Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας σας παρακαλω μπορει καποιος να με βοηθησει να ξεκλειδωσω το pin δικτυου;; η συσκευη μου ειναι samsung ...η συσκευη μου ειναι απο το εξωτερικο και ηταν κλειδωμενη σε δικτυο vodafon .. εγω εχω cosmote..το imei m ειναι 352839072661064 σας ευχαριστω πολυ Edited by Giorgak
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω το Samsung GT-S5301, android 3.0.15 και καταλάθος έχει μπλοκαριστεί μια επαφή μου. Πως μπορώ να την ξεμπλοκάρω?

ευχαριστώ!

Edited by Crazy_Heart
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

έχει μπει στη blocked list και δεν μπορώ να κάνω κλήση ούτε να μου κάνουν. δοκίμασα να διαγράψω την επαφή και να την ξαναπεράσω, αλλά παλι τα ίδια.
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω αγοράσει το εν λόγω προϊόν εδώ και 3 μέρες...αυτό που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας είναι ότι στην καταμέτρηση των ορόφων μου βγάζει κάτι υπερβολικά αποτελέσματα π.χ 134.

Το θέμα είναι ότι πρέπει ίσως να το επιστρέψω η όντως αυτά τα νούμερα είναι βάση κάποιον παραμέτρων?....Αν κάποιος γνωρίζει ασ με διαφωτίσει

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

 

 

Παιδιά ενδιαφέρομαι για τι galaxy gear fit 2 αλλά είδα κάτι βιντεο στο youtube και έλεγε για μπαταρία χαλια (2μερες) και ότι το κούμπωμα του είναι πολύ άσχημο και ότι ξεκουμπωνει και πέφτει από το χέρι συνέχεια. Αν το έχει κάποιος ας μου πει..

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Για το κούμπωμα είναι ψέμα είναι μια χαρά το έχω εδω και ενα μήνα...εγω εχω πρόβλημα με τους ορόφους τεράστιο ακομα και μετά το service ενω δεν ανεβαίνω πουθενά στην ευθεία μου γράφει 50 ορόφους που είναι φυσικά λάθος...Για την μπαταρία αν δεν είσαι όλη την μέρα να το κοιτάς πάει άνετα 2 και κάτι μέρες...Πάντως αν είχα επιλογή θα αγόραζα κατι πιο εξειδικευμένο....
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα...κατάλαβα..περιμένω λίγο να πέσει από τα 200 μήπως το χτυπήσω..εάν έχεις ασχοληθεί πες μου ποιο θεωρείς ποιο καλό. ;) σε ευχαριστω

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν γνωρίζει κάποιος να μου πει, συχνες αποσυνδεσεις wifi στο samsung s3 neo. Ενώ το σήμα του wifi εκπέμπει κανονικά το κινητό μου κάθε τόσο χάνει το σήμα. Με το #*0011# μπήκα στο μενού και έβγαλα την εξοικονόμηση ενέργειας, αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Samsung S3, η οθόνη παίρνει ξαφνικά ένα ροζ-κόκκινο χρώμα ολόκληρη. Δε φαίνεται κάτι άλλο. Πρέπει να το κλείσουμε να κρατήσουμε πατημένα τα πλήκτρα πάνω αριστ. έντασης .....κεντρικό ..... και δεξί που το κλείνουμε, να επιλέξουμε reset και επανέρχεται. Σε καμιά δυό μέρες πάλι το ίδιο ......κάνα μήνα τώρα. Πάω για οθόνη ?? Το πετάω ??? Ή έχει φλασάρει καμιά ρομ ??

Ευχαριστώ

Samsung note II
Link to comment
Share on other sites

S3 για μένα, ακόμα μετά από 4 χρόνια δουλεύει μια χαρά, το μόνο που του έχω αλλάξει είναι μπαταρία. Και οθόνη σκυλί όχι σαν τα τωρινά που φοβάσαι να τα ακουμπήσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

gear fit 2.... απλά απογοητευμενος..

μετά από 3 μέρες αγορας δε φορτίζει. δεν ανάβει η οθονη η ζεσταίνεται υπερβολικά κατά την φόρτιση..το θέμα είναι ότι για να ζητήσω καινούριο μάλλον θέλουν το κουτί και δεν το έχω. .περιμένω νέα τους να δω αν το δεχτούν κατ εξαίρεση γιατί το έχω μόνο λίγες μερες; (

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μας έδωσαν από την δουλειά (μοίρασμα απολεσθέντων) από ένα κινητό. Σε εμένα έτυχε το gtc35330, το οποίο όμως δεν λειτουργεί με ελληνική sim. Γίνεται να το ξεκλειδώσω; Είδα στην ενότητα των nokia πως δινόταν το ΙΜΕΙ και κάποια άλλα στοιχεία και άλλοι χρήστες έδιναν κάποιους κωδικούς. Θενκς :)
Link to comment
Share on other sites

Καλά το είδες στην ενότητα των ΝΟΚΙΑ.

