Jump to content

Πρόβλημα tapatalk


Jim30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, karagalexk said:

τελικά τι γίνεται;

spacer.png

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να ελπίζω ότι θα στρώσει γιατί και άλλες φορές υπήρχε πρόβλημα με το Tapatalk και το my phone αλλά επανήλθε.

 

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, manan69t said:

Εξακολουθώ να ελπίζω ότι θα στρώσει γιατί και άλλες φορές υπήρχε πρόβλημα με το Tapatalk και το my phone αλλά επανήλθε.

 

Ε ναι, θα αυτο- ιαθει 🙂 που θα πάει? 

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, taliban said:

Ε ναι, θα αυτο- ιαθει 🙂 που θα πάει? 

Γενικά βλέπω μία εγκατάλειψη και απαξίωση στο άλλοτε πολύ ενεργο αγαπημένο μας my phone και στεναχωριέμαι πραγματικά!!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά;;;

Θα το φτιάξετε;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

δε βλεπω χαιρι κι ερχεται και σαββατοκυριακο, αντε ανοιγε τον browser σαββατοκυριακατικο 😞

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, motoboots said:

Σας έχουν γραμμένους. 

δυστυχώς και είμαστε και πολλοί!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση που είχαν δώσει στο παρελθόν, όταν υπήρχαν παρόμοια προβλήματα, ήταν ότι είναι ελάχιστοι αυτοί που μπαίνουν από Tapatalk. Εγώ από την άλλη βλέπω ότι από την ημέρα που το forum εξαφανίστηκε από το Tapatalk, η συμμετοχή των μελών είναι μηδαμινή. Τα θέματα που παρακολουθώ σέρνονται. Καλό θα ήταν οι διαχειριστές να μας εκπλήξουν ευχάριστα (έχουν χρόνια να το κάνουν) και να δείξουν σημεία ζωής.... 

Edited by SERS1612
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, SERS1612 said:

Η απάντηση που είχαν δώσει στο παρελθόν, όταν υπήρχαν παρόμοια προβλήματα, ήταν ότι είναι ελάχιστοι αυτοί που μπαίνουν από Tapatalk. Εγώ από την άλλη βλέπω ότι από την ημέρα που το forum εξαφανίστηκε από το Tapatalk, η συμμετοχή των μελών είναι μηδαμινή. Τα θέματα που παρακολουθώ σέρνονται. Καλό θα ήταν οι διαχειριστές να μας εκπλήξουν ευχάριστα (έχουν χρόνια να το κάνουν) και δείξουν σημεία ζωής.... 

Συμφωνώ 100%

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι φαίνεται μαλλον δεν τους ενδιαφέρει γιατί κανείς δεν ασχολείτε, αν θέλανε πιστεύω θα είχε λυθεί ήδη το πρόβλημα. Κρίμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πραγματικά κρίμα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω φτάσει να μπαίνω >30 φορές τη μέρα σε αυτό το topic 😋

Πως μια εφαρμογή συνδυαστικά με ένα φόρουμ έχουν καταλήξει αγχολυτικά στις μέρες μας!

Πιστεύω υπάρχουν και mods που το χρησιμοποιούν γι'αυτό δεν έχουμε λάβει αρνητική απάντηση και μπράβο σε όσους το παλεύουν ακόμα.

Είμαστε αρκετοί που παρακολουθούμε το φόρουμ μέσω tapa πάντως και άλλοι τόσοι που ρωτάνε σε διαφορετικά threads μιας και δεν γνωρίζουν το συγκεκριμένο, στηρίξτε αδέρφια!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofos_5 said:

Έχω φτάσει να μπαίνω >30 φορές τη μέρα σε αυτό το topic 😋

Μια απ'τα ίδια 😁

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Έχω φτάσει να μπαίνω >30 φορές τη μέρα σε αυτό το topic 😋

Πως μια εφαρμογή συνδυαστικά με ένα φόρουμ έχουν καταλήξει αγχολυτικά στις μέρες μας!

Πιστεύω υπάρχουν και mods που το χρησιμοποιούν γι'αυτό δεν έχουμε λάβει αρνητική απάντηση και μπράβο σε όσους το παλεύουν ακόμα.

Είμαστε αρκετοί που παρακολουθούμε το φόρουμ μέσω tapa πάντως και άλλοι τόσοι που ρωτάνε σε διαφορετικά threads μιας και δεν γνωρίζουν το συγκεκριμένο, στηρίξτε αδέρφια!

Μια απ'τα ίδια ακριβώς!!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνω καν στον κόπο να μπώ σε φόρουμ μέσω browser. Για χρήση σε κινητό προτιμώ μόνο tapatalk.

Σε πολύ γνωστό ελληνικό φόρουμ που δεν υποστηριζε ποτέ tapatalk αναγκαστικά μπαίνω για να διαβάσω μόνο ενα θέμα που με ενδιαφέρει και σε αυτή την περίπτωση πρέπει να παίζω και με το zoom. Μετά απο κάποια ηλικία έρχεται και η πρεσβυωπία.

Γι'αυτό βοηθήστε και εμάς που η μοναδική επιλογή για διάβασμα του φορουμ είναι το tapatalk.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ffc said:

Δεν μπαίνω καν στον κόπο να μπώ σε φόρουμ μέσω browser. Για χρήση σε κινητό προτιμώ μόνο tapatalk.

Σε πολύ γνωστό ελληνικό φόρουμ που δεν υποστηριζε ποτέ tapatalk αναγκαστικά μπαίνω για να διαβάσω μόνο ενα θέμα που με ενδιαφέρει και σε αυτή την περίπτωση πρέπει να παίζω και με το zoom. Μετά απο κάποια ηλικία έρχεται και η πρεσβυωπία.

Γι'αυτό βοηθήστε και εμάς που η μοναδική επιλογή για διάβασμα του φορουμ είναι το tapatalk.

 

Opera browser με text wrap, που προσαρμόζει το κείμενο στην οθόνη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, p_k said:

Opera browser με text wrap, που προσαρμόζει το κείμενο στην οθόνη.

Κάτι μάθαμε και σήμερα. Ευχαριστώ για την πρόταση. Θα το δοκιμάσω λίγο και θα αποφασίσω.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε μου, καλό βράδυ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι με εντυπώσεις από Opera browser.Αξιολογη εναλλακτική αλλά με το tapatalk δεν χρειαζόταν να μεταβαίνεις στην επόμενη σελίδα για να διαβάσεις όλα τα ποστ που δεν είχες αναγνώσει. Μέχρι να φτιάξουν το tapatalk είναι μονόδρομος ο Opera. 

Edited by ffc
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ffc said:

Επανέρχομαι με εντυπώσεις από Opera browser.Αξιολογη εναλλακτική αλλά με το tapatalk δεν χρειαζόταν να μεταβαίνεις στην επόμενη σελίδα για να διαβάσεις όλα τα ποστ που δεν είχες αναγνώσει. Μέχρι να φτιάξουν το tapatalk είναι μονόδρομος ο Opera. 

Το οτι σε πετάει σε ποστ που δεν έχεις διαβάσει είναι γιατί ειναι default ρύθμιση ....
Εγω το έχω να με πηγαίνει πάντα στο τελευταίο ποστ άρα στην τελευταία σελίδα κάθε νήματος.
Είναι βολικό δεν ξέρω αν θες δοκίμασε το στο opera μήπως είσαι καλύτερα.
 

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...