Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν καταλαβα γιατι δεν ειμαι και πολυ σχετικη..

μπορω να κατεβασω απο καπου κατι απο αυτα?

To acdsee που ανέφερα είναι για προβολή και αναζήτηση φωτογραφιών αλλά και κάθε είδους multimedia αρχείων. Το ανέφερα επειδή υπάρχει σε πολλούς υπολογιστές.

Επίσης σε πολλούς υπολογιστές υπάρχει ήδη το quicktime που παίζει amr.

Αν δεν τo έχεις μπορείς να το κατεβάσεις από δω:

http://www.apple.com/quicktime/download/win.html

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια απορια.εχω μια καρτα 512 και τωρα αγορασα 1g πως θα γινει να μεταφερω ολες μου τις φωτογραφιες ηχους και βιντεο που εχω απο την παλια καρτα στην νεα?

δεν θελω να τα χασω μερικα ειναι πολυτιμα για μενα.

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια απορια.εχω μια καρτα 512 και τωρα αγορασα 1g πως θα γινει να μεταφερω ολες μου τις φωτογραφιες ηχους και βιντεο που εχω απο την παλια καρτα στην νεα?

δεν θελω να τα χασω μερικα ειναι πολυτιμα για μενα.

Συνδέεις το κινητό με την παλιά κάρτα στο υπολογιστή και μεταφέρεις όλα της τα περιεχόμενα σε κάποιο φάκελο στο σκληρό δίσκο.

Μετά του βάζεις την καινούρια και περνάς τα αρχεία που μετέφερες στο σκληρό δίσκο στην καινούρια καρτούλα.

Με τον ίδιο τρόπο, αλλά για μεγαλύτερη ταχύτητα μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιον card reader εάν έχεις.

So simple! ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια απορια.εχω μια καρτα 512 και τωρα αγορασα 1g πως θα γινει να μεταφερω ολες μου τις φωτογραφιες ηχους και βιντεο που εχω απο την παλια καρτα στην νεα?

δεν θελω να τα χασω μερικα ειναι πολυτιμα για μενα.

Ο ποιό απλός τρόπος είναι να κανεις copy paste με card reader τα περιεχομενα της κάρτας και να τα γράψεις στην καινούρια........ αν δεν εχεις card reader δοκίμασε να αντιγραψεις τα περιεχόμενα της κάρτας σου με το καλώδιο του υπολογιστή και να τα αντιγράψεις στην καινούρια..... ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να "κάηκε"...

Απλώς μάλλον εκείνη την ώρα γινόταν εγγραφή στον FAT και λόγω της αποσύνδεσης διακόπηκε και δημιουργήθηκε σφάλμα και με λίγα λόγια καταστράφηκε η πρόσβαση στο σύστημα αρχείων της.

Βάλ' την σε έναν card reader όπως είπε και φίλος lantonios και κάν' της ένα format...

ευχαριστω ολους σας για την βοηθεια! θα ψαξω για ενα card reader !!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Paidia exo to SE W800 sxedon 7 mines twra kai peripou prin 3 vdomades kathos to exo se katastasi anamonis mpeni apo mono tou sti camera xwris na to pirakso kai xwris na tou anikso to kalima. Episis exw tin teleutea ekdosi logismikou. Mipos xerete ti simveni kai pos diorthonete? Euxaristw.
tex
Link to comment
Share on other sites

Barret έχεις pm. Επαναλαμβάνω και ανοικτά όμως ότι το play now είναι δύσκολο να αλλάξει (αλλάζει όμως). Όλα τα άλλα γίνονται...θα μπορούσε να ισχυριστεί κανείς ότι παίζουμε με το κινητό λες και έχει symbian os επάνω.
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

περασα τις φωτογραφιες και ολα μου τα εγγραφα στον υπολογιστη απο την καρτα 512 και τωρα θελω να τα περασω στην καρτα 1G .

πως θα γινει? θα κατσω να τα περναω ενα-ενα με bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

περασα τις φωτογραφιες και ολα μου τα εγγραφα στον υπολογιστη απο την καρτα 512 και τωρα θελω να τα περασω στην καρτα 1G .

πως θα γινει? θα κατσω να τα περναω ενα-ενα με bluetooth?

