Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κινητο το παρελαβα χθες .ειναι οπως τα λεει μεσα στο ebay και ακομα καλητερα.

το wifi δουλευει μια χαρα,το ραδιο ,η τηλεοραση,καμερα ,διπλη sim,ολα οκ.

το gps το δοκιμασα αλλα εχει χαρτες απο τσεχια το προγραμα λεγεται SunaviMapData,δεν ξερω αν παιρνει αλλο προγραμα και πως,αν ξερει καποιος ας βοηθησει παρακαλω με το gps:):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι το ελπιζα?!

ηρθε χτες το τ3232...πρωτη εντυπωση...πολυ καλη!

λες και βλεπεις το γνησιο!με θηκη στο κουτι,cd (φοραει τα wm6.5)και γενικα ολα τα αξεσουαρ.

δευτερη μερα....

ΓΑΜΙ...ΤΑΙ!!!

το ανοιγω....δεν μπορω να βαλω το κωδικο μου γιατι η οθονη αφης κανει οτι θες!αρα δεν εχω και τηλεφωνο!

το κλεινω,το ανοιγω....μετα απο πολλες φορες οκ.δοκιμασα να ρυθμισω την οθονη,εκανα την ρυθμιση αλλα παλι τα ιδια.δοκιμασα hard reset(απο το κουμπι απο πισω δεν γινεται?)

παλι τα ιδια.

εχω βαλει spb3.5 υπαρχει περιπτωση να φταει αυτο?

εχω στειλει mail στον κινεζο αλλα εχουν γιορτες και το μαγαζι ειναι κλειστο!

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα και εβαλα χαρτεσ ελλαδας αλλα ειδα να δισκολευεται με τουσ χαρτες της αττικης εκτοσ αν ειναι δικο μου λαθος ,γιατι τωρα το δοκιμαζω.εχω ενα προβλημα, με ποιο κινητο μοιαζει ωσ αναφορα το λογισμικο του και τα πληκτρα και το touch screen για παιχνιδια και προγραμματα.ευχαριστω για την κατανοηση:):):)
Link to comment
Share on other sites

παζαρια με εκανε ενας και το πηρα..αν και εχει καποια μειονεκτηματα.. ειναι ακριβως το ιδιο σε εμφανιση με το κανονικο νοκια...
Link to comment
Share on other sites

αν και εχει καποια μειονεκτηματα.. ειναι ακριβως το ιδιο σε εμφανιση με το κανονικο νοκια...

τι περιμενες να μην εχει μειονεκτηματα σε σχεση με το γνησιο? 500€ διαφορα εχουν στην τιμη!! εχει παντος και πλεονεκτηματα!!

2 σιμ και τηλεοραση!!:)

Link to comment
Share on other sites

Δειτε αυτο παιδια,εχω κανει παραγγελια και περιμενω.το κινητακι τα σπαει,πολυ καλη τιμη,97 λιρες αγγλιας

http://cgi.ebay.co.uk/F030-Unclock-WIFI-TV-JAVA-GPS-Dual-Sim-Mobile-Phone-2G_W0QQitemZ220548703212QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhones?hash=item3359ba23ec

αλαξε η σελιδα

Link to comment
Share on other sites

τα κινητα στο ebay τα βαζουν μερικεσ μερεσ κατι σαν πλειστηριασμο,μετα αλαζει η σελιδα και επειδη δεν θελω να εχω dead link εβαλα την καινιουρια.το κινητο πραγματικα αξιζει και ειναι κριμα να δωσει καποιος 200 ευρω και πανω για καποιο δηθεν επωνυμο αλλα made in hong kong;););)
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια αγωρασα και εγω σημερα αυτο το κινητο το περιμενω τωρα θα σας πο εντυποσεις μολιις το παραλαβω το λινκ ειναι αυτο..

 

http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/cloud-9-quadband-3-inch-touchscreen-dual-sim-cellphone-wifi/

Link to comment
Share on other sites

τωρα εκει εχουν γιορτη νεου χρονου και εχου αργιες.

θα καθυστερησει λιγο να σου ερθει!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το λεω γιατι εχει εγγηυση ebay και ειναι ποιο φθηνο

 

παιδια το κινητο ειναι παρα πολυ καλο.Το εχω δοκιμασει και ειναι περα απο τις προσδοκιες μου.Το wifi,bluetooth ,εφαρμογεσ java,μεχρι και excel-word εχει,για gps εχω google maps κι με εχει βολεψει παρα πολυ. Αξιζει μεχρι τελευταιας δεκαρας, απλα ριξτε του μια ματια.

Ενα ευχαριστω στα παιδια του forum γιατι με βοηθησαν πολυ .:thanks::thanks:

Link to comment
Share on other sites

τωρα εκει εχουν γιορτη νεου χρονου και εχου αργιες.

θα καθυστερησει λιγο να σου ερθει!!

μανωλη ποσο καιρο υπολογιζεις να κανει ??? καμια 2 βδομαδες ?

 

Με γειά...αλλά γιατί νέο θέμα;

 

γιατι φιλε μου αφορα αυτο το συγκεκριμενο κινητο γιαυτο :D

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

μανωλη ποσο καιρο υπολογιζεις να κανει ??? καμια 2 βδομαδες ?

αναλογα ποτε θα το στειλουν. ζητα τους τρacking number.

απο την ημερα που θα το στειλουν κανει περιπου 6-10 μερες.

αλλα ποτε θα φυγει απο εκει.οι πιο πολυ εχουν αργια 8-10 μερες.

κανε τους μια ερωτηση να δεις αν το εστειλαν ή ποτε εχουν σκοπο να το στειλουν.

 

ο σταυρος (traekera) σου ειπε γιατι ανοιξες αλλο θεμα γιατι υπαρχει θεμα dual sim wifi.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα νέο θέμα ρε παιδιά. Σε κινητά στα οποία κάποιος τα έχει αγοράσει και έχουμε feedback καλό είναι να είναι ξεχωριστά ως αρχείο. Περιμένουμε review!
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουμε νέο θέμα για κάθε συσκευή το πιο πιθανό είναι να χαθούμε εδώ μέσα.Αυτή η συσκευή δεν έχει τίποτα το καινοτόμο για να έχει ξεχωριστό θέμα και αν κρίνω από εμφάνιση και χαρακτηριστικά αμφιβάλω αν θα βρεθούν άλλοι 2-3 να την πάρουν(από τους χρήστες του φόρουμ εννοώ).Το θέμα με τα dual sim wifi κινητά είναι πολύ καλύτερο πιστεύω για να τα έχουμε και όλα μαζεμένα και ξεχωριστά θέματα να έχουν κινητά που όντως έχουν μαζέψει μεγάλο ενδιαφέρον χρηστών(VE88,k599,m002l,Sunno κτλ)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τη στιγμή που πρόκειται για ξεχωριστή συσκευή (έστω και όχι από τις πιο δημοφιλής) δεν βρίσκω λόγο να κλειδωθεί. Εάν τα πράγματα είναι όπως λες... θα κλείσει και θα χαθεί από μόνο του το συγκεκριμένο thread.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οσοι θελετε mms-gprs περνετε τον παροχο κινητης τηλεφωνιας και ζητατε ρυθμισεις για jaga...απλα και γρηγορα:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...