Jump to content

Redmi Note 11


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαφνικά το δίκαρτο κινητό ενώ είχα default για  εξερχόμενες κλήσεις την κάρτα στην SIM1  (Vodadfone) άρχισε όταν καλούσα να παίρνει από την 2η που έχω κάρτα NOVA. Έτσι μου έφαγε όλο το υπόλοιπο γιατί δεν έχω πρόγραμμα για ομιλία.

Το τσέκαρα και το ξανά τσέκαρα. Δεν κάνω λάθος. Αναγκαστικά γύρισα την ρύθμιση  ώστε κάθε φορά να με ρωτάει από ποια κάρτα θέλω να πραγματοποιώ κλήσεις το οποίο είναι λίγο σπαστικό ιδίως αν χρησιμοποιείς bluetooth και την επανάληψη τελευταίας κλήσης.

Τι μπορεί να  φταίει που "έπαιρνε" από την 2ηSIM ενώ είχε επιλεγεί default η πρώτη;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ξέρει κανείς αν το τζαμάκι των καμερών του note 11 είναι ίδιο με του 11s; Έπεσε κάτω και έσπασε και ψάχνω ανταλλακτικό να το αλλάξω μόνος μου. Από φωτογραφίες φαίνονται πανομοιότυπα (εκτός από εκεί που γράφει τα megapixels).

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2024 at 3:07 ΜΜ, TUPAC_RIP said:

Ξέρει κανείς αν το τζαμάκι των καμερών του note 11 είναι ίδιο με του 11s; Έπεσε κάτω και έσπασε και ψάχνω ανταλλακτικό να το αλλάξω μόνος μου. Από φωτογραφίες φαίνονται πανομοιότυπα (εκτός από εκεί που γράφει τα megapixels).

Δε γνωριζω, λυπαμαι. Και μενα εσπασε η οθονη κ το μαγαζι απο που το αγορασα εχει κλεισει, η Ινφοκουεστ μου λεει τα δικα της και αυθεντικη οθονη δεν μπορω να βρω. Για μη αυθεντικη κ αλλαγη, μ ζητουν 90 ευρω!

Edited by gregpap2016
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 5:59 ΜΜ, gregpap2016 said:

Δε γνωριζω, λυπαμαι. Και μενα εσπασε η οθονη κ το μαγαζι απο που το αγορασα εχει κλεισει, η Ινφοκουεστ μου λεει τα δικα της και αυθεντικη οθονη δεν μπορω να βρω. Για μη αυθεντικη κ αλλαγη, μ ζητουν 90 ευρω!

Το ανταλακτικο κανει καπου 36,20 ευρω, αν μπορεις να την αλλαξεις μονο σου το προβλημα λυνεται. 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2024 at 3:56 ΜΜ, HEO said:

Το ανταλακτικο κανει καπου 36,20 ευρω, αν μπορεις να την αλλαξεις μονο σου το προβλημα λυνεται. 

Ναι, αλλά δεν υπάρχει διαβεβαίωση οτι η οθονη ειναι αυθεντική. Δηλαδή και τηλ να παρω και να ρωτησω, γιατι να μου πει η επιχειρηση την αληθεια, οτι "Οχι φιλε, δεν ειναι αυθεντικο το ανταλλακτικο." ...?

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gregpap2016 said:

Ναι, αλλά δεν υπάρχει διαβεβαίωση οτι η οθονη ειναι αυθεντική. Δηλαδή και τηλ να παρω και να ρωτησω, γιατι να μου πει η επιχειρηση την αληθεια, οτι "Οχι φιλε, δεν ειναι αυθεντικο το ανταλλακτικο." ...?

Σωστο αυτο αλλα η αλλη εναλλακτική ειναι ενα τηλεφωνο με σπασμενη οθονη :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...