Στην ενότητα των Samsung θα πρέπει να το πας σε κάποιο service.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

χθες μου έσπασε η οθόνη σε ένα samsung A5 (a500fu) και δεν λειτουργεί καθόλου (είναι μαύρη)

θέλω να πάρω απο μέσα κάτι φωτογραφίες απο ένα πρόσφατο ταξίδι και δεν ξέρω πως μπορώ να το κάνω....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σας… θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω το Samsung Α3 2016 dual sim και έχω ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσεων και όταν μιλώ στην γραμμή με κάποιον και δεχτώ μια κλήση ακούω τον ήχο ότι κάποιος άλλος με καλεί αλλά συγχρόνως τον ήχο τον ακούει και ο συνομιλητής μου. Σε ένα Sony που είχα πριν, τον ήχο ειδοποίησης δεν το άκουγε ο συνομιλητής. Πως μπορώ να κάνω να μην ακούει ο συνομιλητής μου ότι εγώ δέχομαι και άλλη κλήση εκείνη την στιγμή. Σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι μπορείς να το αποφύγεις αυτό, αλλά καλύτερα να ρωτήσεις στο επίσημο θέμα της συσκευής ώστε να σου απαντήσουν οι κάτοχοι της συσκευής http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430012

Επίσης το θέμα που είχες ανοίξει με την ίδια ερώτηση που κάνεις κι εδώ, διαγράφηκε. Πρίν ανοίξουμε κάποιο νέο θέμα κοιτάμε πρώτα μήπως μας καλύπτει κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα που στη δική σου περίπτωση είναι το θέμα που σου υπέδειξα πιο πάνω.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,το Α3 της ανηψιας μου δεν βγάζει το πληκτρολόγιο, ώστε να βάλει τον κωδικό ξεκλειδωματος της συσκευής.

Καμία ιδέα;πως μπορώ να κάνω Hard reset χωρίς ουσιαστικά πρόσβαση στην οθόνη; γίνεται;

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Εχω ενα gakaxy j5 το οποιο μετα την αναβαθμιση σε android 6 δεν στελνει φωτογραφιες απο viber ενω λαμβανει και δεν μπαινει σε καποιες σελιδες οπως το skroutz. Το πιο παραξενο ειναι οτι αυτα τα κανει μονο στο wifi του σπιτιου μου και μονο το δικο μου κινητο ενω σε αλλα δουλευει κανονικα! Επαναφορα εχω κανει και στο κινητο και στο ρουτερ αλλα τα ιδια!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα , θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος... ξαφνικά το iPhone που είχα σταμάτησε να λειτουργεί ... δεν είχα κανει συγχρονισμό , δεν ηταν αποθηκευμένες πουθενά οι επαφές ... είχα εγκαταστήσει το viber σε ενα tablet lg που εχω ... σημερα αγόρασα ενα Samsung A3 και μολις κατέβασα το viber δεν μου εκανε συγχρονισμό με τις επαφές απο το viber στο tablet αντιθέτως μου ζήτησε νεο κωδικό και μου έσβησαν ολες οι επαφές ... αποτέλεσμα δεν εχω καμμιά επαφη ... ξερει καποιος αν μπορω να κανω επαναφορά τις επαφές του viber ? Όπως τις έβλεπα δλδ στο tablet πριν το κατεβάσω στο νεο κινητο ... ευχαριστω ...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικό είναι καθος σαν κυρία συσκευή είναι κινητό δεν το κάνε ξαφνικά απλά έτσι λειτουργεί. Όσο για επαφές σου αν δεν της έχει στο icloud ο μόνος τρόπος να της πάρεις είναι να φτιάξεις το iphone
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν τις είχα στο iCloud ... επίσης μου είπαν δεν φτιάχνεται δεν ανοιγει καν ... έλεγα μηπως γινεται ανάκτηση των επαφών στο viber... μεχρι πριν το κατεβάσω στο καινούργιο κινητο τις έβλεπα ολες στο viber στο tablet...
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν τις είχα στο iCloud ... επίσης μου είπαν δεν φτιάχνεται δεν ανοιγει καν ... έλεγα μηπως γινεται ανάκτηση των επαφών στο viber... μεχρι πριν το κατεβάσω στο καινούργιο κινητο τις έβλεπα ολες στο viber στο tablet...

Και που δεν ανοίγει δεν σημαίνει πως δεν γίνεται, μπορεί να έχει πχ κάποιο τσιπάκι διαχείρισης ενέργειας στην μητρική και με κάνα 80 ευρώ το κάνουν, υπάρχουν εταιρείες που κάνουν επισκευές στην μητρική

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...