Jump to content

Το διαφημιστικό κομμάτι της Wind


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να σας ρωτησω πως σας φαινονται οι διαφημισεις της ΤΙΜ και γενικα ολα τα σλογκαν με το "ΘΕΛΩ"!!!Εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ ειδικα αυτη με τη Βανδη ειναι καταπληκτικη.... Δε νομιζω βεβαια να καταφερει να προσεγγισει πελατες με αυτη τη διαφημιση απλα ειναι πολυ ωραια!!!!Η πολιτικη της εταιρειας μαλλον εχει αλλαξει και δινει εμφαση και στο περιτυλιγμα πλεον με χορηγιες διοργανωσεις διαφορων event και αυτο νομιζω πως θα την οφελησει στο μελλον!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οι τελευταίες είναι ντιπ χαζές πολυδάπανες χωρίς κανένα ενδιαφέρον.

 

Οι προηγούμενες με τον τύπο ήταν απίστευτες

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες είναι ντιπ χαζές πολυδάπανες χωρίς κανένα ενδιαφέρον.

 

Οι προηγούμενες με τον τύπο ήταν απίστευτες

Σωστός! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φανεί και λίγο χαζό.. αλλά εμένα μου άρεσαν πολύ και εκείνες οι διαφημίσεις με τα πτηνά, απο τοτε που ήταν Telestet!... Βασικά ακόμη και σήμερα προτιμώ την παλιά ονομασία , τους χρωματισμούς και τις διαφημίσεις της τότε Telestet, έναντι της σημερινής...

Είχαν ένα πιο φιλικό , ανάλαφρο, διασκεδαστικό χαρακτήρα... σημερα φαίνονται πολύ πιο απρόσωποι..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι, η μοναδικη διαφημιση της ΤΙΜ που μου αρεσε, ηταν εκεινη με το

'...γνωριζομαστε απο καπου;..."

 

Αψογη!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι, η μοναδικη διαφημιση της ΤΙΜ που μου αρεσε, ηταν εκεινη με το

'...γνωριζομαστε απο καπου;..."

 

Αψογη!

πολυ καλη οντως!! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα λεφτα ηταν ο Ηλιας που ολο το χειμωνα μας ειχε κλεψει τη καρδια με το χαμογελο του!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προτιμούσα αντί να ξοδεύει τόσα λεφτά σε Βανδές, Ηλίες κλπ. να δώσει λιγότερα χρήματα για λιγότερο φανταχτερές διαφημίσεις που να διαφημίζουν ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΞΟΔΕΥΕΙ ΛΕΦΤΑ ΣΕ *μπιιιιιιιπ*!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι, η μοναδικη διαφημιση της ΤΙΜ που μου αρεσε, ηταν εκεινη με το

'...γνωριζομαστε απο καπου;..."

 

Αψογη!

symfono kai ego!!!

Link to comment
Share on other sites

Τη Δέσποινα σίγουρα τη βοήθησε η διαφήμιση της ΤΙΜ να αυξήσει το κομπόδεμά της!

Κατά τα άλλα οι διαφημίσεις με τον Ηλία (έστω και αν το παρατράβηξαν) είχαν περισσότερη πλάκα (ακόμα και νόημα). Και όπως είπε και άλλος φίλος, οι διαφημίσει με τα πτηνά ήταν πιο ζεστές...

Κατά τα άλλα θα προτιμούσα να μην εξαπατά τους συνδρομητές της με το free2stop στα 500 (από τα έσοδα των πακέτων θα χρηματοδότησε τη διαφήμιση) και να επενδύει σε επέκταση και βελτίωση του δικτύου και των υπηρεσιών που προσφέρει...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα οι διαφημίσεις με τον Ηλία (έστω και αν το παρατράβηξαν) είχαν περισσότερη πλάκα (ακόμα και νόημα). Και όπως είπε και άλλος φίλος, οι διαφημίσει με τα πτηνά ήταν πιο ζεστές...

