Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά που πουλάνε στις αγγελίες π.χ στη χρυσή ευκαιρία κλπ τι είναι? Έχει πάρει κανείς?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση με maestro εθνικής δε γίνεται ακόμη?

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Δεν έχω δοκιμάσει, τη δική μου την έχω αποσύρει γιατί ήταν φθαρμένη και μου την έχουν αλλάξει σε Go4more. Πλέον είναι debit MasterCard. Τη δέχεται κανονικά και η Cosmote και η Vodafone.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

με δέκα ευρώ και άνω

Το καταλαβα... Με στειλαν σμσ. Δε πειράζει.

Δεν έχω δοκιμάσει, τη δική μου την έχω αποσύρει γιατί ήταν φθαρμένη και μου την έχουν αλλάξει σε Go4more. Πλέον είναι debit MasterCard. Τη δέχεται κανονικά και η Cosmote και η Vodafone.

3/18 λήγει η δική μου.

Αν βρω χρόνο θα την αλλάξω στα κοντά.

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Link to comment
Share on other sites

Μένω επαρχία και ήθελα οπωσδήποτε ένα προνομιακό what's up αλλά όχι 30 ευρώ από αγγελία.

Ευτυχώς βοήθησε ο φίλος sigmamee που μου έδωσε τηλέφωνο κοπέλας που δίνουν στο Σύνταγμα αυτά τα νούμερα,την πήρα τηλέφωνο μου είπε πως θα ναι σήμερα εκεί γύρω στις 3 που μπορούσε ένας φίλος να παει,έστειλα με φαξ σε αυτόν το πρωί την ταυτότητα μου και όλα οκ με 10 ευρώ!

Ο φίλος μου μου είπε πως την ώρα που πήγε είχαν αλλά 2 νούμερα να δώσουν.

Sigmamee σε ευχαριστώ πολύ για όλα.

Link to comment
Share on other sites

Reload it με 5 ευρω δε παίρνουμε????

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

 

με δέκα ευρώ και άνω

Ο king 2009 λέει ότι αν βάλεις δύο 5άρες στο καπάκι η μία με η άλλη παίρνεις κανονικά reload it. Δεν το δοκίμασα, πάντως αυτή η λύση ως κερδος έχει ότι παίρνεις δύο φορές το πάρε-μοίρασε, άρα παίρνεις συνολικά 300+300+100+100 MB.

Με 10€ έχει κανονικά τα νέα reload it. Με debit/credit/PayPal διπλασιάζονται.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Reload it με 5 ευρω δε παίρνουμε????

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

2 5αρες βάζουμε και δίνει reload it σαν να βάζεις 10αρα.

 

Βαζουμε 5αρα στέλνουμε το πάρε μοίρασε.

Στο καπάκι βάζουμε δεύτερη 5αρα και περνουμε το reload it. Συν το δεύτερο πάρε μοίρασε. Κερδίζετε 400mb δηλαδή με τις 2 5αρες. Τα έγραφα προχθές αλλά όπως πάντα χάθηκαν μέσα στα πολλά ποστ.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Κατι θυμάμαι που είχες γράψει.

 

Προσωπικά βάζω μόνο 5 ευρω το μήνα. Με είχε βολέψει το reload, έστω και για το λίγο που έπαιρνα.

Τωρα 10 δε παίζει να βαλω

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Link to comment
Share on other sites

Κατι θυμάμαι που είχες γράψει.

 

Προσωπικά βάζω μόνο 5 ευρω το μήνα. Με είχε βολέψει το reload, έστω και για το λίγο που έπαιρνα.

Τωρα 10 δε παίζει να βαλω

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Βάζε ανά 2 μήνες 5+5 να μην χάνεις το reload it τουλάχιστον. Με 5 δηλαδή 4.46 ευρώ δεν μπορείς να βάλεις κάποιο καλό πακέτο εξάλλου. Μόνο το 3ευρω για 120mb που δεν είναι τίποτα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε πακέτο προσφοράς (φοιτητικό) όπου ΜΌΝΟ με ανανεωση παίρνω 1200μβ, 200 λεπτα προς ολους, 1200 προς γουατς απ)

 

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε πακέτο προσφοράς (φοιτητικό) όπου ΜΌΝΟ με ανανεωση παίρνω 1200μβ, 200 λεπτα προς ολους, 1200 προς γουατς απ)

 

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

 

Πολύ καλή φάση. Επομένως δε θες τίποτα άλλο από πακέτα, ούτε καν reload it.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε πακέτο προσφοράς (φοιτητικό) όπου ΜΌΝΟ με ανανεωση παίρνω 1200μβ, 200 λεπτα προς ολους, 1200 προς γουατς απ)

 

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Κομπλέ είσαι οπότε δικαιολογημενα βάζεις μια 5αρα αρκεί και περισσεύει.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή φάση. Επομένως δε θες τίποτα άλλο από πακέτα, ούτε καν reload it.

