Jump to content

Xiaomi 11T Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσοι τελικά έχουν βάλει την HyperOS? Αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα? Εμένα μου έχει έρθει εδώ και καιρό, αλλά φοβάμαι να την κάνω. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, ChristosGeo said:

Πόσοι τελικά έχουν βάλει την HyperOS? Αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα? Εμένα μου έχει έρθει εδώ και καιρό, αλλά φοβάμαι να την κάνω. 

Εγώ από την πρώτη μέρα που ήρθε την έβαλα. Πρόβλημα κανένα για τη χρήση που κάνω. Ισως και λίγο καλύτερη μπαταρία βλέπω.

Edited by conan1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/7/2024 at 2:35 ΜΜ, Kostas_Ts_86 said:

Βασικά, προσπάθησα ΚΑΙ μέσω άλλης εφαρμογής γιατί μου φαίνεται σα να αργεί πολύ να έρθει. Αυτή η εφαρμογή λέει ότι δεν θα λάβω την αναβάθμιση (προφανώς δεν θα το πάρω στα σοβαρά).

Εδώ βρίσκομαι τώρα:

 

Screenshot_2024-07-11-14-31-34-407_com.android.settings.jpeg

Τσέκαρα στο επίσημο site της Xiaomi να δω τι παίζει με το HyperOS και είδα ότι έχουν κυκλοφορήσει 2 ενημερώσεις (1.0.2.0 & 1.0.3.0)

Αυτό που με μπέρδεψε περισσότερο είναι ότι εγώ είμαι κολλημένος στο 14.0.14.0 και στο site αναφέρει ότι έχουν κυκλοφορήσει οι 14.0.16.0 & 14.0.18.0 (αυτές είναι πριν την πρώτη αναβάθμιση σε HyperOS) τις οποίες δεν πήρα ποτέ! Μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει;

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Τσέκαρα στο επίσημο site της Xiaomi να δω τι παίζει με το HyperOS και είδα ότι έχουν κυκλοφορήσει 2 ενημερώσεις (1.0.2.0 & 1.0.3.0)

Αυτό που με μπέρδεψε περισσότερο είναι ότι εγώ είμαι κολλημένος στο 14.0.14.0 και στο site αναφέρει ότι έχουν κυκλοφορήσει οι 14.0.16.0 & 14.0.18.0 (αυτές είναι πριν την  πρώτη αναβάθμιση σε HyperOS) τις οποίες δεν πήρα ποτέ! Μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει;

Πέρασε τες manual, δοκίμασε πρώτα την 14.0.16.0.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, chios said:

Πέρασε τες manual, δοκίμασε πρώτα την 14.0.16.0.

Ναι, θέλω να περάσω αυτή που λες για να δω αν θα μου έρθει η επόμενη μέσω OTA.

Υπάρχει κανένα καλό βίντεο ή οδηγίες με τη διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, chios said:

Αυτό το miui downloader app που αναφέρει το άρθρο, δεν το βρίσκει για κατέβασμα.

Επίσης, διάβασα κάτι για ξεκλείδωμα του bootloader πρώτα και μετά όλα τα άλλα....δεν υπάρχει αναίμακτος τρόπος; Απλά να φλασαρεις κάποια αρχεία όπως στα Samsung?

Εν τω μεταξύ στης αδερφής μου το Xiaomi 11T έχουν έρθει κανονικά όλες οι ενημερώσεις. Το τσεκαρα χθες.

Link to comment
Share on other sites

https://miuirom.org/

Κατέβασε την από εδώ την Ρομ και πέρασε την απευθείας από τον updater, δεν χρειάζεται ξεκλείδωμα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, chios said:

https://miuirom.org/

Κατέβασε την από εδώ την Ρομ και πέρασε την απευθείας από τον updater, δεν χρειάζεται ξεκλείδωμα.

Ενημερωτικά...το πρωί κατέβασα και τη 14.0.16.0 & τη 14.0.18.0 από το site αλλά όταν πήγα να τις περάσω από τον updater, μου έβγαζε σφάλμα.

Τώρα κατέβασα τη ROM που είμαι ήδη να δω τι θα κάνει

 

Edit: Μετά από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, μου πέταξε την αναβάθμιση σε HyperOS. Δεν ξέρω τι κόλλημα είχε φάει...

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...