Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Έχεις απόλυτο δίκιο.

ΤΩΡΑ το κατάλαβα!!!

Άργησα λίγο 

Για όποιον χρησιμοποιεί κάθε μήνα το basic, δεν αλλάζει απολύτως τίποτα.

8€ από κατάστημα η 13€ online (μήνα παρα μήνα) και την βγάζει με 7.2€

Που τις είδες τις αυξήσεις?

Στον μικρόκοσμο σού?

Σε ευχαριστω που συνεισφερεις ΡΗΤΑ στην αποδειξη οτι στη χωρα μας, ως κοινωνια με δαυτο το εκπ/κο συστημα:

1) Ουτε τα διαρκη παθηματα δε γινονται ΠΟΤΕ μαθημα. Και συνεχιζουμε (>95% μας) ως το "τετελεσται".

2) Τα αφηγηματα μας (>95%) πλαθονται ΠΑΝΤΑ οχι , ουδεποτε μα τελειως ΠΟΤΕ, βασει της λογικης p=>q ( δλδ: Αυτες δεν ειναι οι Ιδιοτητες πχ των εταιριων?, ΑΡΑ το λογικο ειναι να κανουν "εκεινα"). Αλλα παντοτε βασει της "λογικης" του >95% αυτης της χωρας: Αυτο δε θελω να βλεπω? / Αυτο δε θελω να γινει? ==> Αρα "ετσι" ειναι.

Καλα ξεμπερδεματα στην 12η αυτοματη ενεργοποιηση σου του 7,2ευρω πακετου την 15/10/2024.

Χαχα: "Το αποτελεσμα και ΜΟΝΟ δειχνει".

Οι Ιδιοτητες δεν αλλαζουν ποτες, δε πα να μαστε 1 βημα πριν το γκρεμο/τετελεσται?

Τα ξαναλεμε.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

26 minutes ago, pn1fon1 said:
3 ώρες πριν, GREGORYMO said:
Υπάρχει και άλλη λύση.
Ενεργοποιείς το cosmokarta basic AUTO με 7.2€ και σταματάς να σκοτιζεσαι

Φίλε μου οι πιο πολλοί έχουμε whatsup. Δεν έχει auto στο whatsup

Ισχύει.

Τα ζυγίζεις και κάνεις αλλαγή 

Link to comment
Share on other sites

@GREGORYMOη ελάχιστη ανανέωση παντού στην κοσμοτε ήταν 8€. Online και στα μηχανακια πάει 13,στα καταστήματα μένει 8. Δεν υπάρχει μείωση.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Pppe said:

Σε ευχαριστω που συνεισφερεις ΡΗΤΑ στην αποδειξη οτι στη χωρα μας, ως κοινωνια με δαυτο το εκπ/κο συστημα:

1) Ουτε τα διαρκη παθηματα δε γινονται ΠΟΤΕ μαθημα. Και συνεχιζουμε (>95% μας) ως το "τετελεσται".

2) Τα αφηγηματα μας (>95%) πλαθονται ΠΑΝΤΑ οχι , ουδεποτε μα τελειως ΠΟΤΕ, βασει της λογικης p=>q ( δλδ: Αυτες δεν ειναι οι Ιδιοτητες πχ των εταιριων?, ΑΡΑ το λογικο ειναι να κανουν "εκεινα"). Αλλα παντοτε βασει της "λογικης" του >95% αυτης της χωρας: Αυτο δε θελω να βλεπω? / Αυτο δε θελω να γινει? ==> Αρα "ετσι" ειναι.

Καλα ξεμπερδεματα στην 12η αυτοματη ενεργοποιηση σου του 7,2ευρω πακετου την 15/10/2024.

Χαχα: "Το αποτελεσμα και ΜΟΝΟ δειχνει".

Οι Ιδιοτητες δεν αλλαζουν ποτες, δε πα να μαστε 1 βημα πριν το γκρεμο/τετελεσται?

Τα ξαναλεμε.....

ΕΣΥ μίλησες για αύξηση ΜΕΤΑ τις εκλογές. Αλλά την ήπιες!

ΕΣΥ μίλησες για καρτέλ αλλά η vodafone είναι στα 11.5€ και οι άλλοι 2 στα 7.2€

1 minute ago, kmpatra said:

@GREGORYMOη ελάχιστη ανανέωση παντού στην κοσμοτε ήταν 8€. Online και στα μηχανακια πάει 13,στα καταστήματα μένει 8. Δεν υπάρχει μείωση.

