Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xerei kaneis poia einaii nea ekdosi firmware, ti diorthonei kai an exei kana bug? pou mporo na to matho? thanx

η τελευταια εκδοση ειναι η R1BA013.

επισης δεν παρεχεται ακομη απο την Sony Ericsson.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pigaine se kapio service kai tha sou dwsoun dwrean akoustika !!!!!!!mias kai ta kalipti i eggisi tis siskeyeis!!!ayto ekana siga na min eskaga 30E

Χεχεχεχε!Δυστηχώς είπαν οτι δεν καλύπτοντε απο την εγγύηση!Καλό ε?:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

η τελευταια εκδοση ειναι η R1BA013.

επισης δεν παρεχεται ακομη απο την Sony Ericsson.

Ποτε, ποτε , ποτε θα μπορουμε να κανουμε κ εμεις την αναβαθμηση??? ξερετε τι διωρθωνει η νεα εκδοση ?

Link to comment
Share on other sites

Ποτε, ποτε , ποτε θα μπορουμε να κανουμε κ εμεις την αναβαθμηση??? ξερετε τι διωρθωνει η νεα εκδοση ?

R1BA013

- Released by Cruiser Team on 24/02/06.

- Add new profile in Settings / Connectivity / Device mgmt., possibly to enable phone-based firmware updates.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ(ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΔΗΛΑΔΗ...)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έκανε σήμερα αναβάθμιση σε K750i, του περάστηκε η έκδοση R1BC002. Βγήκαν πολλές αναβαθμίσεις τόσο γρήγορα;
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έκανε σήμερα αναβάθμιση σε K750i, του περάστηκε η έκδοση R1BC002. Βγήκαν πολλές αναβαθμίσεις τόσο γρήγορα;

 

Συμφωνα με το esato http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737&start=0 η τελευταια εκδοση ειναι αυτη που ειπε ο Raver (R1BA013) Και πιστεψε με οι τυποι εκει ανακοινωνουν ωρες-ωρες τα firmware updates πιο γρηγορα και απο την SE (που λεει ο λογος :O ) ......

 

UPDATE : Εκανα ενα research για το θεμα και οντως παιζει μια εκδοση R1BC002 αλλα ειναι μεχρι στιγμης μονο για Κ750

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εκδοση R1AA008. Διαβασα πιο πανω οτι εχει βγει νεοτερη. Γνωριζει κανεις αν υπαρχει διαθεσιμη στο site της SE;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εκδοση R1AA008. Διαβασα πιο πανω οτι εχει βγει νεοτερη. Γνωριζει κανεις αν υπαρχει διαθεσιμη στο site της SE;

 

Oxi file mou sto site yparxei akomh h R1AA008.

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

οταν μαθει καποιος ποτε θα βγει κ στο live update η καινουργια εκδοση ας κανει ενα ποστ! :D

 

Προς το παρον εχει βγει μονο για Κ750 αλλα αναμενεται για W800 (πιθανοτατα μεσα στον Μαρτιο) Διορθωνει αρκετα πραγματακια η νεα εκδοση αναμενω με αγωνια :)

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον εχει βγει μονο για Κ750 αλλα αναμενεται για W800 (πιθανοτατα μεσα στον Μαρτιο) Διορθωνει αρκετα πραγματακια η νεα εκδοση αναμενω με αγωνια :)

 

niceeee:D :D :D :D

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

.D

 

 

Καταρχην πολυ καλη δουλεια εχεις κανει με τα themes ασχετα αν μερικα δεν ειναι του γουστου μου η προσπαθεια σου ειναι πολυ καλη και αυτο μετραει

 

Κατι αλλο μηπως γινεται να φτιαξω εγω themes για το W800 υπαρχει καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο?? δεν ξερω κατα ποσο ειναι κουλη η ερωτηση απλα ηθελα να σε ρωτησω αυτο αν ειναι μου λες και ξανα μιλαμε..

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην πολυ καλη δουλεια εχεις κανει με τα themes ασχετα αν μερικα δεν ειναι του γουστου μου η προσπαθεια σου ειναι πολυ καλη και αυτο μετραει

 

Κατι αλλο μηπως γινεται να φτιαξω εγω themes για το W800 υπαρχει καποιο προγραμμα που να το κανει αυτο?? δεν ξερω κατα ποσο ειναι κουλη η ερωτηση απλα ηθελα να σε ρωτησω αυτο αν ειναι μου λες και ξανα μιλαμε..

 

theme creator...

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Ευκολο στην χρηση του??

 

Για το W800 δεν βρηκα ομως

 

themes creator

my theme creator

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ οτι νεοτερο θα ποσταρω

 

:rolleyes: παρακαλω πολυ :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Είμαι ολοκαίνουριος στο forum, και γι' αυτό συγχωρήστε με αν το θέμα που θα ρωτήσω έχει απαντηθεί ξανά. Έκανα μια αναζήτηση σε αυτό το thread, αλλά δεν βρήκα απάντηση. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι:

 

Έχω το W800, όπως... καταλάβατε. Θέλω να απενεργοποιήσω το ενοχλητικό "κλικ" που κάνει όταν τραβάς φωτογραφίες. Έχω βάλει στο αθόρυβο τους τόνους για τα πλήκτρα, αλλά εξακολουθεί να ακούγεται αυτό το ενοχλητικό "κλικ", το οποίο μάλιστα είναι και πολύ δυνατό. Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί, ώστε να τραβάς φωτογραφίες εντελώς αθόρυβα;

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Είμαι ολοκαίνουριος στο forum, και γι' αυτό συγχωρήστε με αν το θέμα που θα ρωτήσω έχει απαντηθεί ξανά. Έκανα μια αναζήτηση σε αυτό το thread, αλλά δεν βρήκα απάντηση. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι:

 

Έχω το W800, όπως... καταλάβατε. Θέλω να απενεργοποιήσω το ενοχλητικό "κλικ" που κάνει όταν τραβάς φωτογραφίες. Έχω βάλει στο αθόρυβο τους τόνους για τα πλήκτρα, αλλά εξακολουθεί να ακούγεται αυτό το ενοχλητικό "κλικ", το οποίο μάλιστα είναι και πολύ δυνατό. Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί, ώστε να τραβάς φωτογραφίες εντελώς αθόρυβα;

Ευχαριστώ πολύ.

στα παλιοτερα κινητα οπως το κ700 οταν το εβαζες στο αθορυβο δεν ακογουταν το 'κλικ'.δοοκιμασε να το βαλεις και στο w800i.οχι αθορυβο πληκτρα,αλλα αθορυβο ολους τους ηχους.πατα σε αναμονη διεση.

με αυτο τον τροπο απενεργοποιηται προσωρινα ο ηχος της καμερας.αλλος τροπος δυστηχως δεν υπαρχει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα χθες το w800 (:D ) και σημερα αρχισα να κανω τα update... Εχω την εκδοση r1n035 και οταν τρεχω το Update Service 2.2.13.7d (που εχει στο site της Sony Ericsson) μου λεει οτι δεν εχει κανουργιο update!! :wacko:

 

Τι στα κομματια γινεται??

 

ΥΓ. Βρηκα την εκδοση R1AA008 σ ενα ρωσικο site, αμα την περασω θα χασω τα ελληνικα...?

Jesus saves
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Βρηκα την εκδοση R1AA008 σ ενα ρωσικο site, αμα την περασω θα χασω τα ελληνικα...?

Το πιο πιθανό. Όπως και να έχει μην δοκιμάσεις να την εγκαταστήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...