Jump to content

Forthnet DSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απλη συνδεση εκανε η περασε στο ιδιωκτητο??

γιατι εγω εκανα αιτηση να μπω στο ιδωκτητο αλλα μονο ιντερνετ

οχι κ τηλ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απλη συνδεση εκανε η περασε στο ιδιωκτητο??

γιατι εγω εκανα αιτηση να μπω στο ιδωκτητο αλλα μονο ιντερνετ

οχι κ τηλ

 

Κ εγω φιλαρακι το ιδιο εκανα αλλα εδω (Τριπολη) δεν εχει ερθει ακομα το ιδιοκτητο παρα τις υποσχεσεις που ειχα ακουσει. Τεσπα τουλαχιστον μου το συνδεσαν γρηγορα.

http://www.myphone.gr/banners/myphone/myphone_transparent.gif
Link to comment
Share on other sites

17/08/2007 Ενεργοποίηση υπηρεσίας

14/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

13/08/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

 

Αυτο κ αν ειναι θαυμα..:!::!::!::!: Thanks Forthnet :)

 

Λογικό αφού είσαι σε περιοχή χωρίς ιδιόκτητο (Τρίπολη)

 

Δες και τα δικά μου πριν 7 μήνες

 

05/01/2007 Ενεργοποίηση υπηρεσίας

04/01/2007 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

02/01/2007 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

29/12/2006 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

29/12/2006 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

29/12/2006 Καταχώρηση στο σύστημα του ΟΤΕ

 

Όταν συνδέεσε μέσω ΟΤΕ (ΑΡΥΣ) και υπάρχουν πόρτες, η ενεργοποίηση με οποιαδήποτε πάροχο, δεν παίρνει πάνω από 5 εργάσιμες από την αποστολή της αίτησης στον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

 

tnx.

Egw vriskomai akoma polu pisw...

13/08/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

13/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

15/07/2007 αποστολη αιτησης προς Forthnet

25/07/2007 καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

20/08/2007 ακομα στο σταδιο της καταχωρησης, περιμενει σειρα για να σταλει στον ΟΤΕ..

 

Εχει παραγινει το κακο!

Εγω θα περιμενω μεχρι παρασκευη, και μετα θα παω για ακυρωση!

Θα παω προς ΟΤΕ που δινει δωρο ασυρματο router, και θα το συνδιασω με το Conx-24, να αντικαταστησω την υπηρεσια της forthnet με τα απεριοριστα τηλεφωνα που εχω ηδη...

Τους βαρεθηκα...

Link to comment
Share on other sites

πάντως ούτε και σε εμένα καθυστέρησε αρκετά.

 

03/07/2007 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:17/07/2007

29/06/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

29/06/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

 

(και μάλιστα εάν θυμάμαι καλά η σύνδεση έγινε πριν από της 17)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

20/08/2007 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:03/09/2007

13/08/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

13/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

 

Egw na xarw twra?Mou leei gia 3/9

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να κανουμε καταγγελια στην ΕΕΤΤ??

Με Conx του οτε ξερει κανεις ποσο καιρο κανει για να συνδεθει?

 

Στις 14/6/07 έκανα την αίτηση σε ένα Multirama shop.

Την ίδια μέρα την έστειλα με fax στην Forthnet.

Στις 15/6/07 πήρα τηλέφωνο στην Forthnet και μου είπαν ότι ήδη την έχουν παραλάβει την αίτηση.

Στις 20/6/07 την πέρασαν την αίτηση στα αρχεία τους.

Στις 23/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας (μένω στο κέντρο της Αθήνας).

Στις 24/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας.

Στις 31/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας.

Και στις 3 παραπάνω φορές που τους πήραν τηλέφωνο,ζήτησα να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο-προιστάμενο-αρχηγό της κοροιδίας και μου είπαν ότι δεν υπάρχει εύκαιρος (γιατί δεν μου φταίνε σε τίποτα οι κοπέλες που είναι απλές υπάλληλοι να τα ακούσουν).