 

Τρία πουλάκια κάθονταν όπως λέγαμε στο gsm.eos.gr :lol:

Οι διαφημίσεις της ΤΙΜ είναι καλές.Εμένα μου αρέσει πολύ η διαφήμιση με τη Δέσποινα Βανδή :) Δεν είναι ωραία η παρουσία της σε μια διαφήμιση;

Ο Ηλίας ήταν τρομερός...Γιατί τον σταμάτησαν;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και μια καλη διαφημηση ηταν αυτη που ελεγε κολασηηηηηηηηηηηηηηηη δικο σας!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φανεί και λίγο χαζό.. αλλά εμένα μου άρεσαν πολύ και εκείνες οι διαφημίσεις με τα πτηνά, απο τοτε που ήταν Telestet!... Βασικά ακόμη και σήμερα προτιμώ την παλιά ονομασία , τους χρωματισμούς και τις διαφημίσεις της τότε Telestet, έναντι της σημερινής...

Είχαν ένα πιο φιλικό , ανάλαφρο, διασκεδαστικό χαρακτήρα... σημερα φαίνονται πολύ πιο απρόσωποι..

Συμφωνώ μαζί σου, προτιμώ την εποχή που ήταν Telestet. Από τότε που έγινε ΤΙΜ, προσπαθεί να βρεί την εταιρική της ταυτότητα, χωρίς να τα έχει καταφέρει ακόμη κατά την άποψή μου. Οι άλλες εταιρείες έχουν πολύ πιο ξεκάθαρα μυνήματα για το που απευθύνονται.

Προσωπικά, η Βανδή με αφήνει αδιάφορη, όπως και οι Ψινάκης, Θέμος. Θα ήθελα μια προσέγγιση περισσότερο σε επαγγελματίες. Τώρα κάνει ένα βήμα με το BlackBerry, για να δούμε και διαφημιστικά πως θα το υποστηρίξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα αργησει να βγαλει καποια διαφημηση σχετικα με το blackberry....οταν λεω θα αργησει λογικα μεχρι τελη του μηνα..αρχες οκτωβρη.

Η ΤΙΜ το καλο ειναι οτι με τις διαφημησεις της σε περναει οτι κατι καινουριο ερχεται-βγαινει και εντυπωσιαζεσαι. δεν ξερω αν συμφωνειτε

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα αργησει να βγαλει καποια διαφημηση σχετικα με το blackberry....οταν λεω θα αργησει λογικα μεχρι τελη του μηνα..αρχες οκτωβρη.

Η ΤΙΜ το καλο ειναι οτι με τις διαφημησεις της σε περναει οτι κατι καινουριο ερχεται-βγαινει και εντυπωσιαζεσαι. δεν ξερω αν συμφωνειτε

εχεις δικιο εμενα με εχουν εντυπωσιασει οι διαφημησεις της ΤΙΜ δεν τις ξεχνας ευκολα σου μενουν ειτε σλογκαν ειτε εικονες!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Οι νεες διαφημισεις της Τιμ ειναι χαζες,γελοιες,απευθυνονται σε ατομα με IQ ραδικιου κλπ... :rolleyes: ασε που τα σλογκαν τους ειναι για μια ακομα φορα χιλιοκλισαρισμενα & χωρις ιχνος πρωτοτυπιας...πληρωσαν εκατομμυρια ευρω τη Δεσποινουλα για να πει με τη χοντροφωναρα της "και τον εχω...με την ν-τιμ" :lol: ...ελεος...ετσι νομιζουν οτι θα προσελκυσουν νεους πελατες? :X

Αν θελουν να κανουν πρωτοτυπες διαφημισεις,ας παραδειγματιστουν ειτε απο την Q(με ελαχιστο μπατζετ σε κανουν & γελας,βλεποντας παραλληλα τη διαφορα με την "κλικα"),ειτε απο δικτυα εξωτερικου,που πραγματικα δινουν ρεστα... ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι..δεν ειδα οτι ουδεν ειδα! και σαχλαμαρες! :blink:

πολυ καλη η διαφημηση με την βανδη κι ας μην ειμαι φουλ φαν της.

κι αν την βρισκεις γελοια...."μα τι λεει ο αρχαιος!"

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι..δεν ειδα οτι ουδεν ειδα! και σαχλαμαρες!

πολυ καλη η διαφημηση με την βανδη κι ας μην ειμαι φουλ φαν της.

κι αν την βρισκεις γελοια...."μα τι λεει ορχαιος!"

 

Ρε φίλε το γούστο είναι υποκειμενικό.

Ένας αντικειμενικός όμως κριτής θα έλεγε ξεκάθαρα ότι οι διαφημίσεις της q είναι πολύ πιο έξυπνες (άλλο αν δεν τις βρίσκεις ωραίες.)

