Jump to content

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα δε μου φάνηκε. Το βλέπεις και είναι ορατό.
Εγώ αναφέρθηκα που γράφεις ότι νομίζεις ότι είναι εύθραυστη

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλησπερα , κατοχος εδω και λιγο καιρο του συγκεκριμένου , κινητου (το ειχα βαλει στο ματι εδω και καιρο αλλά χιλιαρικο δεν εδινα)! Ολα καλα και αγια , αλλα βρε παιδια , ζεματαει με ελαχιστη χρηση, πριν λιγο ηρθε ενημέρωση λογισμικού (Παλι διοτι ξαναήρθε με το που το πρώτο ανοιξα) και με το ζορι το κρατησα, καηκε το χερρακι μου..., ετσι κανουν και τα δικα σας??Ζοριστικα πολυ να βρω πως κλεινει η να κανω ρισταρτ, δεν εκανε με τον παραδοσιακο τροπο (1 πληκτρο  το power ) ηθελε συνδυασμο και των 2 πλαϊνων (εντασης + power) με εσκασε λεμε. τωρα κανει κανονικα με το 1 , συνεβει και σε εσας?Λιγο με χαλασε η αναλογία οθονης 22 x 16 πολυ στενόμακρο αδελφε, αλλα οκ το οτι κλεινει και χωραει παντου ειναι το μεγαλο του ατου οποτε μεχρι τωρα αρκετα ευχαριστημενη, μονο η υπερθέρμανση με προβληματίζει, το ιδιο προβλημα ειχα με το K Zoom της  Samsung το οποιο ακομη εχω σε clone sim  ενεκα φωτογραφικης! Αυτα προς το παρον, ΑΑΑ δεν διαβασα πουθενα στο ποστ οτι με διπλο κλικ του power  γυρνα σε φωτογραφικη το μικρο μπροστινο Οθονακι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Έχει αρχίσει να ξεκολλάει η μαμίσια ζελατίνα ακριβώς από κάτω από εκεί που διπλώνει η οθόνη και σε όλο το πλάτος για ένα δάχτυλο πάχος. Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι αντίστοιχο να δω τι να κάνω;

Ευχαριστώ. 

--Μίλησα με τη Smartek και μου είπαν ό,τι αλλάζουν συνέχεια και δωρεάν.--

Edited by venejo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Το πρώτο ότι υπάρχει 5g διαθέσιμο αλλά χρησιμοποιεί 4g. Το δεύτερο ότι υπάρχει 5g διαθέσιμο και χρησιμοποιεί 5g.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...