Και τις 3 φορές μου είπαν ότι κάποιος προιστάμενος θα με πάρει στο κινητό μου για να μου πει κι αυτός,για το τι ακριβώς γίνεται.

Όσο πήραν εσάς,πήραν κι εμένα !!!.:mad:

Την ίδια μέρα πήρα τηλέφωνο την Ε.Ε.Τ.Τ (Τηλ.210-6151000,Fax:210-6105049) και μου είπαν να στείλω μια επιστολή διαμαρτυρίας στην Forthnet με Fax (210-9559399) `η ταχυδρομικώς,αναφέροντας το πρόβλημα μου και ζητώντας να μου απαντήσουν για την πορεία της υπηρεσίας 2play που έχω κάνει αίτηση.

Έτσι και έκανα.

Aπέστειλα την επώνυμη καταγγελία μου στην Forthnet την ίδια μέρα (31/7/07) μέσω Fax.

Αυτοί ήταν υποχρεωμένοι να μου απαντήσουν μέσα σε 20 ημέρες (όσο δηλαδή είναι και το μέγιστο χρονικό όριο που έχουν στην διάθεση τους,βάση νομοθεσίας).

Σε περίπτωση που μου απαντούσαν είτε αρνητικά (δηλαδή ότι δεν προχωράει η σύνδεση),είτε θετικά (δηλαδή ότι τότε θα έχετε την υπηρεσία για την οποία έχετε κάνει αίτηση,τότε),είτε δεν μου απαντούσαν καθόλου,θα έπρεπε να αποστείλω την καταγγελία μου (που έστειλα με Fax στην Forthnet) και στην Ε.Ε.Τ.Τ επισυνάπτωντας και την απάντηση της Forthnet μαζί με την αρχική καταγγελία μου.

Μέχρι σήμερα 21/7/07 δεν έχουν μπει ούτε καν στην διαδικασία να με ενημερώσουν,ούτε γραπτώς όπως θα όφειλαν εντός 20ημέρου (βάση νομοθεσίας) ούτε καν τηλεφωνικός (έτσι,για τα μάτια του κόσμου ρε αδερφέ).

Τελικά πριν από λίγο απέστειλα την τελεσίδικη καταγγελία μου στην Ε.Ε.Τ.Τ μεσω Fax (μόνο με το δικό μου Fax και άλλη μια επιστολή όπου εξηγώ στην Ε.Ε.Τ.Τ ότι δεν μου έστειλαν απάντηση-μιας και η Forthnet δεν μου έστειλε απάντηση) και περιμένω νέα τους.

Ότι νέα έχω από την Ε.Ε.Τ.Τ,θα σας ενημερώσω.

 

Υ.Γ1 Κοινώς,εκεί στην Forthnet μας κοροιδεύουν συστηματικά και καταπατούν ασύστολα την κείμενη νομοθεσία !!!.Μας έχουν γραμμένους κα-νο-νι-κά όπως έχουν και την Ελληνική & Ευρωπαική νομοθεσία γραμμένη !!!.

 

Υ.Γ2 Μετά από 67 μέρες αναμονής & κοροιδίας έκανα μόλις τώρα τρία τηλέφωνα: στο 13831,στο 211-1008000 και στο 211-1001000.

Φυσικά και τα 3 τηλέφωνα της Forthnet είναι υπερφορτωμένα-μπλοκαρισμένα με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να μιλήσω μαζί τους.

 

Υ.Γ3 Το μόνο καλό της υπόθεσης είναι ότι έχω 2 τηλεφωνικούς αριθμούς κι έτσι δεν κρέμομαι στα @@@@ της Forthnet.

Οπότε,όταν με το καλό με πάρουν τηλέφωνο για να πάω να παραλάβω το μόντεμ,θα πάρουν τα @@@ μου,οι απατεώνες !!!.

Έχω την σύνδεση της ΟΤΕΝΕΤ και δεν πρόκειται να την αφήσω.

