Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ήθελα να ξερα ποιο τοφι ηταν αυτο που αποφασισε οτι στον κοσμο την πρωταπριλια λεμε ψεματα... τα νευρα μου πια!!!:X:X:X:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

δOΞΑ ΤΟ θεό.Σώθηκε η σειρά :!:
Μάλλον έπεσες έξω... :p:p:lol::lol::lol::lol::lol:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με το σχόλιο της Carolyn Morton στο http://www.prisonbreakbuff.com/2008/03/27/more-on-sarah-wayne-callies-return-to-prison-break-season-4/ για τη σύγκριση της σαπουνόπερας Ντάλλας και του PB.

 

Η Σάρα προσπάθησε να κάνει καριέρα στο κινηματογράφο και απέτυχε (με την ταινία της να πηγαίνει κατευθείαν σε dvd), οι παραγωγοί της σειράς είδαν σημαντική πτώση της τηλεθέασης μετά το 'θάνατο' της Σάρας, και αποφάσισαν να δώσουν το φιλί της ζωής στο PB με την επιστροφή της Σάρας.

 

Άθλιες δικαιολογίες τύπου "πάντα σκεφτόμασταν να την επιστρέψουμε" δεν πιάνουν - αν ένας χαρακτήρας έχει δυναμική για να γυρίσει, τον "σκοτώνεις" όπως τον Κέλλερμαν, δεν τον αποκεφαλίζεις και στέλνεις το κεφάλι για πειστήριο, για να πεις μετά ότι δεν είδε καλά ο Lincoln, δεν άκουσε καλά ο LJ. Και βάζεις και τον Wentworth Miller να διατυμπανίζει ότι "η Σάρα είναι νεκρή - πάει και τελείωσε - ο χαρακτήρας μου τώρα θα γίνει πιο σκοτεινός."

 

Μπορείτε κάποιοι (μάλλον οι περισσότεροι) να χαίρεστε με την αναβίωση του ρομάντζου σε μια σειρά που έχει να κάνει με εκδίκηση, φόνους, δολοπλοκίες. Εγώ πάλι νιώθω ότι αρκετά με πρόσβαλαν οι σεναριογράφοι.

sakis for the masses, θου for the few

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνω απόλυτα sakis για το ότι η Σάρα δεν έπρεπε να γυρίσει. Μας φέρανε το κέφαλι της σε κουτί. τέλος, πάπαλα. Ασέ που όντως το συγκεκριμένο storyline κάνει πιο σκοτεινό το χαρακτήρα του Μάικλ που είναι και το όλο ποιντ της σειράς.

 

Επίσης μου την έχει δώσει αυτή η καραμέλα ότι η τρίτη σεζόν του PB είχε μεγάλη πτώση στην τηλεθέαση επείδη πέθανε η Σάρα:mad: Σίγα την πρωταγωνίστρια! Η τρίτη σεζόν έπεσε σε τηλεθέαση γιατί ήταν αισθητά κατώτερη ειδικά στο πρώτο μισό της μεχρί το 6ο ή 7ο επεισόδιο από τις 2 προηγούμενες. Αν και μετά σιγά-σιγά ανέκαμψε.

 

Όσο για τη κινηματογραφική καριέρα της Σάρα τι να πούμε? Νόμιζε αλήθεια ότι μπορεί να κάνει κινηματογραφική καριέρα? :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

 

Όσο για τη κινηματογραφική καριέρα της Σάρα τι να πούμε? Νόμιζε αλήθεια ότι μπορεί να κάνει κινηματογραφική καριέρα? :lol: :lol: :lol:

 

:wacko::wacko:

Τωρα πλακα μας κανεις?Γιατι να μην μπορει, τοσες αλλες εχουν κανει μεγαλη κινηματογραφικη καριερα που ειναι πολυ χειροτερες απο τη Σαρα και υποκριτικα και εμφανισιακα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko:

Τωρα πλακα μας κανεις?Γιατι να μην μπορει, τοσες αλλες εχουν κανει μεγαλη κινηματογραφικη καριερα που ειναι πολυ χειροτερες απο τη Σαρα και υποκριτικα και εμφανισιακα...:rolleyes:

