Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To ειπα και το ξαναλεω!!! Αντε να βγει σε 1080ρ να την δουμε απο την αρχη παλι!!!

 

Πολυ καλο το τελος!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις είδα και τα δύο τελευταία καπάκι.

 

Κάτι ψιλιάστηκα με τον πιτσιρικά και το όνομά του...

 

Πολύ καλό και αντάξιο φινάλε...

 

Το κομμάτι των Spiritualized απλά... άψογο !!!!!

 

So long Michael & Co...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι το τελος δεν μου αρεσε.. προβλεπομενο οσο δεν πηγαινε και χαζο σε αρκετα σημεια.. Το μονο θετικο ηταν η επανεμφανιση καποιων χαρακτηρων και καποιων κλισε των προηγουμενων σαιζον (βλεπε Τbag & τσεπη) τα οποια μας εφεραν στο μυαλο αναμνησεις οι οποιες εκαναν το 2πλο επεισοδιο λιγο καλυτερο.

Κατα τα αλλα, θα μπορουσε το τελος να περιοριστει σε ενα γεματο δραση επεισοδιο.

 

Παραμενω περιεργος για το final break..

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα και τα δύο τελευταία καπάκι.

 

Κάτι ψιλιάστηκα με τον πιτσιρικά και το όνομά του...

 

Πολύ καλό και αντάξιο φινάλε...

 

Το κομμάτι των Spiritualized απλά... άψογο !!!!!

 

So long Michael & Co...

 

Συμφωνώ με τον φίλο ,ειναι εύκολο να ψιλιαστεί κανεις τι θα επακολουθήσει:(

Πάντως κατα την γνώμη μου το τέλος ηταν πολυ καλο!Όπως θα έπρεπε να ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Τελος εποχης για μια σειρα που καθηλωσε παρα πολυ κοσμο γεματη δραση,περιπετεια,συγκινηση.

Μας κρατησε αμειωτο το ενδιαφερον μεχρι και το τελευταιο επισοδιο το οποιο ηταν πραγματικα συγκλονιστηκο.

Ο Μαικλ και η παρεα του σιγουρα θα μας λειψουν...:(

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Άψογο κλείσιμο για μία από τις καλύτερες σειρές των τελευταίων ετών. Ευτυχώς το τελευταίο αυτό επεισόδιο είχε τις εκπλήξεις, την απαιτούμενη δράση, μικρές δόσεις αγωνίας και αρκετή συγκίνηση. Σίγουρα θα μας λείψει ο Μάικλ και η παρέα του. Η σειρά έκλεισε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου το τέλος. Πολύ στα γρήγορα το κάνανε, βγήκαν και από το πουθενά ο μαύρος με τον Πορτορικάνο και έδεσε το γλυκό...
Link to comment
Share on other sites

τελειωσε οριστικά ε? αχ ωραία! θα την πάρω το καλοκαίρι να τη δω ολόκληρη, μιας και δεν την έχω δει καθόλου μέχρι τώρα (μόνο το 1ο επεισ.). Είναι μεγάλη απόλαυση να βλέπεις όλα τα επεισόδια μιας ολοκληρωμένης σειράς μαζμένα, χωρίς να σου μένει η αγωνία για το τί θα γίνει στις επόμενες σεζόν ;) [με λίγα λόγια: δεν την ξαναπατάω όπως με το Λοστ που είδα τις 3 πρώτες σεζόν μαζεμένες, τις απόλαυσα μια χαρά αλλά από κει και πέρα μου σπάνε τα νευρα στην αναμονή απ τη μια σεζόν στην επόμενη...]
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη απόλαυση να βλέπεις όλα τα επεισόδια μιας ολοκληρωμένης σειράς μαζμένα, χωρίς να σου μένει η αγωνία για το τί θα γίνει στις επόμενες σεζόν ;)

 

True, το απολαμβάνεις περισσότερο έτσι!

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

τελειωσε οριστικά ε? αχ ωραία! θα την πάρω το καλοκαίρι να τη δω ολόκληρη, μιας και δεν την έχω δει καθόλου μέχρι τώρα (μόνο το 1ο επεισ.). Είναι μεγάλη απόλαυση να βλέπεις όλα τα επεισόδια μιας ολοκληρωμένης σειράς μαζμένα, χωρίς να σου μένει η αγωνία για το τί θα γίνει στις επόμενες σεζόν ;) [με λίγα λόγια: δεν την ξαναπατάω όπως με το Λοστ που είδα τις 3 πρώτες σεζόν μαζεμένες, τις απόλαυσα μια χαρά αλλά από κει και πέρα μου σπάνε τα νευρα στην αναμονή απ τη μια σεζόν στην επόμενη...]

Ετσι την πάτησα κι εγώ με το PB, 3 σαιζόν σε 1 εβδομάδα, και 1 χρόνο για μισή σαιζόν...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχυει οτι θα ακολουθησουν 2 extra επισοδια που θα ειναι το οριστικο φιναλε;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ισχυει οτι θα ακολουθησουν 2 extra επισοδια που θα ειναι το οριστικο φιναλε;

To οριστικό φινάλε έχει παιχτεί (επεισόδια 21 και 22)...

