Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά όποιος ξέρει που μπορούμε να βρούμε καλώδιο Tv-Out ας πει. Επίσης αν κάποιος το έχει δοκιμάσει ένα mini-review θα ήταν καλό. Συνδέετε με projector; Μπορεί να προβάλει παρουσιάσεις; Είναι εύκολο στο χειρισμό;

(Θα προτιμούσα για το G600 που έχω αλλα και για οποιοδίποτε αλλό καλό ειναι)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλώδιο tv-out είδα χτες στο Multirama στο Mall δε πρόσεξα για ποιες συσκευές κάνει όμως.

 

Υπάρχει και στο Public στο Σύνταγμα γύρω στα 18€ αν θυμάμαι καλά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να το έχει δοκιμάσει να μας πεί την απόψη του για την ευκολία χειρισμού την απόδοση και αν μπορεί να γίνει παρουσίασει outlook μέσω του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος ποιος είναι ο κωδικός ασφαλείας στα SAMSUNG?

Έχω μια συσκευή SAMSUNG SGH-C160,θέλω να μηδενίσω τον χρόνο των εξερχομένων κλήσεων και μου ζητάει κωδικό ασφαλείας :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον πηρα το παραπανω bluetooth αλλα τελικα δεν δουλευε καλα και το στειλαμε για αλλαγη.Πολλα στοιχεια μου λενε οτι μπορει να ειναι μαιμου.Το κουτι δεν ειχε κανενα αυτοκολλητο με ολογραμμα οπως εχουν ολα τα αυθεντικα samsung bluetooth headsets.Επισης ο η βαση φορτισης απο κατω δεν γραφει τιποτα.(αν το εχει καποιος ας μου πει αν λεει κατι η βαση απο κατω).Επισης ο βραχιονας που μπαινει πισω απο το αυτι μου φενεται οτι μονο ποιοτικος δεν ειναι.Τον συγκρινω με αλλες φωτο απο αυθεντικα και μαλον πρεπει να ειναι μαιμου.μπορει κανεις να με βοηθησει ?Αν το εχει καποιος ας κανει μια συγκριση με τις παρακατω φωτος ρε παιδια.

 

Καντε κλικ για πληρες μεγεθος.

Δειτε το βραχιωνα που παει πισω απο το αυτι...Δεν ειναι λιγακι καπως ??? το πλαστικο περιτυλιγμα..

Επισης το κουτι δεν ειχε καμια προδιαγραφη πανω,τιποτα τιποτα ουτε ce ουτε τιποτα αλλο .Συνηθως υπαρχει απο πισω κειμενα στα αγγλικα και σε πολλες γλωσες επισης το κουτι φαινοταν οτι ηταν κακης εκτυπωσης αλα σκεφτικα οτι μπορει να ειναι για μειωμενο κοστος.

κοστος 13$ .Μαλλον μονο απο αυτο επρεπε να καταλαβω οτι ηταν μουφα

 

http://www.imageshack.gr/files/j9qlzrbxddiq65smo4gm_thumb.jpg

 

http://www.imageshack.gr/files/33bl6a4mxx7occqtpvjx_thumb.jpg

 

http://www.imageshack.gr/files/gc2vn8pu7o4qjyl5dwwe_thumb.jpg

 

 

 

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ να μη σβηστει.Ελπιζω να ειναι ο σωστος τοπος...

iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω εγω λιγοτερο πηρα το WEP200 και ενω ακουγα τους αλλους δεν με ακουγαν.Το εστειλα και μου εφερε καινουργειο ο πωλητης απο ebay.Το ιδιο προβλημα ειχε και τωρα το παρατησα και θα παρω ενα sonyericson απο εδω να τελειωνουμε πια!

