Jump to content

Περί... τηλεοπτικών προγραμμάτων και ταινιών γενικά


VeCo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επαναφέρω αυτό το θέμα για να σας πω ότι το ξαναβάζουν.Φυσικά με μπίπ.

Υ.Γ Μήπως να ανοίξουμε θέμα με τίτλο ''Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή (Mega)'' και να τα συγχωνέψουμε;.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 174
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αύριο τελειώνει πάλι!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στον κόσμο του One Piece έχετε την ευκαιρία να γνωρίσετε πολλούς πειρατές. Ο πρωταγωνιστής της σειράς είναι ο Luffy, ένας θαρραλέος 17χρονος που έχει βάλει στόχο στη ζωή του να βρει το μεγάλο θησαυρό “One Piece” και να γίνει Βασιλιάς των Πειρατών. Η ιστορία ξεκινά με την εκτέλεση του Gold Roger, του πρώην Βασιλιά των Πειρατών, ο οποίος προτρέπει τους πάντες να ψάξουν για το θησαυρό του. 22 χρόνια μετά το θάνατο του Roger, ακολουθούμε τον Luffy και το πλήρωμά του, καθώς σαλπάρουν για τη Grand Line κυνηγώντας ο καθένας τα όνειρά του.

 

x2.gif

Edited by TidusGR
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό anime.Με είχε καθηλώσει στην οθόνη:p.Σκέφτομαι να το ξανααρχίσω γιατί το σταμάτησα στο επισόδειο 53 λόγω μείωσης του ελεύθερου μου χρόνου :(

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Τα επεισόδια του ανιμε ειναι άπειρα εγω το έβλεπα πιτσιρικάς που το έδειχνε στην Τηλεοραση και ειναι πραγματικά πολύ καλο πλέον εδώ και αρκετό καιρό λόγω έλλειψης χρόνου διαβάζω το manga

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έβαλα rising star αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμά του ήταν εντελώς στημμένο από την αρχή.Έβγαλαν αυτόν που ήθελε η νεολαία μπας και πουλήσουν κανένα σιντι και όχι τις καλές φωνές.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αν μια ταινία έχει ενσωματωμένους υπότιτλους, παράδειγμα κινέζικα που κυκλοφορούν σε πολλές ταινίες σαν ενσωματωμένοι, γίνεται να τους αφαιρέσουμε κάπως ;;
Link to comment
Share on other sites

star academy E TV!!XAXAXAXAXA

1/04:http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/thleorash/star-academy-epikos-kavgas-karvela-foyrthiwth-ston-aera.4604538.html

25/03:https://www.youtube.com/watch?v=51xvJ3xitU8

25/05:https://www.youtube.com/watch?v=7690J5rm17U

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

χΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εγώ κοιτάω λίγο ...για να γελάσω!Δε γίνεται να μην γελάσεις`!Τόοοοσο τρασ!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

star academy E TV!!XAXAXAXAXA

1/04:http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/thleorash/star-academy-epikos-kavgas-karvela-foyrthiwth-ston-aera.4604538.html

25/03:https://www.youtube.com/watch?v=51xvJ3xitU8

25/05:https://www.youtube.com/watch?v=7690J5rm17U

 

ολοι αυτοι οι και καλα καυγαδες ειναι στημενοι για τη τηλεθεαση.και ιδιως οταν ολοι βλεπουν το χ φακτορ και χεστηκαν για αυτο το πραμα που εχει το ονομα μουσικη ακαδημια.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!Στημένο μέχρι εμμετού.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μακραν το πιο οτι να'ναι talent show που εχει περασει απ΄την τηλεοραση.Θυμιζει εποχες trash tv της δεκαετιας του '90
Link to comment
Share on other sites

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας παιδια! Ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση ωστε αν γνωριζετε η σας εχει τυχει και εσας να με βοηθησετε! Εχω νοικιασει ενα dvd του οποιου εχω χασει τη θηκη! Για τη θηκη λοιπον μου ζητανε να πληρωσω 40 ευρω... ειναι λογικο ή μονο εμενα μ φαινεται παραλογο?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ψάχνω ταινίες που ο ο πρωταγωνιστής δεν γνωρίζει πως είναι ένα σημαντικό πρόσωπο.

Ίσως ότι έχει μαγικές δυνάμεις, υπερφυσικές δυνάμεις, ότι είναι ο εκλεκτός για μια αποστολή, ότι προέρχεται από σημαντική γενιά-οικογένεια κλπ.

 

Ακόμη καλύτερο θα ήταν να μην το γνώριζε αυτό ούτε ο περίγυρός του και να τον είχαν για μηδενικό. Ξαφνικά όμως να ανακαλύπτει ότι είναι σημαντικός και ιδιαίτερος και όλοι να εκπλήσσονται.

 

Ευχαριστώ!!! :)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... τηλεοπτικών προγραμμάτων και ταινιών γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...