Jump to content

Xiaomi Pad 5


panosfx
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως γυρναμε στο κλασσικο Android control panel (κουρτίνα) απο αυτο που εχει η Xiaomi σε στυλ ''IPAD''?

(Για ενα REDMI PAD ρωταω κι οχι το PAD 5)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 161
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα στην παρέα. Χτες μου ήρθε ενημέρωση. Πήρε android 13 και η έκδοση miui είναι η 14.0.4. Για την ώρα όλα καλά. Δεν βλέπω διαφορές. Θα το ψάξω περισσότερο να δω τι πρόσθεσαν και θα γράψω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Χτες μου ήρθε ενημέρωση. Πήρε android 13 και η έκδοση miui είναι η 14.0.4. Για την ώρα όλα καλά. Δεν βλέπω διαφορές. Θα το ψάξω περισσότερο να δω τι πρόσθεσαν και θα γράψω εντυπώσεις.
Καλημέρα.Και σε μένα ήρθε πριν 3 μέρες.Να σε ρωτήσω φίλε μου από αυτονομία μπαταρίας πως τα πάει?Βέβαια είναι νωρίς ακόμα.Ειδες καμία διαφορά? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το 21051182G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα από το πρωί που το σκαλίζω δεν έχω δει καμία διαφορά με πριν. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα. Σε λίγες μέρες θα έχω καλύτερη άποψη. Πάντως και μετά την αναβάθμιση σφαίρα πάει το tablet. Διαφορές πάντως δεν έχω εντοπίσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα από το πρωί που το σκαλίζω δεν έχω δει καμία διαφορά με πριν. Βέβαια είναι νωρίς ακόμα. Σε λίγες μέρες θα έχω καλύτερη άποψη. Πάντως και μετά την αναβάθμιση σφαίρα πάει το tablet. Διαφορές πάντως δεν έχω εντοπίσει ακόμα.
Οκ φιλος.Ευχαριστω.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από εντατική χρήση ( δουλειά , σπίτι ) δεν παρατήρησα κάτι σχετικό με την μπαταρία. Ίδια κατανάλωση με πριν. Μια χαρά δούλευε πριν την αναβάθμιση μια χαρά δουλεύει και μετά. Δεν βλέπω καμιά διαφορά. Τελικά όσο το χρησιμοποιώ βλέπω ότι έκανα πολύ καλά που το αγόρασα. Μου έχει λύσει τα χέρια. Έχω βαλή στην άκρη το laptop και κάνω σχεδόν τα πάντα με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Χρησιμοποιεί κανείς nova launcher;

Ενώ του έχω δώσει πρόσβαση για να λειτουργεί το double tap to screen off,μετά από λίγα λεπτά βγαίνει ανενεργή η πρόσβαση και σταματάει να λειτουργεί το gesture.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panosfx said:

Χρησιμοποιεί κανείς nova launcher;

Ενώ του έχω δώσει πρόσβαση για να λειτουργεί το double tap to screen off,μετά από λίγα λεπτά βγαίνει ανενεργή η πρόσβαση και σταματάει να λειτουργεί το gesture.

Βάλε αυτόματη έναρξη στις ρυθμίσεις και χρήση μπαταρίας χωρίς περιορισμούς. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σήμερα μου ήρθε αναβάθμιση στην έκδοση MIUI 14.0.7. Μια χαρά. Ελπίζω να συνεχίσει να παίρνει αναβαθμίσεις το tablet μας. Πάντως μια χαρά πάει. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Σήμερα μου ήρθε η αναβάθμιση σε hyper os. Την έκανα και όλα πήγαν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aplos73 said:

Σήμερα μου ήρθε η αναβάθμιση σε hyper os. Την έκανα και όλα πήγαν μια χαρά.

Πιστεύεις ότι είναι καλύτερα με την hyper os? Εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από αρκετή χρήση δεν παρατήρησα καμιά διαφορά. Το ιδιομκαλο με πριν είναι. Μπράβο στην Xiaomi που συνεχίζει να υποστηρίζει το tablet μας. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...