Νυσαφι

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμενα θα μου δωσει πισω τα χρηματα .Του ετσειλα ηδη πισω το δεμα,ΗΤΑΝ μουφα παδια.Δεν υπαρχει περιπτωση κατι που εδω εχει 70ε ν το πηρα 7απο χον κονγκ και να ειναι καλο.Τη πατησα αλλα ελπιζω ολα να καταληξουν οκ.Απο την αλλη πηρα ενα itech clip φοβερο με δονηση κτλ και ηχο που δυσκολα ακους απο τετοιο ακουστικο.Και ηταν αυθεντικο με τα ολογραμματα του με ολα.Κουτι φοβερης ποιοτητας και τελικη τιμη 45 ε ελλαδα εχεο 120.
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

ai giasou!kala ekanes kai to dwses pisw!

kai gw ena itech clip exw kai den eixa pote provlhma!

einai apexto kai vrhka kai gw thn ushxia mou...

ante kaloriziko!!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εδώ μπορείς να βρεις ελληνικό λογισμικό για κινητά τηλέφωνα Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τελικα το βρηκα το εκανα με το Multi uploader 3.2.6

 

Ολα τελεια οκ μεσα σε 5 λεπτα.. Μονο το Internet browser δεν μπορω να δουλεψω.

 

Εχω Vodafone και εχω στειλει τις ρυθμισεις αυτοματα Αλλα δεν μπορω να δω σελιδες

 

Μηπως μπορεις να βοηθησειs?

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου πεις που βρήκες το πρόγραμμα?Και τι καλώδιο χρησιμοποίησες.Εχω ένα Ε250ν

και δεν έχω καταφέρει τίποτα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου πεις που βρήκες το πρόγραμμα?Και τι καλώδιο χρησιμοποίησες.Εχω ένα Ε250ν

και δεν έχω καταφέρει τίποτα ακόμα.

Με το καλωδιο που εχει μεσα στο κουτι του κινητου.

 

Το προγραμμα απο το Google εκανα search .... αλλα δες λιγο και αυτο το site

 

http://www.tad.me.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=37

Link to comment
Share on other sites

απλώς δεν έχω καταφέρει να βάλω το τηλέφωνο σε download mode.Θα μου πεις τι κωδικό έχει το καλωδιό σου?Εγώ έχω το pcb200bbe.

 

άκυρο δεν έχουμε το ίδιο βύσμα και μάλλον θέλω ειδικό καλώδιο για φλασαρισμα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας φίλοι μου!!!

 

Ένας φίλος πήρε κινητό samsung με σύνδεση στην wind και με Internet με μόλις 3.5 € το μήνα. Γίνεται με κάποιο τρόπο να χρησιμοποιηθεί η σύνδεση αυτή και για πρόσβαση στο Internet μέσω του υπολογιστή?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται.

Απλά αναφέρω πως στα Nokia υπάρχει εφαρμογή στο Nokia PC Suite μέσω της οποίας μπορείς να το κάνεις αυτό.

Λογικά θα υπάρχει και για άλλα κινητά κάτι αντίστοιχο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρησιμοποίησε το U700 FastMultiLoader v5.30 από εδώ.

Ρε παιδιά, δεν βρίσκω κανένα τέτοιο πρόγραμμα...
Link to comment
Share on other sites

Με usb καλώδιο γίνεται; Γιατί στο site που έδωσες έχει κάτι οδηγίες που λένε να βγάλω μπαταρία, sim, και memory card, για να κάνω το flash. Ετσι όμως δεν βλέπει το τηλέφωνο. Βάζοντάς τα πάλι, μου βγάζει "Error : UsbBoot Write [0.1s]"

 

Τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Με usb καλώδιο γίνεται; Γιατί στο site που έδωσες έχει κάτι οδηγίες που λένε να βγάλω μπαταρία, sim, και memory card, για να κάνω το flash. Ετσι όμως δεν βλέπει το τηλέφωνο. Βάζοντάς τα πάλι, μου βγάζει "Error : UsbBoot Write [0.1s]"

 

Τι παίζει;

 

ξαναβάλε μόνο την μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...