Εστω αυτό το έξτρα ήταν οκ.

Φυσικα δε με πειράζει που δεν τα χω πλεον

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Link to comment
Share on other sites

Εστω αυτό το έξτρα ήταν οκ.

Φυσικα δε με πειράζει που δεν τα χω πλεον

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

 

Δε σου έδινε τίποτα της προκοπής το παλιό reload it με 5€. Και όλες οι επιλογές ήταν για μια βδομάδα, όχι μήνα.

Θα μπορούσε βέβαια να κρατήσει το παλιό reload it όταν βάζεις 5€ και το καινούργιο να ισχύει κανονικά όταν βάζεις 10€ και πάνω.

 

 

Παιδιά το reload it το δίνουν μόνο όσοι έχουν What’s Up; Γιατί εγώ που έχω cosmocarta σπάνια μου δίνουν δώρο.

 

Μόνο σε what's up υπάρχει το reload it.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο της νέας προσφοράς με τα 1500' και το 1,5 GB υπάρχει περίπτωση να το βρούμε κάπου στη Θεσσαλονίκη;

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μένω επαρχία και ήθελα οπωσδήποτε ένα προνομιακό what's up αλλά όχι 30 ευρώ από αγγελία.

Ευτυχώς βοήθησε ο φίλος sigmamee που μου έδωσε τηλέφωνο κοπέλας που δίνουν στο Σύνταγμα αυτά τα νούμερα,την πήρα τηλέφωνο μου είπε πως θα ναι σήμερα εκεί γύρω στις 3 που μπορούσε ένας φίλος να παει,έστειλα με φαξ σε αυτόν το πρωί την ταυτότητα μου και όλα οκ με 10 ευρώ!

Ο φίλος μου μου είπε πως την ώρα που πήγε είχαν αλλά 2 νούμερα να δώσουν.

Sigmamee σε ευχαριστώ πολύ για όλα.

 

Χαίρομαι που βοήθησα φίλε... Καλή συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βοήθησα φίλε... Καλή συνέχεια...

 

Φίλε μου σου έχω στείλει π.μ εδώ και καιρό για το συγκεκριμένο θέμα, απάντηση δεν έχω λάβει ακόμα. Αν θέλεις στείλε μου το τηλέφωνό της κοπέλας, ευχαριστώ!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε πακέτο προσφοράς (φοιτητικό) όπου ΜΌΝΟ με ανανεωση παίρνω 1200μβ, 200 λεπτα προς ολους, 1200 προς γουατς απ)

 

 

Sent from my LeEco-LeTv Le Max 2 X829 6/128 using tapalk!

Η καταργηθεισα προϋπόθεση (ευτυχώς έγινε τον Σεπτέμβριο του 2016) της κοσμοτε για το φοιτητικό πακέτο είναι ότι πρέπει να βάζεις κάθε προηγούμενο μήνα 10€ για να σου πιστωνονται κάθε επόμενο τα 600' προς Wu και τα 600mb. Τώρα όμως που αυτά πιστωνονται κάθε μήνα, άνευ ανανέωσης τον προηγούμενο... Αυτό σημαίνει ότι αν βάλεις και μια 10€ θα σου βάλουν και το καταργειθεν; Δηλαδή θα διπλασιαστει;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει γινει πολυ σπαστικο βα περιμενεις ποτε θε παρει μπρος καθε βραδυ το after dark.. πηγε παρα 25 και ακομα δεν απο τα κανονικα μου τρωει

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο της νέας προσφοράς με τα 1500' και το 1,5 GB υπάρχει περίπτωση να το βρούμε κάπου στη Θεσσαλονίκη;

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Την Παρασκευή σε περιοχή του Βαρδάρη (Δωδεκανησου με Εγνατία) ο νεαρός της cosmote δεν ήξερε τίποτα για την προσφορά αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σου έχω στείλει π.μ εδώ και καιρό για το συγκεκριμένο θέμα, απάντηση δεν έχω λάβει ακόμα. Αν θέλεις στείλε μου το τηλέφωνό της κοπέλας, ευχαριστώ!

 

Για ξανα τσέκαρε τα μηνύματα σου φιλε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...