Μια χαρά ηθοποιός είναι η Sarah...! Είναι καλύτερες άλλες δήθεν τραγουδίστριες κλπ κλπ κλπ, που επειδή είναι απλά ωραίες και σέξυ, κανουν καριέρα ώς ηθοποιοί;;;:blink::blink::blink: Δεν το νομίζω...Τουλάχιστον η Sarah έχει παίξει και σε 10 σειρές -εκτός της ταινίας ΤΑΡΖΑΝ και μάλιστα, σε όσες την έχω δει, ήταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ... :D:D:D

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ηθοποιός είναι η Sarah...! Είναι καλύτερες άλλες δήθεν τραγουδίστριες κλπ κλπ κλπ, που επειδή είναι απλά ωραίες και σέξυ, κανουν καριέρα ώς ηθοποιοί;;;:blink::blink::blink: Δεν το νομίζω...Τουλάχιστον η Sarah έχει παίξει και σε 10 σειρές -εκτός της ταινίας ΤΑΡΖΑΝ και μάλιστα, σε όσες την έχω δει, ήταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ... :D:D:D

+10000 εχεις δικιο!η επιστροφη της θα εχει να δωσει πραγματα στην ολη εξελιξη της σειρας!κ γιατι αλλωστε να μην γυρισει??θελουμε hapy end βρε παιδια!!εγω πιστευω πως μπορει να επαιξε ρολο η πτωση της τηλεθεασης λογω σαρας!κ κρινω απο τον εαυτο μου που καθως εβλεπα τα επεισοδια του 3ου κυκλου σ'αυτα που δεν επαιζε μου ελειπε ο ρολος της!σαρα κ παλι σαρα λοιπον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):p

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι θα αποδράσουνε φέτος και δεν θα μας το τραβήξουν 4 σαιζόν, δεν είναι LOST το Prison Break. :)

Καταπληκτικά τα 2 τελευταία επεισόδια, το έχω δηλώσει πως το PB είναι χαλαρά η αγαπημένη μου σειρά πλέον.

Φυσικά, δεν πιστεύω δευτερόλεπτο πως ότι έγινε με τον Bellick και τον Tweener έγινε κατά λάθος, σίγουρα όλα είναι ένα σχέδιο του Michael, αλλά πραγματικά είμαι πολύ περίεργος τι θα σκεφτούνε πάλι οι σεναριογράφοι για να ξελασπώσουνε την ομάδα.

ΑΥΤΗ είναι σειρά, απολαμβάνεις κάθε επεισόδιο και κάθε λεπτό του κάθε επεισοδίου! Άντε μην αρχίσω πάλι με το LOST! :X

 

Υγ: Η γιατρός συνεχίζει να είναι Η-Ο-Τ. :cool:

post του 2006!!που να το φανταζομασταν ετσι?ετσι οπως παει οχι απλα περιμενουμε σαν τρελοι τον 4ο κυκλο αλλα μην σας πω οτι θα βγαλουν κ κανενα 5ο:lol::lol:δεν θα το θελα ομως αν ειναι να κανει κοιλια η σειρα!ποσα ακομη να παθουν ο μαικλ κ η παρεα του............?:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει μπει...

PB meets Dana international :p

http://perezhilton.com/tv/?videoid=11e1de5f86c51

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ποσα ακομη να παθουν ο μαικλ κ η παρεα του............?:)

Πόλλα...Κυρίως όμως η νέα σεζόν θα είναι αυτή, στην οποία θα ΚΑΝΟΥΝ πολλά...:cool::cool::cool::cool: :shifty::shifty::shifty::shifty:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Πόλλα...Κυρίως όμως η νέα σεζόν θα είναι αυτή, στην οποία θα ΚΑΝΟΥΝ πολλά...:cool::cool::cool::cool: :shifty::shifty::shifty::shifty:

 