Ώπ ............. έπιασα γραμμή στην Forthnet,επιτέλους !!!!.

Συνεχίζετε σε λίγο ......

 

Τι μου είπαν πάλι ;;;;.

Επιτέλους,το τεχνικό πρόβλημα της Forthnet στην περιοχή μου,λύθηκε μόλις σήμερα ( 21/7/07) !!!!.

http://www.forthnet.gr/templates/portalhome.aspx?c=1

ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ "ΕΡΓΑΛΕΙΑ" κάνουμε κλικ στο Broadband Wizard.

Εκεί βάζουμε τον τηλεφωνικό μας αριθμό και μας λέει εάν υπάρχουν πόρτες στην περιοχή μας.

Επιτέλους έχουν πόρτες για νέους πελάτες στην περιοχή μου!!!!.

Με την μόνη προυπόθεση ότι οι πόρτες μπορεί να είναι π.χ 500 τον αριθμό και εγώ να είμαι Νο 501 στους νέους πελάτες σε αναμονή (βάση ημερομηνίας κατάθεσης της αίτησης μου),οπότε να φάω ΠΟΡΤΑ !!!!.

Μου είπαν ότι για να μάθω τελικά αν έφαγα πόρτα `η όχι,να τους πάρω τηλέφωνο την επομένη εβδομάδα.

Ακούς εκεί πράγματα !!!!.:mad:

Να παίρνει ο πελάτης τηλέφωνο για να του πουν,αν τελικά θέλουν να τον εξυπηρετήσουν κάνοντας τον πελάτη τους!!!!.:mad:

Τι λέτε ρε μάγκες,εμείς θα σας παίρνουμε τηλέφωνο για να μας πείτε αν θέλετε τα φράγκα μας ή όχι ;;;;.:mad:

Ρε ουστ από`δω!!!!.

 

Υ.Γ4 ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Δεν χάρηκαν και ιδιαίτερα όταν άκουσαν ότι τους έκανα καταγγελία στην Ε.Τ.Τ.Τ οπότε παιδιά,ΟΡΜΑΤΕ για καταγγελίες αβέρτα !!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Στις 23/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας (μένω στο κέντρο της Αθήνας).

Στις 24/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας.

Στις 31/7/07 τους έκανα τηλέφωνο για να ρωτήσω την πορεία της αίτησης.Απάντηση:Τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή σας.

Και στις 3 παραπάνω φορές που τους πήραν τηλέφωνο,ζήτησα να μιλήσω με κάποιον υπεύθυνο-προιστάμενο-αρχηγό της κοροιδίας και μου είπαν ότι δεν υπάρχει εύκαιρος (γιατί δεν μου φταίνε σε τίποτα οι κοπέλες που είναι απλές υπάλληλοι να τα ακούσουν).

 

Ακριβώς τα ίδια για Θεσσαλονίκη, τουλάχιστον στην περιοχή μου. Μου είπαν πως είναι άγνωστο το πότε θα επιλυθεί το πρόβλημα και όταν τους είπα πως από τη στιγμή που ήταν σε θέση να δεσμευτούν πως μέχρι 20 Αυγούστου ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ θα έχω την υπηρεσία, το λιγότερο που μπορούν να κάνουν είναι να μου πούνε πότε περίπου θα λυθούν τα "προβλήματα"... Απάντηση: Το νωρίτερο Οκτώβριο....:wacko:

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδιά δεν αντιμετώπισα κανένα τόσο σοβαρό πρόβλημα, και στο κινητό με πήρανε τηλέφωνο να με ενημερώσουν για ένα πρόβλημα (σχετικά με την αργοπορία που είχα κατά τη σύνδεση, μιλάμε για 10-11 ώρες χωρίς τηλέφωνο, αλλά ευτυχώς έχω και 2 γραμμή) και γενικά δεν είχα σχετικά καμία μεγάλη καθυστέρηση. το μόνο αρνητικό οι παραφορτωμένες τηλεφωνικές γραμμές.