Συμφωνώ. 

Αύξηση υπό προϋποθέσεις ΔΕΝ υπάρχει 

Edited by GREGORYMO
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει.
Τα ζυγίζεις και κάνεις αλλαγή 
Εσυ δλδ δεν το θεωρείς κοροϊδία που μας έβαλαν να αλλάξουμε πακέτο για λίγους μήνες και μετά το κατήργησαν; Και ήταν και προεκλογικά αν δεν κάνω λάθος; Παιζουν με τα νεύρα μας
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pn1fon1 said:
8 minutes ago, GREGORYMO said:
Ισχύει.
Τα ζυγίζεις και κάνεις αλλαγή 

Εσυ δλδ δεν το θεωρείς κοροϊδία που μας έβαλαν να αλλάξουμε πακέτο για λίγους μήνες και μετά το κατήργησαν; Και ήταν και προεκλογικά αν δεν κάνω λάθος; Παιζουν με τα νεύρα μας

Δεν ξέρω ΕΣΥ ατομικα αλλά η πλειοψηφία που βάζει πακέτο ΚΑΘΕ μήνα και ας μιλά λίγο, θα πληρώσει ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ότι τον Ιανουάριο του 23 ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ΕΣΥ ατομικα αλλά η πλειοψηφία που βάζει πακέτο ΚΑΘΕ μήνα και ας μιλά λίγο, θα πληρώσει ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ότι τον Ιανουάριο του 23 ?
Πως θα πληρώσει λιγότερα. Λιγοτερα από 7.2 ευρω;
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, pn1fon1 said:
11 minutes ago, GREGORYMO said:
Ισχύει.
Τα ζυγίζεις και κάνεις αλλαγή 

Εσυ δλδ δεν το θεωρείς κοροϊδία που μας έβαλαν να αλλάξουμε πακέτο για λίγους μήνες και μετά το κατήργησαν; Και ήταν και προεκλογικά αν δεν κάνω λάθος; Παιζουν με τα νεύρα μας

Ίδιοι κι όμοιοι: Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να κερδίσεις τον σκοπό "σου" σε αυτή τη χώρα.

"Κάτι" θα βρεθεί, όμως, και ΠΑΛΙ στο ενδιάμεσο να αποσοβήσει το απευκταίο μοιραίο που ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ. Να το τρενάρει, έστω κι εάν δε θα υπάρχουμε ως φυσικές οντότητες όταν συμβεί αναπόδραστα.

Ως τότες, συνεχίσουμε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ όπως μας μάθανε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pppe said:

 

Ίδιοι κι όμοιοι: Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να κερδίσεις τον σκοπό "σου" σε αυτή τη χώρα.

"Κάτι" θα βρεθεί, όμως, και ΠΑΛΙ στο ενδιάμεσο να αποσοβήσει το απευκταίο μοιραίο που ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ. Να το τρενάρει, έστω κι εάν δε θα υπάρχουμε ως φυσικές οντότητες όταν συμβεί αναπόδραστα.

Ως τότες, συνεχίσουμε ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ όπως μας μάθανε.

Επιχειρηματα υπάρχουν ?

'Ξεχνάς' και μια βασική παράμετρο: Όλα τα είδη και υπηρεσίες πήραν πάνω λόγω πληθωρισμου. Δεν μας αρέσει αλλά έτσι είναι 

4 minutes ago, pn1fon1 said:
6 minutes ago, GREGORYMO said:
Δεν ξέρω ΕΣΥ ατομικα αλλά η πλειοψηφία που βάζει πακέτο ΚΑΘΕ μήνα και ας μιλά λίγο, θα πληρώσει ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ότι τον Ιανουάριο του 23 ?

Πως θα πληρώσει λιγότερα. Λιγοτερα από 7.2 ευρω;

Θα πληρώσει 7.2€

Τον Ιανουάριο του 23, πόσο πληρώνε ?

Πόσο ήταν το πιο απλό πακέτο?

