Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυριο ειναι 15 Ιουνίου..θα έρθει τελικα?

Ξερει κανεις κατι σιγουρα?

 

Νομίζω πως θα έχει μια μικρή καθυστέρηση ακόμη, 10 ημερών...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυριο ειναι 15 Ιουνίου..θα έρθει τελικα?

Ξερει κανεις κατι σιγουρα?

Ναι, θα έρθει αυριο χωρις καθυστερηση μονο απο Cosmote, σημερινη ενημέρωση. Δεν ξερω βέβαια εαν πας στο καταστημα Cosmote και το βρεις κλειστό λόγω απεργίας.

Edited by thanos_00000
Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα έρθει αυριο χωρις καθυστερηση μονο απο Cosmote, σημερινη ενημέρωση. Δεν ξερω βέβαια εαν πας στο καταστημα Cosmote και το βρεις κλειστό λόγω απεργίας.

 

Σιγουρα??Θα έρθει σε όλα τα καταστήματα?Και στην χαλκίδα?

Link to comment
Share on other sites

Tελικα μετα απο 20 ημερες αναμονη εφτασε στα χερια μου επιτελους το ασημι xperia arc που το παρηγγειλα μεσω ebay.To κινητο ειναι απλα τρελη καψουρα! Φορουσε τη 2.3.2 μεσω wi-fi την εκανα αναβαθμιση απλα και γρηγορα στη 2.3.3.Για οσους ενδιαφερονται η τιμη του εχει πεσει στα 440 ευρω απο 454 που το πηρα οταν το εκανα παραγγελια 25 Μαιου και υπαρχουν πολλα κομματια διαθεσιμα σε ασημι χρωμα αναφερομαι.

δωσε μας λινκ αγορας...καλοριζικο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα έρθει αυριο χωρις καθυστερηση μονο απο Cosmote, σημερινη ενημέρωση. Δεν ξερω βέβαια εαν πας στο καταστημα Cosmote και το βρεις κλειστό λόγω απεργίας.

 

 

Μολίς τώρα μίλησα με κεντρικά καταστήματα της Cosmote κ με ενημέρωσαν οτι μάλλον προς το τέλος του μήνα!!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μολίς τώρα μίλησα με κεντρικά καταστήματα της Cosmote κ με ενημέρωσαν οτι μάλλον προς το τέλος του μήνα!!!! :mad:

 

Πλάκα κάνεις ε?Πότε στο είπαν?Και που?

Link to comment
Share on other sites

Οριστε:http://viewitem.eim.ebay.gr/NEW-UNLOCKED-SONY-ERICSSON-XPERIA-X12-ARC-MOBILE-PHONE/190534867274/item

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις ε?Πότε στο είπαν?Και που?

 

Καθόλου! Στα κεντρικά στο Μαρούσι. Κ όπως είπαν είναι σχεδόν σίγουρο πως θα το έχουν τις πρώτες μέρες του Ιουλίου! (Με τσάκισαν!) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα τοτε παω για galaxy sII ή για Iphone..

Δεν μπορω να περιμένω ποτε θα τους καυλ*σει να το φερουν(σορρυ κ ολας αλλα κατανταει σπαστικο)

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα τοτε παω για galaxy sII ή για Iphone..

 

Α τελικά ήσουν πολύ αποφασισμένος για το Arc, ε ??? :p

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα τοτε παω για galaxy sII ή για Iphone..

Δεν μπορω να περιμένω ποτε θα τους καυλ*σει να το φερουν(σορρυ κ ολας αλλα κατανταει σπαστικο)

 

Φρέσκα νέα της στιγμής! Στα καταστήματα Γερμανός επιτέλους έβγαλαν κωδικό! Αυτό σημαίνει οτι απο αύριο θα είναι διαθέσιμο για παραγγελία κ από Παρασκευή - Δευτέρα στα χεράκια μας!!!! :D Τώρα γιατι η cosmote είναι στον κόσμο της...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκα νέα της στιγμής! Στα καταστήματα Γερμανός επιτέλους έβγαλαν κωδικό! Αυτό σημαίνει οτι απο αύριο θα είναι διαθέσιμο για παραγγελία κ από Παρασκευή - Δευτέρα στα χεράκια μας!!!! :D Τώρα γιατι η cosmote είναι στον κόσμο της...:confused:

 

Τις θες τωρα της βρισιες σου (πλακα κανω :p ) Με φοβησες σηκωσα τον κοσμο στο σπιτι να το παραγγειλω απο το ιντερνετ

γιατι ειναι αδυνατον να περιμενω μεχρι αρχες ιουλίου..Αυτο που λες είναι σίγουρο ή οπως το άλλο?

 

 

Α τελικά ήσουν πολύ αποφασισμένος για το Arc, ε ??? :p

 

Το κινητο το περιμενω εδω και 1,5 μηνα και ολο λενε την επομενη βδομαδα..

Ειναι πολυ σπαστικο..Αλλά δεν μου παει η καρδια να αφησω το αρκ για το galaxyή το iphone..

Link to comment
Share on other sites

... Το κινητο το περιμενω εδω και 1,5 μηνα και ολο λενε την επομενη βδομαδα..

Ειναι πολυ σπαστικο..Αλλά δεν μου παει η καρδια να αφησω το αρκ για το galaxyή το iphone..