καιρος ηταν!!!!:lol:εντωμεταξυ εχω ενα νεο για τους funs του PB αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια.....ακουσατε εσεις κατι οτι προκειτε να δουμε τον απριλιο καινουριο επεισοδιο?γιατι κατι τετοιο εχει διαρευσει.....μακαρι να ειναι αληθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καιρος ηταν!!!!:lol:εντωμεταξυ εχω ενα νεο για τους funs του PB αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια.....ακουσατε εσεις κατι οτι προκειτε να δουμε τον απριλιο καινουριο επεισοδιο?γιατι κατι τετοιο εχει διαρευσει.....μακαρι να ειναι αληθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είχε αναφερθεί ότι η νέα σεζόν θα ξεκινήσει τον Οκτώβριο... Μήπως το μπέρδρψες με το Lοst, του οποίου τα νέα επεισόδια αρχίζουν μέσα Απρίλη ;;;;

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Είχε αναφερθεί ότι η νέα σεζόν θα ξεκινήσει τον Οκτώβριο... Μήπως το μπέρδρψες με το Lοst, του οποίου τα νέα επεισόδια αρχίζουν μέσα Απρίλη ;;;;

 

οχι,δεν το μπερδεψα με το lost!!λοιπον το ειδα στο the greekz κ στο greek-fun!μαλιστα η πληροφορια ειναι σημερινη κ λενε οτι το επεισοδιο θα λεγεται "the messengers"παντως ψαξτε το κ εσεις καλου κακου,μπας κ μαθουμε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

οχι,δεν το μπερδεψα με το lost!!λοιπον το ειδα στο the greekz κ στο greek-fun!μαλιστα η πληροφορια ειναι σημερινη κ λενε οτι το επεισοδιο θα λεγεται "the messengers"παντως ψαξτε το κ εσεις καλου κακου,μπας κ μαθουμε τιποτα!
Αν θυμάμαι καλά, ο τίτλος που αναφέρεις αφορούσε το υποτιθέμενο 14 επεισόδιο του 3ου κύκλου, το οποίο τελικά δεν βγήκε και περάσαμε κατ'ευθείαν στον 4ο! Αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα, ας με διορθώσει...!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, ο τίτλος που αναφέρεις αφορούσε το υποτιθέμενο 14 επεισόδιο του 3ου κύκλου, το οποίο τελικά δεν βγήκε και περάσαμε κατ'ευθείαν στον 4ο! Αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα, ας με διορθώσει...!

 

μα αυτο δε σημαινει οτι το επομενο επεισοδιο δε θα λεγεται ετσι κ οτι επισης δεν ανερει την συγκεκριμενη πληροφορια περι εναρξης νεων επεισοδιων τον απριλιο!ενοειτε πως δεν σε αμφησβητω για τον τιτλο του επεισοδιου!

Link to comment
Share on other sites

Το επεισόδιο "Messenger" ήταν μούφα που κάποιος έγραψε στο wikipedia (και σβήστηκε πολλάκις). Τα λέγαμε τα ίδια εδώ πριν ένα μήνα ή περιπου τόσό.

Ποτέ δεν ειπώθηκε κάτι τέτοιο ακόμα και από τις πιο ...ομηλιτικές πηγές του Prison Break. Η νέα season αρχίζει από φθινόπωρο.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

ειναι μουφα η πληροφορια για αυτο το επεισοδιο...και εννοειτε οτι δεν προκειτε να δουμε κατι αυτον τον μηνα...

 

ο 4ος αρχιζει Σεπτεμβρη:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και συγνωμη για την αναστατωση.

Συγχωρεμένος.... :lol::lol::lol::lol: Don't worry my friend...Εδώ είμαστε για να λύνουμε απορίες...!!! :):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα και το 13ο επεισοδιο του τριτου κυκλου.

εμεινα απλα με το στομα ανοιχτο δεν εχω δει κατι καλυτερο στην ζωη μου!! ολα ειναι τελεια μονο υπογλωσσια θελουμε οσο το παρακολοθουμε και θα ειμαστε κομπλε :D

εκλαψα δεν το κρυβω παρα πολυ θελω και αλλο !!

πως θα γινει να δουμε και αλλο? 14ο επεισοδιο υπαρχει?

ποτε θα βγει? σεπτεμβρη? δεν μπορω να περιμενω ως τοτε θα τρελαθω !!!! :(:cry::(:cry:

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...