Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι λετε ρε παιδια!!μπορει το κεφαλι οντως να μην ειναι δικο της αλλα μη λετε οτι θελετε..:wacko:

μπορει να μην ειναι ολοιδιο αλλα μοιαζει παρα πολυ με τι δικο της..

δειτε αυτες τις φοτος που φαίνεται το κεφαλι της απο προφιλ...

http://www.prisonbreakmanhunt.com/uploads/images/Amaury_and_Sarah.jpg

http://lonman06.files.wordpress.com/2007/10/sarahead.jpg

 

:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sostos o paixtis afou den moiazei katarxas me auto tis Sarahs....:D

 

Μα πως ηταν δυνατον να μοιαζει; αφου η ηθοποιος δεν ανηκε στην ομαδα της σειρας εκεινη την περιοδο. Δεν μπορουσαν να γυρισουν σκηνη με το δικο της κεφαλι.

 

Αν ηταν θα το αναγνωριζε και ο Λινκ. Μπορει να ειναι ηλιθιος αλλα οχι τοσο....

 

Αν στην τελικη ξαναγυρισει η Σαρα θα ειναι για εμπορικους λογους και ελπιζω να δωσουν μια μεγαααααλη εξηγηση.

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια!!μπορει το κεφαλι οντως να μην ειναι δικο της αλλα μη λετε οτι θελετε..:wacko:

μπορει να μην ειναι ολοιδιο αλλα μοιαζει παρα πολυ με τι δικο της..

δειτε αυτες τις φοτος που φαίνεται το κεφαλι της απο προφιλ...

http://www.prisonbreakmanhunt.com/uploads/images/Amaury_and_Sarah.jpg

http://lonman06.files.wordpress.com/2007/10/sarahead.jpg

 

:rolleyes::rolleyes:

Σύγκρινε καλύτερα τις φωτός και θα δεις οτι δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ σχέση...!!!

Εννοειται πως δεν είναι το αληθινό κεφαλι της ηθοποιού (αυτό έλειπε...)... Τα χαρακτηριστικά των προσωπων των δύο φωτογραφιών δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ σχέση απολύτως...

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ που σου εξηγεί γιατί δεν έχουν καμία σχέση το προσπέρασες επειδικτικά όμως...

Τελείωσε η Σάρα. Θα ειναι καραγκιοζιλίκι αν γυρίσει.

 

Αν ηταν θα το αναγνωριζε και ο Λινκ. Μπορει να ειναι ηλιθιος αλλα οχι τοσο....

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ....

 

http://dwimorberg.freeblog.hu/files/OscarShales.jpg

 

:confused::confused::shock::shock::shock::shock::shock:

 

ορίστε; το εξηγεί καποιος πλιζ?

 

Sostos o paixtis afou den moiazei katarxas me auto tis Sarahs....:D

 

να φανταστώ οτι ακομα βλεπεις Β' κύκλο;

Link to comment
Share on other sites

ορίστε; το εξηγεί καποιος πλιζ?

 

 

 

 

συμφωνα με τη φωτογραφια ο Oscar Sales ειναι ο προερδρος της εταιριας...

 

Σύγκρινε καλύτερα τις φωτός και θα δεις οτι δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ σχέση...!!!

Εννοειται πως δεν είναι το αληθινό κεφαλι της ηθοποιού (αυτό έλειπε...)... Τα χαρακτηριστικά των προσωπων των δύο φωτογραφιών δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ σχέση απολύτως...

 

 

 

εγω παντως τα βλεπω σχεδον ιδια...

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια!!μπορει το κεφαλι οντως να μην ειναι δικο της αλλα μη λετε οτι θελετε..:wacko:

μπορει να μην ειναι ολοιδιο αλλα μοιαζει παρα πολυ με τι δικο της..

δειτε αυτες τις φοτος που φαίνεται το κεφαλι της απο προφιλ...

http://www.prisonbreakmanhunt.com/uploads/images/Amaury_and_Sarah.jpg

http://lonman06.files.wordpress.com/2007/10/sarahead.jpg

 

:rolleyes::rolleyes:

 

Lol kamia sxesh.Gia des kalytera:geek:..

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Lol kamia sxesh.Gia des kalytera:geek:..

οντως τωρα που το προσεξα καλυτερα,το κομμενο κεφαλι εχει αλλο χρωμα και αλλη γκριματσα....:rolleyes:

 

και τελοπαντων τα 7.500.000 εκατομυρια ατομα που βλεπουν τη σειρα συμφωνουν μαζι μου οτι τα κεφαλια ειναι (σχεδον)ολοιδια...

