Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ποσο περιπου μπορω να το πουλησω μτχ το w800i??

Εχει new γνησια προσοψη κ joystick.Το εχω κανονικα στο κουτι του με τα χαρτια του...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ποσο περιπου μπορω να το πουλησω μτχ το w800i??

Εχει new γνησια προσοψη κ joystick.Το εχω κανονικα στο κουτι του με τα χαρτια του...

 

80 ευρώ. Το πολύ 100.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω κάπου στα 60 ευρώ καλά είναι.

 

oxi kai 60 re file!eipame!100-120!deste aggelies kai meta peite:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

oxi kai 60 re file!eipame!100-120!deste aggelies kai meta peite:shifty:

 

Στις δημοπρασίες είναι πάντα πιό τσουχτερή η τιμή. Αλλά είπαμε, να μην το παρακάνει... Άκου εκεί 120 ευρώ... Άμα δεις όμως είναι απείραχτες η δημοπρασίες. Άμα είναι σε καλή κατάσταση εσωτερικά και εξωτερικά μπορείς να το δώσεις και 100.

Link to comment
Share on other sites

Στις δημοπρασίες είναι πάντα πιό τσουχτερή η τιμή. Αλλά είπαμε, να μην το παρακάνει... Άκου εκεί 120 ευρώ... Άμα δεις όμως είναι απείραχτες η δημοπρασίες. Άμα είναι σε καλή κατάσταση εσωτερικά και εξωτερικά μπορείς να το δώσεις και 100.

 

ti les file m?gia anoixe kai des kamia aggelia!kai 220 exw dei egw!an einai etsi opws leei o filos m me ta xartia t ola kainourgia joystick kai prosopsi aneta 120:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

ti les file m?gia anoixe kai des kamia aggelia!kai 220 exw dei egw!an einai etsi opws leei o filos m me ta xartia t ola kainourgia joystick kai prosopsi aneta 120:shifty:

 

220;:blink::blink::blink::confused:

Είμαι πολύ περίεργος να την δω. Για δώσε διεύθυνση...:rtfm:

Επιμένω στα 100.

Link to comment
Share on other sites

220;:blink::blink::blink::confused:

Είμαι πολύ περίεργος να την δω. Για δώσε διεύθυνση...:rtfm:

Επιμένω στα 100.

 

sth xrush eukairia ths tetarths pou mas perase!tin exw akoma thn selida!:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Το w810i που είναι πιο καινούριο και καλύτερο έχει γύρω στα 170 όπως και το k550i... Το w800i έχει σχεδόν δυόμιση χρόνια που έχει βγει. Τα 100-120 ευρώ πιστεύω πως είναι πάρα πολλά.. Εδώ ολοκαίνουρια μεταχειρησμένα κινητά μιας βδοαμάδας και τα πουλάνε 100 ευρώ λιγότερο.
Link to comment
Share on other sites

Το w810i που είναι πιο καινούριο και καλύτερο έχει γύρω στα 170 όπως και το k550i... Το w800i έχει σχεδόν δυόμιση χρόνια που έχει βγει. Τα 100-120 ευρώ πιστεύω πως είναι πάρα πολλά.. Εδώ ολοκαίνουρια μεταχειρησμένα κινητά μιας βδοαμάδας και τα πουλάνε 100 ευρώ λιγότερο.

ετσι ακριβως ειναι.οποιος παρει w800i στα 120 ευρο..ειναι ΘΥΜΑ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως ειναι.οποιος παρει w800i στα 120 ευρο..ειναι ΘΥΜΑ!!

 

Τι να πεις που vagosopc το βρήκε με 220 ευρώ;:blink:

Άμα μπορείς vagosopc σκάναρε το φύλλο της εφημερίδας για να το δούμε...

____________________________________________________________

 

 

 

isaias1983 σε τι κατάσταση είναι το κινητό (Γρατσουνιές, λειτουργικότητα);

Link to comment
Share on other sites

Τι να πεις που vagosopc το βρήκε με 220 ευρώ;:blink:

Άμα μπορείς vagosopc σκάναρε το φύλλο της εφημερίδας για να το δούμε...

____________________________________________________________

 

 

 

isaias1983 σε τι κατάσταση είναι το κινητό (Γρατσουνιές, λειτουργικότητα);

 

ok tha to bgalw paides!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

To kinitaki petaei re paidia...Apla pira ena qtek 8310 k den to xreiazomai pia..

Kainouria gnisia prosopsi k kainourio joystick giati to palio ta eixe paixei...

to exw 2 xronia bebaia.Alla genika einai se teleia katastasi meta apo tin allagi prosopsis..Katw apo 100 euro den iparxei periptwsi na to poulisw....Kalitera na to kratisw k na to exw kavantza..Apla etsi rwtisa peripou poso paei.Den kaigomai kiolas!

