναν fm transmitter, και βάζω το mp3 στο w800 που εχω, περνάω την συχνότητα στον fmtransmitter το συντονίζω με το ράδιο και παίζω από το w900 την μουσική

και με 4 giga εχω φορτώσει τα πάντα, οργανωμένα σε folders κλπ κλπ

Τελευταίο firmware ποιο είναι, και πως βρίσκω το δικό μου?

Τελευταία ερώτηση, γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ ΚΑΘΟΛΟΥ μέσω pc suite?

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

εαν σου πω για ποιο λόγο την θέλω θα γελάσεις

το έχω μετατρέψει σε σκληρό δίσκο για το αμάξι

Τουτέστιν, εχω ενα τεριος καινούριο το οποίο δεν έχει mp3, οπότε έχω πάρει εναν fm transmitter, και βάζω το mp3 στο w800 που εχω, περνάω την συχνότητα στον fmtransmitter το συντονίζω με το ράδιο και παίζω από το w900 την μουσική

και με 4 giga εχω φορτώσει τα πάντα, οργανωμένα σε folders κλπ κλπ

Τελευταίο firmware ποιο είναι, και πως βρίσκω το δικό μου?

Τελευταία ερώτηση, γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ ΚΑΘΟΛΟΥ μέσω pc suite?

 

Άρχοντας... πόσο πήγε το fm transmitter???

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να το βρείς από 15,99 έως 30 ευρώ. Εγω το πήρα 15,99, κάντο λίγο google και θα σου βαλει διάφορα, έχει κ με 1 gb μνημη flash αν θες, δεν θυμάμαι τα sites τωρα ρε γμτ
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

μου κάνει κι εμένα ακριβώς το ίδιο με την λευκή οθόνη στα καλά καθούμενα..

μπορεί να μου πει κάποιος τι διαδικασία χρειάζεται για να στρώσει χαρακτήρα ?

Link to comment
Share on other sites

μου κάνει κι εμένα ακριβώς το ίδιο με την λευκή οθόνη στα καλά καθούμενα..

μπορεί να μου πει κάποιος τι διαδικασία χρειάζεται για να στρώσει χαρακτήρα ?

Μια αναβαθμιση πιστευω οτι θα λυσει το προβλημα της "λευκης" οθονης :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με την αναβαθμιση δεν γίνεται flash.. άρα πάπαλα τα δεδομένα ? (γιατί αυτό είναι το βασικό ...τα sms)

 

Επειδή πριν μια βδομάδα πήγα για αναβάθμιση το κινητό της αδελφής μου (w810i), χάθηκαν sms (έμειναν μόνο όσα ήταν στο φάκελο "αποθηκευμένα"), άλλαξαν κάποια εικονίδια και αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ, ήταν ότι χάθηκαν οι επαφές της κι ενώ όλες ήταν περασμένες στη sim :confused:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πριν μια βδομάδα πήγα για αναβάθμιση το κινητό της αδελφής μου (w810i), χάθηκαν sms (έμειναν μόνο όσα ήταν στο φάκελο "αποθηκευμένα"), άλλαξαν κάποια εικονίδια και αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ, ήταν ότι χάθηκαν οι επαφές της κι ενώ όλες ήταν περασμένες στη sim :confused:

 

Μπορείτε να διαχειριστείτε πολύ απλά τα πάντα με το δωρεάν myphone explorer.

 

Μαζί και backup και restore.

 

Εμένα μου έχει λύσει τα χέρια, είναι ο κύριος λόγος που αγοράζω sony ericsson.

 

Και είναι ένα από τα λίγα προγράμματα που έχω κάνει donate, γιατί πραγματικά το αξίζουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Έχω ένα προβληματάκι με τη φωτογραφική του w800.Εδώ και 1,5 μήνα περίπου πανω δεξιά σε κάθε φωτογραφία μου βγάζει ένα στρογγυλη κηλίδα. δεν είναι βρώμικος ο φακός τον έχω καθαρίσει. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω ζουμ, η κηλίδα βγαίνει έξω απτην φωτογραφία και δεν φαίνεται. Εβαλα και μια φωτογραφία συννημένη για να καταλάβετε τι εννοώ. Όποιος ξέρει κάτι για να διορθώσω το πρόβλημα ας μου πει.
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ειχα και εγω στο κ750 μου.. στο ιδιο σημειο ακριβως.. εμενα ειχε παρει λιγο υγρασια ο φακος του.. στο σερβις το πηγα και μου την αλλαξαν...
Link to comment
Share on other sites

τι σου άλλαξαν δηλαδή? και πόσο θα κοστίσει περίπου ξέρετε? γιατί σε κάνα μήνα συμπληρώνω 2 χρόνια και δεν θυμάμαι αν έχει εγγυηση 1 ή 2 χρόνια. Απ την cosmote το είχα πάρει
Link to comment
Share on other sites

ακριβως δεν ξερω.. εμενα ηταν μεσα στην εγγυηση αν και φοβομουν οτι δεν θα μου το αλλαζαν λογω υγρασιας αλλα τελικα ολα καλα. νομιζω ενα χρονο εγγυηση ειχα..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 ερωτησουλες...μου ανοιγει συνεχεια η καμερα μονη της///μπορει να διορθωθει αυτο με καποιο update?το τελευταιο που εκανα ηταν πριν 2 χρονια...

 

επισης επειδη το τηλεφωνο εχει εκ φυσεως χαμηλη ενταση στο ακουστικο..μπορεουμε να κανουμε κατι?

 

πως μπορουμε να κανουμε μονοι αναβαθμιση το κινητο?σημειοτεον το myphone xplorer μου εχει λυσει τα χερια απιστευτο προγραμμα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να κανουμε μονοι αναβαθμιση το κινητο?σημειοτεον το myphone xplorer μου εχει λυσει τα χερια απιστευτο προγραμμα

Μεσα απο το site της sony ericsson μπορεις να κανεις αναβαθμιση.:)

 

:worry: εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείς να το κάνεις υπερδυνατό
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...