και πιστεψτε με το εχω ψαξει πολυ το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορείτε ρε παιδιά να κρίνετε κάτι, το οποίο ΔΕΝ εχει καν βγει...;;;;; :confused::confused::confused: Λέτε ότι θα είναι χάλια οι επόμενες σεζόν, 100% κιόλα...! Περιμένετε να βγούν πρώτα, να τις δούμε με το καλό και μετά αποφασίζετε αν είναι άθλιες, κακές, απαράδεχτες κλπ κλπ κλπ...:mad::mad::mad::mad:

 

 

Το λεμε με βαση οτι εχει ηδη χασει πολλους φαν που πιστευουν οτι απο το 2ο κιολας κυκλο η σειρα εχει ξεχειλωσει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορείτε ρε παιδιά να κρίνετε κάτι, το οποίο ΔΕΝ εχει καν βγει...;;;;; :confused::confused::confused: Λέτε ότι θα είναι χάλια οι επόμενες σεζόν, 100% κιόλα...! Περιμένετε να βγούν πρώτα, να τις δούμε με το καλό και μετά αποφασίζετε αν είναι άθλιες, κακές, απαράδεχτες κλπ κλπ κλπ...:mad::mad::mad::mad:

 

 

Το λεμε με βαση οτι εχει ηδη χασει πολλους φαν που πιστευουν οτι απο το 2ο κιολας κυκλο η σειρα εχει ξεχειλωσει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

Το λεμε με βαση οτι εχει ηδη χασει πολλους φαν που πιστευουν οτι απο το 2ο κιολας κυκλο η σειρα εχει ξεχειλωσει...

 

το θεωρο απολυτα φυσιολογικο αυτο,σε ολες τις σειρες καθε χρονια πεφτει η τηλεθεαση,ανεξαρτητα αν την εχουν ξεχειλωσει ή οχι...

Link to comment
Share on other sites

Η Σαρα μας τελειωσε,πιθανον να μην ηθελε να συνεχισει η ηθοποιος ακομα μια χρονια οποτε την "σκοτωσαν".Αν ηταν να παιζει εστω και λιγο στον 3ο κυκλο τοτε θα την ειχαν στους τιτλους της αρχης και θα την εδειχναν οταν ηταν ομηρος και δεν θα μας εδειχναν ενα ατομο με το προσωπο καλυμενο με κουκουλα.

Τωρα αν την επαναφερουν στον 4ο κυκλο τοτε θα μιλαμε για την μεγαλυτερη σαχλαμαρα ever,εκτος αν φερουν και τον Δρ Φρανκεσταιν στην σειρα!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

 

το θεωρο απολυτα φυσιολογικο αυτο,σε ολες τις σειρες καθε χρονια πεφτει η τηλεθεαση,ανεξαρτητα αν την εχουν ξεχειλωσει ή οχι...

 

Ναι απλα για την συγκεκριμενη σειρα ακουγοταν πολυ εντονα οτι επειδη ακριβως εχει αυτο το σεναριο δεν επρεπε να το συνεχισουν..σε αυτο διαφωνω γιατι προσωπικα απο το 1ο μεχρι το τελευταιο επεισοδιο το εβλεπα με την ιδια αγωνια..αλλα για 7 σαιζον και εμενα μου φαινεται καπως..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ta exw dei olla file.Pes mas oti moiazoun twra na kopsw egw to kefali mou!:lol::lol::p

 

ε, αφου τα εχεις δει ξερεις τι παιζει. ας μην το χαλασουμε για τους αλλους. σσσσσ, βλεπω 3ο κυκλο τωρα. :D

Link to comment
Share on other sites

ε, αφου τα εχεις δει ξερεις τι παιζει. ας μην το χαλασουμε για τους αλλους. σσσσσ, βλεπω 3ο κυκλο τωρα. :D

 

Kι εγώ μόλις είδα το πέμπτο επεισοδιο του τρίτου κύκλου... Έχουν ήδη δείξει το (υποτιθέμενο, επιμένω...:p:p:p) κεφάλι της Σάρας από το τέταρτο επεισόδιο... Γύρω στο ένατο λεπτό του πέμπτου επεισοδίου λέει μία φράση η Σούζαν στον Λινκ... "Μάλλον κακόγουστο αστείο

σχετικά με την Σάρα"... Το παρατηρήσατε κι εσείς αυτό, ή μόνο σε μένα έκανε εντύπωση αυτή η πρόταση;;;;

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

οντως τωρα που το προσεξα καλυτερα,το κομμενο κεφαλι εχει αλλο χρωμα και αλλη γκριματσα....:rolleyes:

 

και τελοπαντων τα 7.500.000 εκατομυρια ατομα που βλεπουν τη σειρα συμφωνουν μαζι μου οτι τα κεφαλια ειναι (σχεδον)ολοιδια...