Ακολουθούν 2 επιπλέον επεισόδια (23 και 24...), στις 27 του Μάη από Sky1 ( http://sky1.sky.com/prison-break-sneak-peek-pics-from-the-new-episode ), τα οποία θα μας δείξουν τα γεγονότα που συνέβησαν από την διάλυση της εταιρίας μέχρι και το "4 χρόνια μετά..." κι οδήγησαν στο μοιραίο γεγονός και στο οριστικό φινάλε της σειράς...

Από τα όσα έχω καταφέρει να διαβάσω για αυτό το "Final Break", θα υπάρξουν ανατροπές πολλές σχετικά με όσα καταλάβαμε στο τέλος της σειράς... Όποιος έχει δει το εξώφυλλο της τηλέ-ταινίας αυτής, θα καταλάβει τι εννοώ...

 

http://www.tvshowsondvd.net/graphics/news3/PrisonBreak_FinalBreak-DVD.jpg

 

Ελπίζω μόνο να μην τα έχουν μπλέξει ξανά, και να αφήσουν την σειρά να τελειώσει τόσο ωραία, όσο τελείωσε...:(:(:(:(

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν διαβάσω πάρα πολύ καλές κριτικές για τα 2 αυτά έξτρα επεισόδια, δεν θα τα παρακολουθήσω. Δεν θέλω να χαλάσω την πολύ όμορφη αυτή εικόνα που μου άφησαν τα τελευταία λεπτά του 22.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν διαβάσω πάρα πολύ καλές κριτικές για τα 2 αυτά έξτρα επεισόδια, δεν θα τα παρακολουθήσω. Δεν θέλω να χαλάσω την πολύ όμορφη αυτή εικόνα που μου άφησαν τα τελευταία λεπτά του 22.

 

+1........

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν διαβάσω πάρα πολύ καλές κριτικές για τα 2 αυτά έξτρα επεισόδια, δεν θα τα παρακολουθήσω. Δεν θέλω να χαλάσω την πολύ όμορφη αυτή εικόνα που μου άφησαν τα τελευταία λεπτά του 22.

 

+1........

 

Ναι εντάξει ... και νομίζεται ότι θα το αντέξετε αυτό!!!

Yea right ...:rolleyes::p

Εκεί που θα ξαπλώνεις το βράδυ και θα κλείνεις τα μάτια σου θα βλέπεις τον Μάικλ να σου μιλάει ... ""Δες τι έγινε πραγματικά"" θα σου λέει...:lol:

Εξάλλου κάποιος θα σας το "σφυρίξει" ... οπότε θα το έχετε πάλι στο μυαλό!

 

Με λίγα λόγια ... θα το δείτε θέλετε δεν θέλετε...:happy:

 

Αλλά και πέρα από αυτό , πιστεύεται ότι οι δημιουργοί μιας τέτοιας σειράς , θα κάναν στο τέλος κάτι να μας ξενερώσουν? .. Δεν νομίζω!!

Εξάλλου ποτέ δεν ξέρεις ...,

μπορεί και να ζει ο Μιχαλάκης! Πόσα έργα έχουμε δει με πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων , που τους θάβουν και καλά για να τους προστατέψουν!

:ninja:

 

Υ.γ.... λέμε τώρα!! ##φαντασία mode/Off

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

Από τα όσα έχω καταφέρει να διαβάσω για αυτό το "Final Break", θα υπάρξουν ανατροπές πολλές σχετικά με όσα καταλάβαμε στο τέλος της σειράς... Όποιος έχει δει το εξώφυλλο της τηλέ-ταινίας αυτής, θα καταλάβει τι εννοώ...

http://www.tvshowsondvd.net/graphics/news3/PrisonBreak_FinalBreak-DVD.jpg

Τι σκ@τά είναι τώρα αυτό;;;;;Υπάρχει καμία περίπτωση να βάλουν τη Sarah με τον Link;

Μην ξεράσω τώρα, έλεος...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα...

 

Μια ερωτηΞης... Που πηγε ο γιος του Μπαροους; που εξαφανιστηκε; Δεν υπαρχει εδω και πολλα επεισοδια...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Τι σκ@τά είναι τώρα αυτό;;;;;Υπάρχει καμία περίπτωση να βάλουν τη Sarah με τον Link;

Μην ξεράσω τώρα, έλεος...

 

Απο που προκυπτει αυτο τωρα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

emena mou arese..

htan sugkinitiko!

twra eimai periergh na dw ti egine ayta ta xronia pou den provlithikan akoma... k eimai sigouri oti tha yparxoun gegonota pou den ta exoume fantastei, isws kai

o thanatos tou mixalakh na mhn ofeiletai ston ogko....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Είναι πολύ προφανές άλλωστε για να ισχύει. Στον κόσμο του prison break τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται. ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...