Jump to content

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

έχω την συσκευή στα χέρια μου από εχθές. αρκετά εντυπωσιασμένος από την πρώτη επαφή, κατα κάποιες περιπτώσεις αντί για εύχρηστο μου μοιάζει δυσχρηστο, μπαταρία φυσικά φαίνεται ότι δεν κρατάει όσο θα έπρεπε για μια τέτοια συσκευή, έκανα όλες τις αναβαθμίσεις 

θα δω άμα θα το κρατήσω γιατί είμαι 50/50 αν και μου αρέσουν οι μικρές συσκευες αλλά όταν ανοίγει είναι πολύ μακρύ και με το ένα χέρι δεν μπορείς να κανείς τα πάντα εύκολα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με τον σάπιο 888 δεν την παλεύουν κινητά με 5000 μπαταρία και θα την παλέψει αυτό με την άθλια μπαταρία που έβαλαν.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chios said:

Με τον σάπιο 888 δεν την παλεύουν κινητά με 5000 μπαταρία και θα την παλέψει αυτό με την άθλια μπαταρία που έβαλαν.

Έβαλαν 2-3 πράγματα που έχουν περιθώρια βελτίωσης για να μπορούν να τα δώσουν σαν αναβάθμιση στο flip 4

Η μπαταρία πέφτει και στην αναμονή δεν είναι μόνο ότι πέφτει κατά την χρήση 

Επίσης ζεσταίνεται η συσκευή χωρίς να κάνεις και τίποτα σημαντικό 

Ο επεξεργαστής αυτός ναι έχει θέματα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ακυρο

Edited by moysatos

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Άψογος φίλε tfd1978

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Να είσαι καλά!

Τώρα είμαι μεταξύ του Flip 4, ή Nothing Phone 1...αλλά επειδή έχω πάντα δύο συσκευές και η μία είναι iPhone, θα είναι πολύ ίδια μεταξύ τους με το Phone 1. Ενώ με το Flip 3, έχω καταβολευτεί σαν δεύτερη συσκευή!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, tfd1978 said:

Να είσαι καλά!

Τώρα είμαι μεταξύ του Flip 4, ή Nothing Phone 1...αλλά επειδή έχω πάντα δύο συσκευές και η μία είναι iPhone, θα είναι πολύ ίδια μεταξύ τους με το Phone 1. Ενώ με το Flip 3, έχω καταβολευτεί σαν δεύτερη συσκευή!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ ως heavy user χρόνια το έχω το flip ως κύρια συσκευή και δεν το αλλάζω με τίποτα...πάω απευθείας σε flip 4 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ως heavy user χρόνια το έχω το flip ως κύρια συσκευή και δεν το αλλάζω με τίποτα...πάω απευθείας σε flip 4 
Για να είμαι ξεκάθαρος, όταν λέω δεύτερη συσκευή, δεν εννοώ ότι είναι κατώτερη του iPhone. Έχω 2 συσκευές, κουβαλάω 2 συσκευές και χρησιμοποιώ 2 συσκευές. Περισσότερο χρησιμοποιώ το Flip 3 παρά το iPhone είναι η αλήθεια. Οπότε μάλλον θα εκμεταλλευτώ την επιστροφή της συσκευής άμεσα στην sammy για να πάρω κάνα 600αρι έκπτωση στο Flip 4! ;)

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Το εχω ενα χρονο,δε το χρησιμοποω ως κυρίως οχι επειδη δεν αξιζει αλλα επειδη κανω εγω βλακείες και αλλάζω κινητα...το σίγουρο ειναι πως το fold 3 το εχω δωσει εδω και πολλους μηνες ενω αυτο το κρατησα...οντως η μπαταρια ειναι θεμα αλλα αν τουλαχιστον φόρτιζε πιο γρηγορα θα ταν καλυτερα...του εχω περασει και csc Ινδονησίας και παει αψογα...γενικα ιδιαίτερη συσκευη και ξεχωρίζει πολυ οταν ολα τα τηλεφωνα πλεον φαινονται ιδια 

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ενα χρονο,δε το χρησιμοποω ως κυρίως οχι επειδη δεν αξιζει αλλα επειδη κανω εγω βλακείες και αλλάζω κινητα...το σίγουρο ειναι πως το fold 3 το εχω δωσει εδω και πολλους μηνες ενω αυτο το κρατησα...οντως η μπαταρια ειναι θεμα αλλα αν τουλαχιστον φόρτιζε πιο γρηγορα θα ταν καλυτερα...του εχω περασει και csc Ινδονησίας και παει αψογα...γενικα ιδιαίτερη συσκευη και ξεχωρίζει πολυ οταν ολα τα τηλεφωνα πλεον φαινονται ιδια 
Αυτό ακριβώς μου λείπει κι εμένα...το κάτι διαφορετικό, αυτό που θα με κάνει να το περιμένω να το αγοράσω. Οι μόνες συσκευές που το έχουν αυτό σήμερα είναι το Flip και το Fold. Όλα τα άλλα, μία από τα ίδια..

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είστε ευχαριστημένοι από το κινητό;
Εγώ το πήρα για χαβαλε, και κατέληξα να το έχω ακόμα, και σκέφτομαι να το αλλάξω με το νέο μοντέλο!! Είναι άψογο.

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα απο κοντα και μου φανηκε η οθονη στη μεση οτι κανει μια γραμμη σαν σπασιμο. Φαινοταν σαν να ηταν ετοιμη να σπασει στα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα το είδες? Γιατί εμένα είναι 10 μηνών, και είναι σαν την πρώτη μέρα κυριολεκτικά..

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε κατάστημα φίλε απλά μου φάνηκε πολύ εύθραυστη η οθόνη με αυτό το σκίσιμο που κάνει στη μέση η οθόνη. Εσάς δε σας φαίνεται ενοχλητικο;

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα φίλε απλά μου φάνηκε πολύ εύθραυστη η οθόνη με αυτό το σκίσιμο που κάνει στη μέση η οθόνη. Εσάς δε σας φαίνεται ενοχλητικο;
Όπως ακριβώς το έγραψες...σου φάνηκε.

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...