Jump to content

Αγορά κινητού με stock android


kostas02
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Παλαιός κάτοχος motorola εώς και σήμερα επιθυμώ να αγοράσω συσκευή με stock android στη λογική της motorola. Υπάρχουν κινητά εκτός της Motorola που έχουν stock android?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παλαιός κάτοχος motorola εώς και σήμερα επιθυμώ να αγοράσω συσκευή με stock android στη λογική της motorola. Υπάρχουν κινητά εκτός της Motorola που έχουν stock android?
Χλωμό. Τα tcl έχουν σχετικά καθαρό λογισμικό. Δε θες πάλι Motorola?

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θέλω αλλά δεν βλεπω να υπάρχει κάποια αξιόλογη συσκευή. Το Edge δεν μου αρέσει και μόνο το Moto G 5g Plus είναι κάπως αξιόλογο.....
Link to comment
Share on other sites

οπότε κοιτάζεις κάτι σε nokia.

αλλιώς με τη μια google pixel, χωρίς εγγύηση εδώ.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις προτάσεις, τα nokia δεν μου αρέσουν σαν αισθητική και τα google είναι απλησίαστα σε τιμή. Ψάχνω σε motorola διότι τα θεωρώ πολύ friendly to use και ότι έχω πάρει είναι VFM
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σε realme η ακονη oneplus θα κοιτούσα. Δεν είναι καθαρό android αλλά είναι πολύ ελαφριά λειτουργικά και πολύ friendly θα έλεγα. Τι μπάτζετ έχεις;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το moto g 5g 6/128 έχει 170 ευρώ στο best price. Πολύ καλή επιλογή. Εγώ αν έπαιρνα τώρα συσκευή, αυτό θα έπαιρνα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σε realme η ακονη oneplus θα κοιτούσα. Δεν είναι καθαρό android αλλά είναι πολύ ελαφριά λειτουργικά και πολύ friendly θα έλεγα. Τι μπάτζετ έχεις;

Μεχρι 250, ίσως το realme 8 pro αλλά κολλάω στο ραδιόφωνο...:D:D:D που δεν έχει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως το moto g 5g 6/128 έχει 170 ευρώ στο best price. Πολύ καλή επιλογή. Εγώ αν έπαιρνα τώρα συσκευή, αυτό θα έπαιρνα

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αλλα έχει μόνο 1 έτος εγγύηση και μάλλον πρέπει να είναι αγγλική παρα-εισαγωγή (αντάπτορας, κλπ). Κατά τα άλλα αυτό που με προβληματίζει είναι το βάρος του. Ο επεξεργαστής του είναι εξαιρετικός πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

Παρε TCL καθαρό android με κάποιες εφαρμογές της εταιρείας μόνο που αν δεν τις θέλεις μπορείς να της βγάλεις. 20 L+ η το 20 5G
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Συμφουρίτες επανέρχομαι, έχω lockaρει το Moto g71 5g, υπάρχει κάποιος που να το έχει; Δυστυχώς κυκλοφορεί μόνο από motorola.it και στην amazon.de δεν υπάρχει. Δεν σκέφτομαι για amazon.com/co.uk λόγω δασμών.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν το αγοραζεις απο Μοτορολα Ιταλιας; ειναι νεο μοντελο και ακομα δεν ειναι διαθέσιμο ευρύτερα. Απο Αμαζον Αγγλιας στην τελικα τιμη σου δειχνει ποσο κοστιζει μαζι με οποιους δασμους αλλα να ξερεις οτι χρειαζεσαι και ανταπτορα για την πριζα του φορτιστη. Και γιατι δεν περνεις Edge 20 5G η G100 5G που ειναι και καλυτερα και ειναι στα ιδια χρηματα;

Edited by CaptainChris
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, CaptainChris said:

Και γιατι δεν το αγοραζεις απο Μοτορολα Ιταλιας; ειναι νεο μοντελο και ακομα δεν ειναι διαθέσιμο ευρύτερα. Απο Αμαζον Αγγλιας στην τελικα τιμη σου δειχνει ποσο κοστιζει μαζι με οποιους δασμους αλλα να ξερεις οτι χρειαζεσαι και ανταπτορα για την πριζα του φορτιστη. Και γιατι δεν περνεις Edge 20 5G η G100 5G που ειναι και καλυτερα και ειναι στα ιδια χρηματα;

Καλημέρα καπετάνιε, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Συμφωνώ απολύτως για το G100 το οποίο θεωρώ ίσως το καλύτερο τηλέφωνο της Motorola. Όμως έχει κυκλοφορήσει εδώ και 1 χρόνο, είναι παντόφλα και δεν έχει ραδιόφωνο. Και όσο για το 1ο ίσως να το παράβλεπα, αφού τα motorola είναι σκυλιά (το δικό μου είναι στον 5ο χρόνο πατημένα και δουλεύει ακόμα ικανοποιητικά αλλά όχι εξαιρετικά), η μη ύπαρξη ραδιοφώνου και το μέγεθος είναι ανασταλτικοί παράγοντες. Και άντε το πήρα από τη Motorola.it, δεν θα έχει κυκλοφορήσει Ελλάδα και εάν συμβεί το οτιδήποτε το εδώ service δεν θα ανταποκριθεί. Αλλά το σκέφτομαι....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...