Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, CaptainNickGR said:

αλήθεια δεν βγάζω νόημα , ούτε πιάνω τα points, ότι είναι να πεις πες το ξεκάθαρα, τζάμπα τα λες αν πρέπει να αποκρυπτογραφούμε το κάθε μήνυμα σου. 

Όταν , εδώ και 1μιση μήνα από την καταγγελία μου για το Easy Transfer που σας (>99% μας) την φέραν καλοκαιριάτικα, μου απαντήσουν ΕΣΤΩ και μου επιστρέψουν (ΑΚΟΟΟΟΜΜΜΗΗΗΗ....) το υπόλοιπο στον τραπεζικό λογαριασμό μου, που ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ κατήγγειλα:
Θα σας τα κάνω "πιο λιανά": Χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μπαίνεις σε όλη αυτή την παραφιλολογία εδω,  επειδή η εταιρεία σε σένα δεν εκανε αυτο το οποίο ΟΦΕΙΛΕΙ να κανει. Οκ. Αλλά φταίμε εμείς.

*Τα κεφαλαία για να μην υπάρχει ίχνος παρερμηνείας οτι δικαιολογώ την οποία εταιρεία

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει κάποιο νόημα με κάποια γραπτα δυστυχώς. Μια πρόταση σωστή δεν έχω διαβάσει από τον πιο πάνω φίλο πέρα ότι μονιμως νομίζω είναι σε κράξιμο mood. Οκ κράξε για τις κακές αλλαγές αλλά κράξε σωστά όχι με κομμένες λέξεις και διάλεκτο που δεν βγάζει κανένα νόημα.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, king2009 said:

Δεν βγαίνει κάποιο νόημα με κάποια γραπτα δυστυχώς. Μια πρόταση σωστή δεν έχω διαβάσει από τον πιο πάνω φίλο πέρα ότι μονιμως νομίζω είναι σε κράξιμο mood. Οκ κράξε για τις κακές αλλαγές αλλά κράξε σωστά όχι με κομμένες λέξεις και διάλεκτο που δεν βγάζει κανένα νόημα.

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είναι σε αττική σύνταξη! 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

19/8 ηταν η τελευταια νομιζω φορα που ειχε αναφερθει εδω. Εχει καποια συγκεκριμενη περιοδικοτητα η εμφανιση?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Pppe said:

Σας (>99% σας) την είχαν στήσει από λίγο πριν τις εκλογές.

Δε θα το ξαναγράψω και εάν σβηστεί ξανά (όπως κατ'εξακολούθηση και προεκλογικά), ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.

Έτσι κι αλλιώς "μυαλό δε πρόκειται να βάλουμε" (>95% μας), οπότε δεν έχει και νόημα, παραμείνει, δεν παραμείνει.

Ξανά τα ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ (όχι στις λεπτομέρειες που σας ΑΠΟΡΡΟΦΟΥΝ) με το νέο έτος.

 

Άϊντε: ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Εμείς φταίμε._

Δημοτικές εκλογές έρχονται.

Γιατί δεν περίμενουν 1 μήνα ακόμα?

7 minutes ago, kmpatra said:

19/8 ηταν η τελευταια νομιζω φορα που ειχε αναφερθει εδω. Εχει καποια συγκεκριμενη περιοδικοτητα η εμφανιση?

Καλό αυτό.

Οπότε, από ημέρα σε ημέρα 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mol said:

https://ibb.co/S0dqw0s

 

12 ευρώ βλέπω ελάχιστη....

Πρεπει να εχεις το παλιο F2G. Bαλε το νεο free2go

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, VIPdriver said:

Image not found

[img]https://i.ibb.co/xGfVqGC/IMG-1635.png[/img]

 

41 minutes ago, empeiros said:

Πρεπει να εχεις το παλιο F2G. Bαλε το νεο free2go

Την τελευταία έκδοση έχω σε iphone

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mol said:

[img]https://i.ibb.co/xGfVqGC/IMG-1635.png[/img]

 

Την τελευταία έκδοση έχω σε iphone

Εαν μπεις μεσω browser;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mol said:

[img]https://i.ibb.co/xGfVqGC/IMG-1635.png[/img]

 

Την τελευταία έκδοση έχω σε iphone

Έχεις και τα πακέτα με τα απεριόριστα ντάτα;

1 minute ago, VIPdriver said:

Εαν μπεις μεσω browser;

Εννοεί αν είναι ακόμα στο παλιό πρόγραμμα με παροχές,στο παλιό F2G

Link to comment
Share on other sites

Στο app εάν κάνει scroll προς τ'αριστερά θα πρεπει να του δείχνει την επιλογή "αλλαγή προγράμματος"

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VIPdriver said:

Στο app εάν κάνει scroll προς τ'αριστερά θα πρεπει να του δείχνει την επιλογή "αλλαγή προγράμματος"

OK το βρήκα. Αν κάνω την αλλαγή  επηρεαστεί κάτι? 