 

οπότε μήπως όντως υπάρχει σε ορισμένες περιπτώσεις κάποιο τεχνικό πρόβλημα που να οδηγεί σε αυτή τη παράλογη καθυστέρηση;

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

εγώ ρε παιδιά δεν αντιμετώπισα κανένα τόσο σοβαρό πρόβλημα, και στο κινητό με πήρανε τηλέφωνο να με ενημερώσουν για ένα πρόβλημα (σχετικά με την αργοπορία που είχα κατά τη σύνδεση, μιλάμε για 10-11 ώρες χωρίς τηλέφωνο, αλλά ευτυχώς έχω και 2 γραμμή) και γενικά δεν είχα σχετικά καμία μεγάλη καθυστέρηση. το μόνο αρνητικό οι παραφορτωμένες τηλεφωνικές γραμμές.

 

οπότε μήπως όντως υπάρχει σε ορισμένες περιπτώσεις κάποιο τεχνικό πρόβλημα που να οδηγεί σε αυτή τη παράλογη καθυστέρηση;

 

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΘΕΙΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ;;;.

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ;;;.

ΜΗΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΙΡΙΟ ΟΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΕΤΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ;;;.

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΛΟΤΤΟ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ;;;;.

SORRY.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ (ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ).

ΑΠΛΑ,Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΑΔΕΡΦΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ.

Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !!!.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα χτες τα χαρτιά μου για το 2play. Ελπίζω να μην έχω την ταλαιπωρία που διάβασα από πολλούς εδώ..

 

Το κακό είναι πως στην περιοχή μου, αρχικά το δίκτυο της forthnet ήταν να 'ρ8ει 20/8 και το αλλάξαν για 1/11, με "Tελευταία ενημέρωση:21/08/2007".:confused:

 

Άντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

μαγκες το ποσταρω αλλη μια φορα για να δειτε οτι σιγουρα

υπαρχουν κ χειροτερα απο τις δικες σας περιπτωσεις

η τουμπα μπηκε στο ιδωκτητο μεσα φεβρουαριου

εγω εκανα την αιτηση τελη φεβρουαριου

κ οπως μου ειπε ο υπαλληλος στο πλαισιο

ημουν ο πρωτος που κανω την αιτηση για τα 10 mb

απο εκει πηγα κατευθιαν στα κεντρικα στη ναυαρινου

που με διαβεβαιωσαν οτι το πολυ σε ενα με εναμιση μηνα

θα εχει ενεργοποιηθει.......... κ κοιταξτε που βρισκομαι ακομα :mad::mad::mad:

 

 

14/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

27/04/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

 

στο διατημα αυτο των 6 μηνων αναμονης εχω παρει

απειρες φορες τηλ στην φορθνετ αλλα ολλο μου ελεγαν τα ιδια

εχω παρει δυο φορες τηλ στην εεττ κ εχω στειλει με φαξ

δυο φορες με καταγγελια αλλα οπως βλεπετε

μετα απο 6 μηνες αναμονης ειμαι ακομα στο σταδιο

14/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

κ δεν ξερω ποσο καιρο ακομα θα περιμενω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μαγκες το ποσταρω αλλη μια φορα για να δειτε οτι σιγουρα

υπαρχουν κ χειροτερα απο τις δικες σας περιπτωσεις

η τουμπα μπηκε στο ιδωκτητο μεσα φεβρουαριου

εγω εκανα την αιτηση τελη φεβρουαριου

κ οπως μου ειπε ο υπαλληλος στο πλαισιο

ημουν ο πρωτος που κανω την αιτηση για τα 10 mb

απο εκει πηγα κατευθιαν στα κεντρικα στη ναυαρινου

που με διαβεβαιωσαν οτι το πολυ σε ενα με εναμιση μηνα

θα εχει ενεργοποιηθει.......... κ κοιταξτε που βρισκομαι ακομα :mad::mad::mad:

 

 

14/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

27/04/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

 