πηγαινε αγορασε ενα καλωδιο usb και μετεφερα τα αρχεια κατευθειαν στο κινητο.τωρα μπορεις να γραψεις ενα Cd με τα αρχεια που ειχες στο κινητο και να πας σε ενα φωτογραφειο και να δωσεις την νεα καρτα και να την βαλει αυτος σε ενα Card reader και να σου τα περασει αμεσως,τι εγινε και δεν εχεις καλωδιο usb !?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω αλλα δεν ηξερα πως να το κανω !!

παιδια τωρα τελειωσα ! τα περασα ενα-ενα με BT ..

απιστευτη ταλαιπωρια ..200 φωτογραφιες 10 βιντεακια 40 τραγουδια !

Link to comment
Share on other sites

εχω αλλα δεν ηξερα πως να το κανω !!

παιδια τωρα τελειωσα ! τα περασα ενα-ενα με BT ..

απιστευτη ταλαιπωρια ..200 φωτογραφιες 10 βιντεακια 40 τραγουδια !

χαρας το κουραγιο σου για ολη αυτην την ταλαιπωρια που εκατσες και εφαγες,ΕΥΓΕ...!!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω αλλα δεν ηξερα πως να το κανω !!

παιδια τωρα τελειωσα ! τα περασα ενα-ενα με BT ..

απιστευτη ταλαιπωρια ..200 φωτογραφιες 10 βιντεακια 40 τραγουδια !

Συνδέεις το κινητό με το usb, εγκαθιστάς τους οδηγούς του, που βρίσκονται στο cd ή στο και ο υπολογιστής ύστερα το αναγνωρίζει αυτόματα σαν εξωτερική μονάδα δίσκου και το εμφανίζει μαζί με το σκληρό δίσκο, τα cd κλπ...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

εχω αλλα δεν ηξερα πως να το κανω !!

παιδια τωρα τελειωσα ! τα περασα ενα-ενα με BT ..

απιστευτη ταλαιπωρια ..200 φωτογραφιες 10 βιντεακια 40 τραγουδια !

Πίκρα. Αλλά γιατί ένα-ένα με bt και όχι μαζική αποστολή;

Link to comment
Share on other sites

Μολις εγκατεστησα το my phone explorer.Ολα λειτουργουν μια χαρα εκτοσ απο τα sms.Ανοιγω τα εισερχομενα και ενω δειχνει οτι τα διαβαζει δεν τα εμφανιζει.Αντιθετως τα sms που στελνω-δεχομαι ενω το κινητο ειναι συνδεδεμενο τα εμφανιζει κανονικα.Any ideas για το τι μπορει να συμβαινει?:worry:
IMPOSSIBLE IS NOTHING....
Link to comment
Share on other sites

Χαζη ερωτηση αλλα σας παρακαλω πειτε μου τον εργοστασιακο κωδ.κλειδ.ασφ. του W800i.

 

Ευχαριστω.

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαζη ερωτηση αλλα σας παρακαλω πειτε μου τον εργοστασιακο κωδ.κλειδ.ασφ. του W800i.

 

Ευχαριστω.

 

an 8imamai kala einai 0000 alla prepei na to grafei kai stis odigeies koita gia sigoura

Link to comment
Share on other sites

an 8imamai kala einai 0000 alla prepei na to grafei kai stis odigeies koita gia sigoura

Σωστά το είπες xds, αυτός είναι ο κωδικός.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μολις εγκατεστησα το my phone explorer.Ολα λειτουργουν μια χαρα εκτοσ απο τα sms.Ανοιγω τα εισερχομενα και ενω δειχνει οτι τα διαβαζει δεν τα εμφανιζει.Αντιθετως τα sms που στελνω-δεχομαι ενω το κινητο ειναι συνδεδεμενο τα εμφανιζει κανονικα.Any ideas για το τι μπορει να συμβαινει?:worry:

Όταν κάνεις ανανέωση δεν εμφανίζει τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι καποια βοηθεια. μηπως καποιος απο σας εχει το προγραμμα το οποιο ξεζιπαρει αρχεια;;; για παραδειγμα απο rar και zip να τα κανει sis;;;οποιος το χει ας μου στειλει την ιστοσελιδα απο που μπορω να το κατεβασω ή να μου στειλει το προγραμμα στην εξης διευθυνση:kokinitulipa@yahoo.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...