Jump to content

Μια γνωμη παρακαλω πολυ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα ξανα επιστρεφω με αλλο ποστ στην επιλογη κινητου καθως ειμαι αναμεσα σε καποια κινητα απλα δεν ξερω ποιο να διαλεξω σαν αντικατασταση του Samsung a30s.

Xiaomi redmi note 9 pro 6/128

Poco x3 NFC 6/128

Honor 9x 4/128

Η μηπως να διαλεγα καποιο απο την σειρα A της Samsung?

 

ΥΓ τα τρια πρωτα κινητα τα διαβασα εδω μεσα για αυτο τα διαλεξα ηταν πολυ αναλυτικα τα χαρακτηριστικα αλλα και οι εμπειριες χρηστων

Link to comment
Share on other sites

Έχω το 9 προ και μόνο τα καλύτερα μπορώ να πω (για τα λεφτά του και τι προσφέρει)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/25366243/TCL-10-Plus-256GB-Moonlight-Blue.html

 

Πολύ καλό τηλ. με όμορφη οθόνη amoled σε έκδοση 256/6!! πολύ καλή και η κύρια κάμερα του

Edited by zlatcokimi
Link to comment
Share on other sites

Δυνατή επιλογή!! ✌️ Σέρβις , αντιπροσωπεία ποιος τα έχει αυτά ( TCL εννοώ) γνωρίζετε?
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δυνατή επιλογή!! ✌️ Σέρβις , αντιπροσωπεία ποιος τα έχει αυτά ( TCL εννοώ) γνωρίζετε?
https://www.alcatelmobile.com/gr/contact-us/#service-center στην αργυρουπολη εχει στην αθηνα

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι σε παρόμοια αναζήτηση κινητού.

Ενδιαφέρον το TCL 10plus, ειδικά στην τιμή που έχει τώρα, αλλά ο επεξεργαστής με προβληματίζει. Τι γνώμη έχετε;

Μεταξύ TCL 10plus, redmi note 9pro, Poco x3 nfc. Ή οποιοδήποτε άλλο κοντά στα 200 ευρώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

TCL 10 Plus να μην σε προβληματίζει, δουλεύει μια χαρά χωρίς κολλήματα, εκτός εαν παίζεις βαριά παιχνίδια. Η συσκευή είναι πολύ καλή ποιοτηκη και όμορφη. Φωτογραφίες εξαιρετικές. Αν μπορείς να δόσεις κάτι παραπάνω το TCL 10 Pro είναι ακόμα καλύτερο με καλύτερο επεξεργαστή και κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι σε παρόμοια αναζήτηση κινητού.

Ενδιαφέρον το TCL 10plus, ειδικά στην τιμή που έχει τώρα, αλλά ο επεξεργαστής με προβληματίζει. Τι γνώμη έχετε;

Μεταξύ TCL 10plus, redmi note 9pro, Poco x3 nfc. Ή οποιοδήποτε άλλο κοντά στα 200 ευρώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλός επεξεργαστής του TCL... για μια τριετία πριν. Τα redmi και poco έχουν την διπλάσια επεξεργαστικη ισχύ. Εγώ θα έβαζα και στην εξίσωση και τα realme 7 και 7 pro (λίγο παραπάνω).

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να δώσεις λίγα παραπάνω για το εξαιρετικό TCL10 pro. Αλλιώς το Realme 7 Pro. Κοντά στα 200€ θα πήγαινα σε TCL 10 plus, Realme 7. Για redmi , poco δεν... λόγω software.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...