Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα είναι να κάνει κανένα ντου κάποια στιγμή όμως, στις φήμες είμαστε ακόμα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το θέμα είναι ότι μερικοί ενθουσιαζονται με τα χαρακτηριστικά ενός κινητού κ ξεχνάνε ότι αγοράζουμε πρώτα απο όλα κινητο τηλ.4,5 ιντσες οθόνη πραγματικά τεράστιο πόσο εύχρηστο μπορεί να είναι άραγε ;
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Κρίνοντας από την υπογραφή σου και το κινητό που χρησιμοποιείς, έχεις σκεφτεί ότι για μερικούς θα είναι εύχρηστη μία μεγάλη οθόνη ????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα χαρακτηριστικά αλλά πλέον με αυτα τα μεγέθη ξεφεύγουμε από την έννοια κινητό τηλέφωνο

 

Send from my Sexy Gt Galaxy S Plus using Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε τωρα που μπηκαμε στον Σεπτεμβριο αν θα δουμε και αυτην την υπεροχη συσκευη.

Πως και πως την περιμενω!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η S-E θα το ανακοινωσει κατα τα χριστουγεννα... Βλεπε X1,X10, ARC
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πουθενά κανένα νέο για το τερατάκι. Ελπίζω αυτήν τη φορά η sony να μας διαψεύσει και να το βγάλει σύντομα. Ετσι για να γελάσουμε το είπα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πως θάφτηκε έτσι το κινητό ???? Κρίμα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ανακοινωσει κανενα τερατακι για τον εορτασμο των 10 ετων SE την 1 οκτωβρη?:shifty:

 

Μακάρι, γιατί θα ήθελα πολύ να δω περί τίνος πρόκειται. Κάτι θα πρέπει να ανακοινώσει πάντως, γιατί οι υπόλοιποι μεγάλοι έχουν παρουσιάσεις νέων συσκευών μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του Οκτωβρίου.

Το σίγουρο είναι ότι αυτές τις μέρες θα δούμε να παρουσιάζονται κορυφαία κινητά από κάποιες εταιρείες, οπότε θα έχουμε να λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ανακοινωσει κανενα τερατακι για τον εορτασμο των 10 ετων SE την 1 οκτωβρη?:shifty:

Μακάρι αλλά δεν το βλέπω...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα specs ειναι δυνατά για τώρα,αν ειναι να το βγάλει τέλος του 2012 η το 2013 το εχει χάσει απο τωρα το παιχνίδι. Ζησε μαη μου να φας τριφυλλι!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχουμε νέες πληροφορίες για την συσκευή.Μακάρι η SE να την παρουσιάσει έγκαιρα!

http://www.engadget.com/2011/11/05/sony-ericsson-xperia-nozomi-lt26i-caught-by-mr-not-so-blurrycam/

Link to comment
Share on other sites

Αν και αρκετά εξτρεμιστικό αυτό που θα πω νομίζω ότι δεν πρόκειται να δούμε άλλο κινητό με το λογότυπο SonyEricsson. Το πιο πιθανό είναι να το δούμε ως σκέτο Sony Arc HD πράγμα που σημαίνει ότι θα αργήσουμε να το δούμε.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν και αρκετά εξτρεμιστικό αυτό που θα πω νομίζω ότι δεν πρόκειται να δούμε άλλο κινητό με το λογότυπο SonyEricsson. Το πιο πιθανό είναι να το δούμε ως σκέτο Sony Arc HD πράγμα που σημαίνει ότι θα αργήσουμε να το δούμε.

Oτι και αν συμβεί πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι η Sony πρέπει πλέον να παρουσιάζει κινητά εντός product plan.Δεν είναι δυνατόν εταιρία με τέτοιο know-how να βρίσκεται πίσω σε πωλήσεις απο HTC και LG.Θέλουμε δυνατή την Sony για να σπάσει το δίπολο της Sammy-Apple.Το θετικό είναι οτι η αναδιοργάνωση στην Sony τους τελευταίους μήνες είναι γεγονός και αφορά και τα υπόλοιπα τμήματα όπως οι TV,Gaming,Pc κτλ.Από τις πρώτες photos αυτό που βλέπω στο Arc hd με τις αυστηρές γραμμές και το LED στο κάτω μέρος μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια! αυτο ειναι το nozomi που ειχε αναφερθει εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=314727

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Είναι κάτι που το λέω εδώ και δυο χρόνια τώρα (όσον αφορά την τήρηση χρονοδιαγραμμάτων). Θα προτιμούσα βέβαια να υπάρχει στο παιχνίδι και η Ericsson αλλά από το να βλέπω μια παραπαίουσα εταιρεία ας είναι και χωρίς την Ericsson.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μαλλον το βλεπω να παρουσιαζεται τον Φεβρουαριο. Τωρα για θεμα ΄΄χρονοδιαγραμματος΄΄ εμεις που παρακολουθμουμε απο κοντα την SONY (ericsson), η εταιρια τα καταφερε για το '11 και ηταν μεσα σ'αυτα που ελεγε περι ημ. κυκλοφοριας.
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μαλλον το βλεπω να παρουσιαζεται τον Φεβρουαριο. Τωρα για θεμα ΄΄χρονοδιαγραμματος΄΄ εμεις που παρακολουθμουμε απο κοντα την SONY (ericsson), η εταιρια τα καταφερε για το '11 και ηταν μεσα σ'αυτα που ελεγε περι ημ. κυκλοφοριας.

 

λιγο στην ελληνικη αγορα τα θαλασσωσε..:rolleyes::)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λιγο στην ελληνικη αγορα τα θαλασσωσε..:rolleyes::)

 

Ναι, λόγο του σεισμού στην Ιαπωνία...

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ούτε το 2011 τα κατάφερε με τα χρονοδιαγράμματα. Ο λόγος αναμφίβολα ήταν πάρα πολλή σοβαρός ωστόσο η ουσία παραμένει η ίδια.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ρε παιδιά, η δεύτερη παρτίδα XPERIA (mini, ray, active...) παρουσιάστηκαν όπως είχε θέσει με το χρονοδιάγραμμα της.
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ε λοιπόν εγώ θα το επέστραφα (mini pro, 2.1) και ξέρετε γιατί? μου' χει σπάσει τα νεύρα από τότε που διαπίστωσα ότι τα μηνύματα φτάνουν και φεύγουν με μεγάααααααααααααααλη δυσκολία!

Το' χω πολύ καιρό και δεν μπορώ με σιγουριά να πω από πότε έχω αυτό το πρόβλημα με τα sms (sms go pro αν και δεν νομίζω πως φταίει αυτό). Ας σημειωθεί ότι ο γιός μου κι ένας φίλος του έχουν το ίδιο τηλέφωνο και παραπονιούνται κι αυτοί (μαθαίνω εκ των υστέρων).

Έβαλα την κάρτα μου - για να το τσεκάρω λέει - στο παλιό μου τηλέφωνο κι εκεί δουλεύει χωρίς πρόβλημα το ηλίθιο!

Θα με βοηθούσε πάντως η γνώμη σας πάνω σ' αυτό:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά άμα γίνεται να βοηθήσετε σε αυτό τ θέμα γτ καίει...!!! Και μένα κάνει έναν αιώνα γ ν σταλούν!!!!! το χω κάνει update στο 2.1 δν ξέρω αν υπάρχει καμια εφαρμογή π ν ανταποκρίνεται γρηγορότερα για παράδειγμα...!Ευχαριστώ πλ και γω..!:)

 

:!:Επισήμανση από την Ο.Δ.:!:: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...