στο διατημα αυτο των 6 μηνων αναμονης εχω παρει

απειρες φορες τηλ στην φορθνετ αλλα ολλο μου ελεγαν τα ιδια

εχω παρει δυο φορες τηλ στην εεττ κ εχω στειλει με φαξ

δυο φορες με καταγγελια αλλα οπως βλεπετε

μετα απο 6 μηνες αναμονης ειμαι ακομα στο σταδιο

14/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

κ δεν ξερω ποσο καιρο ακομα θα περιμενω

 

καλά τι στο καλό σου λένε στην τηλεφωνική υπηρεσία όταν τους λες πως περιμένεις 6 ολόκληρους μήνες? πάντως είναι μεγάλη μπινία το ότι (απ' όσο ξέρω) δεν έχουν κάπου γραφεία όπου μπορείς να απευθυνθείς.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

καλά τι στο καλό σου λένε στην τηλεφωνική υπηρεσία όταν τους λες πως περιμένεις 6 ολόκληρους μήνες? πάντως είναι μεγάλη μπινία το ότι (απ' όσο ξέρω) δεν έχουν κάπου γραφεία όπου μπορείς να απευθυνθείς.

 

οτι στην τουμπα υπαρχει προβλημα....:mad::mad:

συνεχεια αυτο μου λεγανε κ δεν ηξεραν ποτε θα λυθει

κ ποτε δεν μου εδιναν καποιο υπευθινο να μηλισω

αστα να πανε φιλε

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

οτι στην τουμπα υπαρχει προβλημα....:mad::mad:

συνεχεια αυτο μου λεγανε κ δεν ηξεραν ποτε θα λυθει

κ ποτε δεν μου εδιναν καποιο υπευθινο να μηλισω

αστα να πανε φιλε

 

Ακριβώς το ίδιο στην Καλαμαριά ΚΑΙ στη Χαριλάου!

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

 

Δηλαδή αν κρίνω από τα λεγόμενα σας και σύμφωνα με την πορεία της δικής μου αίτησης

07/08/2007 Ενεργοποίηση Internet. Σε μερικές ημέρες θα ακολουθήσει ενεργοποίηση της Τηλεφωνίας

 

06/08/2007 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

 

03/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

 

03/08/2007 Καταχώρηση στο σύστημα του ΟΤΕ

 

02/08/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

 

θα πρέπει να πάω να ΄παίξω ότι τυχερό παιχνίδι υπάρχει ακόμη και στο καζίνο να πάω

 

σημείωση ότι είμαι εκτός ιδιώκτητου δικτύου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

 

Δηλαδή αν κρίνω από τα λεγόμενα σας και σύμφωνα με την πορεία της δικής μου αίτησης

07/08/2007 Ενεργοποίηση Internet. Σε μερικές ημέρες θα ακολουθήσει ενεργοποίηση της Τηλεφωνίας

 

06/08/2007 Βρίσκεται σε τελικό στάδιο υλοποίησης από ΟΤΕ

 

03/08/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ

 

03/08/2007 Καταχώρηση στο σύστημα του ΟΤΕ

 

02/08/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

 

θα πρέπει να πάω να ΄παίξω ότι τυχερό παιχνίδι υπάρχει ακόμη και στο καζίνο να πάω

 

σημείωση ότι είμαι εκτός ιδιώκτητου δικτύου

 

Καλή φάση.

Σε ποιά περιοχή είσαι?

Link to comment
Share on other sites

 

σημείωση ότι είμαι εκτός ιδιώκτητου δικτύου

 

νομιζω γιαυτο εγινε τοσο γρηγορα

το παλουκι το τρως οταν ειναι

να περασεις στο ιδωκτητο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες αυτό

την ίδια ημέρα έκανα αίτηση και για τον κουνιάδο μου του οποίου το τηλεφωνο ήταν σε περιοχή ιδιώκτητου δικτύου

 

στην ενημέρωση είχαν ενεργοποίηση 22/8 και όντος χθές ενεργοποιήθηκε το 2play

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...