Jump to content

Πρόβλημα με το 1289


Guest valeria
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασα να καλέσω την υπηρεσία που σου λέει το οφειλόμενο ποσό του λογαριασμού του κάθε μήνα και αδυνατεί να μπει στο σύστημα.Δηλαδή εκεί που λέει πατήστε το 1,εγώ πατάω και δεν κάνει τίποτα.Στο τέλος μου λέει ότι δεν έδωσα καμία επιλογή και μου λέει πάλι απ'την αρχή τα ίδια :mad: Έχουν σπάσει τα νεύρα μου...Άλλοι φίλοι μου που έπαιρναν για το δικό τους λογαριασμό δεν είχαν πρόβλημα... :(
Link to comment
Share on other sites

Για να μάθεις το υπόλοιπο στέλνεις κενό sms στο 1289 :) (δωρεάν)

 

αλλά πήρα τώρα τηλ. και δουλεύει...

 

ίσως όταν πήρες τηλεφωνο είχαν πρόβλημα... :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Για να μάθεις το υπόλοιπο στέλνεις κενό sms στο 1289 :) (δωρεάν)αλλά πήρα τώρα τηλ. και δουλεύει...

ίσως όταν πήρες τηλεφωνο είχαν πρόβλημα... :lol:

Thanks a lot,το ήξερα και αυτό με το sms,απλά αναρωτιόμουν τι έπαθε ξαφνικά η υπηρεσία και δεν δουλεύει μόνο σε μένα...Όσους έχω ρωτήσει παίρνουν κανονικά.Κανα δίμηνο τώρα έχω το πρόβλημα....Είμαι μάλλον απ'τους άτυχους που πάντα τρώνε τα κουλά της vodafone στην μάπα.Το άλλο που εδώ και 4-5 μήνες από μόνη της έβαλε στους λογαριασμούς μου αστεράκια στα κινητά που καλώ;Ζήτησα εγώ αστεράκια κυρία Vodafone; :mad: Κι έχω και τον δικό μου να λέει ότι κάποια νούμερα θέλω να του κρύβω γι'αυτό το έκανα. :mad: Ουφ,βαριέμαι να μπλέκω και με το 13830...
Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot,το ήξερα και αυτό με το sms,απλά αναρωτιόμουν τι έπαθε ξαφνικά η υπηρεσία και δεν δουλεύει μόνο σε μένα...Όσους έχω ρωτήσει παίρνουν κανονικά.Κανα δίμηνο τώρα έχω το πρόβλημα....Είμαι μάλλον απ'τους άτυχους που πάντα τρώνε τα κουλά της vodafone στην μάπα.Το άλλο που εδώ και 4-5 μήνες από μόνη της έβαλε στους λογαριασμούς μου αστεράκια στα κινητά που καλώ;Ζήτησα εγώ αστεράκια κυρία Vodafone; :mad: Κι έχω και τον δικό μου να λέει ότι κάποια νούμερα θέλω να του κρύβω γι'αυτό το έκανα. :mad: Ουφ,βαριέμαι να μπλέκω και με το 13830...

 

Και μένα μου βάλανε αστερλακια :confused:

 

το μήνυμα δουλεύει? ή και τα δύο έχουν πρόβλημα?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου βάλανε αστερλακια :confused:

 

το μήνυμα δουλεύει? ή και τα δύο έχουν πρόβλημα?

Ευτυχώς το μήνυμα δουλεύει κανονικά!Και σένα σου βάλανε;Αλήθεια ε;Στον δικό μου δεν έχουν βάλει ούτε στον πατέρα μου,ούτε και σε μια θεία μου...
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα τα είχε στην αρχή όταν έκανα την σύνδεση, μετά όταν τροποποίησα το πρόγραμμα μου και πρόσθεσα 50 μηνύματα τους είπα να τα βγάλουν και το κάνανε, αλλά τώρα μετά απο ενάμιση χρόνο τα ξαναβάλανε :blink:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα τα είχε στην αρχή όταν έκανα την σύνδεση, μετά όταν τροποποίησα το πρόγραμμα μου και πρόσθεσα 50 μηνύματα τους είπα να τα βγάλουν και το κάνανε, αλλά τώρα μετά απο ενάμιση χρόνο τα ξαναβάλανε :blink:
Πάρα πολύ κουφό πάντως αυτό,εγώ τα έχω πάρει,καταρχάς εμένα με βολεύει να βλέπω ολόκληρο το νούμερο για διάφορους λόγους από που κι ως που αποφασίζουν αυτοί να μου κρύβουν ψηφία; :mad: Έχουμε βγει και λίγο

οff topic βέβαια :p

Link to comment
Share on other sites

Valeria να ρωτήσω κάτι; Τα προβλήματα αυτά με το 1289 μήπως τα έχεις από τότε που πήρες το motorola; όταν καλείς 1289 και μετά πατάς το 1, ακούγεται ο τόνος; πολλά motorola έχουν ρύθμιση ναι/όχι για τόνους dtmf και αρκετά από αυτά είναι προρυθμισμένα στο όχι, οπότε δεν στέλνουν κανέναν τόνο όσο και να πατάς κάποιο πλήκτρο ενώ βρίσκεσαι σε κλήση...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Valeria να ρωτήσω κάτι; Τα προβλήματα αυτά με το 1289 μήπως τα έχεις από τότε που πήρες το motorola; όταν καλείς 1289 και μετά πατάς το 1, ακούγεται ο τόνος; πολλά motorola έχουν ρύθμιση ναι/όχι για τόνους dtmf και αρκετά από αυτά είναι προρυθμισμένα στο όχι, οπότε δεν στέλνουν κανέναν τόνο όσο και να πατάς κάποιο πλήκτρο ενώ βρίσκεσαι σε κλήση...
Kαλά ε έχει γούστο....Λες;Κανα δίμηνο το έχω το τηλέφωνο :wacko: κανα δίμηνο και το πρόβλημα... Τώρα που το λες,σαν να έχεις δίκιο! :w00t:

 

Εdit:Δεν ακούγεται ο τόνος έχεις δίκιο λοιπόν!Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ που μου έλυσες αυτή την μεγάλη απορία! :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλά ε έχει γούστο....Λες;Κανα δίμηνο το έχω το τηλέφωνο :wacko: κανα δίμηνο και το πρόβλημα... Τώρα που το λες,σαν να έχεις δίκιο! :w00t:

 

Εdit:Δεν ακούγεται ο τόνος έχεις δίκιο λοιπόν!Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ που μου έλυσες αυτή την μεγάλη απορία! :D

 

Παρακαλώ, τίποτα :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πάντως που και που, βραδινές κυρίως ώρες όταν καλείς το 1289 ακούς ένα μήνυμα (με πάρα πολύ θόρυβο) που λέει: "η υπηρεσία προσωρινά δεν είναι διαθέσιμη".

Προφανώς μερικές φορές τα βράδια βγάζουν την υπηρεσία εκτός για μερικές ώρες για maintenance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...