 

Το ξέρουμε ότι λατρεύεις την tim την βάζεις και υπογραφη και και και.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε το γούστο είναι υποκειμενικό.

Ένας αντικειμενικός όμως κριτής θα έλεγε ξεκάθαρα ότι οι διαφημίσεις της q είναι πολύ πιο έξυπνες (άλλο αν δεν τις βρίσκεις ωραίες.)

κριτικη σε ταινιες-βιβλια-κινηματογραφου εχω ακουσει..κριτικη σε διαφημηση πρωτη φορα ακουω

και να σου πω? οταν εκανε ο Ηλιας μπορω να εχω και τετοια...οι μισοι τον κραζανε και οι αλλοι μισοι επαθαν πλακα!

ε τι να κανουμε? γουστο και καπελο μας!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κριτικη σε ταινιες-βιβλια-κινηματογραφου εχω ακουσει..κριτικη σε διαφημηση πρωτη φορα ακουω

και να σου πω? οταν εκανε ο Ηλιας μπορω να εχω και τετοια...οι μισοι τον κραζανε και οι αλλοι μισοι επαθαν πλακα!

ε τι να κανουμε? γουστο και καπελο μας!

 

Δεν είναι κριτική.Ένας απλός σχολιασμός είναι.

Ο Ηλίας ήταν σαφώς ανώτερος από τις τωρινές διαφημίσεις.

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και ωραιες οι διαφημησεις τις q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aυτες και αν δεν ειναι για ατομα με χαμηλο IQ και κατι σλογκαν τι να σου πω!!!!Πολυ χαμηλου επιπεδου γενικως!!!!!Ενω οι αλλες 3 εταιριες ΤΙΜ VODAFONE COSMOTE προσπαθουν να παρουσιασουν την κινητη τηλεφωνια σαν κατι προηγμενο που απευθυνεται σε συγχρονους ανθρωπους και αναλογες ειναι οι διαφημησεις τους!!!!!Βεβαια αρκετες ειναι χιουμοριστικες που κατι εχουνε να πουνε παντα και μενουν στη μνημη μας!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και ωραιες οι διαφημησεις τις q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aυτες και αν δεν ειναι για ατομα με χαμηλο IQ και κατι σλογκαν τι να σου πω!!!!Πολυ χαμηλου επιπεδου γενικως!!!!!Ενω οι αλλες 3 εταιριες ΤΙΜ VODAFONE COSMOTE προσπαθουν να παρουσιασουν την κινητη τηλεφωνια σαν κατι προηγμενο που απευθυνεται σε συγχρονους ανθρωπους και αναλογες ειναι οι διαφημησεις τους!!!!!Βεβαια αρκετες ειναι χιουμοριστικες που κατι εχουνε να πουνε παντα και μενουν στη μνημη μας!!!

 

Οι άλλες 3 εταιρείες ξοδεύουν πολλά στις διαφημίσεις.Η q προσελκύει πολλούς πελάτες με διαφημίσεις απλές (η tim βάζει την Βανδή να λέει θέλω να έχω τον έλεγχο στην επικοινωνία μου - ναι με πανάκριβες χρεώσεις)

 

Φυσικά όλες οι εταιρείες έχουν κατα καιρούς καλές διαφημίσεις.

 

Α και προσπαθούν να παρουσιάσουν την κινητή τηλεφωνία κάτι το προηγμένο ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

Και όχι με καλές προσφορές μειώσεις και νέες τεχνολογίες.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα οτι υποστηριζω την τιμ.κοιτα η κοσμοτε εβγαλε αθλιες διαφημησεις με την τουτουντζη η οποια δεν με πειθει να παω στο δικτυο της παρολο που εχω μια συμπαθεια στην εταιρια αυτη..η βονταφον αυτη που παιζει τωρα με το gx17...εε..με τις διαφημησεις της Q γελαω...σαν να βλεπω σεφερλη.

η ΤΙΜ εβγαλε την διαφημηση με την βανδη σε πολυ καλο timing πιστευω.γιατι θα καταντουσε αηδια να εχουν καποιον guest και οι 3 εταιριες.και να παιζουν στην tv.

το μονο που δεν μου αρεσε,σε μια διαφημηση της τιμ ειναι μια που εχει με ενα ιστιοπλοικο και λεει τι λεει...αυτη δεν μ'αρεσε γιατι φθινοπωριασεεεεεεεε οπως λεει και ο τερζης!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...