 

Σε μένα το λες ???? Εσύ το πες ότι το παρατάς :p

Και όχι τίποτα άλλο, ανέφερες και δύο σωσίες του μιλάμε, το Galaxy που είναι και παντόφλα μπροστά στο Arc και ουδεμία σχέση έχουν σχεδιαστικά και το iPhone που τώρα βγαίνει το 5 ...

 

Διάλεξε κάτι τέσπα :p

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα το λες ???? Εσύ το πες ότι το παρατάς :p

Και όχι τίποτα άλλο, ανέφερες και δύο σωσίες του μιλάμε, το Galaxy που είναι και παντόφλα μπροστά στο Arc και ουδεμία σχέση έχουν σχεδιαστικά και το iPhone που τώρα βγαίνει το 5 ...

 

Διάλεξε κάτι τέσπα :p

 

αν μου πούνε πότε ακριβώς θα βγεί θαδιαλέξω..αλλά τ4ώρα δεν μπορω να ξέρω..πάντως μέχρι ιούλιο δεν περιμένω.. :D

Link to comment
Share on other sites

Τις θες τωρα της βρισιες σου (πλακα κανω :p ) Με φοβησες σηκωσα τον κοσμο στο σπιτι να το παραγγειλω απο το ιντερνετ

γιατι ειναι αδυνατον να περιμενω μεχρι αρχες ιουλίου..Αυτο που λες είναι σίγουρο ή οπως το άλλο?

 

:mad: Δεν φταιω εγωωω! Ναι, είναι σίγουρο, μίλησα με δικό μου άνθρωπο και μου διάβασε την σημερινή πρωινή τους ενημέρωση από την Sony. Οπότε λίγη υπομονή! Εδώ φάγαμε το γαϊδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε! :p

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σας είπα ότι σήμερα θα βγει, μην είσαστε τόσο ασυγκρατητοι μονο απο Cosmote. Απλά στα όλα επεσε και η απεργία!!!!!!!!!!!

Σήμερα βγαίνει και όχι άλλη ημέρα, εάν πάτε αυριο στα καταστηματα θα το παρετε!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σας είπα ότι σήμερα θα βγει, μην είσαστε τόσο ασυγκρατητοι μονο απο Cosmote. Απλά στα όλα επεσε και η απεργία!!!!!!!!!!!

Σήμερα βγαίνει και όχι άλλη ημέρα, εάν πάτε αυριο στα καταστηματα θα το παρετε!!!!!!!!!!!!!!

 

:mad: Δεν φταιω εγωωω! Ναι, είναι σίγουρο, μίλησα με δικό μου άνθρωπο και μου διάβασε την σημερινή πρωινή τους ενημέρωση από την Sony. Οπότε λίγη υπομονή! Εδώ φάγαμε το γαϊδαρο, στην ουρά θα κολλήσουμε! :p

 

Τωρα ποιον να πιστεψω??

Θανο είναι εγκυρες οι πηγες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θέλω να πιστέψω τον Θάνο! :rolleyes:

 

Και εγώ αλλά εσύ δεν αμπιστεύεσαι τον φιλο σου που σου διαβασε την ανακοίνωση?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο άγχος βρε παιδιά; Αν έρθει σε δυο ή τρεις μέρες είναι τόσο τραγικό; Άλλωστε πάντα λέμε ότι καλό είναι να αφήνετε να περνά ένα χρονικό διάστημα προτού προβείτε σε αγορές γιατί πάντα οι τιμές πέφτουν.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο άγχος βρε παιδιά; Αν έρθει σε δυο ή τρεις μέρες είναι τόσο τραγικό; Άλλωστε πάντα λέμε ότι καλό είναι να αφήνετε να περνά ένα χρονικό διάστημα προτού προβείτε σε αγορές γιατί πάντα οι τιμές πέφτουν.

 

Γιατι έχω 1,5 μήνα που περιμένω....

 

Σιγα τα χρηματα.τι 20 ευρω πανω τι 20 ευρω κατω..

 

Ετσι κ αλλιως τα χρηματα παραμενουν 555....

Edited by Devolution
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από περίπου 1 εβδομάδα και κάτι μέρες που προχώρησα με την αναβάθμιση σας παραθέτω την άποψη μου, ελπίζοντας να βοηθήσω και εγώ υποψήφιους αγοραστές στο να επιλέξουν το καλύτερο δυνατό κινητό…

Με το που έγινε η αναβάθμιση , δεν παρατήρησα απόλυτος καμία βελτίωση στο κινητό στα μικροπροβλήματα που είχα ( περισσότερο με ενδιέφερε η αστάθεια στο wi fi ) έτσι μετά από search στο internet αποφάσισα να κάνω hard reset.

Πραγματικά το κινητό έγινε απλά άλλο κινητό :D ήμουν που ήμουν τρελαμένος μαζί του , τώρα έχει γίνει ακόμα πιο γρήγορο και όταν λέω πιο γρήγορο το εννοώ ,το wi fi δεν παρουσίασε ξανά πρόβλημα, η μπαταρία έχει βελτιωθεί σημαντικά( πλέον αυτονομία με τον τρόπο που το χρησιμοποιώ έχω περίπου 10% με 12% πτώση μπαταριάς ανά 6 ώρες)

Και οι βελτιώσεις στο ui της sony ericsson είναι πολύ καλαίσθητες και χρηστικές.

Αυτά !!! αν παρατηρήσω κάτι καινούργιο θα ξαναποστάρω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...