Link to comment
Share on other sites

NAI:

Επιχείρημα 1) : "Πάμε κι όπου βγει. Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε;" : Για να δείξω ότι μιλώ τη "γλώσσα" του >95% μας ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΜΕ "ΕΣΥ", ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ "ΕΜΕΙΣ"......Άλλωστε ποιός νοιάζεται εάν τον Οκτώβρη, μη πω νωρίτερα, του 2024 θα υπάρχει έστω 12ευρη; Έστω 10 ευρώ πακέτο; Όλα θα έχουν ξεχαστεί εδώ που γράφουμε τώρα.

Επιχείρημα 2) "Τί ωραία που 15/4/2024: Ενεργοποιήθηκε ΑΥΤΟΜΑΤΑ το -7,2ευρώ πακέτο με τα 8ευρω που πήγα και έβαλα σε κατάστημα;" Σε ποιό "μικρόκοσμο" το 6μηνο από τώρα είναι μακριά για να ασχολούμαστε με αυτό, δε ξέρω : "Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε" moto του >95% μας.

 

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ "¨ΕΣΥ που....". Αλλά μπορεί όποιος επιθυμεί να συνεχίσει όπως τον μάθανε.

Προσωπικά δε σκαμπάζω, ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ: "Το αποτέλεσμα και ΜΟΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ".

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pppe said:

NAI:

Επιχείρημα 1) : "Πάμε κι όπου βγει. Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε;" : Για να δείξω ότι μιλώ τη "γλώσσα" του >95% μας ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΜΕ "ΕΣΥ", ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ "ΕΜΕΙΣ"......Άλλωστε ποιός νοιάζεται εάν τον Οκτώβρη, μη πω νωρίτερα, του 2024 θα υπάρχει έστω 12ευρη; Έστω 10 ευρώ πακέτο; Όλα θα έχουν ξεχαστεί εδώ που γράφουμε τώρα.

Επιχείρημα 2) "Τί ωραία που 15/4/2024: Ενεργοποιήθηκε ΑΥΤΟΜΑΤΑ το -7,2ευρώ πακέτο με τα 8ευρω που πήγα και έβαλα σε κατάστημα;" Σε ποιό "μικρόκοσμο" το 6μηνο από τώρα είναι μακριά για να ασχολούμαστε με αυτό, δε ξέρω : "Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε" moto του >95% μας.

 

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ "¨ΕΣΥ που....". Αλλά μπορεί όποιος επιθυμεί να συνεχίσει όπως τον μάθανε.

Προσωπικά δε σκαμπάζω, ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ: "Το αποτέλεσμα και ΜΟΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ".

Σε αυτό συμφωνούμε:

Το 7.2€ είναι ΑΓΝΩΣΤΟ για πόσο θα κρατήσει.

Ας το χαρούμε ΤΩΡΑ που το έχουμε.

12 minutes ago, Pppe said:

NAI:

Επιχείρημα 1) : "Πάμε κι όπου βγει. Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε;" : Για να δείξω ότι μιλώ τη "γλώσσα" του >95% μας ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΜΕ "ΕΣΥ", ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ "ΕΜΕΙΣ"......Άλλωστε ποιός νοιάζεται εάν τον Οκτώβρη, μη πω νωρίτερα, του 2024 θα υπάρχει έστω 12ευρη; Έστω 10 ευρώ πακέτο; Όλα θα έχουν ξεχαστεί εδώ που γράφουμε τώρα.

Επιχείρημα 2) "Τί ωραία που 15/4/2024: Ενεργοποιήθηκε ΑΥΤΟΜΑΤΑ το -7,2ευρώ πακέτο με τα 8ευρω που πήγα και έβαλα σε κατάστημα;" Σε ποιό "μικρόκοσμο" το 6μηνο από τώρα είναι μακριά για να ασχολούμαστε με αυτό, δε ξέρω : "Ποιός ξέρει εάν αύριο θα ζούμε" moto του >95% μας.

 

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ "¨ΕΣΥ που....". Αλλά μπορεί όποιος επιθυμεί να συνεχίσει όπως τον μάθανε.

Προσωπικά δε σκαμπάζω, ΜΑΘΗΜΕΝΟΣ: "Το αποτέλεσμα και ΜΟΝΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ".

Εγώ προσωπικά το 7.2€ το βλέπω μέχρι Ιανουαρίο Φεβρουάριο του 24, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός: Στα π@π....ο 15/4/2024. "Ως τότε ποιός ξέρει εάν θα ζούμε;"

Τώρα να το γλεντήσουμε....Έλατε, χώνετε dislike να με "παίξετε" λιγουλάκι.