Τώρα παίρνει κάθε μηνα κάποια λεπτά ομιλίας προς όλους από κάποια προσφορά(μη ρωτήσετε τι και πως πραγματικά δε ξέρω - δεν είναι δικό μου το νούμερο, μόνο τοδιαχειροζομαι)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mol said:

OK το βρήκα. Αν κάνω την αλλαγή  επηρεαστεί κάτι? 

Τώρα παίρνει κάθε μηνα κάποια λεπτά ομιλίας προς όλους από κάποια προσφορά(μη ρωτήσετε τι και πως πραγματικά δε ξέρω - δεν είναι δικό μου το νούμερο, μόνο τοδιαχειροζομαι)

 

Δεν το γνωρίζω αυτό. Μην το ρισκάρεις και χαθεί η προσφορά. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωρίζω αυτό. Μην το ρισκάρεις και χαθεί η προσφορά. 
Αν κάνει την αλλαγή δεν θα έχει την δυνατότητα ενεργοποίησης των unlimited data εβδομαδιαίων πακέτων.




Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ωραία παρέα. είμαι στην κοσμοκάρτα Πώς μπορώ να πάω στη Frog? η χρήση που κάνω στο τηλέφωνο είναι μηδενική μόνο για μηνύματα από την τράπεζα και κάτι άλλα ψιλά αν υπάρχει κάποια καλύτερη γνώμη  δεκτή.

ευχαριστώ πολύ

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, varajohn said:

Καλημέρα στην ωραία παρέα. είμαι στην κοσμοκάρτα Πώς μπορώ να πάω στη Frog? η χρήση που κάνω στο τηλέφωνο είναι μηδενική μόνο για μηνύματα από την τράπεζα και κάτι άλλα ψιλά αν υπάρχει κάποια καλύτερη γνώμη  δεκτή.

ευχαριστώ πολύ

στείλε μήνυμα  

αλπακ ή alpak στο 1314 .

Μετά θα σου πει να στείλεις F για Frog ή W για whatsUp και θα σου αναφέρει και το κόστος. 

στείλε F και θα γίνεις  Frog

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Vasileios said:

στείλε μήνυμα  

αλπακ ή alpak στο 1314 .

Μετά θα σου πει να στείλεις F για Frog ή W για whatsUp και θα σου αναφέρει και το κόστος. 

στείλε F και θα γίνεις  Frog

ευχαριστώ πολύ. θεωρείς ότι αξίζει τον κόπο να πάω εκεί 

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, varajohn said:

ευχαριστώ πολύ. θεωρείς ότι αξίζει τον κόπο να πάω εκεί 

Φυσικά και αξίζει αν θέλεις έναν αριθμό μόνο για τράπεζες κλπ,με λίγα λεπτά ομιλίας και πολλά ντάτα. Αν τον θέλεις μόνο απλά για να υπάρχει τότε πήγαινε το στο Vodafone CU ή στο Free2go όπου κάνεις ανανεώσεις από 1€. Βέβαια στο CU είναι πιο περίπλοκο

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να επιστραφούν τα ευρώ στον τραπεζικό μου λογαριασμό, εδώ και πάνω από 1,5 μήνα από την καταγγελία σύμβασης του καρτοκινητού μου ("Απαραίτητη προϋπόθεση για να επιστραφεί το ποσό υπολοίπου), διότι κατά την απάντηση της εταιρίας στην ΕΕΤΤ (last minute προθεσμία στο 20ήμερο από την καταγγελία σε ΕΕΤΤ):

"Δόθηκε βαρύτητα στην επιστροφή του ποσού και από τις 2 μεριές και όχι στην κατάργηση του αριθμού καρτοκινητής"

 

Για γέλια και για κλάματα.

Ξέρω-ξέρω: "Μη μας ζαλίζεις με σένα και τι σου έκανε η εταιρία"

Απάντηση μου: "Ένας-ένας , παιδιά, όλοι θα πάρετε": Εάν έστω το 1% μας το έψαχνε περισσότερο.

Έρχονται τα ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ και σε αυτό: ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ._

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...