Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι φιλε εγω αυτα πηρα αφου ειχα ενεργοποιήσει το πακετο μεσα απο την εφαρμογη των 500mb απλα το 1gb ειναι για 15 μερες ενω τα 500 για ενα μηνα προσθεσα και γω με 5 ευρω τα 500 για να μεταφερθουν ΟΛΑΑΑΑ εκτος το 1Gb για ενα μηνα

 

Τα 500 mb που σου δίνει δώρο πλέον για ένα μήνα,κατάφερες και τα "κόλλησες" με τα συνολικά σου mb που έχεις αγοράσει;Το 1GB για 15 μέρες,το ξέρω ήδη ότι δεν μπορείς να τα μεταφέρεις.

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα 500 mb που σου δίνει δώρο πλέον για ένα μήνα,κατάφερες και τα "κόλλησες" με τα συνολικά σου mb που έχεις αγοράσει;Το 1GB για 15 μέρες,το ξέρω ήδη ότι δεν μπορείς να τα μεταφέρεις.

 

το εχει ξεχωριστα γραμμένο αλλα ειναι για την ιδια διαρκεια μιας και τα εκανα ολα μαζι την ιδια στιγμη δηλαδη ειχα μεσα 1744 τα οποια εληγαν την επομενη μερα και τωρα λεει 2244 μεχρι τις 19/10 και ακριβως απο κατω λεει 500 παλι μεχρι της 19/10 και τοσο καιρο μου τρωει απο το 1Gb που ειναι για 15 μερες τα αλλα ειναι απείραχτα!ουσιαστικα σου δινει 1,5 gb εκ των οποιων 500 για ενα μηνα 1gb για 15 μερες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

το εχει ξεχωριστα γραμμένο αλλα ειναι για την ιδια διαρκεια μιας και τα εκανα ολα μαζι την ιδια στιγμη δηλαδη ειχα μεσα 1744 τα οποια εληγαν την επομενη μερα και τωρα λεει 2244 μεχρι τις 19/10 και ακριβως απο κατω λεει 500 παλι μεχρι της 19/10 και τοσο καιρο μου τρωει απο το 1Gb που ειναι για 15 μερες τα αλλα ειναι απείραχτα!ουσιαστικα σου δινει 1,5 gb εκ των οποιων 500 για ενα μηνα 1gb για 15 μερες!

 

Α κομπλέ!Το ίδιο ακριβώς και σε εμένα.Απλά νόμιζα πως κατάφερες να ενσωματώσεις με κάποιο τρόπο στα ήδη αγορασμένα σου mb τα 500 mb του ένα μήνα.

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου ήρθε μήνυμα :

"Για να απολαμβάνεις περισσότερα στην επικοινωνία σου , σου κάνουμε δώρο 1GB & 100' προς όλους για μία μέρα . Στείλε 100 στο 1330 έως 28/09 "

 

Τα πήρα ήδη !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου ήρθε μήνυμα :

"Για να απολαμβάνεις περισσότερα στην επικοινωνία σου , σου κάνουμε δώρο 1GB & 100' προς όλους για μία μέρα . Στείλε 100 στο 1330 έως 28/09 "

 

Τα πήρα ήδη !

Κοσμοκάρτα ή WU ?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου ήρθε μήνυμα :

"Για να απολαμβάνεις περισσότερα στην επικοινωνία σου , σου κάνουμε δώρο 1GB & 100' προς όλους για μία μέρα . Στείλε 100 στο 1330 έως 28/09 "

 

Τα πήρα ήδη !

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Σε μένα δεν ήρθε μήνυμα αλλά έστειλα εγώ και τα έδωσε κανονικά σε γουατσαπ !

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα ήρθε!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι ....θα μου χρειστει αυριο που θα βρισκομαι εκτος σπιτιου και θα μπορεσω να δω αγωνες motogp

μεσα απο το OTEGO στο ταμπλετ..μεσω κινητης

..αν και εχω υπολοιπο γυρω στα 40 gb οποτε θα φαω την προσφορα και οσα ακομα μου χρειστουν ..

γιατι μιλαμε για πανω απο 2 ωρες θεασης..

οτι δινουν δωρο και δωρεαν καλοδεχουμενο.

Link to comment
Share on other sites

Cosmokarta, αλλά όπως διαβάζω και στα υπόλοιπα της Cosmote.

 

From m2 note with Tapatalk

 

Και σε frog ήρθε το παραπάνω μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Ευπροσδεκτα ολα τα δωρα αλλα αυτο για μια μερα ειναι σαν να μας περνανε για χαζους.ενας μεσος χρηστης δεν προκειτε να προλαβει να ξοδεψει σχεδον τπτ!Δινουν για να δωσουν!
Link to comment
Share on other sites

ανετα τρως τα mb.

για βαλε youtube ;)

ή να χαζολογασ στο fb

 

θα προτιμούσα να τα διναν έστω για βδομαδα

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΕΣΚΑΣΕ ΔΩΡΟ: 1GB ΚΑΙ 100’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ MIA ΗΜΕΡA. ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ 1000 ΣΤΟ 1330 ΕΩΣ 28/09

Ηρθε σε εμενα πριν λιγο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς συζητείται στις τελευταίες σελίδες.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ίδιο? Γιατί εγω το είχα ενεργοποίησει πριν έρθει το sms, στέλνοντας 100 (και όχι 1000) στο 1330. Λεω μήπως δίνει και για δεύτερη φορά

--edit--

πολυ αισιοδοξος ημουν,μου απαντησε οτι εχω ηδη λαβει το δωρο.

Edited by kmpatra
προσθηκη απαντησης
Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικο whats up αν ενεργοποιησω το πακετο με τα 1000' και 200 mb τα mb προστιθονται στα υπαρχων mb και ληγουν σε ενα μηνα ολα μαζι?
Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικο whats up αν ενεργοποιησω το πακετο με τα 1000' και 200 mb τα mb προστιθονται στα υπαρχων mb και ληγουν σε ενα μηνα ολα μαζι?

 

Οπως το γραφεις.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Για προσέχετε λίγο όταν βάζετε κάποια δώρα της Cosmote,γιατί το "συνηθίζει" να τραβάει από πακέτα mb που λήγουν αργότερα.Πχ:Έβαλα πριν από λίγο το 1GB,μαζί με τα 100 λεπτά προς όλους για μία ημέρα,και για κάποιο λόγο τραβάει από τα 500 MB μου,που λήγουν σε 25 ημέρες...
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...