Το "ποιός" θα γελάσει τελευταίος, έχοντας προετοιμαστεί εδώ και χρόνια που τα γράφω, ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ δεν έχει.

"Αυτός ο Κόσμος δε θ'αλλαξει ποτέ", αγαπητέ μου Χατζηδάκη.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pppe said:

Σωστός: Στα π@π....ο 15/4/2024. "Ως τότε ποιός ξέρει εάν θα ζούμε;"

Τώρα να το γλεντήσουμε....Έλατε, χώνετε dislike να με "παίξετε" λιγουλάκι.

Το "ποιός" θα γελάσει τελευταίος, έχοντας προετοιμαστεί εδώ και χρόνια που τα γράφω, ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ δεν έχει.

"Αυτός ο Κόσμος δε θ'αλλαξει ποτέ", αγαπητέ μου Χατζηδάκη.....

Δεν έχω καταλάβει γενικά το σκεπτικό σου.

Ακόμα και αν υποθέσουμε ότι και καλά μείωσαν τις τιμές για να πουλήσουν εκδούλευση στην κυβέρνηση, αυτό τι σημαίνει?

Εγώ ΕΣΥ η ο άλλος ψήφισε πχ ΝΔ με κριτήριο την μείωση τιμής στα καρτοκινητα ?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ να "εξηγήσω προκειμένου να επακολουθήσει ΕΣΤΩ ΜΕΡΙΚΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ".

Οπότε: ΜΟΝΟ οι συνέπειες και εφόσον.......

Που ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Χρόνια τώρα στο "κουρμπέτι" ΠΟΤΕ δεν άλλαξα. Θα αλλάξει το >95% ? ΑΔΥΝΑΤΟΝ._

Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσει 7.2€
Τον Ιανουάριο του 23, πόσο πληρώνε ?
Πόσο ήταν το πιο απλό πακέτο?
Το 7.2 ξέχνα το. Μονο οι γριές και οι παππούδες έχουν cosmoκαρτα. Πλακα μας κάνεις
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pppe said:

Υπάρχει ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ να "εξηγήσω προκειμένου να επακολουθήσει ΕΣΤΩ ΜΕΡΙΚΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ".

Οπότε: ΜΟΝΟ οι συνέπειες και εφόσον.......

Που ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Χρόνια τώρα στο "κουρμπέτι" ΠΟΤΕ δεν άλλαξα. Θα αλλάξει το >95% ? ΑΔΥΝΑΤΟΝ._

Του χρόνου έχομεν ευρωεκλογές. Οπότε, λες να παίξει κάτι αντίστοιχο?

Δεν είναι εθνικες αλλά το αποτέλεσμα είναι σημαντικό 

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθουν επίσης εξωγήινοι και θα γίνει αντιστροφή των πόλων της γης. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pn1fon1 said:
55 minutes ago, GREGORYMO said:
Θα πληρώσει 7.2€
Τον Ιανουάριο του 23, πόσο πληρώνε ?
Πόσο ήταν το πιο απλό πακέτο?

Το 7.2 ξέχνα το. Μονο οι γριές και οι παππούδες έχουν cosmoκαρτα. Πλακα μας κάνε

Μιλάμε για τον κόσμο που βάζει ΚΑΘΕ μήνα πακέτο.

ΑΥΤΟΙ δεν είναι η πλειοψηφία η όχι ?

12 minutes ago, pn1fon1 said:
58 minutes ago, GREGORYMO said:
Θα πληρώσει 7.2€
Τον Ιανουάριο του 23, πόσο πληρώνε ?
Πόσο ήταν το πιο απλό πακέτο?

Το 7.2 ξέχνα το. Μονο οι γριές και οι παππούδες έχουν cosmoκαρτα. Πλακα μας κάνεις

Μιλάμε για τον κόσμο που χρειάζεται κάθε μήνα πακετο για να κάνει την δουλειά και ας μιλά λίγο.

Δεν μπορεί να μπει στην διαδικασία για reloid κτλ.

Είναι η πλειοψηφία των συνδρομητών η όχι ?