Pantws einai to mono kinito 8 xronia twra pou to kratisa panw apo 6-7 mines...Ola ta alla ta allaza...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θα σου πρότεινα και εγώ. Να το κρατήσεις αφού δεν πρόκειται να πάρεις λεφτά που να αξίζουν τον κόπο. Τα ευρώ που γράφτηκαν εδώ είναι εξωπραγματικά. Για να δώσεις μεταχειρισμένο κινητό εκτός εγγύησης, που κλείνει σχεδόν τριετία από τότε που βγήκε, πάνω από 80 ευρώ (και πολλά λέω), θα πρέπει να πέσεις στο τέλειο θύμα, όπως είπε και ο RAVER. Ακόμα και αν το κινητό είναι τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θα σου πρότεινα και εγώ. Να το κρατήσεις αφού δεν πρόκειται να πάρεις λεφτά που να αξίζουν τον κόπο. Τα ευρώ που γράφτηκαν εδώ είναι εξωπραγματικά. Για να δώσεις μεταχειρισμένο κινητό εκτός εγγύησης, που κλείνει σχεδόν τριετία από τότε που βγήκε, πάνω από 80 ευρώ (και πολλά λέω), θα πρέπει να πέσεις στο τέλειο θύμα, όπως είπε και ο RAVER. Ακόμα και αν το κινητό είναι τέλειο.

 

εγ ω δεν το εχω δουλεψει καθολου σχεδον . εχει μιλησει μονο 57 ωρες ειναι αγρατζουνιστο αλλα δεν το δινω.αγοραστηκε 1-8-2006 377 ευρω μαλιστα.αλλα δεν το μετανιωσα ποτε. εχει εκπληκτικη μπαταρια. αλλα σε αυτα ειμαι ψειρας. τις αφηνω και τελειωνουν και μετα τις φορτιζω ολεσ παντα με κλειστα τηλ. και κρατανε και κρατανε....

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα ήθελα να ρωτήσω πώς μπορώ να βάλω διάφορα paches στο κινητό μου για να παίζει π.χ. ραδιόφωνο χωρίς handsfree k.λ.π.. Έχω w800i .

 

Δεν γινεται.Το handsfree ειναι η κεραια του.Παντως κατι τετοιο μας ενδιαφερει ολους.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε κάποιο site για να κατεβάσω παιχνίδια που να παίζονται με άλλους παίχτες μέσω bluetooth? Πριν καιρό είχα βρει το worms.. πολύ καλό.. αλλά θέλω να βρω κι άλλα!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα σε ολους.μηπως μπορει να βοηθηση καποιος.οταν ανοιγω την καμερα και το φλασ αυτο αναβοσβηνει συνεχεια.πως σταθεροποιειται?
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται , επεσε χθες κατω το 800αριι μ , εκανε την σχετικη επανεκινηση κ μετα δουλευε κανονικα , σημερα το πρωι διαπιστωσα οτι το πληκτρο π σε παει πισω δεν δουλευει ή μαλλον πατιεται το ακριβως επανω αντι για πισω κ το νουμερο 8 πατιεται μαζι με 2-3 ακομα νουμερα... σας παρακαλω μια συντομη λυση υπαρχει ??? εχω τηλεφωνα μεσα στο κιν κ δεν τα εχω περασει στη καρτα , ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται , επεσε χθες κατω το 800αριι μ , εκανε την σχετικη επανεκινηση κ μετα δουλευε κανονικα , σημερα το πρωι διαπιστωσα οτι το πληκτρο π σε παει πισω δεν δουλευει ή μαλλον πατιεται το ακριβως επανω αντι για πισω κ το νουμερο 8 πατιεται μαζι με 2-3 ακομα νουμερα... σας παρακαλω μια συντομη λυση υπαρχει ??? εχω τηλεφωνα μεσα στο κιν κ δεν τα εχω περασει στη καρτα , ευχαριστω

Το πας στο service σου κανουν μπακαπ και γενικοτερα σου το φτιαχνουν.πηγαινε'το σε ενα καταστημα germanos.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζετε να το πας πουθενά για μπακ απ. Μπορείς να το κάνεις από τον υπολογιστή. Με το myphone explorer μπορείς να κάνεις τα πάντα. Ακόμα και να χρησιμοποιείς τα πλήκτρα του κινητού από τον υπολογιστή.

Τώρα για να διορθωθεί το πρόβλημα με τα πλήκτρα θα πρέπει να το πας σε κάποιο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...