και πιστεψτε με το εχω ψαξει πολυ το θεμα...

 

Anyway file.Pantos moiazei h den moiazei apoklietai na htan to teleutaio episodio ths Sarahs..She will be Back:p:lol::lol:

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Αφηνει αρκετους υπαινιγμους,κι εγω συμφωνω με το παραπανω ποστ του φιλου.Και εγω πιστευω οτι θα γυρισει,αλλα μη κανουμε ολοκληρη συζητηση πανω σε αυτο το θεμα.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ εχει τη γνωμη του πανω στο ιδιο θεμα και ΣΕΒΑΣΤΗ,αλλα ανακυκλωνουμε ολοι(μαζι κι εγω) το ιδιο θεμα συνεχεια,οποτε δεν εχει νοημα,μιας και η σειρα εχει σταματησει να κανουμε διαφορες θεωριες και πιθανοτητες για το ΑΝ και πως θα γυρισει η Σαρα,το μελλον δηλ τα επομενα επεισοδια θα δειξουν τι θα απογινει...Καταλαβαινετε τι εννοω...
Link to comment
Share on other sites

Αφηνει αρκετους υπαινιγμους,κι εγω συμφωνω με το παραπανω ποστ του φιλου.Και εγω πιστευω οτι θα γυρισει,αλλα μη κανουμε ολοκληρη συζητηση πανω σε αυτο το θεμα.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ εχει τη γνωμη του πανω στο ιδιο θεμα και ΣΕΒΑΣΤΗ,αλλα ανακυκλωνουμε ολοι(μαζι κι εγω) το ιδιο θεμα συνεχεια,οποτε δεν εχει νοημα,μιας και η σειρα εχει σταματησει να κανουμε διαφορες θεωριες και πιθανοτητες για το ΑΝ και πως θα γυρισει η Σαρα,το μελλον δηλ τα επομενα επεισοδια θα δειξουν τι θα απογινει...Καταλαβαινετε τι εννοω...

 

Swstos o paixtis.:cool:

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Tη ρόλο βαρούσε αυτός; :confused:

 

Ο Οσκαρ ειναι θαμμενος στην αυλη του πρακτορα του FBI.Αν αναστηθει και αυτος τοτε :X.

Σιριαλ κιλερ που επειδη φοβοταν οτι θα αφεθει ελευθερος τον σκοτωσε και τον "φυτεψε" στο κηπο του ο πρακτορας του FBI.

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μόλις είδα το πέμπτο επεισοδιο του τρίτου κύκλου... Έχουν ήδη δείξει το (υποτιθέμενο, επιμένω...:p:p:p) κεφάλι της Σάρας από το τέταρτο επεισόδιο... Γύρω στο ένατο λεπτό του πέμπτου επεισοδίου λέει μία φράση η Σούζαν στον Λινκ... "Μάλλον κακόγουστο αστείο

σχετικά με την Σάρα"... Το παρατηρήσατε κι εσείς αυτό, ή μόνο σε μένα έκανε εντύπωση αυτή η πρόταση;;;;

Απλα εκανε ενα περιπαικτικό αστειο του στυλ "δεν στοιχηματίζω και το κεφαλι μου,ουπς bad joke" γεματη κακια!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Οσκαρ ειναι θαμμενος στην αυλη του πρακτορα του FBI.Αν αναστηθει και αυτος τοτε :X.

Σιριαλ κιλερ που επειδη φοβοταν οτι θα αφεθει ελευθερος τον σκοτωσε και τον "φυτεψε" στο κηπο του ο πρακτορας του FBI.

 

ΚΑταλαβα.Στου mahone την αυλή θάφτηκαν πολύ δε λέει και το τραγούδι :lol:

Αν και απο πράκτορας,έγινε φυλακισμένος και τώρα έταιρος :ninja:

Δε νομίζω.Απλώς αυτός ο ηθοποιός βόλευε για να κάνει τον sales.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...