ΥΓ. What up έχω ΕΓΩ 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για τον κόσμο που βάζει ΚΑΘΕ μήνα πακέτο.
ΑΥΤΟΙ δεν είναι η πλειοψηφία η όχι ?
Το 7.2 δεν καταργείται φίλε στο whatsup ή κατάλαβα λαθος? Που να ξέρω τι κάνει η πλειοψηφία. Εγώ έβαζα κάθε μήνα πακέτο και το κατηργησαν. Και μη μου πεις να το κάνω cosmoκαρτα γιατί το whatsup έχει κι άλλα προνόμια και επίσης κανένας δε σου εγγυάται ότι αύριο δε θα καταργηθεί το auto
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pn1fon1 said:
6 minutes ago, GREGORYMO said:
Μιλάμε για τον κόσμο που βάζει ΚΑΘΕ μήνα πακέτο.
ΑΥΤΟΙ δεν είναι η πλειοψηφία η όχι ?

Το 7.2 δεν καταργείται φίλε στο whatsup ή κατάλαβα λαθος? Που να ξέρω τι κάνει η πλειοψηφία. Εγώ έβαζα κάθε μήνα πακέτο και το κατηργησαν. Και μη μου πεις να το κάνω cosmoκαρτα γιατί το whatsup έχει κι άλλα προνόμια και επίσης κανένας δε σου εγγυάται ότι αύριο δε θα καταργηθεί το auto

Ποιο πακέτο έβαζες ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pn1fon1 said:
7 minutes ago, GREGORYMO said:
Μιλάμε για τον κόσμο που βάζει ΚΑΘΕ μήνα πακέτο.
ΑΥΤΟΙ δεν είναι η πλειοψηφία η όχι ?

Το 7.2 δεν καταργείται φίλε στο whatsup ή κατάλαβα λαθος? Που να ξέρω τι κάνει η πλειοψηφία. Εγώ έβαζα κάθε μήνα πακέτο και το κατηργησαν. Και μη μου πεις να το κάνω cosmoκαρτα γιατί το whatsup έχει κι άλλα προνόμια και επίσης κανένας δε σου εγγυάται ότι αύριο δε θα καταργηθεί το auto

Καταργείται το 7.2€ στο what up και στην cosmokarta μένει μόνο αν το κάνεις AUTO.

 

1 minute ago, pn1fon1 said:
2 minutes ago, GREGORYMO said:
Ποιο πακέτο έβαζες ?

Basic calls με τα 7.2

Αυτό ακριβώς δεν λέω ?

Καταργείται το 7.2€ στο what up και διατηρείται ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ στην cosmokarta υπό την προϋπόθεση να γίνει AUTO 

Link to comment
Share on other sites

Καταργείται το 7.2€ στο what up και στην cosmokarta μένει μόνο αν το κάνεις AUTO.
 
Ε αυτό λέμε τοση ώρα. Και κανένας δε σου εγγυάται ότι αύριο δε θα το καταργήσουν και αυτό. Να στο πω και λίγο διαφορετικά ένας νέος συνδρομητής δε θα μπορεί να έχει φτηνή ομιλία κι ας έχει cosmoκαρτα. είναι μόνο για αυτούς που πρόλαβαν. Εμενα η ένσταση μου είναι τι βγάζεις καινούργιο πακέτο για κάποιους μήνες και μετά το καταργείς. Είναι κοροϊδία
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pn1fon1 said:
13 minutes ago, GREGORYMO said:
Καταργείται το 7.2€ στο what up και στην cosmokarta μένει μόνο αν το κάνεις AUTO.
 

Ε αυτό λέμε τοση ώρα. Και κανένας δε σου εγγυάται ότι αύριο δε θα το καταργήσουν και αυτό. Να στο πω και λίγο διαφορετικά ένας νέος συνδρομητής δε θα μπορεί να έχει φτηνή ομιλία κι ας έχει cosmoκαρτα. είναι μόνο για αυτούς που πρόλαβαν. Εμενα η ένσταση μου είναι τι βγάζεις καινούργιο πακέτο για κάποιους μήνες και μετά το καταργείς. Είναι κοροϊδία

Ισχύει.

Απλά, ανάλογα με τις επιλογές που έχουμε, επιλέγουμε 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος σκοπεύει να χρησιμοποιει το πακετο των 7,2€ συμφερει περισσοτερο του F2G αφου εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο. Το βρισκω πιο τιμιο. Και δεν θα χρειαζεται να πηγαινεις στο καταστημα για ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...