Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολόκληρη σποϊλεριά ήταν αυτό..έλεος... :down:

Σποϊλεριά το ότι θα φάει πυροβολισμούς ο Μάικλ; Σε ποιο επεισόδιο ΔΕΝ έχει φάει; :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παντως αν και ο τεταρτος κύκλος ήταν πολύ καλύτερος απο τους προηγουμενους κύκλους νομίζω ότι ώρες ώρες το παρατράβηξαν λίγο γενικότερα!!Παρολαυτα σκάω γαι το πότε θα αρχίσουν τα καινούρια επισόδια!!!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι επρεπε να συνεχιστει κιαλλη σεζον....

 

Ξέχασες να βάλεις τις φατσούλες, γιατί αποκλείεται να μιλάς σοβαρά. :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες να βάλεις τις φατσούλες, γιατί αποκλείεται να μιλάς σοβαρά. :)

 

γιατι?????τοσο χαλια ειναι???νταξει το παρατραβιξανε λιγο αλλα νταξει...( ή οχι??)

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Χάλια σίγουρα δεν είναι (τουλάχιστον μέχρι στιγμής η 4η) αλλά το θέμα το έχουν τραβήξει και ξεχειλώσει. Όλοι ελπίζουμε σε ένα αξιοπρεπές κλείσιμο.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τι εγεινε ρε παιδια(που ελεγε και ο Παπαδοπουλος απο τους Απαραδεκτους)

2 μερες που εχει βγει νεο επεισοδιο και κανεις δεν βρεθηκε να σχολιασει κατι?

Που ειστε αδερφια?:p(καντε ενα διαλειμμα,φτανει τοσο αρνακι...LOL)

Τες.πα.

Καλο επεισοδιο πραγμα το οποιο δεν περιμενα για να πω και την μαυρη αληθεια και ακομη πιο ωραιο το τελος και ετσι οπως το αφηνει!

Αντε δειτε το να εχουμε να λεμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Έγινε. Καλά που μας το θύμισες γιατί, πραγματικά, ξέχασα οτι υπάρχει αυτή η σειρά. :lol: :lol:

 

Χρόνια πολλά. Χριστός Ανέστη, με υγεία. :)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα.......Οντως εχουμε φαει μεγαλο ξενερωμα με την απουσια 4-5 μηνων των επεισοδιων.......

 

προσωπικα εχω ξεχασει τι επαιζε και πρεπει να κανω μια μινι ανασκοπηση....ωστε να δω το νεο-νεα επεισοδια

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλα και χριστός ανεστη!!! δεν το ειχα ξεχασει εγω, αλλα απο οτι βλεπω θα περιμενω να τελειωσει γενικα η σεζον και μετα θα τα δω ολα μαζι, γιατι αν τα βλεπω ενα ενα και περιμενω το καθε επεισοδιο να βγει, θα παθω εμφραγμα με την αναμονη!!:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι να τα δεις όλα μαζί, είδα πρώτο και δεύτερο κύκλο με αυτόν τον τρόπο και μάλλον τα απόλαυσα περισσότερο τα επεισόδια παρά ένα ένα κάθε εβδομάδα... Δεν αντέχω όμως, μόλις βγει το καινούριο το βλέπω το πολύ σε μισή μέρα αφού 'κυκλοφορήσει':p

Το 17ο επεισόδιο ήταν μια καλή και αναμενόμενη για εμένα συνέχεια των όσων προδίκαζε το τέλος του 16ου. 5 more I think, και τέλος.

Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου, πάντως σαν πολύ πρόχειρα γυρισμένα μου φαίνονται τα τελευταία επεισόδια... αρκούμαι στο να παρακολουθώ την εξέλιξη του story και περιμένω ένα καλό τέλος, αφου η σειρά έχει ήδη αρχίσει να γίνεται κουραστική.

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει το μεγάλο χρονικό κενό απο το 16 ή το ότι η σειρά έχει τραβήξει πολύ περισσότερο απ' όσο θα θέλαν και οι ίδιοι οι λάτρεις της σειράς, αλλά με έχει κουράσει.

 

Το 17ο ήταν καλό. Σου κρατούσε αμείωτο το ενδιαφέρον, είδαμε μερικές ενδιαφέρουσες εξελίξεις και ένα cliffhanger απο τα καλύτερα. Όμως, πραγματικά, έχω χάσει κάθε ενδιαφέρον. Μακάρι να είναι και τα υπόλοιπα τόσο καλά ή και ακόμα καλύτερα για να κλείσει με τον καλύτερο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει το μεγάλο χρονικό κενό απο το 16 ή το ότι η σειρά έχει τραβήξει πολύ περισσότερο απ' όσο θα θέλαν και οι ίδιοι οι λάτρεις της σειράς, αλλά με έχει κουράσει.

 

Το 17ο ήταν καλό. Σου κρατούσε αμείωτο το ενδιαφέρον, είδαμε μερικές ενδιαφέρουσες εξελίξεις και ένα cliffhanger απο τα καλύτερα. Όμως, πραγματικά, έχω χάσει κάθε ενδιαφέρον. Μακάρι να είναι και τα υπόλοιπα τόσο καλά ή και ακόμα καλύτερα για να κλείσει με τον καλύτερο τρόπο.

 

ειδα τους τιτλους των επομενων επεισοδιων στο imdb και προβλεπω πολυ καλη συνεχεια. Να κλεισει δυνατα οπως της αξιζει της σειρας!!

Αντε και μετα να το κατεβασουμε σε 1080ρ να το απολαυσουμε απο την αρχη! Τουλαχιστον τον πρωτο απιστευτο και φοβερο κυκλο!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε και μετα να το κατεβασουμε σε 1080ρ να το απολαυσουμε απο την αρχη!

 

Καλή ιδέα;)

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Το δείχνουν κάθε Παρασκευή τώρα, ενώ προηγουμένως ήταν Δευτέρα...
When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...